czwartek, 20 listopada 2014

Arkturianie – Iluzja, duchowa pełnia.

Witam wszystkich!


Kolejny przekaz Arkturian, jak zwykle prosto i dobitnie oraz dużo objaśnień.


Arkturianie – Iluzja, duchowa pełnia.


Channeller: Marilyn Raffaele,
9 listopada 2014,
http://www.onenessofall.com

My z grupy Arkturian witamy wszystkich w tej wiadomości prezentowanej z Miłością w celu lepszego poznania i zrozumienia Prawdy.

Obserwujemy wiele początków kwestionowania swoich osobistych systemów wierzeń, co wskazuje oczyszczenia w ciele mentalnym. Wszystkie ciała są w trakcie oczyszczania.

Jesteście nie tylko ciałem fizycznym, tym, co jest postrzegane przez ludzkie oczy, ale również eterycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym ciałem, które stanowią wasze pole energetyczne.

Światło emanujące z Ziemi zwiększa się codziennie - tworzycie zmianę, nawet jeśli to nie wydaje się w ten sposób w tym momencie.

Teraz oczyszczacie wszystkie ciała z przestarzałych i przerośniętych przez was energii zgromadzonych przez wcieleń przeżywanych w gęstości i ignorancji i zastępujecie je częstotliwością Światła i Prawdy.

Wierzenia i koncepcje oparte na dualności i separacji nigdy nie są prawdziwe, gdyż nie mają one duchowego prawa do ich obsługi, a zatem muszą być uwolnione i wyczyszczone, aby przejść do wyżej wymiarowych energii - to jest Wzniesienie.

Zamiar żeby ewoluować to wszystko, co jest wymagane. Nie trzeba znać specyfiki co oczyszczeń, gdyż Twoje Wyższe Ja kieruje cię do tego, co jest potrzebne, gdy jesteś gotowy. Problemy długo uważane za rozwiązane, mogą nagle pojawić się jako oczyszczanie i są często robione w warstwach, mając miejsce gdy jesteś duchowo gotowy. Kiedy doświadczasz emocjonalnego lub fizycznego stresu bez wyraźnego powodu lub gdy poważnie zaczynasz kwestionować poglądy, które miałeś przez całe życie, przypomnij sobie to, co wiesz o oczyszczaniu.

Chcemy mówić o duchowej pełni. Na Ziemi, ludzkość bierze za pewnik, że wszystko dojdzie do jakiegoś zakończenia, co oznacza, że wszystkie części w końcu spotykają się albo na dobre albo na złe.

Kompletność w sensie duchowym oznacza osiągnięcie tego stanu świadomości, który uznaje siebie (JAŹŃ) jako kompletną i całą. Proces ten jest podróżą, która trwa również w wyższych wymiarach. Istoty Światła są po prostu tymi, którzy wiedzą, kim są - są one świadome na jawie i to odzwierciedlają w swoich polach energii.

Wszyscy są uformowani z Boskiej Świadomości, a więc przenoszą jakość cech Boskiej Świadomości - całości, kompletności itp. Stopień kompletności manifestowany na zewnątrz jest wprost proporcjonalny do zrozumienia jednostki (a nie intelektualnej wiedzy) tej Prawdy i będzie odzwierciedlać to, co stanowi o kompletność dla osoby.

Nie ma jednej, kompletności dla każdego. Społeczeństwo, kościoły, przywódcy, rządy, eksperci i rodzina / znajomi mają różne koncepcje, jakimi rzeczy powinny być, aby były prawdziwe. To jest fałszywe, gdyż całość i kompletność dla jednego może nie być całością i kompletnością dla innych. Kiedy ludzie starają się wyczuć, co jest dla nich właściwe i nie to, do czego mogą być popychani, oni odkrywają prawdziwsze poczucie wolności.

Kompletność i całość jest przyrodzonym prawem każdej duszy, ale musi stać się stanem świadomości, aby jej doświadczyć. To ewolucyjna podróż. Udawać, całość i kompletność bez osiągnięcia jej świadomości, jest trzymaniem głowy w piasku.

Nigdy nie zaprzeczaj ludzkim problemom, ale w tym samym czasie ucz się nie dawać im mocy, której nie mają. Często ci, którzy poznali prawdę intelektualnie, robią błąd, wierząc, że jest duchowym stanąć w obecności jakiejś niezgody i nic nie robić, krzycząc do siebie lub innych; "To wszystko jest złudzeniem."

Celem doświadczeń na Ziemi jest obudzenie przez uczenie się, poprzez praktykę i studiowanie, aby wznieść się ponad pozory. Gdy poznacie coraz głębiej, że pozory zewnętrzne (te dobre, jak i złe) są obrazami utworzonymi ze światowej świadomości dualizmu i separacji, zaczniecie też rozumieć, że nie ma innego prawa niż przekonania, utrzymujące je tam.

Jest teraz tak, że "absolutyści" mogą stracić swoją drogę, starając się żyć stanem świadomości jeszcze nie osiągniętej. Na ludzkiej scenie głodujące dziecko jest prawdziwe i potrzebuje pomocy, mimo że w rzeczywistości głód nie ma prawa go (całość i kompletność jest prawem) być wspieranym, ale po prostu nic nie robienie i krzyczenie, że wszystko jest iluzją, jest bardzo ludzkie.

Ewolucja w świadomości kompletności jest ewolucyjną podróżą i nie jest bez "krwawych śladów" po drodze. Ci, którzy wydają się doświadczać duchowych owoców kompletności w ich codziennym życiu prawdopodobnie wykonali pracę w innych wcieleniach - gdyż wszyscy, muszą odbyć tą podróż - choć nie wszyscy zdecydują się zrobić to na Ziemi.

Jest wielu, którzy nigdy nie wcielali się na Ziemi, wybierając zamiast tego ewoluować na innych planetach. Ewolucja na Ziemi poprzez doświadczenia trzeciego wymiaru przynosi bardzo silnych i wyewoluowanych absolwentów, a więc Ziemia jest wyborem dla wielu.

Umysł interpretuje indywidualną świadomość, a następnie przejawia ją na zewnątrz w formach, które rezonują z jednostką. Na Ziemi, te formy będą naturalne i zwyczajne, ale będzie reprezentować to, co stanowi kompletności dla jednostki. Przykładem może być to, że może pojawić się idealny partner lub praca, ale nie pojawi się dla kogoś, kto jest na emeryturze lub już szczęśliwie w partnerstwie.

Nie należy mylić duchowej ekspresji całości i kompletności z ludzkim poczuciem "dobra" - pojęcia, co nie obudzone społeczeństwo uzna za stosowne i osiągnięte dzięki manipulacji i walce. Kiedy pojawiają dary ducha "Wszystkie wstążki są pięknie przewiązane" i nic nie jest wymagane, aby tak było.

Wszyscy studenci Prawdy doświadczają czasów, w których nie czują się bardzo duchowi i kompletni. Nie zniechęcajcie się tym, gdyż uczucie bycia duchowym nie jest wskaźnikiem waszego osiągniętego stanu świadomości. Często tacy w jakimś szale gorliwości religijnej nie mają doświadczeń duchowych, ale bardzo trzeciowymiarowe i przez ego napędzane.

Ewolucja dotyczy widzenia poza powszechnymi trzeciowymiarowymi uczuciami i myślami, nie chcąc dawać im mocy, oraz życie z najwyższym poczuciem tego, co znasz, będąc w świecie, ale nie z niego. Jak zdajecie sobie sprawę, te światowe zmagania nie mają realnej siły lub prawa do ich wspomagania, znajdziecie siebie osobiście doświadczającymi ich coraz mniej. Energia przyciąga jak energia.

Ta wiadomość jest o byciu świadomym pokusy życia z absolutnej Prawdy, zanim osiągniecie ten stan świadomości. W swoim entuzjazmie dla duchowego wzrostu, niektórzy studenci chcą to natychmiast zintegrować i żyć tym, co rozumieją tylko intelektualnie.

Entuzjazm jest właściwy, ale, Drodzy szybko odkryjecie, że prawda, którą możecie przeczytać w książce nie działa dla was, co pozostawia wam poczucie, że zostaliście oszukani lub jesteście w błędzie i nie jesteście jeszcze gotowi do duchowych studiów.

Zniechęceni, niektórzy powracają do tego, w co wcześniej wierzyli, ale z tego wyrośli. Inni mogą zdecydować się na uporczywe utrzymywanie prawdy wierząc, że w ten sposób niektóre zewnętrzne przejawy zmienią się, nie zdając sobie sprawy, że ich upór na to "coś" rzeczywiście umacnia to, utrzymując to na miejscu.

Nikt nie może manifestować lub żyć wyżej niż jego osiągnięty stan świadomości. Jest to tajny klucz przebaczenia dla Jaźni, a także innych osób, gdyż wszyscy robią najlepiej jak potrafia, w określonym czasie. Nawet morderca wierzy, że czyni świat lepszym w jakiś sposób.

Ewolucja jest pracą, Drodzy, aż w pewnym momencie jest więcej prawdy w waszej świadomości, niż nie, w czasie życie staje się o wiele łatwiejsze, ponieważ prawda zaczyna manifestować na zewnątrz w formie, w jakiej jest potrzebna - pomysłów, rzeczy, osób, itd.

W obliczu przejawów niezgody i braku harmonii, równoważcie samych siebie w zrozumieniu, że Źródło nie może nigdy kształtować siebie jako "to", ponieważ Boska Świadomość nigdy nie jest ucieleśnieniem niezgody - nie może być niezgody w JEDNOŚCI. To, z czym macie do czynienia jest manifestacją wiary w separację i dualność, a więc złudzenia. Iluzja dotyczy tego, jak ja widzę coś, a nie coś w sobie.

Następnie, podejmujcie ludzkie kroki, jakie mogą być konieczne. Matka Teresa z Indii uznała, że każdy człowiek jest Istotą Boską, ale nie działała stojąc i krzycząc; "To wszystko jest iluzją." Ona dawała jeść głodnym, obwiązywała ich rany, i rozpatrywała ich doraźne potrzeby niezależnie od tego, jak prezentowali siebie, utrzymując się w zrozumieniu Prawdy.

W ten sposób ewoluujecie w całość i kompletność swojego prawdziwego Ja, żyjąc na Ziemi i mając ludzkie doświadczenie. Nie opierajcie się niczemu. To nie znaczy, że macie lubić i akceptować wszystko albo, że nie możecie pracować, aby coś zmienić, ale przed podjęciem działania spójrzcie oczami duchowego zrozumienia. Gdy to zrobicie, duchowe owoce mogą pojawić się jako rozwiązanie problemu.

Wysyłajcie Światło często do tych krajów i osób, do których czujecie się kierowani i wiedzcie, że jest to światło odsłaniające ciemność, przynoszące na powierzchnię długo ukryte, gęste energie.

Życie ze swojego najwyższego poczucia prawdy jest wszystkim, co jest potrzebne i więcej jest dawane, gdy to robicie. Wszyscy są kompletni i cali, ale żywoty przeżywane w trzeciowymiarowej energii spowodowały, że większość zapomniała o tym. Jako Istoty Stwórcze, następnie zaczęliście nieświadomie tworzyć świat dwoistości i separacji.

Ewolucja jest po prostu podróżą ponownego przypominania sobie kim i czym jesteście.

Jesteśmy Grupą Arkturian

1 komentarz: