niedziela, 30 listopada 2014

Smok - gdy opuszczacie waszą strefę komfortu

Witam wszystkich!

Tym razem smok podjął jeden z najtrudniejszych dla nas tematów - porzucenie strefy komfortu. Przesłanie jest oparte na doświadczeniach channelera, ale to dotyczy każdego. Niestety w fizyczności jest to dla nas najtrudniejsze działanie - porzucić przyzwyczajenia. Temat drażliwy, ale sytuacja nieuchronna, jedyna kwestia jak długo.


Smok - gdy opuszczacie waszą strefę komfortu

01 listopada 2014
Channeler: Brian, smok

Cześć, tu smok

 Plejadianie powiedzieli mojemu partnerowi dawno temu, że on siedzi w fotelu łatwej porażki. Powiedzieli mu, że kiedy osiągnie punkt ostatecznej frustracji, on uwolni się od niego.

Wybraliśmy  naszego partnera  do personalizacji tej wiadomości. Ale w tej rzeczywistości, ona ma zastosowanie do każdego z was, z nielicznymi wyjątkami.

Ostatnio on doświadczał, jakie to uczucie, uwolnić się od pewnych ograniczeń, które fotel łatwej porażki zapewniał mu. Przydarzyły się rzeczy, których chciał. I to sprawia, że czuje się chory jak na żołądek.

Prawdopodobnie złapaliśmy was przez zaskoczenie. Rzecz jest o wstaniu z fotela porażki, co oznacza, wychodzenie poza waszą strefę komfortu. Istoty ludzkie są zaprogramowane, aby czuć się niedobrze z tym. Ponieważ ścieżka najmniejszego oporu jest często drogą porażki i walka z prądem jest zawsze niepokojąca. Oznacza to, że macie do czynienia z energiami, które są niewygodne. Oznacza to podejście do spornych punktów w waszym życiu, gdy nie działaliście chociaż wiedzieliście, że nie działacie i działaliście bez względu, jak trudno było. On pozwolił żeby strachu kontrolował go w kilku obszarach i po prostu wybrał bezczynność. Robił dobrze, ale nie stosownie do jego możliwości. Nie realizując  jego marzeń.

Czy to nie brzmi znajomo?

Tak więc, aby to zmienić, musiał uczynić jego ręce brudnymi i nie paraliżować siebie ... I nowe możliwości mogły się otworzyć. Będziemy dawać przykład. Miał sytuację w swoim życiu, która była pełna błędów. On jest gotowy, aby przejść dalej. Ale ma zobowiązania  i to zawiera zobowiązania finansowe. Energia, jaką miał przedzierając się przez to zobowiązanie była negatywna, ponieważ ona angażował pomoc w przekształcaniu sąsiedztwa, które było jednym z najbardziej odpornych na transformację. To była umowa. Umowa była inwestycją - wielorodzinny wynajem nieruchomości. Gdy świecisz światłem w gęstej mgle, widzisz jak cienie cię mijają. Był miły dla niektórych najemców i wykorzystywany. To doprowadziło do błędów, ogromnych niepowodzeń i ostatecznie kradzieży znacznej części infrastruktury jego nieruchomości inwestycyjnych. On był sparaliżowany po dawnych niepowodzeniach i zostawił wszystko zapieczętowane jak bunkier na lata, więc nie mogło wystąpić więcej kradzieży. Ale to również oznaczało, że robił nic dla nikogo przez cały ten czas. Wszystko to, gdy musiał miesięcznie płacić za koszenie trawnika i inne rzeczy. I świecił światłem, gdy to robił. On również zrobił wszystko, co mógł zrobić, żeby świeciło tam światło i to jest czas dla ludzi tam, aby pomóc sobie samym zrobić, co mogą, ze światłem jakie on dostarczał i dla innych, aby przynieść inne formy światła. Ta niska energia nie jest winą ludzi, którzy tam żyją, ale była kreacją nierówności  społeczeństwa, nierównością, która jest zinstytucjonalizowana. Niektóre pustostany były dostępne i kilka odważnych dusz wybrało te pustostany. Więc to jest odbicie społeczeństwa czegoś, co ono tworzy, jednak oni nie byli tam, aby się tarzać. I gdy przyszło to świecące światło, niektórzy wzięli je, niektórzy nie. Ostatecznie wszyscy je wezmą w jakimś czasie, gdy źródło nierówności będzie rozwiązane, ponieważ przemiana negatywnej energii  jest holistyczna z natury.

W każdym razie, teraz czas jest, gdy może on odzyskiwać swoją inwestycję z powrotem. Jednak musiał przedzierać się przez wiele osadów niskiej energii. To był duży stres i łatwo pamięci wrócić do ostatnich niepowodzeń, próbując przejść przez nie. Każdy najemca, do którego miał zadzwonić, działania, jakie miał podjąć, energia witalna w postaci pieniędzy, które musiał użyć, przypomniały  mu o ostatnich niepowodzeń. To niemal paraliżowało go w kółko. Poziom strachu był wysoki. Energia była obrzydliwa dla niego. Ale przeszedł przez to i ma najemców tam po latach bezczynności. Ta mądrość czasu i synchronizacja doprowadziły go do lokatorów, którzy będą lepsi. Nie idealni, ale będą robić to, co trzeba i częściej wywiązywać się ze swoich zobowiązań niż nie. Miał więcej mądrości z przeszłego doświadczenia, gdy oddawał do użytkowania. On zwyciężył. Otrzyma z powrotem swoją inwestycję, a także uczyni, że okolica stanie trochę lepsza w tym procesie, zarówno pozostawiając coś fajnego ale także przez jego interakcje. On pomógł kilku osobom.

On przekształcił energię. Wziął szlam i wyrzeźbił go w nieco ładniejsze osady. Gdyż przełamanie strachu i tworzenie rzeczy trochę lepiej, ma odwzajemnienie energii w rzeczywistości. On dostał złoty samorodek zgodnie z prawem wzajemności.
W ten sposób można pokonać fotel porażki. Przez wstanie z niego i przedzieranie się przez szlam, transformację, aby znaleźć ten złoty samorodek.

Nie można dążyć do swoich marzeń w rzeczywistości, takich jak wasze, bez konieczności przedzierania się i przemiany negatywności. Musicie czuć swoje granice komfortu i przekraczać je powoli, z mądrością i umiarem. Negatywność jest strachem. Negatywność jest brakiem. Są osądami i poglądami, ale są one prawdziwe. Stoją na waszej drodze. Waszym zadaniem jest pomóc utorować drogę dla Ziemi, aby stała się miejscem, gdzie ścieżki są oczyszczone dla wielkich rzeczy, gdzie cuda i wielkie piękno może się zdarzyć. Te rzeczy staną na waszej drodze, i siedzenie i akceptacja porażki nie będzie dla Ziemi wszystkim, co może być.

I gdy się już nauczył, tuż po tym, kilka nowych rzeczy przyszło, gdy terminy działań, jakie podjął otworzyły pewne możliwości dla niego. Gdyby siedział na „fotelu”, jakby zawsze robił i nie podjąłby działań, on musiałby wybierać między nowymi możliwościami lub wyjścia z poprzedniej inwestycji, i pozostawienia jej zamkniętej jak bunkier i pozwolić niech więcej lat  mija. Ale on wypracował sposób, aby zrobić dwie rzeczy.

Gdyby to był tylko koniec historii.

Mimo to wątpił. Nie sprzedał nieruchomości jeszcze, ale nieruchomość nie jest już bolesna, gdy o niej myśli. Nowa możliwość nie jest w pełni jeszcze zrealizowana. Istnieją czasowe rzeczy, gdzie wszystkie rzeczy mogą się układać. I on jest poza jego strefą komfortu nadal. Tak to jest niewygodne. Ale on podjął działania. On porusza się do przodu i pracy w kierunku swoich marzeń. I on widzi, że rzeczy się układają w synchronizacji, gdy podejmuje każdy krok.

Przez cały czas jego działania wydają się czasem mniej niż logiczne dla ludzi wokół niego. Mniej niż logiczne dla niego. To intuicyjne. Jego intuicja zawiodła go wcześniej, bo źle ocenił czas. Nie mylił się z intuicją, po prostu nie ten czas. Duch nie doświadcza czasu tak samo, a intuicja jest duchem. To nie jest rzadkością. Nowe możliwości mają składnik czasowy w nich. Więc jest to niewygodne dla niego. Skąd on wie, że nie będzie się złego czasu ponownie? To jest strach.

Pozwalanie ... Gdy każdy krok prezentuje siebie i robi intuicyjne wybory w połączeniu z mądrością, jaką zyskał, czuje, że to będzie działać na zewnątrz. To otwiera drzwi do synchronizacji. To jest wiara. Wiara w swoją Jaźń. Przekonanie, że intuicja jest prawidłowa. A jeśli decyzje podejmowane są mądrze, nastąpi synchronizacja.

Wasze marzenia są miejscem poza brakami, poza strachem. Dla większości, są one lepszą Ziemią. Czy to osobiste marzenia, czy marzenia świata. Każde marzenie sprawia, że świat lepszym miejscem. Stara energia jest energią kompromisów. W przypadku, gdy jedna osoba lub grupa przełamuje ich marzenie, nadzieje  ma kolejna. Jednak Wszechświat jest nieograniczony, to jest nieskończone. Wszechświat ma ponad 7 mld wszystkiego, co możecie sobie wyobrazić. Róg obfitości. Pomyślcie o symbolu. Jest większy od wewnątrz niż na zewnątrz, czy nie jest tak? Nowa energia pozwala na znacznie więcej, dla wszystkich, aby spełniać marzenia. Choroba ograniczenia odchodzi, a przez otwarcie i pozwalanie na więcej  ekspansja następuje. Ruszajcie do niej ...

Więc, nasze przesłanie dla wszystkich jest żeby wydostać się z tej strefy komfortu. Energia Ziemi jest mniej niż wygodna. Jednak, bezczynność jest powłoką. To jest strach. To paraliż. On  chroni  ciebie przed koniecznością konfrontacji i przemienia energię, która jest niesmaczna dla Ciebie. Możemy zrozumieć. Nie uważamy energii za coś atrakcyjnego. Jednak jesteś człowiekiem i jeśli chcesz  spełnić swój potencjał, trzeba będzie przebrnąć przez niewygodę. Jeśli jesteś lightworker, to jest twoje zadanie. Trzeba będzie zrobić siebie otwarty na możliwości, bez względu na to, jak trudno jest. Trzeba będzie nie paraliżować siebie. Będziesz musiał przyciągać synchroniczności. Teraz, energia Ziemi jest niska i negatywna. Rzeczy zużywają się. Rzeczy łamią się. To nie jest tak, jak to zwykle bywa. Ale jest zarówno negatywność i pozytyw. Musisz tylko przemienić negatywność i przyciągać bardziej rzeczy pozytywne niż negatywne.

To nie jest łatwe. Ale wybraliście to wyzwanie. Na drugim końcu tego wyzwania jest sukces, jeśli podejmiecie ten krok, wstaniecie i wyjdziecie z fotela porażki.

Więc, zróbcie to!

Z miłością, Smok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz