niedziela, 23 listopada 2014

Wiadomości Mateusza – Putin, Wybory, opóźnienie Wzniesienia.

Witam wszystkich!


Kolejny przekaz Mateusza jest jeszcze bardziej zakręcony, oprócz istotnych politycznych wydarzeń mamy cały szereg wyjaśnień, głównie do poprzedniego przekazu - z powodu pytań czytelników.


Wiadomości Mateusza – Putin, Wybory, opóźnienie Wzniesienia.
jak otrzymane przez Suzy Ward,
14 listopada 2014.

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania dotyczące naszej ostatniej wiadomości, jak również na wnioski o nasze poglądy na temat ostatnich wydarzeń, i zaczynamy z lądowaniem satelitarnego robota na komecie. Manewrowanie obiektem tak, żeby mógł spotkać się z czymś, co zasuwa w przestrzeni to nie lada wyczyn i mówimy, Dobry show! Oczywiście, to zasługuje na świętowanie jako triumf technologiczny, ale widzimy też większe tego znaczenie: Wasza cywilizacja patrzy w kierunku gwiazd pokojowo, nie tak dawno temu zamiarem niewielu na Ziemi było prowadzić wojnę w przestrzeni kosmicznej. Z czasem, wasza cywilizacja będzie miała chęci i możliwości, aby odwiedzać odległe ojczyzny wszechświatowych braci i sióstr.

Teraz nasza opinią dwóch szeroko nagłośnionych wyborach, pierwszych, w kolejności występowania, ludzie w południowo-wschodniej Ukrainie głosowali, aby dołączyć do Rosji. Widzimy, ze ten głos większości był usłyszany przez demokratyczny proces, jako pozytywny krok w górę i od historycznej niesprawiedliwości. Istotne tutaj jest nasza odpowiedź na pytanie w poprzednim komunikacie:

Co działania Władimira Putina na Ukrainie zapowiadają w tym regionie?
W krótkim okresie, ogólne zamieszanie i w pewnych kręgach, walki. Putin chce tego samego, czego inni przywódcy krajowi chcą: silnej gospodarki, stabilnego rządu i spokoju obywateli. Nie zdawał sobie sprawy z szerokości niezadowolenia wśród Ukraińców czy oburzenia, gdy żyjący na Krymie głosowali, aby się dołączyć do Rosji, gdzie większość wyborców czuła komfortową rodzinność. W całej waszej zapisanej historii granice krajowe przesuwały się tam i z powrotem, zgodnie ze zwycięskimi wojnami, dając zyski lub straty w kontroli i potrzebach zasobów naturalnych. Nigdy tych niewielu w mocy nie rozważało, jak to wpływa na populację, której trudno było znosić różnice kultury i podziały na różne przynależności narodowe lub łączenia różnych kultur pod jedną flagą. [02 czerwca 2014]

Zupełnie inna sprawa jest w Stanach Zjednoczonych, które ze wszystkich dużych krajów mają najszerszą mieszankę ras, religii, narodowości, przynależności etnicznej przodków i kultur, bogactwo, które może wspaniale podnosić naród z mądrym zarządzaniem. Dusze na tej stacji są apolityczne i bezstronne, i bez osądu, widzimy wybory średniookresowe tego kraju co nieco jako wgniecenie w status quo, które ekonomicznie i prawnie pozbawiają praw większość z "mniejszościowej" populacji. Zgadzamy się z waszymi analitykami, którzy przewidują bardziej partyzanckie wskazywanie palcem, utrudnienia i działania legislacyjne sprzyjające interesom bogatych.

Ale to tylko na krótką metę, a nie powinno być powodem do zniechęcenia. Jest dyskusja, która dzieje się za kulisami, która będzie służyć dla większego dobra wszystkich. Liderzy różnych rządów, przemysłu i nauk rozwiązują takie kwestie, jak porozumienia pokojowe, globalna stabilność gospodarcza, środowiska, rozbrojenia nuklearnego, uchodźców, zubożenia, energii odnawialnej, redukcji zanieczyszczeń, ochrony zdrowia i nowych technologii i niektóre rozmowy włączają członków waszej pozaziemskiej rodziny. Skutki tych działań w kierunku współpracy międzynarodowej będą widoczne stopniowo i stały kurs Ziemi na płaszczyznach coraz wyższych wibracji zapewniając ostatecznie mądrych przywódców, słuszną i harmonijną współpracę wewnętrzną i wśród wszystkich rządów.

Przechodząc do dwóch ostatnich wypowiedzi, również w kolejności występowania, przytoczymy uwagi, które wyrażają też uczucia innych czytelników: "Dlaczego papież Franciszek" otwarty na temat aborcji i gejów spotkał burzę niezadowolenia z resztą w Watykanie i niektórymi z księży? Czy jest on jedyną osobą, która zdaje sobie sprawę, że ten kościół straci członków, jeśli nie wyjdzie z ciemnych wieków i nie rozpocznie służenia dzisiejszym wiernym? "

Franciszek działa z prawdziwej troski, uczciwości, pokory i poziomu inspiracji duszy. Inni w hierarchii kościelnej z obawy, że wszelkie odchylenia od dogmatu mogą osłabić ich kontrolę nad pobożnymi wyznawcami i co gorsza, doprowadzić do ujawnienia kilku rewelacji o długo ukrytych prawdach. Po ujawnieniu kilka lat temu, że pedofilia w kapłaństwie była chroniona przez Watykan, ten organizm był zdeterminowany, aby zapobiec żeby inne tajemnice nie wyciekły. Mianowicie, że jest to międzynarodowa siedziba satanizmu i gromadzi skarby sztuki i złoto zdobyte przez współpracę z nazistami podczas II wojny światowej; niektórzy kardynałowie są Illuminati; Fundament chrześcijaństwa został opracowany przez pierwszych władców państwa i kościoła dla kontrolowania przekonań i portfeli mas, a przez wieki od tamtego czasu katolicyzm dodał rażące kłamstwa dla scementowania kontroli nad ich globalnym zgromadzeniem; papieże, którzy bronili reform zostali zamordowani. Kiedy te prawdy wyjdą, tylko duchowe aspekty tej religii, a także wszystkich innych, zostaną zachowane.

W przemówieniu Władimira Putina o stanie waszego świata na posiedzeniu Międzynarodowej Grupy Dyskusyjnej w Valdai, on wzywa również do zmian. Nie widzimy go jako "hipokryty oskarżającego Stany Zjednoczone o bycie producentem światowych kłopotów", ale nie był dokładny w umieszczeniu pełnej odpowiedzialności w tym kraju za "wtrącanie się w wydarzenia na całym świecie." Życzylibyśmy sobie, żeby mówił że cały czas to były działania Iluminatów wewnątrz i daleko poza tym rządem (USA).

Wybraliśmy niektóre fragmenty z jego wypowiedzi, aby pokazać, dlaczego uważamy to przemówienie jednego z najpotężniejszych przywódców, za kamień milowy dla waszego społeczeństwa. Gdy informacje są wyrwane z kontekstu, pełny sens można błędnie odebrać; jeśli masz czas i zainteresowanie, zalecamy przeczytanie tej mowy w całości. (po angielsku) [http://gffreepages.blogspot.pt/2014/10/a-must-speech-at-valdai-clubs-meeting.html]

"Weszliśmy w okres różnych interpretacji i celowego milczenia w polityce światowej. Prawo międzynarodowe zostało zmuszone do odwrotu w kółko przez atak nihilizmu prawnego. Obiektywizm i sprawiedliwość zostały ofiarowane na ołtarzach politycznego oportunizmu. Arbitralne interpretacje i stronnicze oceny zastąpiły normy prawne. Jednocześnie całkowita kontrola globalnych mediów pozwoliła, gdy się chce, przedstawiać czarne jako białe i białe jako czarne. ....

"Ostatnio, mamy coraz więcej dowodów, że wręcz zbytni szantaż był używany w odniesieniu do wielu liderów. To nie jest bez powodu, że "wielki brat" wydaje miliardy dolarów na utrzymanie całego świata, w tym swoich najbliższych sojuszników, pod nadzorem. "....

"Może wyjątkowa pozycja Stanów Zjednoczonych i sposób dźwigania ich przywództwa naprawdę jest błogosławieństwem dla nas wszystkich, a ich wtrącanie się w wydarzenia na całym świecie przynosi pokój, dobrobyt, postęp, rozwój i demokrację, a my powinniśmy być może po prostu odpocząć i cieszyć się tym wszystkim?
Pozwólcie mi powiedzieć, że to nie jest ten przypadek, absolutnie nie w tym przypadku. "....

"Jest mało prawdopodobne, że ktoś może zapewnić absolutnie wyczerpujące, gotowe rozwiązania już teraz. Potrzebujemy szeroko zakrojonych prac z udziałem wielu światowych rządów, globalnych przedsiębiorstw, społeczeństwa obywatelskiego i takich platform ekspertów, jak nasza. "

A teraz, gdy chcieliśmy się zastanowić, jak odpowiedzieć czytelnikom, którzy kwestionowali moje oświadczenie w ostatnim komunikacie, "Nawet Bóg nie wie," co do terminu przyszłych wydarzeń, Bóg powiedział, że chce, sam to zrobić.

Moje drogie dzieci, jestem tutaj Bogiem. Wydaje się, że niektórych z was zdenerwowała cała dokładna ocena Mateusza o tym, co wiem, czy w tym przypadku, czego nie wiem. Zostaliście wprowadzeni w błąd przez religijną koncepcję, o tym, kim jestem i "nie moja, wola, lecz Twoja niech się stanie." Nie ustawiałem żadnych parametrów dla żadnego z mego potomstwa! To wszystko dotyczy wolnej woli, i nie wiem, co macie zamiar zrobić ze sobą, dopóki nie zrobicie. I ja nigdy nie koliduję z tym co robicie, nawet jeśli nie jest to w waszym najlepszym interesie, kiedy odchodzicie od tego, co wybraliście zrobić. Ja znam wasze wybory, poznałem, kiedy umieściliście je w swoich umowach duszy.

Wolna wola jest dana dla każdego z was przez Stwórcę, nie przeze mnie, ale tak, jak ważni szefowie innych wszechświatów są zobowiązani do przestrzegania tego daru, tak i ja jestem zobowiązany w tym wszechświecie. Nie mam sprzeciwu wobec tego porozumienia. Poza tym wszystkim, energia, która tworzy niemowlęta i słońca i kwiaty - wszystko, co istnieje przez cały kosmos - pochodzi od Wielkiego Wybuchu Stwórcy, jak to nazywacie. Możecie używać tej energii jakkolwiek chcecie, to jest właśnie wolna wola.

Mam pytanie. Zamiast mieć ten wasz dar, czy chcielibyście raczej , żebym decydował, co będziecie robić w jednej chwili lub następnej, jakie wasze zainteresowania będą, z kim zaprzyjaźnić się, co należy zrobić w każdej relacji lub pracy lub w gdzie "będziecie żyć i wszystko inne przez całe swoje życie? Czy nie bylibyście tylko marionetkami, jeśli to wszystko tak by było?

Więc, nie chcielibyście a więc, nie będziecie. To wasze życie, moje drogie dzieci, nie moje życie, żeby żyć za Was, tak jak wasze życie nie jest życiem waszych rodziców , żeby żyć za was. To co się dzieje, to jest tak, jakbym przeżywał wszystko tak jak wy doświadczacie, uczę się, gdy wy się uczycie, rosnę jak rośniecie. Wszyscy z was i wszystkie pozostałe dusze w tym wszechświecie są tym, kim jestem. Jestem słaby jak najsłabszy, tak silny, jak najsilniejsi, tak smutny, jak ci, którzy się smucą, tak radosny, jak ci, którzy się radują. Kocham wszystkich i każdego bezwarunkowo, niezależnie od sposobu w jaki używa, lub nadużywa daru Stwórcy.

Jednakże, ponieważ jestem wami wszystkimi i jesteśmy w tym razem na wieczność, znam Wielki Obraz, jaki nasze połączone Jaźnie manifestują w naszym wszechświecie. Dokładniej, jesteśmy tym wszechświatem, i on nieustannie się zmienia ze względu na nieograniczony wybór wolnej woli każdej duszy. To dotyczy wszystkich, którzy chcą, ciał niebieskich, wszystkich ludzi, zwierząt, roślin i innych istot w każdej cywilizacji i duchowym świecie w każdym systemie słonecznym w każdej galaktyce. Nie macie liczb, które są tak wielkie.

W moim "parasolu siebie", jak to nazywa Suzy co ja nazywam połączeniem, trzymam galaktyki na uporządkowanej orbicie, upoważniam swoje bardziej zaawansowane jaźnie, aby zapobiegały wojnie jądrowej - to jest wyjątek, który Stwórca zrobił wobec wolnej woli, i pomagam moim jaźniom które o to poproszą, i rozmawiam z bogami i boginiami, którzy są moimi odpowiednikami w innych wszechświatach. Nie angażuję was w żadną z tych rzeczy, więc przyniosę to z powrotem na Ziemię, gdzie rzeczy są tak proste, jak wszystko, co robicie, wszystko, co myślicie i czujecie, stajecie się tak bardzo tym, kim ja jestem, tak jak ja jestem tym, kim wy jesteście. To dlatego, że jesteśmy JEDNYM, moje ukochane dzieci, i zawsze tak będzie.

Dziękuję Bogu. Twoja odpowiedź była o wiele wyraźniejsza, niż to wynika z naszego przemyślenia. Niektórzy z czytelników pytali, czy nasze odniesienia do Boga i Stwórcy w naszej ostatniej wiadomości oznaczaja, że nie są tym samym, i poprosiłem mamę, aby znaleźć wiadomość, która wyjaśnia w jaki sposób różni się on i Stwórca. [04 stycznia 2006]

Dziękuję, mamo. Dziękujemy również panu, który napisał maila, którego cytujemy w części dlatego, że jego myśli i pytania są podobne do tych wyrażonych przez wielu innych, także i my również musimy odpowiedzieć na dodatkowe istotne pytania.

"Myślałem, że jest to powszechne prawo, że jedna lub grupa osób / dusz, nie może powstrzymać lub ograniczyć wzniesienia tych, którzy chcą się wznieść. Jeśli jest to prawdziwa zasada / prawo, dlaczego Rada odmówiła podjęcia kroków i usunięcia tych Illuminati i innych? Rada ta, która powołała te dusze, które wycofały się z ich umów, wydaje się, że wytarła ręce, odwrócili się od nas ludzi i opuścili wzniesienie ludzkości.

"System został ułożony przeciwko wzniesieniu ludzkości. Można się zastanawiać, czy planeta Ziemia jest miejscem, gdzie każdy idzie robić, co chce, bez konsekwencji. Życie toczy się, destrukcyjne, konstruktywne, jakiekolwiek i kiedy dusza wraca ma pata na plecach i gratulacje i złote odznaki za dobrze wykonaną pracę. Tak więc wszelkie konsekwencje wydają się żałosne, jeśli zaufane dusze wycofały się, i nie obchodzi ich, co tu się dzieje, gdy wracają do tego odgrodzonego miejsca zwanego niebem. "

Kiedy dusze wycofały się z drugiej części ich zgody, Rada nie odwróciła się plecami do ludzi. Nie mogli odmówić "zmiany zdania" duszom, ich wolnego wyboru woli, aby kontynuować tworzenie chaosu i rozpaczy, ale mogli błagać je, aby tego nie robiły. Środki którymi Rada działała na poziomie duszy wysyłały obfitość światła, które wzmacniało sumienie każdej "odmawiającej" duszy chętnej do jego otrzymania; a istoty pozaziemskie żyjące wśród was pojawiły się w ich rodzimych ciałach jako dodatkowy nacisk, kiedy mówiły im, co napotkają w życiu duchowym i następnym wcieleniu, jeśli nie będą honorowały pełnej swojej zgody. Będziemy wracać do tego.

W przeciwieństwie do systemu ułożonego przeciwko wzniesieniu ludzkości, plan Rady był zaprojektowany z najwyższą starannością, aby pomóc ludzkości Ziemi, zgodnie z pragnieniem Gai, żeby fizycznie wznieść się z planetą. To dlatego, oni włączyli przepisy, na mocy których silniejsze dusze mogą pomóc słabszym, oprócz intensywnego światła, które potężne cywilizacje promieniowały na Ziemię. "Odmawiające" dusze miały prawo do odmowy światła dla nich samych, ale nie mogły zapobiec przed jego otrzymaniem przez kogokolwiek. Przez cały czas, tworzone przez Iluminaci turbulencje i nędzy przedłużały "odcięcie", które przyszło około siedemnastu lat temu w czasie liniowym, miliard i więcej dusz chętnie i z wdzięcznością przyjęło światło. To po części, dlaczego postęp waszego społeczeństwa był opóźniony tylko o dziesięć lat, a nie o więcej; Nadal, w ogóle bez żadnych opóźnień miało być.

Jeśli chodzi o konsekwencje zaistniałe dla tych zaufanych dusze, które się wycofały ... po powrocie do tego odgrodzonego miejsca zwanego niebem, co dzieje się po tym, gdy w chodzą w Nirvana, właściwa nazwa ziemskiego świata ducha, jest znacznie bardziej dotkliwa niż możecie sobie wyobrazić. Nirvana obejmuje wiele elastycznych warstw energii i zgodnie z prawami fizyki, które rządzą życiem we wszechświecie, przechodzące z Ziemi dusze automatycznie są przypisane do warstwy, która jest proporcjonalna do ich energia życiowej, która została zarejestrowana chwila po chwili w nieomylnych zapisach Akashy.

Jesteście duszami posiadającymi fizyczne doświadczenia, więc najczęściej mówimy, o duszach osób, a nie osobowości. Coś zaznaczono w komunikacie jakiś czas temu, nie zostało powtórzone, zwięźle: To psychika i ciało eteryczne z osobowości, trafiają do odpowiedniej warstwy energii Nirvany. Jako Miłość – Światło, esencja Stwórcy, dusza jest wyzwolona, wolna współtworzyć kolejną osobowość, która, jak wszystkie inne w linii, jak wszystkie istoty w całym wszechświecie, jest niezależną, nienaruszalną, nieśmiertelną duszą energetycznie i świadomie związaną ze wszystkimi innymi.

Aby kontynuować, gratulacje i złota odznaka za dobrze wykonaną pracę byłoby w porządku dla duszy, która się "wycofała", o ile spełniła pierwszą część jej umowy. Bo oni, według listy, miliardy dusz - wiele z nich korzystało z dodatkowej pomocy przewidzianej w planie Rady, osiągnęło swój cel, aby zakończyć lekcje karmiczne trzeciej gęstości i ewoluować do czwartej. Jednak ich odmowa honorowania drugiej części ich umowy wysłała ich do bazowej warstwy Nirvana, gdzie odczuwają ten sam emocjonalny i fizyczny ból, który wyrządzili wszystkich innym po czasie "odcięcia".

Wszyscy mieszkańcy tej warstwy obawiają się światła, więc tylko punkcik jest stale dostępny w tym mrocznym świecie, gdzie oni żyją ze wszystkimi okropnościami , jakie spowodowali w trakcie ich pobytu na Ziemi. Kiedy przezwyciężą strach wobec światła, oni przeniosą się do poziomu, który ma nieco więcej światła, i tak dalej i tak dalej, dopóki nie wchłoną dość, aby wcielić w jakimś świecie trzeciej gęstości na przykład na poziomie świadomości ślimaków i krótkotrwałych owadów. Począwszy od tego momentu jest akt Bożej łaski; który kasuje całe komórkowe wzory, które w przeciwnym razie mogłyby mieć wpływ na inne ich osobowości i mieć ten sam przebieg, jak ten żywot, który wysłał jego lub ją do tego bazowego obszaru. To również jest łaska Boża, że każdy ustala własne tempo wzrostu, każdy przyjmuje światło, gdy jest gotowy, więc osiągnięcie "początku nowego" etapu wcielania i ewolucja do stanu człowieka w cywilizacji trzeciej gęstości mogą przyjść stosunkowo szybko, powiedzmy tysiąc waszych lat, albo rozciągnąć się na miliony.

Bardzo niewielu, jeśli w ogóle ktoś rozważa Ziemię dziś, jako rodzaj wspaniałego nieba, którym jak wielu wierzy jest życie po śmierci dla "dobrych" ludzi i wyższe warstwy Nirvany takim są! - ale Ziemia stanie się takim także. Stale rosnące Światło - MIŁOŚĆ! - w waszym świcie manifestuje raj z wizji Gai, który czeka na was w kontinuum.

Umiłowani bracia i siostry, zawsze nasze słowa są z bezwarunkową miłością i szanujemy waszą wytrwałość w świetle.

________________________

Miłości i pokoju
Suzanne Ward
www.matthewbooks.com

3 komentarze:

 1. Wszyscy mieszkańcy tej warstwy obawiają się światła, więc tylko punkcik jest stale dostępny w tym mrocznym świecie, gdzie oni żyją ze wszystkimi okropnościami , jakie spowodowali w trakcie ich pobytu na Ziemi. Kiedy przezwyciężą strach wobec światła, oni przeniosą się do poziomu, który ma nieco więcej światła, i tak dalej i tak dalej, dopóki nie wchłoną dość, aby wcielić w jakimś świecie trzeciej gęstości na przykład na poziomie świadomości ślimaków i krótkotrwałych owadów. Począwszy od tego momentu jest akt Bożej łaski; który kasuje całe komórkowe wzory, które w przeciwnym razie mogłyby mieć wpływ na inne ich osobowości i mieć ten sam przebieg, jak ten żywot, który wysłał jego lub ją do tego bazowego obszaru.

  Nie pasuje mi to, według mnie jest to niezgodne z prawdą, tak czuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Juz gdzie indziej to napisalem,wiec tylko zacytuje:
  "z mateusza:
  ” gratulacje i złota odznaka za dobrze wykonaną pracę byłoby w porządku dla duszy, która się „wycofała”, o ile spełniła pierwszą część jej umowy.”
  „Jednak ich odmowa honorowania drugiej części ich umowy wysłała ich do bazowej warstwy Nirvana, gdzie odczuwają ten sam emocjonalny i fizyczny ból, który wyrządzili wszystkich innym po czasie „odcięcia”.”
  Noooo,ja serdecznie gratuluje takiego postrzegania rzeczywistosci. To jest nic innego,jak koncepcja nieba i piekla w religiach.
  Szkoda,ze mateusz nic nie pisze o tym,jak beda karani ignoranci…"

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wiem czy to Mateusza przesłanie jest zgodne z prawdą czy nie, jednak niezaprzeczalnie prawo przyciągania / karmy działa powszechnie i efekt braku realizacji swoich zobowiązań przez duszę zaistnieć musi. Faktycznie wygląda to jak religijne koncepcje piekła. Jednak nie ma tu "karzącego Boga" tylko jest ucieczka duszy od światła, bo w tym stanie popełnione błędy są dla niej widoczne i odczuwalne.
  Póki co nie będziemy wiedzieli na 100% jak jest w rzeczywistości. Nasza "rodzina" zza kurtyny wszystkiego nam nie mówi. Tego możemy być pewni.

  OdpowiedzUsuń