sobota, 17 stycznia 2015

Wiadomości Mateusza – Wibracje, aktualne wydarzenia

Witam wszystkich!


Ostatni przekaz Mateusza dotyczy aktualnych wydarzeń i nieco polityki USA.


Wiadomości Mateusza – Wibracje, aktualne wydarzenia

przez Suzy Ward
11 stycznia 2015

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Zanim pomówimy o ostatnich wydarzeniach, możemy powiedzieć, że w ciągu tego roku będziecie mogli zobaczyć tempo i wzrastającą liczbę znaczących zdarzeń, które zwiększają wibracje. Energetyczne Pole potencjałów Ziemi, który wygląda jak ciągłe fajerwerki, odbijając światło przyspieszyło tempo dzięki wysiłkom lightworkers i zwiększonej aktywności wasze wszechświatowej rodziny w waszym imieniu.

Dwa "wypadki" były przyczyną zarówno żalu, jak i wdzięczności. To nie było "szczęście", że niektóre osoby, które zamierzyły być na pokładzie AirAsia Flight 8501 nie były tam: Ich czas nie nadszedł. Oni nie wiedzą, że to dlatego ominęli ten lot; oni i wszyscy, którzy ich kochają po prostu są wdzięczni, że to zrobili. Jak bolesne, jest to dla rodzin i przyjaciół wszystkich, którzy udali się na ten samolot - kontrakty duszy wszystkich na pokładzie wezwały ich do odejścia w tym czasie. Gdyby nie użyli tego środka, oni odeszli nagle, wkrótce , w jakiś inny sposób.

To samo byłoby prawdą o osobach, które odeszły po wybuchu pożaru na promie na Morzu Adriatyckim. W tym wypadku, z wyjątkiem tych kilku dusz umowy wymagają dłuższego życia. Setki tych, którzy zostali uratowani, nie są świadomi tego, że nie muszą oni być wdzięczni, i tak samo jest z ich rodzinami i innymi bliskimi.

Oburzenie w Stanach Zjednoczonych dotyczących zastrzelenia dwóch policjantów w radiowozie służy przyniesieniu stopnia równowagi do oburzenia względem działań policji z wykorzystaniem wyjątkowo ciężkich środków wobec Afro-Amerykańskich mężczyzn. Możecie myśleć o tym jako o emocjonalnym wahadle, które zostało zatrzymane na jednym końcu, gdzie egzekwowanie prawa jest postrzegane jako stronnicze w ocenie i stosowaniu, i nagle rzut wahadła na drugi koniec. Uczucia po obu stronach są w istocie uzasadnione, ale wahadło musi odejść od obu skrajności więc równowaga będzie mogła przyjść w działaniach policji i reakcji luności.

Rzeź w biurze w Charlie Hebdo i kolejne morderstwa w Paryżu zjednoczyły wasz świat w sympatii, współczuciu i potępieniu aktów terrorystycznych. Jeśli jakiekolwiek aspekty takich zdarzeń mogą być opisane jako "budujące", to są to: Ludzie z Francji są Jedności w nieustraszonego buncie przeciwko dzikim staraniom nałożenia kagańca na wolność słowa i światowi liderzy demonstrują swoją solidarność; muzułmańscy zamachowcy i wszyscy im podobni są postrzegani jako dokładnie to, czym oni są, brutalne, tyraniczne osoby działające na bazie obłąkanej ideologii, która ma nic wspólnego z Islamem; i jest to międzynarodowe wezwanie do wykorzenienia i wyleczenia przyczyn tego ekstremizmu. To jest ważne posunięcie w kierunku przezwyciężenia fanatyzmu, niechęci i strachu wobec różnic, jakie przychodzą, więc ta jedność w szacunku i uznaniu różnic może chwycić, to jest fundamentem, na którym cywilizacja zbuduje spokojny, kochający, harmonijny świat.

Może się wydawać, że mówimy o tragicznych wydarzeniach z emocjonalnym dystansem, to jest wyższy cel serwowania tego i że to tak jest. To nie jest ten przypadek. Honorujemy wszystkich, którzy grają swoje role w każdej odrażającej sytuacji lub podziałów, ale jest głęboko smutne dla nas, że pozyskanie równowagi osobistej i planetarnej powoduje tyle przemocy i smutku w naszej ukochanej rodzinie na Ziemi. Szczególnie wstrząsające są masakry i porwania dzieci i inne horrendalne okrucieństwa. Jest to trudne dla nas, jak dla Was, widzieć czyjeś cierpienie i widzieć to jako kolejny kamień milowy w odwiecznym cyklu wspólnych wcieleń w świecie fizycznym i przejść w światy duchowe. Proszę znaleźć sposób uspokojenia, jak i my musimy, wiedząc, że tragedia jest ewolucją duszy; z przerażenia przychodzi bardziej duchowe oświecenie i współczujące społeczeństwo, a ostatecznie Złoty Wiek Ziemi w pełnym rozkwicie.

I, być może tragedia wydaje się większa, gdy 12 lub 100 lub 400 umiera w tym samym wypadku, ale w każdej minucie wiele tysięcy dusz (ciał) umiera i to jest bolesne dla każdego, kto je kocha. Chcemy, aby wszyscy, którzy się smucą mogli wiedzieć, że i te drogie im osoby, wybrały swoje doświadczenia, aby pomóc innym się rozwijać. Nadal będą tęsknić do swoich bliskich, oczywiście, ale ta wiedza może zmniejszyć głębię ich utraty.

"Mówiłeś w ostatniej wiadomości, że wszystko, co dzieje się tutaj jest celowe. Nie widzę żadnego celu w "wywiadzie" filmie lub przeglądzie. Jak daleko szkody się rozprzestrzeniają, ponieważ Koreańczycy włamali się do systemu komputerowego firmy Sony? Wszystko to wydaje się być krokiem wstecz dla światła. "

Wszystko, co dzieje się w waszym świecie jest celowe! Jednak, podczas gdy niektóre kwestie mogą wydawać się wam logiczne w tym kontekście, inne możecie uznać za znacznie oderwane, a film i wynikający przegląd mogą być przykładem tego ostatniego.

W poprzednich wiadomości stwierdziliśmy, że pole rozrywki było twierdzą Illuminati, ponieważ to, co ono zapewnia ma wpływ w opinii publicznej i działaniach. Wyeksponowanie zbrodni, wojen i innych aktów przemocy w filmach i grach jest przyzwyczajaniem społeczeństwa do tych rodzajów zachowań i motywowaniem do tego niestabilnych ludzi. Manipulatorzy rozrywki stworzyli "gwiazdy kasowe", umieścili je na piedestałach i nagradzali w wygórowanych płatnościach i wielością nagród; która wychwala kilka dusz ponad wszystkimi innymi i rozszerza różnice między "bogatymi" i "biednymi" w waszym świecie. Rozumujące umysły zobaczą te negatywne skutki, jak również pozytywne postępy w tej branży, ale to, co nie jest na oczach opinii publicznej, to jest najciemniejszy obóz Illuminati w tym polu rozrywki - satanizm, niewolnictwo seksualne, pedofilia i pornografia.

Wszystkie z tych widocznych i niewidocznych sytuacji są pozbawione światła, i Ziemia osiągnęła płaszczyzny energii, gdzie wszystko o niskich poziomach wibracyjnych ulega rozpadowi. To, co się dzieje z tyłu sceny, by tak rzec, wychodzi teraz na środek sceny gdzie gra, która się rozwija może być oglądana przez publiczność.

Przegląd z filmu jest utrzymaniem uwagi na " wojnie w cyberprzestrzeni." Cokolwiek, co jest zaprojektowane do pozytywnego wykorzystania może być użyte jako negatywny środek, a wasz postęp w technologii komputerowej jest najlepszym tego przykładem. Z jednej strony, przełom w medycynie może być udostępniony na całym świecie, komunikacja jest szybka, informatorzy mają forum do publikowania ich znalezisk, a obfitość informacji, jakiej nie odnotowano w mediach głównego nurtu jest dostępna w Internecie. Z drugiej strony, Internet jest wykorzystywany do rozpowszechniania fałszywych informacji i niektóre osoby nielegalnie wchodzą w systemy komputerowe dla udostępniania poufnych informacji, wprowadzania wirusów i zakłócania działalności gospodarczej. Wasi przywódcy narodowi, którzy znają korzyści płynące z dzielenia się cennymi informacjami, widzą potrzebę ochrony interesów swoich państw pracując razem, aby zapobiec wysiłkom hakerów na całym świecie. Każdą sprawę, która inicjuje i rozszerza współpracę transgraniczną należy przyjąć z zadowoleniem.

Nie widzimy, żeby doświadczenie Sony prowadziło do tego, że "wszystkie nasze prywatne informacje i komunikacja mogą być wykorzystane przez każdego, i mogą być powszechne przerwy w dostawie prądu", co powoduje pewne obawy. Jeśli w niektórych przypadkach może to wystąpić, to będzie tymczasowe. Bezprawne wykorzystanie czegokolwiek, czy to informacji lub technologii lub zasobów naturalnych, emituje niskie wibracje i aktywność na tym poziomie nie może się utrzymać dłużej.

Nasi koledzy z Nirwany nie mogą sprawdzić, czy złożony proces hackingu pochodzi z Korei Północnej, czy skądś indziej. To może być dzieło Black Ops agentów w kontrolowanej przez Illuminati frakcji CIA, oni są tu i tam, na całym świecie, czy złośliwa, może mściwa, grupa czy indywidualni. Ale kimkolwiek odpowiedzialna osoba lub osoby są, że nie zamierzały ich wysiłki wspomóc światła przedstawiając pozytywne efekty, jak już wspomnieliśmy.

"Prezydent Obama w końcu zrobił coś ze"swiatła", moim zdaniem, tym zarządzeniem. To absurd, że nasz rząd zaciskał Kubę od 50 lat, kiedy tuż po II wojnie światowej, pomogliśmy Niemcom i Japonii powstać z powrotem na nogi. Nie było nawet wojny z Kubą! Dlaczego istnieje opozycja w obydwu partiach wobec tego, co Obama zrobił? "

Dekret prezydenta Obamy, który otwiera drzwi do normalizacji stosunków tego kraju z Kubą wywołał tę reakcję członków Kongresu, którzy rutynowo sprzeciwiają temu, co on robi, ale mało kto odpowiedział gniewnie i zrobił to na podstawie emocjonalnej bardziej niż politycznej. Ich serca i umysły są zakorzenione pół wieku w przeszłości, co wyklucza widzenie w dobrej rozdzielczości długotrwałych kwestii, czy są w najlepszym interesie narodów obu krajów. To krok w kierunku życia razem z szacunkiem i współpracą, również dowód na to, że poza kulisami wysiłki idą do skutku w harmonizacji z coraz wyższymi wibracjami.

Droga rodzino, możecie męczyć nasze przypisy wszystkiego do wibracji, ale ona jest "tkaniną" w całym wszechświecie! Wszystko, co istnieje jest energią, która wibruje w tym czy innym tempie, a światło wzrasta gdy Przyspieszanie wibracji następuje. Każda myśl, uczucie i działanie emituje drgania, które stosownie manifestują sytuacje i ich wyniki, a ilość światła w osobach określa, jak daleko i czy są na ścieżce wznoszenia.

Dajcie nam wyjaśnić wszelkie nieporozumienia, że wzniesienie jest w związku z przejściem z życia fizycznego do życia w duchu. Wniesienie jest procesem ewolucyjnym i wejście w Nirvana jest automatycznym wzniesieniem, tylko w miejscu. Osoby, które awansują z trzeciej do czwartej gęstości duchowo i świadomie za życia ziemskiego wchodzą w czwartą gęstość obszarów mieszkalnych Nirvany; Osoby, które nie osiągają tego statusu przed przejściem wchodzą w niższą gęstość zarejestrowanej ich energii życia. Nirvana oferuje możliwości do osiągnięcia statusu wyższej gęstości, ale to nie przychodzi automatycznie. Wielu mieszkańców przygotowuje się poprzez konkretne studia i pomoc bardziej wyewoluowanych dusz, aby wzmocnić słabości charakteru, więc następne wcielenie w linii jest lepiej wyposażone, aby ewoluować w czasie życia fizycznego.

Może to być pomocne, że przypomnimy o dwóch definicjach gęstości, z naukowego punktu widzenia. Jedną z nich jest masa lub położenie masy. Ziemia jest trzecią gęstością masy i czwartą gęstością w lokalizacji; Nirwana jest czwartą gęstość w masie i lokalizacji. Drugą definicją jest stan ewolucji duszy. Gaia, dusza Ziemi, zawsze była piątą gęstością niezależnie od gęstości jej ciała planetarnego; a mieszkańcy Nirvany wahają się od drugiej do piątej i wyżej w niektórych przypadkach.

Aby kontynuować nasze wyjaśnienia, w tym bezprecedensowym czasie we wszechświecie istnieją wyjątki od prawa fizyki, które rządzą wzniesieniem i nieporozumienie może wynikać z tego, co powiedziałem wam o duszach, których oryginalne umowy zostały zmienione. Osoby, które doświadczają przekroczeń nasilenia niektórych postanowień umowy może zwrócić się na poziomie duszy, aby opuścić to życie przed ukończeniem pozostałych postanowień. Łaska boska honoruje te żądania poprzez umożliwienie jednostkom albo przeżycia reszty tych wyborów kontraktowych w Nirvana lub otrzymania pełnego kredytu jak na zakończenie. Tak czy inaczej, oni ewoluują do czwartej gęstości w czasie ich pobytu tutaj.

Prywatne wzniesienie dzieje się w coraz szybszym tempie, odkąd planeta zaczęła się wznosić 70-kilka lat temu. Prawie wszystkie osoby, które odpowiedziały na masową infuzję światła w tym czasie awansowały z trzeciej do czwartej gęstości duchowo i świadomie przeszły do Nirwany jakiś czas temu. Mnóstwo dusz, które urodziły się w ciągu kilku ostatnich dziesięcioleci przechodzi również po osiągnięciu statusu czwartej gęstości; wszyscy, których umowy zostały zmienione w celu umożliwienia wcześniejszego wejścia do Nirwany tak mają; i dziś wiele osób w waszym społeczeństwie awansowało do tego statusu. W sumie kilka miliardów dusz ewoluowały w trakcie procesu wznoszenia się Ziemi do tej pory, a jej podróż na coraz wyższe poziomy energii zapewnia, że o wiele więcej to zrobi.

Jedno ostatnie słowo o wibracji. Wspomnieliśmy wcześniej o znaczeniu słów, jak ich wibracje wpływają na osoby, które ich używają i wszystkich, którzy je usłyszą. Doświadczenia przeprowadzone przez Masaru Emoto są dowodem na to, co możecie zobaczyć w przepadku wody i słów w części tej strony: http://www.masaru-emoto.net/english/water-crystal.html. Dr Emoto przyszedł z bardzo rozwiniętej cywilizacji, specjalnie, aby wyposażyć wasz świat tymi odkryciami naukowymi, a kiedy przeniósł się kilka miesięcy temu, to został przyjęty przez tłum dusz, które wiedzą, że spełnił swoją misję z wielkim sukcesem.

Umiłowani bracia i siostry, wy oświecacie swoje życie i życie innych, mówiąc uprzejmie, i skutki oddźwięku waszych słów są niezmierzone. Podróżujemy z wami w duchu i bezwarunkowej miłości.

___________________

Miłości i pokoju

Suzanne Ward

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz