niedziela, 4 stycznia 2015

Anarchistbanjo - Wiadomość na Nowy Rok i aktualizacja

Witam ponownie!

Joe ostatnio zrobił się aktywny, oto ostatnie doniesienia. Dość precyzyjnie opisuje to co ma być obecną rzeczywistością

Anarchistbanjo - Wiadomość na Nowy Rok i aktualizacja

01 stycznia 2015
Autor: Anarchistbanjo

Muszę mieć trochę czasu, aby pomyśleć o dobrym porównaniu. Ostatnie kilka miesięcy było jak próby chodzenia po ostrzach żyletek. Dotyczyło to zwłaszcza okresu przed przesileniem w dniu 21 grudnia. Potrzeba było trzymać stopy płasko i nie można było nimi przesuwać lub ślizgać się w ogóle. Każdy krok był stresującą gehenną. Ale szliśmy razem, my wszyscy.

To, co postanowiono, było ostatecznym wynikiem nowego wzorca. Czy sprzyjałby nowym ludziom i nowym elfom? Sprzyjałby ludzkiej technologii czy procesom ekologicznym dostępnym dla wszystkich form życia? Czy on wymagałby specjalnej wiedzy, czy zwierzęcego instynktu? Cóż, to jest wzniesienie Gai, a nie ludzkie; choć ludzie są zapraszani, aby do niej dołączyć. Odpowiedź przyszła głośno i wyraźnie, choć została ustawiona w szyku w ostatniej chwili. Nowy wzór jest organiczny, na podstawie instynktu zwierzęcego i ekspresji siły życiowej życia, a także równowagi męskości i kobiecości w każdej indywidualnej żywej rzeczy. Chodzi o relacje mężczyzn i kobiet w zdrowej i twórczej, kochającej ekspresji wszystkiego, co życie ma do zaoferowania. Wszystko inne jest działaniem głowy.

Po przesileniu Duchowe Płaszczyzny potrzebowały się do dostroić nowego systemu operacyjnego. Duchowe Płaszczyzny zarządzają długoterminową przyszłością, więc potrzebne było zdecydować o długoterminowej przyszłości. Znowu było to ryzykowne, bo potrzebne zdarzenia i umocnienia mogły być opóźniane w nieskończoność przez "złe myślenie", ale o dobrych intencjach ludzi, ponieważ kontynuowali myślenie i działania, jak gdyby istniał jeszcze stary świat. Tylko masowy napływ zbiorowego wysiłku w samo przesilenie pchnął Gaię i wszystko, co żyje na niej w pełni i całkowicie na nowy kurs lub ujednoliconą linię czasową, która rozciąga się daleko w przyszłość, do końca tego nowego wielkiego cyklu. Przyszła linia czasowa musiała być stworzona najpierw, detale mogą być dodane później. To zostało skompletowane i pierwsze masowe korekty zaczęły odbywać się w górnych płaszczyznach duchowych.

Ostatniej niedzieli pierwsza miesięczna runda zdarzeń opadła na magiczne płaszczyzny do przetwarzania i manifestacji i znowu świat wstrzymał oddech. Gdzie będzie punkt wyjścia? Czy rzeczy będą opóźnione raz jeszcze przez myślenie i działania, które nie były częścią nowego wzoru i nie są zgodne z nowym wzorem? Jaki wpływ będzie miała oporność na ten nowy ruch do przodu?

Cóż, odpowiedź była bez wpływu w ogóle. Nowy Generator krystalicznego hologramu10D przeciął wszystkie nie zintegrowane energie zgodne i niezgodne, jakby ich nie było! Gdy rzeczy osiągnęły znacznik połowy wszystkie nie zgodnie twory astralne zostały zniszczone przez ogień astralny. Ten typ myślenia i działania nie jest już obsługiwany ani tolerowany.

W praktyce oznacza to, że kolektyw, oparta na bazie technologii, spirytualizm oparty na jedności bezwarunkowej miłości i mentalność ula nowych ludzi, nie mogą już wpływać na astral, ani wpływać na fizyczne manifestacje. Nowi ludzie zostali ustawieni na dryfowanie w astralu bez połączenia z ziemią, ale zachowują swoją duchową więź i będą dążyć do stworzenia rzeczywistości opartej na rzeczywistości nie organicznej. Czy można to zrobić? Oczywiście! Rozważmy moc, jakie "Prawo" ma w naszym życiu osobistym i płaszczyznach astralnych. "Prawo" jest oparte na rzeczywistości nie organicznej i jest dość silne. Ale połączenia z ziemią zostały właśnie świeżo zerwane i takiemu systemowi potrzeba trochę czasu, aby ewoluował.

W międzyczasie organiczny wzorzec nowych elfów jest jedynym uznanym wzorcem dla przyszłych przejawów fizycznych. Przyszłe wydarzenia, działania i linie czasowe są tworzone przez generację żywej energii siły. Ci, którzy wkładają (działają) energią siły życia są w stanie stworzyć przyszłość dla siebie. Ci, którzy nie stawiają na energię siły życiowej nie dojdą nigdzie, ale będą nadal kręcić swoje koła w tym samym miejscu.

Wszystkie formy życia mają okazję wspólnie tworzyć i uczestniczyć w tej wielkiej nowo utworzonej linii czasowej. To generacja energii siły życiowej tworzy, a nie jakaś koncepcja lub pomysł z głowy. Po raz pierwszy wszystkie żywe rzeczy mają równe szanse, aby w pełni przyczyniać się (wnosić wkład) tej przytomnej świadomości do kolektywnego wysiłku. Źdźbło trawy daje wszystko, co może dać, aby żyć i rozwijać się w tym świecie. Jak wielu ludzi jest gotowych to zrobić? Jak wielu ludzi jest gotowych mobilizować energię siły życiowej, aby konkurować na całkowicie równym polu neutralnym gry, które nie ma ograniczeń co do możliwości jakie oferuje.

O tej porze roku, kiedy patrzymy na nasze fizyczne otoczenie widzimy siebie w otoczeniu tych rzeczy, które stworzyliśmy. Ale teraz po raz pierwszy nie jesteśmy już uwięzieni przez nasze środowisko, mamy zdolność do poruszania się naprzód i w te przyszłe środowiska fizyczne, które Tworzymy w astralu poprzez nasze osobiste wysiłki w generowaniu tej energii życiowej.

Chętni do pracy będą teraz uzyskiwać wyniki. Ci, którzy nie będą wykonywać pracy nie będą mieli wyników. I to jest prawda dla wszystkich żywych istot, nie tylko dla ludzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz