poniedziałek, 25 sierpnia 2014

Manuskrypt przetrwania - część 423

Witam wszystkich!


Kolejny odcinek zaczyna się od próby przypomnienia nam ... kim jest człowiek. Ale na tym Wierni Towarzysze nie poprzestają przechodząc do naszej działalności w ciągu setek, a może i tysięcy wcieleń i ich obecnych skutków. Kto chce, to poczyta.

Manuskrypt przetrwania - część 423

Przez wieki, ludzkość była definiowana jako składająca się z pojedynczych jednostek, prowadząca jej życiowe prace w trudności i znoju od narodzin do śmierci, bo potem przestają istnieć w ogóle. Innymi słowy, Wy jako ludzie zostaliście zdefiniowani jako ktoś po prostu istniejący między pierwszym i ostatnim oddechem, a co przychodzi przedtem lub nawet po tym, jest przedmiotem owianym tajemnicą. Bądź co bądź, już teraz udało się wam otworzyć oczy na fakt, że ludzkie życie, jakie kiedyś definiowano jest po prostu przysłowiowym czubkiem góry lodowej - albo nawet mniej. Bo teraz, zaczęliście wykorzystać bogatą żyłę, która stanowi prawdziwych was, takich, którzy nie ograniczeni w fizycznych limitach, ale takich którzy wybrali zdefiniować jedną część siebie jako człowieka.

Wyjaśnijmy. Pojęcie ograniczony czas życia, które doprowadziło ludzkość niemal na skraj wymarcia w poszukiwaniu pewnego rodzaju nieśmiertelności, albo w drodze sławy, fortuny, a nawet hańby, nie jest już takim, który musi byc zastosowane do każdego z was . Bo widzieliście przez pozory, które zmuszały was wszystkich, aby wierzyć w ten fałsz wcześniej, a więc, zdecydowaliście się wyjść z cienia śmiertelności i ponownie wprowadzić w świat wiecznego istnienia. Bo wiecie dobrze, że nawet jeśli kiedyś wątły fizyczny pojazd, który zamieszkujecie, któregoś dnia będzie zmniejszony do pyłku, będziecie żyć, tak jak wcześniej robiliście niezliczone razy.

Bo wy nie jesteście waszym ciałem i nawet jeśli to jest więcej niż oczywiste dla większości z was na tym etapie, jeszcze znajdujecie czas na kwestionowanie tego faktu, gdy tak zwane, ramy fizyczne wydają się ograniczać wasze możliwości, aby wznieść się ponad te określone ograniczenia, które nadal wydają się was przytrzymywać. Bądź co bądź, wy wszyscy ponownie nauczycie się, jak prowadzić nieograniczone życie w pozornie ograniczonej ramie fizycznej, i jako tacy, potrzeba rozwinięcia skrzydeł w pełni ponownie jest tym, co będzie spełnione dla wszystkich. Widzicie, uczycie się ignorować stary głos rozsądku jak to się nazywa, a zamiast tego przypominacie sobie, jak słuchać głosu wolności, tego, który przychodzi z tych części Was, które są bardzo nieskrępowane przez części, które tworzą ludzki odpowiednik. A teraz, będziecie się uczyć, jak połączyć te dwa pozornie sprzeczne elementy w zupełnie nowy sposób, bardzo zbliżony do mieszania ognia i wody bez szkody.

Widzicie, to, co macie zrobić, to dosłownie podjąć ten legendarny milowy krok, który usunie was ze starego dworca, jak to było i pozwoli ustawić wasz wzrok na coś dużo, o dużo szerszym zakresie, i tak, mamy na myśli to w każdym tego słowa znaczeniu. Ale znowu, chcielibyśmy przypomnieć, że jesteście w tej ludzkiej ramie z bardzo dobrego powodu, aby to, co mamy na myśli, nie znikło z powierzchni Ziemi, w długim ujęciu. Bo jesteś jeszcze bardzo mocno tutaj, aby być uziemionymi częściami, jeśli chcecie tego niebiańskiego drzewa, które rośnie aż do nieba i poza nim. Bo bez was jak korzeni, to wspaniałe drzewo życia nie mogłoby zaistnieć tutaj w ogóle. Ponownie, mówimy zagadkami, więc postaramy się dać bardziej szczegółowe wyjaśnienie. Jak wielu z was już widziało, wasza rola jako pionierów jest rzeczywiście czymś o wiele więcej niż bycie drogowskazami dla reszty ludzkości. Bo nie tylko będziecie w stanie udowodnić im, że życie, jakie znają, nie jest to po prostu końcem tego, będziecie także tymi, którzy umożliwia ten całkowity zwrot, działając jako te wcześniej wymienione kotwice, "brakujące ogniwo" jeśli chcecie, między tym, co nie może jeszcze być postrzegane przez większość i cały potencjał, który znajduje się na tej planecie. Bo wy jesteście tymi, którzy czynią to połączenie bezpiecznym, tymi, którzy ustanowili ten kanał interakcji między wasza rodzimą planeta i resztą Stworzenia w sposób, który wprowadził cały ten plan w życie. Bo wy jesteście przewodami, które są niezbędne, aby to wszystko zeszło się razem, a do tej pory to, co osiągnęliście jest rzeczywiście niczym cud, jak już mówiliśmy przy wielu okazjach. Ale teraz, zaczniecie również służyć w znacznie bardziej skomplikowany sposób, jako zwiastuni nowego świtu, ale także jako nosiciele pochodni wolności.

Pozwólcie nam rozwinąć. Jak zwykle używamy wzniosłych słów, ale nie są one żadnym zawyżaniem. Bo rzeczywiście jesteście głównymi graczami w wielkiej i skomplikowanej operacji, która ma już teraz bardzo mocno zmieniła się w nowy i bardziej wydajny sprzęt. I tak, gdy chodzicie, dosłownie zapalacie ponownie jakieś głęboko ukryte pokłady energetycznych odcisków, które znowu pomogą przyspieszyć ten proces niezmiernie. Wiemy, że to nie będzie nowością dla nikogo z was, bo to jest rzeczywiście temat, który poruszyliśmy wcześniej, ale teraz, chcielibyśmy dać kilka przykładów tego, czym to jest, co robicie w swoich rolach, jako nosiciele pochodni dla tego bardzo złożonego galaktycznego wydarzenia, z udziałem miriadów istot na wielu poziomach rozwoju ewolucyjnego.

Widzicie, zasadziliście swoje korzenie głęboko w ziemi na tej planecie, którą nazywacie waszym domem, a pierwsze z tych korzeni, zostały wsadzone, gdy raz pierwszy weszliście w tą sferę w ludzkich ciałach. Jak już mówiliśmy wcześniej, Wasza historia jako ludzi ma długą, długą drogę, i za każdym razem, gdy wracacie do tych brzegów, to przynosicie ze sobą nową porcję informacji energetycznej, która była zamknięta i przechowywana z dala w głębszych warstwach tej planety. To brzmi bardziej niż trochę nieprawdopodobne dla niektórych z was, ale pamiętajcie, że nigdy nie byliście ograniczeni przez fizyczne granice swojego ciała, które są po prostu wytworem waszej wyobraźni, i zawsze tak było. Ale przez wieki, bardzo mocno przenosiliście tą ważną część swojej pracy pod przykrywką, jak to było, i to zawiera wasze własne umiejętności, aby świadomie połączyć się z prawdziwym powodem, dlaczego przybyliście tutaj na pierwszym miejscu. I tak, znowu i znowu powracaliście, sadząc coraz głębsze korzenie za każdym razem i za każdym razem to, co przynosiliście przenosiło w nim istotny kawałek energetycznej informacji, która była podłączana do tego, co przynieśliście przedtem. I tak, krok po kroku, kawałek po kawałku, ta ziemska biblioteka urosła do ogromnej podziemnej sieci połączonych ze sobą uśpionych komórek, jeśli chcecie, wszystkie leżące tam uśpione, gotowe do wzięcia w pełne użytkowanie, gdy nadejdzie czas, aby były aktywowane.

A teraz, te światła są włączane, jedno po drugim, zaczynają oświecać część środowiska ludzkości, które macie jeszcze do odkrycia. Ale nawet, jeśli nadal nie zauważacie wielu wpływów, jakie już zaczęliście mieć u was wszystkich, wasze zdolności do wykrywania ich będą nadal rosnąć w szybkim tempie teraz. A więc, wasze role jako koncentratorów lub istotnego punktu połączenia wzrosną tylko w wielkości, gdyż będziecie tymi, którzy będą w stanie uzyskać dostęp do wszystkich informacji, wcześniej nieaktywnych, a następnie będziecie kierowani dokładnie, jak je wykorzystać z korzyścią dla wszystkich. Bo te skarby nie mogą być gromadzone, mają być one rozproszone daleko i szeroko, w sposób, który przyniesie takie całkowite przesunięcie w życiu każdego, kto zetknie się z nim.

Ponownie, nie jesteś tu dla dobra każdego z was jako jednego podmiotu, jesteście tutaj, aby zapewnić, że zbiorowa wola zechce i będzie mogła korzystać z tego w sposób, który przyniesie znaczące zmiany dla całej ludzkości, a więc, to co robicie jako pojedyncze osoby, będzie mieć wpływ, który sięga daleko poza to, co dziś uważacie za swoją własną indywidualną energetyczną przestrzeń. Bo Wy nie jesteście już jedynie małymi pęcherzykami światła w ogromnym, ciemnym oceanie. Nie, nie teraz połączyliście się w ogromną, połyskującą kulę, która obejmuje cały świat. I korzenie, które posadziliście, jeden po drugim wzrosła również z wami, tworząc jedną strukturę energetyczną wsparcia, które będzie przenosić was wszystkich w koszu elastycznych ale wytrzymałych oddziałów światła.

Więc gdy idziecie po tej Ziemi, to ustanawiacie prawdziwą kaskadę iskier, które udają się we wszystkich kierunkach i one z kolei zapalają nowe iskry, gdy napotkają inną część tej ogromnej sieci. I podobnie jak sygnały podróżujące z prędkością światła w obrębie fragmentów mózgu, wy zainicjowaliście "rozmowę", która będzie latać wokół tej całej planety w bezprecedensowym tempie. I tak każdego dnia, ustanawiacie coraz więcej tych oświeconych reakcji pod waszymi stopami i każdego dnia, nowe informacje są zakotwiczane w tej ogromnej sieci z rubieży Kreaci przez wasze własne ciało. Bo wy działacie jako łącznicy, ci, które zapewniają, że komunikacja między światem a resztą stworzenia jest płynna, w każdym znaczeniu tego słowa. I nawet jeśli czasami poczujecie się mniej ożywieni przez wszystko, co się dzieje, wiedzcie, że na pewno nie powstrzymujecie tej rozmowy i nawet konwersji energii w żaden sposób, z dala od tego. Bo na tym etapie wszyscy staliście się tak doświadczeni w tym wielopoziomowym i bardzo dynamicznym sposobie komunikacji i teraz, wszystko co wam potrzeba, to jest nastawić swoje uszy i zacząć słuchać więcej.

Widzicie, nie jesteście już "trzymani w ciemności", jak to było, w rzeczywistości, nigdy nie byliście, ale do zapewnienia bezpieczeństwa każdego człowieka i całej tej operacji rzeczywiście, byliście utrzymywani "w nieświadomości" w większości tego, aż do teraz. Ale teraz, możecie zacząć słuchać tak dużo, jak lubicie, bo po tym wszystkim, nie tylko odgrywacie ważną rolę jako kanał dla całej tej nieustannej komunikacji, również umieściliście więcej niż swoje dwa grosze wartości. Bo jesteście nie tylko posłańcami, jesteście również częścią wiadomości, a więc to, co znajdziecie, gdy zaczniecie dostrajać się do tego wszystkiego będzie bardzo znajomym głosem, głosem tej wspaniałej, wielowymiarowej istoty, która jest prawdziwymi wami, tą, z którą być może straciliście kontakt, a może zapomnieliście o niej. Ale teraz nadszedł czas, aby zacząć słuchać, aby dowiedzieć się znacznie więcej o swoich korzeniach - w każdym tego słowa znaczeniu, w każdym calu.

1 komentarz:

  1. I tak jest . Piszą co widzą i na jakim etapie jesteśmy.

    OdpowiedzUsuń