sobota, 3 stycznia 2015

Anarchistbanjo - Astral płonie!

Witam wszystkich!


Kolejna krótka informacja od Joe-go na temat obecnego astralu. Faktycznie było bardzo aktywnie.


Anarchistbanjo - Astral płonie!

31 grudnia 2014
Autor: Anarchistbanjo

Dziś rano było tak, jakby bomba zapalająca została odpalona w astralu. Było wiele zniszczenia i pożary były wszędzie. Ciekawostką było to, że dla mnie to nie było złe! Wyczułem, że były to kreacje, które astralnie nie były wyważone i nie są kompatybilne z nowym krystalicznym hologramem10D, które zapaliły się i same się niszczyły.

Myślenie starego eonu i działanie nie będzie obsługiwane ani tolerowane i kiedy ludzie nadal będą myśleć i działać i tworzyć tego typu rzeczy w nowych płaszczyznach astralnych będą się samounicestwiać. To jest wiadomość, która przychodzi głośno i wyraźnie. Nie ma już Starych sposobów!

Czułem, poczucie wolności, pokoju i uwalniania ograniczeń, gdy obserwowałem płonące krajobrazy. Nie były to moje astralne kreacje, ale te moich wrogów! Te, które nie były zgodne ze sposobami nowych elfów, Gai i ziemskiej magii.

Nastąpiła seria co najmniej trzech narracji astralnych gdy nowe formacje astralne wzięły miejsce bez wcześniejszych ograniczeń. Aktywność astralna ostatniej nocy i dziś rano jest pierwszym namacalnym dowodem, że wszystko się zmieniło. Możemy się spodziewać więcej tego samego, a zmiany te będą wkrótce manifestować się również fizycznie, jeśli nie manifestują się już!

Astralne płaszczyzny przechodzą drastyczną reorganizację i orientację. Te pierwsze miesiące będą miały bardziej charakter globalny i stopniowo będą filtrowane w dół do zwykłego życia wiosną tego roku.

Jeśli doświadczyłeś szalonych nocy w astralu rozważ, czy czułeś strach i utratę mocy, czy radość i poczucie podmiotowości, która wspierała Cię przez dzikie fale. Zaczęło się!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz