wtorek, 26 sierpnia 2014

Mateusz – odpowiada na pytania czytelników.

Witam wszystkich!


A Mateusz (Matthew Ward), nieco już zaległy, nadal odpowiada na pytania czytelników i są pewne ciekawostki w tym, co głosi. Kto chce to przeczyta, ale jego channelingi nigdy krótkie nie były, bo raz na miesiąc.


Mateusz – odpowiada na pytania czytelników.
Channeler: Suzy Ward:
03 sierpień 2014
www.matthewbooks.com

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew.

Zostaliśmy poproszeni o spekulacje, czy rząd Stanów Zjednoczonych miał udział w zestrzelenia samolotu Malezji na Ukrainie i zarzutów, że rząd rosyjski tego dokonał. Nasi koledzy z Nirvany powiedzieli, że nie są odpowiedzialni - to było dzieło "Black Ops" ramienia sterowanej przez Iluminatów frakcji CIA, tej samej siły, która napędza pro-rosyjskie ruchy separatystyczne na Ukrainie.

Ta frakcja, która działa niezależnie od nadzoru wszystkich rządów, nie respektuje granic państwowych. Tam, gdzie niektórzy mieszkańcy są niezadowoleni z ich wybranych przywódców, agenci albo podżegają lub potęgują powstania, aby zwiększyć napięcie, implikują, jacy liderzy krajowi byliby właściwi i pomagają dysydentom uzyskać broń i zaopatrzenie. "Black Ops" personel, jak reszta Iluminatów, żyją negatywnością, a ich środki zasilania samych siebie tworzą negatywnością naładowany chaos, strach, śmierć, zranienie, smutek i zniszczenie.

Międzynarodowa sieć Iluminatów została tak poważnie osłabiona, że nie są one już nadrzędną siłą, jaka byłi wiele dziesiątek lat w przeszłości, kiedy łatwo rozpoczęli dwie wojny światowe i każdy z nich skorzystał sowicie sprzedając do obydwu stron to, co było potrzebne, aby utrzymać machinę wojny w ruchu. Mimo, że ich zdolność do rozpoczęcia WWIII i dodania do ich nieuczciwie zdobytych fortun nie może nigdy zaistnieć, za wyjątkiem ich złudnych myśli, oni odżywiają się przez chwilę negatywnością obaw, czy walki na Ukrainie mogą doprowadzić i podnieść emocje w wyniku tragedii samolotu i jej następstw.

Jednak wszystko to musi być umieszczone w kontekście wszystkiego, co dzieje się wszędzie, i prosimy was, abyście wyobrazili sobie świat jako wyjątkową historię przetworzoną na w film. Pozwólcie nam przypisać "scenarzystę" do powszechnego umysłu, gdyż ma pełną wizję zakończenia tego epickiego filmu pośród cudów Ziemi w Złotym Wieku. I nazwijmy was "publicystami" - wy zostaliście przeszkoleni w scenariuszu i jak to się kończy, więc możecie mówić o tym każdemu, kto jest otwarty.

Również jesteście w obsadzie miliardów, z których wszyscy mają wolną rękę do działania jednak myślą, że najlepiej pasuje scenariusz, który mają pod ręką. Więc, zachowują się zgodnie z odpowiednimi cechami osobowości i charakterystyką, kilka aktorów jest bezwzględnych w wysiłkach zmierzających do monopolizacji sceny, podczas gdy inni dążą do pracy zespołowej, aby służyć interesom wszystkich. Niektórzy członkowie stają się źli, z powodu sposobu, w jaki historia się rozwija, inni są zadowoleni, jeszcze inni są zniechęceni, a wielu w obsadzie jest zdezorientowanych. Niektórzy aktorzy zachowują się nieracjonalnie, inni wzywają do współpracy, aby rzeczy mogły przebiegać sprawnie; i gdzie pewne znaczenia wzrastają, a inne znikają.

Niektórzy członkowie obsady poczuli, że ich udziały są zbyt małe, inni czują, że ich są zbyt trudne; niektórzy uważają, że film będzie sukcesem, inni obawiają się, że nie będzie. Członkowie obsady umierają, noworodki wchodzą do niej. A ponieważ głównym celem każdego aktora podczas kręcenia filmu jest jego lub jej część, to widać tylko wtedy, gdy cała obsada widzi ukończoną produkcję, wtedy mogą zobaczyć, dlaczego wszystkie role były konieczne, aby ten ruchomy obraz miał bezprecedensowy wzrost i zasięg.

Być może, to jest słaba analogia, ale dokładna, gdyż jak dotąd brak świadomości na temat wolnej woli i karmy, która rozgrywa się, planetarnego i osobistego wzniesienia, i świata w transformacji. Zdecydowana większość waszej ludności nie ma pojęcia, że przemoc na Ukrainie i katastrofa samolotu są częściami tego transformującego procesu. Publika w większości nie wie, że te wstrząsające tragedie dla wszystkich, którzy stracili ukochanych są doświadczeniami osób, które oni i ich bliscy wybrali dla ewolucji duszy - celu każdej duszy, i to samo jest z tymi, którzy biorą udział w bojowych aspektach.

To prawda, w najbardziej przejmujących sytuacjach i my wspomnimy kolejną, o którą czytelnicy prosili nas, aby mówić o: tysiącach dzieci z krajów Ameryki Środkowej, które przybyły nie nadzorowane do Stanów Zjednoczonych. Oni, ich rodziny, którzy wysłali je tam dla bezpieczeństwa, osoby, które przeprowadziły je przez granicę i ludzie, którzy powodują przemoc w ich rodzimych krajach doswiadczają tego, co wybrali w umowach duszy.

Prawdą jest również, że nie każdy, kto umiera lub opłakuje straty lub jest ranny, bezdomny i zdesperowany i wybrał te doświadczenia, i to jest ten przypadek w odniesieniu do rozlewu krwi i zniszczenia w Gazie. Tam, podobnie jak we wszystkich innych miejscach, gdzie surowość i trauma istnieją i nie są częścią umów zainteresowanych osób ", boska łaska wkracza. Wszyscy, którzy nadal trwają w niewybranych okolicznościach robią skoki w ewolucji i każda osoba, której życie zostało przerwane otrzymuje pełny kredyt dla wszystkich postanowień umowy. Ci, którzy radują przejściem do Nirwany i pobytem tam i wysyłają obfitość światła do swoich ukochanych dusz na tej planecie, które zmagają się z takimi samymi rodzajami trudnych doświadczeń.

Znamy, te prawdy, ale jest to z głębokim smutkiem, gdy widzimy tak wiele konfliktów, cierpienia, bólu i zabijania w naszej ukochanej rodzinie na Ziemi. Spieszę dodać, że te chwile są ulotne - negatywność tego intensywnego uczucia nie utrzymuje się w tych wysokich wibracjach i my jesteśmy w stanie szybko wznowić promieniowanie światłem, które pomoże wam w dalszym ciągu poruszać się systematycznie w kierunku pełnego blasku Złotego Wieku, który czeka w kontinuum.

Ponieważ tak mało waszego ludu wie, co mamy wspólnego z wami, przeważają powszechne uczucia żalu, złości, rozpaczy i strachu przed tym co może przyjś następnie. Niskie wibracje tych naturalnych reakcji są kompensowane w dużym stopniu przez światło pomocy, opiekę i promieniowanie współczucia ze wszystkich zakątków Ziemi. Rzeczywiście, inne cywilizacje promieniują ogromne ilości światła na planetę, ale wy na miejscu jesteście nosicielami światła i przykładami że miłość-światło jest jedynym sposobem, aby rozwiązać wszystkie konflikty i zakończyć niedobory na całym świecie, zwłaszcza w tych niepokojących czasach, pozwólcie swojemu światłu świecić!

Na całym świecie, ludzie są gotowi na światło! Mogą nie wiedzieć o wolnej woli, karmie i wielu wcieleniach, duchowej i świadomej ewolucji lub Iluminatach; ale oni znają historię waszego świata: Nigdy nie zabijali, nie obwiniali i nie mścili się przynosząc trwały pokój i współpracę między narodami, której ludzie są głodni!

To jest właściwe miejsce, aby odpowiedzieć, Czy kraje zaliczają dobrą, czy złą karmę? Nie, nie tylko jednostki, a karma nie jest ani dobra, ani zła. Jest to dar łaski Bożej, tak że ucieleśnione dusze mogą mieć doświadczenia, które różnią się znacznie od innych wcieleń i osiągają równowagę wymaganą dla wzrostu duszy. Jednak dusze wybierają urodzenie się tam, gdzie oferują im warunki doświadczania tego, co wybrały, i to może sprawiać wrażenie, że specyficzne lekcje karmiczne wpływają na cały kraj.

Czytelnicy zapytali, dlaczego rząd Stanów Zjednoczonych "działa przeciwko ludziom tego kraju, a nie dla nich" i naszym zdaniem " jest głupi pozew republikańskiej partii przeciwko prezydentowi zamiast dbać o to, czego ludzie potrzebują."

Głównym powodem, że rząd USA nie jest lepiej dostosowany do potrzeb obywateli jest to, że niektórzy członkowie Kongresu są Illuminati, a inni są finansowani, przekupieni lub szantażowani, aby głosować jak Illuminati dyktują. Ze wszystkich narodów, które nazywacie "uprzemysłowionymi" Stany Zjednoczone mają najbardziej zewnętrznie sterowany rząd - System Rezerwy Federalnej, międzynarodowe korporacje, zawody lekarzy i związane z nimi gałęzie przemysłu i wszystkie agencje mają w tym dużo do powiedzenia, co Kongres robi.

W licznych wiadomościach mówiliśmy o silnych duszach, które zobowiązały się do poważnych trudności, których masy dusz potrzebowały do likwidacji karmy trzeciej gęstości, a następnie te silne dusze miały dołączyć do siły światła; zamiast tego stały się chciwy i zakochane we władzy i kontroli i nie chciały honorować swoich umów sprzed urodzenia. Osoby te, to są Iluminaci, a ich działalność cofnęła postępy o dziesiątki lat.

Na tempo wznoszenia Ziemi nie miało to wpływu, ale na wasze społeczeństwo już miało. Plan Złotego Wieku został zaprojektowany tak, że kiedy Barack Obama został prezydentem USA w roku 2008, wasz świat chętnie wspierał jego wysiłki na rzecz zjednoczenia wszystkich narodów w pokoju i harmonii z naturą, zgodnie z wizją Gai. Illuminati byli agresywni wobec tego celu i byli nieugięci. Mimo to, światło rozbija ich międzynarodowe sieci i zmniejszyć skuteczność ich resztek, podczas gdy stwarza ekspansję oddolnych ruchów na całym świecie i coraz większe sukcesy negocjacji poza widoczną sceną.

Co do pozwu przeciwko prezydentowi Obamie, widzimy go jako neon, strzałkę wskazującą na poważny problem w tym kraju, że najbardziej konserwatywny kontyngent – w Partii Republikańskiej "Tea Party" - również ogranicza reakcję rządu na potrzeby ludzi. Nie oznacza to, że te osoby są w szeregach Illuminati; po prostu chcą się prowadzić kraj zgodnie z ich życzeniami i filozofią. Inni Republikanie, chętni do rozszerzenia zwycięstw wyborczych we wszystkich stanach, przyłączają się do członków Tea Party, aby głosować jako blok i ich zapis głosowań pokazuje, że często nie pokrywa się z tym, co byłoby korzystne dla większości obywateli.

Teraz zrobimy wszystko, aby odpowiedzieć na kwestię, dania "prostego naukowego wyjaśnienia światła i jak ono wpływa na cywilizację." Światło, które jest taką samą energią jak miłość, jest istotą Stwórcą, źródłem wszystkiego w istnieniu. Światło jest najpotężniejszą siłą w kosmosie, całością świadomości, składnikiem dusz, i siłą życiową każdej żywej istoty. Nawet szczyt mrocznych sił ma iskrę światła; w przeciwnym razie nie mógłby istnieć.

Światło przychodzi do tego wszechświata poprzez jego Najwyższą Istotę, którą możecie nazywać Bogiem, Allahe, Jahwe, Jehowa lub jakąkolwiek inną nazwą; i wszystko jest powszechnie połączone i w tej energii. Dlatego duch, który jest uważany za wiarę i nauka, która jest uważana za fakt, to jedno i to samo: światło zmieniające się w jedną częstotliwość lub inną.

Wróćmy jednak do początków wszelkiego życia w całym kosmosie. Pierwsze wyrażenie samego w sobie Stwórcy stworzyło Chrystusową sferę i pierwsze dusze, archanioły; sfera sama w sobie i archaniołowie są czystym światłem. W nieznanym czasie, Stwórca obdarzył archaniołów darem wolnej woli i jej towarzyszką, mocą manifestacji, to znaczy mogli oni wykorzystywać energię Stwórcy, aby zrobić co tylko sobie wyobrażą, w pierwszym procesie ko-kreacyjnym, zrobili następny poziom aniołów i bogów i bogiń. Dusze te były również czystym światłem.


W pewnym momencie archaniołowie mieli pomysł uczynienia formy fizycznej dla dusz, które jej pożądały - to było źródłem DNA i elementami ciał "budowlanych" bloków. " W DNA są fotony, które stale absorbują i emitują światło, które produkują ciała z komórek krystalicznych, które zawierają kosmiczną świadomość i mają zdolność do życia w wibracji najwyższych niebiańskich płaszczyzn.

Ostatecznie niektóre dusze, których negatywne czyny odsunęły ich od światła używały ich wolnej woli, aby zdegradować DNA nowszych, mniej doświadczonych cywilizacji. Wprowadzone zmiany dały gęste ciała z DNA zawierającym elektrony, które mają o wiele mniej światła i wibrują w znacznie niższej częstotliwości niż fotony.Redukcja światła spowodowana w tych cywilizacjach odpowiednie zmniejszenie świadomości, funkcjonowania mózgu i rozpiętości życia. Stracili całą wiedzę o ich początkach, a ich osłabione ciała były narażone na choroby, a ich temperamenty zawierały strach i wszystkie jego negatywne produkty uboczne, takie jak okrucieństwo, chciwość, gniew, żądza władzy, niesprawiedliwość, zubożenie, podziały i nienawiść, nienawiść nie jest przeciwieństwem miłości jest brakiem miłości, lub światła. To są warunki cywilizacji trzeciej gęstości.

To nie jest tak, że na Ziemi nie ma ciał, które mają fotony i niewyobrażalna ich ilość jest w atmosferze. Ale elektrony są dominujące w większości waszej ludności - dlatego też są oni w tyle z przebudzeniem duchowo i świadomie - i w całym waszym świecie, dlatego macie urządzenia elektryczne i elektroniczne i płacicie je wykorzystując zamiast "wolnej energii" fotonów. Sposobem, aby wznieść się do płaszczyzn, gdzie fotony przewyższają liczbę elektronów jest zwiększenie ilości światła w zbiorowej świadomości.

Energia jest neutralna. To są formy myślowe, które się dołączają do serpentyn energetycznych, które są pozytywne, ze światłem lub negatywne - bez światła. Formy są tworzone przez myśli każdego bytu, uczucia i działania i zbiorowo to określa gęstość danej cywilizacji, lub duchowy i świadomy stan ewolucji. To jest jedna uniwersalna definicja gęstości; drugą jest masa lub umiejscowienie masy i te dwie nie muszą iść w parze. To dlatego Ziemia, dusza piątej gęstości duchowo i świadomie, może być względem lokalizacji w początkowej fazie czwartej gęstości, a większość jej mieszkańców jest na statusie ewolucji trzeciej gęstości. Zwierzęta i rośliny absorbują więcej światła niż większość ludzkości; w tym momencie, w ludziach światło zmienia się od lśniącego do - na tyle, aby zachować ciała przy życiu.

Teraz, każdy człowiek i każda rzecz w świecie emituje wibracje w zgodzie z poziomem świadomości formy i to jest określone przez ilość światła w każdym. Atomy w obiekty nieożywionych - powiedzmy żwir, piłka nożna, paznokcie, czy fotel fotel mają minimalną świadomość; Wyjątkiem są kryształy i złoto, które mają wysoki poziom. Poziom świadomości gleby jest wyższy niż obiektów i tak jest ze ślimakami, robakami i krótkotrwałymi owadami; wyżej na skali są gatunki owadów, które mają dobrze rozwiniętą hierarchię i jasno zdefiniowany system funkcjonujący w jej ramach.

Królestwo Roślin ma bardzo wysoki poziom świadomości. Drzewa mają inteligencję i emocje, co niewiele osób uważa za możliwe i wykraczają daleko poza żołądź, który wie, jak stać się potężnym dębem i nasiona jabłoni, które wiedzą, jak przynosić owoce. Malutkie nasiona kwiatów znają swoje kolory, czy jest to kwiat na jeden sezon, czy rozwija się z roku na rok. Na ogół niewidoczne, i tym samym nieznane dusze w królestwie Dewów, które pracują ręka w rękę z całą Naturą, również są bardzo zaawansowane świadomie i emocjonalnie.

Ludzie i inne naczelne w królestwie zwierząt mają najwyższy poziom, intuicji, pamięci, zdolności uczenia się i rozumowania i świadomości - instynkt i najszerszą gamę uczuć - ale tylko ludzkość jest również obdarzona sumieniem i darem wolnej woli Stwórcy. Chociaż każda istota żywa i nieożywiona rzecz służy jakiemuś celowi w ewolucyjnym procesie wszystkich, ale to populacja ludzka wyznacza tempo.

Podczas gdy wszystkie inne formy życia na Ziemi działają według swoich wrodzonych wytycznych, które działają w harmonii z Naturą, ludzie mogą wybrać działania w sposób boski, albo nie, słuchać sumienia, czy też nie; a ich zbiorowe wybory określają jaki jest status ewolucyjny cywilizacji. Gdy ludzkość ewoluuje poprzez światło w duchowej i przytomnej świadomości, tak również wszystkie inne formy na planecie, a zbiorowe emisje wibracji posuwają cały świat. A gdy świat się posuwa, życie staje się coraz prostsze i radosne! To jest tylko w niskich wibracjach trzeciej gęstości, że cywilizacja tworzy wszystkie zawiłości urodzone w negatywności.

Umiłowani bracia i siostry, wiemy, że chcecie dramatycznej zmiany na lepsze, a czasami czujemy, że to kwestia krok do przodu, a potem z powrotem. Media eksponują wasze "epickie" filmy dołujących dramatów zamiast niezliczonych udanych osiągnięć w wioskach, miastach i krajach na całym świecie; a dziennikarze nie wiedzą o istotnych wydarzeniach "poza kamerą."

Gdybyście mogli zobaczyć swój świat tak, jak my, bylibyście zaskoczeni postępami toku, spotykanymi przeszkodami i ich przezwyciężaniem, uczeniem się i zapamiętywaniem! – Macie Mistrzostwo! Pozdrawiamy was, awangardę nosicieli światła na Ziemi, i otaczamy was bezwarunkową miłością.
_________________________
Miłości i pokoju
Suzanne Ward

3 komentarze:

  1. niestety mateusz jest totalnie zmanipulowany mowi o wszystkim a jednoczesnie o niczym ale ladnie to jest opakowane zabawy w przekierowania dziekuje dowidzenia

    OdpowiedzUsuń
  2. http://kochanezdrowie.blogspot.com/2014/08/cobra-medytacja-planetarna-25082014.html

    OdpowiedzUsuń
  3. Nie da się tego czytać

    OdpowiedzUsuń