piątek, 21 listopada 2014

Manuskrypt przetrwania - część 430

Witam wszystkich!


Kolejny odcinek Manuskryptu jest bardziej spokojny i więcej tłumaczy, ale nadal obstają przy swoim.
Czy i jak bardzo słusznie okaże się z czasem, jedno jest pewne i ująłbym to w ten sposób: "coś wisi w powietrzu", a może nawet powoli przyjmuje formę. Ja mam wrażenie, że jakoś dziwnie zrobiło się w mediach, ciekawe czy inni też to podobnie odbierają.Manuskrypt przetrwania - część 430

17 listopada 2014

Teraz to, co zostało wprawione w ruch nie może być negowane, i jako takie, wszystkie konsekwentne reakcje nadejdą z dodatnim ładunkiem energetycznym, nawet jeśli niektóre z wyników tego mogą być oznaczone jako negatywne przez tych, którzy jeszcze ustawili się na utrzymanie status quo.

Pozwólcie nam rozwinąć. Widzicie, ten cały łańcuch wydarzeń, w którego środku aktywacji jesteście teraz jest taki, który ma daleko idące konsekwencje, a jak już informowaliśmy, falujący efekt tego, co dzieje się na tej waszej małej planecie jest daleko większa niż Wy i wasz obecny poziom, być może nawet zacząć rozumieć. A kiedy mówimy aktualny poziom, po prostu odnosi się do waszych zdolności dopasowania się pełni do swojego własnego zbiornika wrodzonej wiedzy. Innymi słowy, nie nazywamy was, niezdolnymi w żaden sposób, po prostu przypominamy, że rzeczy staną się bardziej zrozumiałe dla was w tempie, które umożliwi wam dosłownie to strawić. W przypadku, gdy odnosimy się do wyboru ludzkości podjęcia wymaganego skoku kwantowego, który jest to absolutnie konieczny, aby ta cała operacja doszła do skutku, to służy również dla zrozumienia, że ten skok nadejdzie w taki sposób, będzie spełniać zamierzone przeznaczenie, a mianowicie przesunie cały obszar w częstotliwości, które będą korzystne dla wszystkich, którzy w nim żyją. A więc, wszystko musi przychodzić dokładnie w odpowiednim czasie i w określonej kolejności tak, że wszystkie kawałki bedą mogły upaść w wyznaczonych kierunkach.

Ponownie, mówimy w kategoriach zawiłych, ale znowu, to jest po prostu dlatego, że pozwala wam lepiej odebrać podstawowe wiadomości w tym komunikacie. Bo jak już wielokrotnie powtarzano, to, co on zawiera jest czymś, co znacznie przewyższa jego zwykłą treść, i jako tacy, musimy niekiedy uciekać się do tych raczej objazdów, aby lepiej pomóc wam uzyskać istotę wiadomości. A sedno tej wiadomości jest po prostu takie: nie jesteście już tam gdzie kiedyś, i nie jest to planeta, na której mieszkaliście. I to samo dotyczy waszego najbliższego otoczenia. Gdyż już zmieniliście istotną tkaninę Wszechświata w takim stopniu, że nic nigdy nie będzie takie samo. I pamiętajcie, że te zmiany przyszły w taki sposób, który będzie trudny do zdefiniowania, z ludzkiego punktu widzenia, ale to będzie bardzo łatwo zidentyfikować, jeśli spojrzeć na to z naszego punktu widzenia. Gdyż widzimy, że te podstawy podstawowe, na których wasz świat został opierał już się zmieniły, a więc, algorytmy są rzeczywiście nowe. Na zewnątrz, to może nie wyglądać dobrze, jedynie kilka rozrzuconych cyfr, które przesunęły się lekko w ciągu kilku dni, ale to, co te niewielkie zmiany w efekcie zrobią, to ustawią kaskadę efektów fali, które będą rozrywać wszystkie stare i ograniczające materiały kokonu, w który byliście owinięci, prawie tak jak starożytne ludy miały zwyczaj robić, aby chronić swoich zmarłych.

Innymi słowy, fale będą się rozchodziły od tych maleńkich dziur w tej starej tkaninie, tkaninie, która była utkana z wielką starannością, abyście musieli się wysilać i zmagać z nią, aż do dnia, gdy w końcu otworzyliście oczy i otworzyliście swoje serca i zdaliście sobie sprawę, że jedynym sposobem, aby zakończyć walkę, jest po prostu poddać się mocy, którą przenosicie w sobie, tej, która była tam cały czas, czekając, abyście na nowo odkryli jej obecność w samym rdzeniu waszej istoty. A potem ten proces odkrycia starego złudzenia, aby w pełni się uwolnić, nie tylko was, ale ta cała i chwalebna prawda kim wszyscy jesteście zaczęła ożywać w taki sposób, że nie ma sposobu, aby ktokolwiek mógł powstrzymać stary kokon od całkowitego rozpuszczenia się.

Ale znowu, kiedy coś się rozpuszcza, to nieuchronnie pozostawia dziurę w czyjejś zbroi, jak i w ścianach, które tak wielu z waszych bliźnich wciąż utrzymuje nienaruszone. Gdyż nie wszyscy są gotowi zmierzyć się z rzeczywistością po życiach po życiach przeżytych w spowiciu przez ściany pozorów, a więc dla nich, będzie dużo cierpienia, bólu, a nawet złości wybuchającej wewnątrz. Bo z tą nową klarownością również pochodzi nowe spojrzenie, i to jest takie, że nie macie już zobowiązań wobec innych, aby wasze życie było dobrym życiem. Ale ze zrozumieniem tego przychodzi też inne zrozumienie, a mianowicie, że nie możecie już winić za swoje nieszczęścia nikogo innego. A dla niektórych, to zrozumienie będzie być może postrzegane jako najcięższe brzemię. Gdyż z tą wolnością również przychodzi odpowiedzialność, i ono nie jest tak łatwe do przyjęcia jak idea wolności. Bo wolność oznacza, że po raz kolejny jesteście świadomi tworząc własne życie, a więc nie ma już źródła na zewnątrz, które może lub będzie obwiniane za postrzegane "nieszczęścia", które mogą was spotkać po drodze.

Wiemy, że to nie będzie nowością dla wielu z was, bo wy weszliście w tą prawdę dawno temu, ale znowu, chcemy wam przypomnieć, że jeszcze nie jesteście wśród większości na tej planecie, a więc, to co wy widzicie, jako zwiastun Nowego, oni będą po prostu widzieć, jako rozpad wszystkiego, na czym postawili ich istnienie, a więc, będą się burzyli w każdy możliwy sposób, a zakres w którym będą wyświetlać swoje niezadowolenie będzie różny, od gniewu do smutku, od strachu do wręcz terroru.

Ale znowu, to będzie po prostu ostatni gwóźdź do trumny starego, jeśli możemy skorzystać z takich tępych słów, aby opisać zmianę, która ma miejsce teraz. Bo pamiętajcie, wy już nacisnęliście przyciski, które aktywowały tą całą operację przez wasze chęci, aby w pełni objąć swoje wewnętrzne światło, a więc to, co przychodzi teraz, będzie zmianą, która wpłynie na wszystkich, i będzie tak, ponieważ wy jako kolektyw doszliście do miejsca, gdzie potrzebna była decyzja i decyzja, to było powiedzieć głośne TAK dla Nowego. A więc, koła zmiany będą toczyć się szybciej i szybciej, teraz, i jako takie, coraz więcej waszych każdych codziennych działań będzie podlegać temu nowemu światłu, które poi każdą czującą istotę na tej planecie.

I tak, dostatecznie dużo z was już zdecydowało się otworzyć swoje serca dla tego światła i to samo w sobie jest więcej niż wystarczający, aby wprawić te koła w ruch. A więc to, co potrzebowało tylko niewielkiej liczby mieszkańców tej planety, aby przyszło do istnienia, da każdej jednej duszy obecnie zamieszkującej ten mały glob taką samą szansę wziąć udział w procesie odtworzenia waszego świata. A więc, wezwanie zostało wysłane, wezwanie do przyłączenia się do tej wspaniałej odnowy / przewrotu, który tak daleko przewyższa wszystko inne, czego kiedykolwiek dokonano gdzieś indziej w całej Kreacji. Nie zróbcie pomyłki, macie wiele rzeczy, które muszą być wyprostowane zanim ten cały projekt się kończy, ale znowu, nie będzie braku chętnych rąk ani dociekliwych umysłów, które połączą siły z wami, prawdziwą Awangardą. Bo jak już mówiliśmy wielokrotnie, już macie wszystko, czego potrzebujecie, aby zrealizować każdy sen, jaki mogliście nosić wewnątrz o raju, za którym tęsknicie tak długo. Nie ma braku umiejętności, ani siły roboczej, ani środków, a gdy w końcu pozwolicie sobie ponownie wejść w starożytne hale wiedzy, które były utrzymane, bezpiecznie ukryte dopóki wy jako kolektyw nie byliście znów gotowi do wejścia do nich , nie ma już nic, ani nikt stoi na waszej drodze do tego wszystkiego, aby stało się sukcesem bez porównania.

A więc powtarzamy, że wszystko jest dobrze, i weźcie każdy wybuch strachu, gniewu lub nienawiści jako wyraźne sygnały nadejścia Nowego Świata. Bo poczuliście go już i teraz, on zacznie przenikać do świadomości każdej osoby na waszej planecie. Dla niektórych będzie to taki mile widziany widok, będą natychmiast wiedzieć, co zrobić, aby w pełni objąć Nowe. Podczas gdy dla innych, sama idea wciąż prowokuje ich stary instynkt do zabezpieczenia ich ostatniego kawałka "bezpieczeństwa", którego mogą trzymać się, a mianowicie samej idei, że zmiany należy unikać za wszelką cenę. A więc, będą tupać piętami i protestować w każdy możliwy sposób. Ale możemy śmiało przewidzieć, że ci ostatni będą w mniejszości tym razem, bo pamiętajcie, na wyższym poziomie, to była decyzja, która została podjęta ogromną większością głosów i odpowiedzią jaką daliście z powrotem, gdy pojawiło się pytanie, było po prostu to: "Tak, teraz jesteśmy już gotowi odejść od starego i pełni objąć całość naszego istnienia i ponownie wejść w dostatnie morze miłości, do którego tak długo odwracaliśmy się plecami". Gdyż wy jako kolektyw jesteście bardziej niż gotowi do przyjęcia tych mieniących się wód jeszcze raz, i to wy, jesteście zwiastunami, którzy otrzymali wspaniałe zadanie bycia pierwszymi, którzy się zanurzą.

A więc po raz kolejny dziękujemy wszystkim w imieniu Całej Kreacji. Wybraliście dobrze i już podjęliście swoje działania zgodnie ze swoimi słowami i działania te zostały już dokonane przez tych, co mogą wydawać się tylko garstką osób rozrzuconych po całym waszym Świecie, będą miały dalekosiężny i cudowny wpływ na Wszystko. I za to, możemy tylko raz bardziej rozszerzyć naszą największą wdzięczność i chcielibyśmy dodać, że od teraz, tempo tego rozrywania siebie będzie stale rosnąć w takim tempie, to może czasami dosłownie zapierać dech w piersiach. Ale dla was, wiemy, że bezdech wyjdzie z czystej i prostej radości i wiedza, że to, co rozpadnie się teraz, zrobi tak, aby uczynić żeby to wszystko znów wróciło do siebie w sposób, który przyniesie radość w sercach Wszystkich.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz