piątek, 9 stycznia 2015

Kryon: "Przyrodzone - objawione"

Witam wszystkich!


Następny channeling Kryona jest jeszcze lepszy od poprzedniego, powiedziałbym że rewelacyjny. Lee channeluje Kryona od 25 lat i żadnych wpadek w przypadku tego źródła nie było, choć przewidywań, czy proroctw też było trochę było, choć nie bardzo spektakularnych. W tym channelingu omawia dokładnie atrybut naszego ciała, który nazwał "Przyrodzone". Trzeba powiedzieć, że w języku angielskim słowo "przyrodzone" (Innate) ma szersze znaczenie niż w naszym macierzystym, bo my przyrodzone odnosimy głównie do praw przyrodzonych. Stąd przyrodzone, jako rzeczownik nie brzmi u nas dobrze. Przy okazji jeśli ktoś znajdzie lepsze określenie, dla tej samoświadomości ciała, którą Kryon nazywa przyrodzonym, to proszę o informację, przyda się na przyszłość, bo nie jest to zapewne ostatni channeling na ten temat. Mimo, że długi warto doczytać do końca.


Kryon: "Przyrodzone - objawione"

Ten channelling dano na żywo w Portland w stanie Oregon
Sobota 22 listopada 2014

Pozdrowienia, moi drodzy, jestem Kryon ze Służby Magnetycznej. Dziś wieczór chciałbym eksponować bardzo ważny dla was system w sposób, którego nie było wcześniej. Zamierzamy nazwać tą informację, "Początek informacji o Przyrodzonym". Daliśmy channelingi wcześniej, a jeden z nich został nazwany, Tajemnicze Przyrodzone. Ponadto, daliśmy wam niektóre z atrybutów waszych własnych ciał, a dziś chcemy powiększyć to nawet bardziej.

Wspaniałe Przyrodzone

Moi drodzy, chcę powiedzieć o procesie w waszym organizmie, nie tylko tajemniczym, ponieważ nie jest w 3D, ale na tyle niejasnym, że tak naprawdę nie możecie go zdefiniować. Mimo to należy do was tak dobrze, że jest rzeczywiście wami. Możecie zapytać: "Jak coś może być we mnie, Kryon, o czym ja naprawdę nie wiem?" Odpowiedzią, jaką dam jeszcze raz to jest to, że wasze DNA nie pracuje jeszcze na pełnych obrotach, i że jest ono przedmiotem. Wasza świadomość nie jest jeszcze zsynchronizowana z rzeczywistością niektórych rodzajów rzeczy pracujących w waszych ciałach. Ale to zrozumienie przyjdzie do was w końcu, i ponowna kalibracja ludzkości zawiera rozwiniętego w was Ducha, a my porozmawiamy trochę więcej na ten temat w tym channelingu.

Więc najpierw określimy Przyrodzone: Co sprawia, że Przyrodzone jest tak tajemnicze to to, że nie jest funkcją mózgu. Jest to także być może, jedyny z układów w ciele, który nie jest scentralizowany. To jest trudne dla was, aby sobie to wyobrazić. Systemu tego nie odkryto, więc też nie został jeszcze zdefiniowany w dziedzinie nauk medycznych. Mimo tego obserwowano go w kółko.

To, co macie w DNA jest bardzo trudne do wyjaśnienia. Te biliony cząsteczek DNA w organizmie są wszystkie w komunikacji ze sobą, cały czas. To może być sposób, jeśli wziąć pod uwagę to, co robi DNA. Jak wasze ciało wie, jaki rodzaj komórek potrzebuje i gdzie ich potrzebuje? To Przyrodzone jest odpowiedzialne za to wszystko przy waszym rodzeniu się. DNA, możecie powiedzieć, jest naprawdę ezoterycznym centralnym sterowaniem. Jest polem wokół bilionów kawałków DNA, które zna siebie jako jeden podmiot. Całe DNA razem pracuje jako jeden system za pośrednictwem tego pola, i ten jeden system nazywany jest Przyrodzonym. Więc możecie powiedzieć, że jest to kombinacja komórek DNA w organizmie postrzegana jako jedna rzecz, którą nazywacie inteligentnym ciałem, Przyrodzonym. Ono jest zdecentralizowane. Nie ma jednego narządu lub gruczołu ciała, który jest odpowiedzialny za Przyrodzone. Każda część ciała jest zaangażowana w ten system inteligentnego ciała.

Tak nieuchwytne, jak to jest, wiecie, jak ciało znajduje rozwiązania przez Przyrodzone i często używacie badania mięśni lub kinezjologii. Istnieje wiele sposobów - uderzanie, mówienie do ciała, dekodowanie, i więcej. Wszystkie te systemy dają wam to, co nazwalibyśmy inteligentnym sprzężeniem zwrotnym ciała. Jest to robione z dużym powodzeniem, aby dowiedzieć się, co inteligentne ciało chce wam powiedzieć. Osoby, które ułatwiają ten proces absolutnie wiedzą, że rozmawiają z "inteligentnym polem" w organizmie. Pole to reprezentuje DNA jako całość, a nie narządy lub gruczoły i nie mózg.

Przyrodzone jest inteligentnym systemem podtrzymania

Więc pierwszą rzeczą, którą chcę powiedzieć o Przyrodzonym jest to, że jest to system dla całego ciała, który "wie", więcej niż cokolwiek innego, więcej niż wasz system nerwowy lub układ mózgu może kiedykolwiek wiedzieć. Przyrodzone jest wszędzie. Jest w paznokciach i we włosach. Przyrodzone jest wszędzie, gdzie DNA jest w dowolnej postaci, w której DNA istnieje. Ono jest wyjątkowe i jest wami.

Teraz, mówiłem wam, że medycyna widzi to w kółko, ale nie rozumie. Podam wam przykład. Gdy człowiek ma rdzeń kręgowy uszkodzony w wypadku, jest uszkodzony na zawsze. Mówiliśmy o tym wcześniej, i mówiłem wam: "Czy to nie jest dziwne, że nerwy rdzeniowe nie łączą się ponownie i nie odrastają?" Wszystko inne w organizmie jest zaprogramowane do regeneracji, ale komórki w tym obszarze nie regenerują się dobrze. Odcięta kończyna może to zrobić, ale nerwy w rdzeniu kręgowym nie łączą się ponownie. Mówiliśmy też, że będzie czas, kiedy one będą się regenerowały i że to wszystko jest częścią wyewoluowanego człowieka, co nadchodzi. Ale pomówmy o tym sposobie, który jest teraz.

Wyobraźcie sobie: Powiedzmy, że znacie, lub widzieliście człowieka z porażeniem kończyn dolnych. Oto mężczyzna lub kobieta na wózku, który nie może poruszać niczym więcej, tylko jego głową. Teraz, to dla was ma sens, że większość jego nerwów jest zerwanych w rdzeniu kręgowym, które pozwalają w ogóle wszystkie ruchy, ale rzeczy w organizmie, które są uzależnione od odciętych sygnałów z mózgu nadal działają? Mięśnie serca nadal pracują, nawet jeśli się mówi, że czas uderzeń serca jest wysyłanym z mózgu sygnałem, aby był w odpowiednim wzorcu.

Nauka ma na to odpowiedzi dla serca (poniżej), jednak w dalszym ciągu trawienie, rozmnażanie się są kontynuowane i większość funkcji ciała poniżej szyi nie jest przerwanych. Ale mózg nie wysyła sygnałów już. Jak to wyjaśnić? Medycyna rzeczywiście ma dość dobre wyjaśnienie dla serca, ponieważ widzą to cały czas. Mówią wam, że serce może być autonomiczne, że może bić samo przez specjalne komórki w węźle zatokowo-przedsionkowym. To jest ich opis Przyrodzonego! Oni również widzą głęboki system podtrzymania w jego pracy.

Jest to system podtrzymania w polu DNA, który utrzymuje was przy życiu. Pole DNA ciała rzeczywiście łączy się z mózgiem i sygnały są nadal wysyłane w kwantowy sposób [bezprzewodowo]. Węzeł zatokowo-przedsionkowy jest anteną nerwów, które nadal "odbierają" transmisję mózgu poprzez pole. Jest tak dobry w tym, że nawet jeśli mózg jest martwy, on "pamięta" wzór przez chwilę, jak podtrzymanie bateryjne. To jest moc Przyrodzonego.

Pamiętajcie, że wasze pole kwantowe DNA jest w połączeniu z całym ciałem przez cały czas, nawet gdy rdzeń kręgowy jest zerwany. Mózg nadal wysyła sygnały, pole DNA odbiera je i przesyła je do mięśni serca, do procesów trawiennych - wszystkiego oprócz mięśni w innych obszarach. Proszę was uważnie przyjrzeć się tej dziwności ciała poprzez uszkodzenia rdzenia kręgowego i będziecie wiedzieli, że mam rację. Tak jest, więc macie w świecie rzeczywistym dowody tego zjawiska.

Przyrodzone, inteligentne ciało, zachowuje was przy życiu, nawet jeśli przewody do mózgu są zerwane. Przyrodzone jest inteligentne, o wiele więcej niż to, co możecie nazwać narządem przeżycia, mózg. Mózg jest ogromnym komputerem przetrwania i egzystencji. On daje wam możliwość bycia tutaj. Ale on nie jest tak mądry. Nie może nawet powiedzieć wam, że macie okropną chorobę krwi. Ale Przyrodzone może.

Osobliwość Przyrodzonego

Nadszedł dla was czas, aby pomyśleć o swoim DNA jako jednej rzeczy, a nie o bilionach rzeczy. Nauka nie rozpoznaje, że DNA może komunikować się ze sobą, ale ono musi, aby wasze ciało poukładało rzeczy w sposób, w jaki to robi. Piękno tego, co mamy do nauczania jest tym: że materialne ciało, to, które mózg kontroluje, zaczyna budować most do Przyrodzonego. Ten most będzie poprzez waszą intuicję i ostatecznie stworzy czas, gdzie będziecie mogli być własnym intuicyjnym medykiem! Będziecie nie tylko wiedzieć, co się dzieje w waszym organizmie, ale będziecie również mieć o wiele większą wiedzę na temat energii swojej Akashy.

Przyrodzone ma swój własny rodzaj programowania. Jest zaprogramowane na coś, o czym powinniście wiedzieć wcześniej, ponieważ z tą nową energią, nadszedł czas, aby przepisać ten program.

Programowanie przeżycia

Podczas gdy Ludzki mózg jest zaprogramowany na cielesne przeżycie, Przyrodzone jest zaprogramowane na duchowe przeżycie. Możecie zapytać: "Jaka jest różnica?" Materialne przetrwanie to jest zdolność, aby uciec przed tygrysem, który cię goni i znaleźć pożywienie i schronienie. Ono daje logikę, aby dowiedzieć się tych rzeczy i pozostać przy życiu. Duchowe przeżycie jest bardzo różną rzeczą i ono jest bardzo ezoteryczne. To znacznie większy rodzaj przeżycia. Ono popycha duchową ewolucję ludzkości i zapewnia wyższy poziom pracy waszego DNA. Pozwólcie mi wyjaśnić.

Przyrodzone wie to, co starożytni wiedzieli. Zna wielki plan; pamiętajcie, jest ono podłączone do Wyższej Jaźni. Ona wie, jak długo ludzkość była na tej planecie, zanim nie była już w stanie podjąć decyzji w kierunku planetarnego awansu. Przyrodzone wie, że; twoje DNA to wie. Jaka jest pierwsza dyrektywa Przyrodzonego? Jest zrobić wszystko, co możliwe dla ciebie, co daje wiele szans na wolny wybór, umożliwiając ci żeby przebudzenie mogło się odbyć, w związku z tym, pozwala ludzkości przejść przez most przeżycia i przejść do statusu planety wzniesionej. Jest to pierwsza dyrektywa.

Duchowe przeżycie reprezentuje potencjał ewolucji Ziemi i wszystko jest zaprojektowane wokół tego. Przyrodzone jest zaprojektowane do pchania was do przodu w każdy możliwy sposób w systemie wolnego wyboru do świadomości duchowej. To jest to, czym jest Przyrodzone. Czy widzicie ten wielki plan w tym wszystkim? Macie wbudowany system naprowadzania, który pomaga wam poruszać wasz potencjał.

W tym procesie, Przyrodzone przekracza również most chemii cielesnej w bardzo różny sposób. Przyrodzone jest odpowiedzialne za spontaniczną remisję. Teraz już wiecie, skąd ona pochodzi. Czy naprawdę myślicie, że pochodzi z mózgu? Jak może ludzka choroba zniknąć z dnia na dzień? Jak to możliwe, że materialne ciało może oczyścić się z czegoś tak niezrównoważonego w jedną noc? Jak tkanki mogą rosnąć w znacznie szybszym tempie, aby spowodować uzdrowienie z dnia na dzień? Właśnie dałem wam rzeczy, które szpitale widzą w kółko. Robią im prześwietlenia i weryfikacje i chemicznie je testują. Nie ma sposobu, mogą powiedzieć, żeby to mogło się normalnie zdarzyć. Dla tych, którzy są duchowi, to musi być cud! Dla tych o poglądach naukowych, pozostaje niewyjaśnione. Piękno tego jest w tym, że, rzeczywiście to jest, niewytłumaczalne. To cud Przyrodzonego! To wasze własne ciało utrzymuje was przy życiu. To głęboki, cudowny system podtrzymania.

To jest moc, którą macie. Gdy wreszcie Przyrodzone zaczyna budować most do cielesnej jaźni, Istota Ludzka, jaką znacie dziś zniknie. Ten, który zajmuje jej miejsce będzie miał znacznie większą trwałość, będzie w stanie sam się naprawić, a nawet odrosną mu kończyny. Tak to zostało zaprojektowane, drodzy i to powinno zacząć mieć dla was sens.

Programowanie Przyrodzonego przez Starą Energię

Teraz, gdy wiecie, czym jest Przyrodzone, porozmawiajmy o programowaniu Przyrodzonego z przeszłości. W pierwszej Księdze Kryona [1993], mówiłem o czymś, za co Przyrodzone jest odpowiedzialne. I powiedziałem: "Nadszedł czas, aby uwolnić waszą karmę." Karma jest przenoszoną z wami energią w wyniku doświadczeń przeszłego życia, przyciąganą przez zasłonę do inkarnowanego ciała. Jest to energia niedokończonej sprawy. To jest karma. Ona jest prawdziwa, i to była potrzebna w starszej energii.

Ona jest w DNA i Przyrodzone zarządza nią. Tak jak mówiłem, aby uwolnić karmę, mówiłem wam, że musicie porozmawiać ze swoim ciałem i porozmawiać z komórkami. Gdy to robisz, powiedz, "Skończyłem z energią przeszłości. Wyrzucam moją starą karmę. I idę do przodu." Były to pierwsze instrukcje, jakie kiedykolwiek mieliście ode mnie o procesie, który przekracza most z cielesnej jaźni do Przyrodzonego. Powiedzieliśmy wam żeby używać czystej intencji.

Przesunięcie komórkowe nie jest automatyczne

Czysta intencja przemawia do waszych komórek w sposób, który jest tak czysty, że ciało widzi ją jako prawdę i działa na jej bazie. To jest, jak karma jest wyrzucana. To widzi was jako szefa, jak powinno, i działa. Teraz chcę zobaczyć to, co nie zostało stwierdzone przez te wszystkie lata wstecz, na co nadszedł czas, aby to odsłonić. Chcę, aby to miało sens dla Was, więc najpierw przedstawię logikę tego. Jakiekolwiek programowanie ciało ma, to jest całkowicie zarządzane przez wolny wybór. Macie wybór posłuszeństwa mózgowi wobec instrukcji przeżycia albo nie. Macie wolny wybór, aby wierzyć, że ta wiadomość jest prawdziwa, albo nie. Dlatego ezoteryczne wybory w tej nowej energii nie przychodzą automatycznie z waszego ciała. Wolny wybór oznacza, że jesteście zobowiązani do korzystania z waszej boskiej świadomości do kierowania Przyrodzonym, aby przejść do nowej energii. Czy ma sens dla was, że jak przyjdziecie do nowej energii jako stara dusza, gdzie nie jest już potrzebna karma, to Przyrodzone wpadnie tam samo? Odpowiedź brzmi: nie. Przyrodzone czeka na kierunek, a wasza zmiana świadomości nie jest zaprogramowana w waszym DNA. To jest tym, czego wolny wybór dotyczy.

Teraz słuchajcie, bo to jest nauczanie dnia. Przyrodzone, tak mądre jak ono jest, będzie nadal kontynuować tak, jak poprzednio, aż dostaje swoją nową instrukcję. Musicie przeprogramować Przyrodzone, ponieważ ma podkład starej energii. Ono pracuje z wami w ten sam sposób tak długo, jak jesteście Ludźmi. Zostało ono zaprojektowane do robienia pewnych rzeczy w określony sposób, i nadszedł czas, aby to zmienić. Wasza świadomość jest kluczem, aby to zmienić. Tak zawsze było i zawsze będzie. Potrzebny jest Twój wolny wybór, aby rozprogramować to, co nazywamy rozkazami Przyrodzonego. Więc uwolnienie karmy było pierwszą nową energetyczną instrukcją, jaką kiedykolwiek wam dałem, a teraz jest jeszcze jedna.

Przeprogramujcie wasze Przyrodzone w waszym organizmie już teraz! To przeprogramowanie jest poprzez waszą świadomą wolną intencję, i nie jest to trudne. Wasza świadomość, dzięki czystej intencji, jest królem zmian ciała. Zawsze wiedzieliście, że możecie zmienić waszą chemię i uzdrowić ciało, więc mówienie do Przyrodzonego jest kluczem. Teraz staje się to bardziej skomplikowane. Powiem wam, czym stary program jest za chwilę.

Wasza Moc

Oto jak działa: Musisz porozmawiać z Przyrodzonym jako swoim najlepszym przyjacielem, jakby było Istotą Ludzką siedzącą przed tobą. Zastanów się, zamierzasz mieć rozmowę ze swoim najlepszym przyjacielem. Czy to po prostu będziesz powtarzać rzeczy w kółko? Odpowiedź brzmi: nie. Zamiast tego, dajesz dobremu przyjacielowi wiarygodność inteligencji, słuchania i rozumienia. To jest wiarygodność, którą musisz mieć dla Przyrodzonego. Przyrodzone jest Twoim inteligentnym ciałem i nadszedł dla ciebie czas, aby przeprogramować to, co Ono myśli o twoim duchowym przeżyciu. To dlatego, Przyrodzone nie przekroczyło tego markera energii z tobą. Wasza świadomość przekroczyła próg do tej nowej energii, a nie waszej starej oryginalnej struktury komórkowej. Ponowna kalibracja, moi drodzy, nie jest automatyczna.

Stara duszo, istnieje kilka rzeczy, które musisz zrozumieć. Czy uważasz, że jest interesujące, że Przyrodzone wie wszystko o twoich poprzednich wcieleniach, ale ty tego nie wiesz? Jak to się ma dla sprawnego systemu? Chcesz wiedzieć więcej? Jaka energia jest tą, którą miałeś w poprzednim życiu, którą zarobiłeś, której możesz użyć ponownie, dzisiaj? Rozmawialiśmy o tym. Kopanie w Akashy odbywa się poprzez wolny wybór świadomości i rozmowy z Przyrodzonym. Badania mięśni, uderzanie, mówienie do ciała, afirmacje, dekodowanie – cokolwiek, co możesz robić, co omija cielesną logikę mózgu ludzkiego stanowi pracę z Przyrodzonym. Musicie myśleć inaczej w waszej rzeczywistości, aby w pełni wykorzystać ten potencjał. Jesteście przyzwyczajeni do ilości, powtarzania i innych pojęć liniowych w celu zmiany rzeczy w sobie. Już to nie działa.

Więc teraz pomówmy o tym, co trzeba przeprogramować, co jest największym problemem Przyrodzonego.

Przeprogramowanie Waszego Ciała

Numer jeden: wyrzuć karmę. Mówimy, to znowu, to jest numerem jeden. Co to jest, co nadal pcha was wokół, drodzy, co jest piętą achillesową Twojej osobowości? Co to jest, co tam jest, czego po prostu nie rozumiesz? Powiem ci, że to jest energia z przeszłości, i ona nie jest potrzebna w przyszłości. Pozbądź się jej. Przyrodzone będzie robić to, co mu powiesz żeby robiło. Jeśli widzi to jako duchową logikę, będzie współpracować, bo tego channelingu, Przyrodzone słucha razem z tobą! Wie to, co ty wiesz, i ty jesteś spustem świadomości dla zmiany swojego Przyrodzonego.

Numer dwa: Zmień pierwszą dyrektywę Przyrodzonego. Czym jest to, co Przyrodzone ma zbudować, co nie ma sensu w ogóle? I powiem Wam teraz, że jest to jedno z największych objawień jak do tej pory. Moi drodzy, jest system o nazwie reinkarnacja, to jest silnik, w tej chwili, dla duchowego rozwoju na tej planecie. Na przykład, przeżywasz całe życie, uczysz się pewnych rzeczy i odchodzisz. Odradzasz się na planecie, a w twoim DNA i Akashy jest mądrość, jaką przenosisz z poprzedniego życia. Każde życie daje ci więcej mądrości i masz wolny wybór do korzystania z niej, albo nie. Ale przychodzi z tobą po urodzeniu jako nowy potencjał.

Stara dusza przenosi wiele więcej ezoterycznej mądrości niż nowa dusza. Czy rozumiecie to do tej pory? Wy, jako stare dusze, byliście tam i robiliście to. Widzieliście nowicjuszy na planecie? Oni nie mogą budować z niczego! Każde pojedyncze życie buduje bibliotekę mądrości, nawet gdy siedzicie w fotelach dziś. Wiesz, że jesteś starą duszą. Teraz zgadnij co robi Przyrodzone z tym?

Poprzedni program Przyrodzonego

To co wasze Przyrodzone nauczyło się robić jest tym, czego wymagał stary system. Czy jesteś gotowy? Śmierć. Aby ukończyć, zabrać mądrość, i iść do przodu do wyższej świadomości duchowej w następnym życiu, potrzebne jest krótkie i produktywne życie. Wtedy reinkarnujesz się z tą mądrością. Czym szybsze cykle uczenia się, tym wyższy potencjał dla planety do obudzenia się do wyższej wibracji - duchowej ewolucji. Czy zaczynacie widzieć, gdzie to zmierza? Przyrodzone, przez zaprojektowanie, daje wam krótkie wcielenia! Co za system! To ważne, że widzicie sens w tym. W starszej świadomości, to stało się "silnikiem oświecenia". Recykling starych dusz był kluczem. Niech zbierają doświadczenie i mądrość. Następnie dawać je z powrotem na planetę, tak aby mogły używać mądrości.

Ważne jest, aby pamiętać, że stara energia tak naprawdę nie pozwala dla obecnego życia, żeby zrozumieć [używać] tej mądrości przez siatkę planety. To mogło być osiągnięte tylko przez narodziny i z DNA działającym tylko w około jednej trzeciej jego potencjału.

Nagle w 2012 roku, przekroczyliście znacznik [mierzony precesją równonocy], i trafiliście do miejsca, w świadomości, o którym starożytne przepowiednie wam wszystkim mówiły. Moi drodzy, to dlatego tu jestem! Macie możliwość, po raz pierwszy, do robienia tego, co widzieliśmy, że będzie możliwe 25 lat temu, kiedy przybyłem. Wasze DNA zaczyna się rozwijać.

Chcę abyście wszyscy zaczęli mówić Przyrodzonemu, że nie potrzebujecie przechodzić przez przejście śmierci, aby przekazać mądrość, jaką macie. Jest nowy proces teraz, i jest on inny niż wszystkie, jakie mieliście w przeszłości. Nie tylko możesz twoją obecną mądrość przekazać do sieci dzisiejszej planety, ale wszystko, czego nauczyłeś się od początku może być zastosowane także. Twoja pełna mądrości i nauki Akasha jest nagle dostępna w czasie rzeczywistym dla energii Ziemi.

Nie musicie już szybko się reinkarnować. Zamiast tego, możecie to robić (przekazywać mądrość) przez pozostanie tu, gdy wasze DNA zaczyna zwiększać swoją wydajność. Z czasem gdy osiągniecie 36 procent (sprawdźcie w numerologii), proces będzie skompletowany. Potem będziecie mieli zdolność pobytu - bardzo długo! Drodzy moi, Przyrodzone nie wie tego. Przez tysiące lat, Ono podnosi potencjalny wzrost duchowy tej planety, dając wam krótkie żywoty. Przyrodzone musi o tym wiedzieć, a wy jesteście tymi, aby mu to powiedzieć. Dłuższe okresy życia są kluczem do ewolucji na waszej planecie!

Czy to nie ma logicznego sensu, drodzy, że możecie osiągnąć więcej na tej planecie, jeśli nie musicie się odradzać i nie potrzebujecie na nowo dorastać? Pozostańcie!

Istnieje wielu na tym świecie, którzy powiedzą: "To jest głupie. Urodziłeś się w taki sposób, i pozostań w ten sposób." Ale to jest po prostu stare tradycyjne myślenie. Możesz przeprogramować prawie wszystko w swoim ciele! Wielu z was wie, że zmienili całą swoją osobowość, może nawet swoją ludzką naturę! Już nawet zmieniliście cielesną strukturę. Są tacy, czytający to, którzy zatrzymali starzenie się, i to jest tym, o co tu chodzi - dowód, że te rzeczy są prawdziwe.

Kluczem do zatrzymania procesu starzenia, jak wiecie, to dzisiaj jest przeprogramowanie swojego Przyrodzonego. Twoje ciało jest zaprogramowane do postarzania was z wiekiem, nawet wbrew zdrowemu rozsądkowi! Twoje ciało komórkowe zostało zaprojektowane, aby się odmładzać i nie robi tego dobrze. Czy rozumiecie? To jest zadanie Przyrodzonego, aby to zmienić, ale wymaga Ono sygnału, aby to zrobiło. To jest wolny wybór, a wy jesteście jedynymi, którzy mogą to zrobić - nie moderator, czy uzdrowiciel, nie channeller. Musisz nauczyć się, jak komunikować się z Przyrodzonym.

Powiadom Przyrodzone: "nie muszę już umierać, aby tworzyć duchowy wzrost." Można to zrobić niemal w dowolny sposób. Naucz się, jak budować afirmacje, które są pozytywne. Bądź w kontakcie z ciałem przez jakikolwiek proces, który przychodzi na twoją drogę. Jesteś gotowy do komunikowania się z inteligentnym ciałem.

Teraz, piękno tego jest następujące: Nie musisz przekonywać Przyrodzonego do niczego. Ono wie! Ono tylko czeka na wezwanie! Gdy tylko widzi postępy, jakich dokonujesz w swojej świadomości, wtedy to załatwia. Słyszeliście to? Przyrodzone wie, kim jesteś! Poza tym wszystkim, to inteligentne ciało. Ale nie wie, dopóki nie nawiążesz połączenia.

Przyrodzone jest gotowe do współpracy, gdy tylko widzi nową, wyewoluowaną aleję duchowej ewolucji. Wynikiem tego jest to, że możecie żyć o wiele dłużej. Niektórzy mówią, "nie jestem pewien, czy chcę tego!" Jeśli tak powiesz, to się wkupujesz do starego paradygmatu, gdzie wiek równa się problemom zdrowotnym. Nie musi tak być! Więc to jest następna rzecz: Bądź zdrowy skoro się nie starzejesz. [uśmiech Kryona] Młodość nie jest skomplikowana! Czy to możliwe, że jest wypełniona miłością? Tak. Czy jest nowa? Tak. Jest również na tyle sprytna, aby dobrze pracować.

Moi drodzy, po prostu dałem wam atrybut, którego nigdy nie byłem w stanie dać ludzkości, i słyszycie to po raz pierwszy dzisiaj. Aby te informacje mogły być dawane, potrzebowaliście przejść przez energię 2012, przeszły rok 2013, i w 2014 roku jest już czas, żebyście poznali prawdę. Jesteście w kontroli o wiele więcej, niż was uczono. To jest, jak potężni jesteście. Będziecie to widzieć, a następnie w to uwierzycie. Rzeczywiście wszyscy jesteście unikalni i nie wszyscy z was będą mogli obudzić Przyrodzone z taką samą siłą. To dlatego, że każdy z was jest osobą o wyjątkowej ścieżce duchowej. Moi drodzy, wiem, kim jesteście!

Stare dusze tej planecie, obudźcie się! Obudźcie się do nowego procesu i nowego rodzaju życia. Możecie podwoić swoją żywotność i więcej! Nie bójcie się tego, co widzicie wokół siebie. Będą tacy, którzy nie zgadzają się z czymkolwiek z tego i rezultatem będzie, że nie będą mogli tego zrobić. Oni nie rozumieją tego. Powoli, gdy nie będziecie starzeli się tak mocno, różnice między wami a nimi mogą rzeczywiście ich przerażać. To nie będzie na zawsze, bo przyjdzie czas, kiedy cała ludzkość będzie wiedziała, że to, czego uczę dzisiaj jest prawdą.

I tak to jest. Kryon

http://www.kryon.com/CHAN2015/k_channel15_portland-15.html

8 komentarzy:

 1. Z opisu odziaływania najodpowiedniejsze określenie to matryca energetyczna organizmu.

  OdpowiedzUsuń
 2. polecam książkę "Żyj swoją boskością" Adamusa Saint-Germain z 2012r...pięknie łączy się z przekazywaną wiedzą Kryona

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję blueray21.Adela

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję ..udostępniasz bardzo ważną wiedzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję. Dla mnie to również matryca energetyczna organizmu. Jeszcze raz dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 6. A moze chodzi o cos tak prostego jak CIALO ETERYCZNE ... Jest tez TORUS... Dziekuje rowniez i pozdrawiam Hania :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mnie matryca kojarzy się z czymś sztywnym, wzorzec, szablon, a tutaj mamy coś, co można nauczyć, przeprogramować. Dla mnie to bardziej samoświadomość ciała / organizmu. Ale nadal jesteśmy w zakresie czynników energetycznych, nienamacalnych.
  Ciało eteryczne, przez niektórych zwane ciałem świetlistym też kojarzy mi się ze wzorcem, szablonem ciała doskonałego z którego można odtwarzać zaistniałe usterki. Coś takiego było również w Hunie, gdzie uzdrowiciel odtwarzał w trybie natychmiastowym połamane kości itp.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dlatego właśnie, że Huna nazywa to niższą jaźnią precyzyjnie opisując sposób komunikacji z nią oraz cały system komunikacji pomiędzy naszymi trzema jaźniami . Psychologia nazywa to samo systemem trzech poziomów świadomości. Kryon określa to jako pole energetyczne DNA, użyłem określenia matrycą. Może nie do końca jest to adekwatne, ale nie kojarzyło mi się to z mennicą a z wzorcem według którego pracuje nasz organizm. Wszak wszystko jest energią należy jeszcze pamiętać, że świadomą. Pozdrawiam serdecznie autora i czytelników Bolek.

  OdpowiedzUsuń