wtorek, 30 grudnia 2014

Manuskrypt przetrwania - część 431

Witam wszystkich!


Po długim czasie Wierni Towarzysze przemówili, jak zwykle długim postem. Żeby nie wdawać się zbytnio w szczegóły mamy w/g nich okres odpoczynku / pozornego przestoju i należy go przetrwać. Okazji do aktywności będzie później bez liku, ale teraz mamy tylko BYĆ. I to wystarczy.


Manuskrypt przetrwania - część 431


27 grudnia 2014

Teraz, już osiągnęliście tak wiele z tego, co tu przyszliście zrobić, ale wciąż jest jeszcze potrzebny jakiś czas, abyście mogli zobaczyć pełen zakres swoich osiągnięć. Rzeczywiście, możecie wszyscy znaleźć się tarzających się we frustracji w takim czy innym czasie do przodu i powodem tego będzie prosty fakt, że wszyscy wiecie, na wyższym poziomie waszej istoty, że to co widzicie wokół siebie w żaden sposób nie przypomina rzeczywistości, w jaką już weszliście energetycznie. Innymi słowy, to, co Widzicie nie jest tym, co macie, i jako takie, szczeliny między nimi są takie, które będą trudne do nawigacji dla wielu z Was w czasie naprzód.

Bo teraz jest czas, gdy pojawią się wyzwania, te, które rodzą się z pewności, że już wiecie, że wasza misja na tej planecie jest sukcesem, ale jeszcze owoce waszej pracy mogą wydawać się niewidoczne dla Was. Dlatego mówimy do wszystkich, przygotujcie się, przez pozwolenie waszemu wewnętrznemu rdzeniowi wyjść na czoło w każdy sposób, w jaki możecie, bo tak długo, jak utrzymacie połączenie między waszą ludzką jaźnią i waszą własną prawdziwą jaźnią w stanie nienaruszonym to cały czas będzie znajdować sposób poruszania się w tym, co z czasem będzie rzeczywiście bardzo niepewnymi wodami. Widzicie, skutki waszych udanych przedsięwzięć energetycznych w tym ostatnim okresie czasu staną się wkrótce przejawem znanym wszystkim, ale uczynią to, w co może przez niektórych być określone tylko jako nieoczekiwane sposoby i w pozornie nieodpowiednich momentach. Widzicie, to jest okres wahań, które przyniosą ze sobą to, co może wydawać się powierzchownymi wstrząsami w każdej konotacji tego słowa, ale tak długo, jak utrzymujecie, to połączenie wewnętrzne, poczujecie dosłownie w waszych kościach, że tu nie chodzi o rozdarcie, tego wszystkiego, a o rozpoczęcie osiedlania się niektórych rzeczywiście bardzo nowych wzorów. I jako takie to, co można łatwo błędnie za demolkę dla dobra samej demolki, jest po prostu wszystko to potwierdzeniem tego, co już zostało wprawione w ruch.

Bo teraz, te koła są dobrze i naprawdę w ruchu na tym nowym placu zabaw, który już zaprojektowaliście, miejsce gdzie wasze początki będą odgrywać istotną rolę w codziennym życiu, w sposób, który nie był wcześniej możliwy. Bo wcześniej, ludzkość była utrzymywana w środowisku energetycznym zaprojektowany dla wstrzymania tak wielu informacji w taki sposób, tarcie i frustracja to stworzyło napędzały was wszystkich zarówno w poszukiwaniu wewnętrznej prawdy lub w kierunku tego, co wydawało się być wyższą ziemią, ale okazało się być ulicą jednokierunkową w kierunku zniszczenia. Ale dzięki takim jak wy, liczba osób odrzucających tą ucieczkę bez głowy do ostateczności, cała ludzkość otrzymała możliwość, aby ponownie to przemyśleć i zrobić w przestrzeni energetycznej dobroczynności, która umożliwi każdemu jednemu okazję zaczepienia jego wozu do tej radosnej grupy nieustraszonych odkrywców, wśród której wy się liczycie, tych którzy już odwrócili się od starego świata, a przez sam akt decyzji zrobienia tego otworzyli niezbadane lądy i przeszli linie wyznaczające granice między znanym i nieznanym i zrobiliście, że to, co kiedyś było nie tylko niedostępne, ale także niewyobrażalne, stało się faktem.

Bo już przekroczyliście ten wysoki zakres ukrytej ziemi obiecanej z punktu widzenia starej wersji was, a jak wszyscy wiecie, ta wyprawa nie była bez wyzwań, ani poświęceń. Ale zrobiliście to i gdy odważyliście się iść coraz wyżej i coraz dalej od waszych skromnych początków, dosłownie otworzyliście drogę dla każdej osoby wciąż czekającej, aby na resztę swojego życia wyjść z ziemi braku i strachu. A teraz, droga naprzód dla nich jest jednoznaczna i dobrze oświetlona, a więc, wielu w nadchodzących tygodniach i miesiącach nagle znajdzie się pod wpływem parcia do eksploracji (drogi), które będzie tak silne, że nie będą widzieli innego wyjścia niż działanie na niej. I jako prawdziwa powódź światła, będą odrzucać na bok stare kamienie milowe, które utrzymywały ich ociężałymi i przykutymi do starego świata i wyruszą na wyprawę, która będzie o wiele łatwiejsza i mniej trudna, niż ta, którą prawdziwi pionierzy, musieli znosić.

Ale znowu, właśnie dlatego wy przyszliście tutaj na pierwszym miejscu, aby być pionierami, o twardych karkach, tych, którzy wiedzieli, że nic oznaczałoby dla was więcej, niż podążanie za tym wewnętrznym wołaniem ze waszego serca, wezwaniem, które pozwoliło wam wysłać wzrost ducha w górę i daleko od tego życia, którym żyliście aż do tego momentu w czasie. I jeden po drugim, baczyliście na wezwanie i pakowaliście walizki i wyruszaliście, wyrzucając swoje stare rzeczy, jedna po drugiej, gdy raz po raz uświadamialiście sobie, że tam, gdzie się zmierzacie, nie ma potrzeby, aby zabierać ze sobą stary bagaż, który kiedyś uważaliście za niezbędny dla Was. A więc, gdy w dalszym ciągu kontynuowaliście podróż dalej, byliście coraz mniej obarczeni ciężarem lekcji z dawnych czasów, podczas gdy w tym samym czasie zaczęliście widzieć, że te lekcje były wręcz niezbędne dla was do przygotowania się do tego exodusu. Ale potem przyszedł czas, aby odejść od nich, tak aby ta pielgrzymka była wykonalna. A więc, tu stoicie, na brzegach tego, co możecie nazwać jako ziemia obiecana, ale bardziej dokładnym opisem tego będzie ziemia wybrana. Gdyż tam, gdzie jesteście, jest miejscem, które wybraliście do kierunku migracji, i to, co przyciągało was do tego miejsca w czasie, jest wewnętrzne wezwanie, ta ciągła wibracja wewnątrz, kamerton, który pozwolił podjąć wam każdy krok i każdą decyzję, jaką kiedykolwiek podjęliście, nie tylko w tym życiu, ale i we wszystkich poprzednich. Bo wy po prostu wiedzieliście, gdzie trzeba było skręcić na każdym skrzyżowaniu, który zostało wam zaoferowane, i tak, krok po kroku, przez odwoływanie każdej opcji, która nie była w zgodzie z tym, wasza prawdziwa północ, kierowała wami całą drogę do tutaj.

Ale teraz stoicie tu, i rozglądacie się, i możecie zapytać "czy to jest to?", i jeśli nawet pobieżnie zapoznać się z tym co wokół was, nie zróbcie pomyłki w waszej myśli, tak myśląc. Gdyż to, co widzicie, będzie wyglądać niesamowicie podobnie do wszystkiego, co myślicie, że pozostało w tyle. Więc możemy powiedzieć; popatrzcie jeszcze raz, tym razem, oglądajcie sercem, i uważamy, że to, co zobaczycie będzie rzeczywiście zupełnie innym krajobrazem. Bo wtedy, zobaczycie potencjał, a następnie zobaczycie miłość, a potem zobaczycie zbliżających się wiele oświeconych istot przychodzących do was ze wszystkich stron. Wtedy będziecie wiedzieli w głębi serca, że jesteście tu, jesteście na miejscu i teraz nadszedł czas, aby zakasać rękawy i zabrać się do pracy, postawić swój obóz i zacząć ustawiać rzeczy w porządku. Teraz wiele będzie postawione w ruch, działania i pomysły, połączenia i konfiguracje, a gdy zaczniecie się osiedlać w tym bardzo nowym środowisku energetycznym, poczujecie jak wszystko dosłownie rozpoczyna życie, wewnątrz i na zewnątrz, w każdy sposób, w jaki możecie pomyśleć. Teraz już naprawdę przybyliście do ziemi obfitości, gdzie życie będzie wyrastać w sposób i przy prędkości, która jest niepodobna do niczego, czego kiedykolwiek byliście świadkiem, i gdy to zacznie się rozpływać, będzie służyć jedynie do zwiększenia prędkości wszystkiego wokół niego ponownie. A więc to, co może wyglądać jak jałowe pole pozbawione zarówno życia, jak i obietnic w tym dokładnym terminie okaże się tym, co naprawdę jest pustym płótnem wibrującym w oczekiwaniu, gotowym do akcji przy pierwszym świadomym dotyku waszych nowo pojawiających się mocy.

Gdyż jesteście tutaj, aby stworzyć to wszystko i nawet jeśli rama z płótnem, ziemia, jeśli chcecie, jest już na miejscu, reszta musi być wykonana ze wszystkich bitów i kawałków, jakie wszyscy przenosiliście ze sobą w tej podróży, czekających na odpowiednią okazję, aby wyjść na światło ponownie. Bo gdy odrzucaliście cały stary bagaż przez długą podróż, która doprowadziła was tutaj, również uwolniliście niezbędną przestrzeń, w której cały ten dotychczas nie zdeklarowany potencjał może się umieścić. I tak, jak magnes przyciąga opiłki żelaza, tak wy przyciągacie swój wspaniały kawałek po kawałku, tak długo niewykorzystywanego potencjału i nawet jeśli ten dodatkowy bagaż przenosi tak wiele wagi, to nie jest ciężarem dla nikogo z was. Daleko od tego, bo to jest ta chęć uwolnienia starego i pozwolenia nowemu na danie kroku na pokład, co zmniejszyło obciążenie wystarczająco dla wszystkich z was, aby przybyć tam, gdzie jesteście teraz, i to jest wasza wola nie zatrzymać się i nie odwracać z powrotem, aby czekać na maruderów lub podnosić pozostawiony bagaż przez innych, co pozwoliło, żeby to masowe przejście mogło się odbyć. A więc, jesteście prawdziwymi twórcami tej nowej ziemi nie tylko wypełnionej obietnicą, ale również przepływającej z już zamanifestowanym potencjałem. Bo nawet jeśli znajdziecie to prawie niemożliwym, aby tylko dostrzec coś z tej świeżo upieczonej rzeczywistości, wiedzcie, że ona już jest, i ona jest tutaj, ponieważ już ją stworzyliście - w waszych sercach i w waszych wyższych aspektach, ale jak na razie i nie ma żadnych jej śladów, wydałyby się być łatwo dostępne dla bardziej przyziemnej ludzkiej części Was. Ponownie, to będzie w stanie spowodować frustrację przed zakwitnięciem w tak wielu z was, więc wiedzcie, że jest to po prostu etap, który należy znieść i najlepszym sposobem, aby to zrobić, to starać się zamknąć oczy na sposoby, w jakie świat zewnętrzny wciąż wydaje się wam przejawiać i zrobić co trzeba, aby pomóc sobie, aby zobaczyć to wszystko w sercu.

Wiemy, że same te słowa są więcej niż w stanie spowodować frustrację, ale to wszystko, co mogą. Po prostu robimy to, co mamy tu do zrobienia, a mianowicie przypomnieć wam wszystkim, że jesteście o wiele, wiele więksi i bardziej utalentowani niż to, co jesteście obecnie w stanie rozeznać, oprócz okazjonalnych małych migawek tej wielkości, które niektórzy z was otrzymują w nieregularnych odstępach czasu. Więc jeszcze raz mówimy zachowajcie skupienie tam, gdzie trzeba, i to nie jest coś, co spowoduje, że wasze serce i wasze wibracje opadną. Wiemy, że wszyscy wiecie, o czym mówimy, bo to jest naprawdę konieczne, aby nie pozwolić sobie na tarzanie się w starym błocie. Bo teraz najlepsze, co możecie zrobić, aby pomóc własnemu wzniesionemu duchowi pozostać w górze, to znaczy pozwolić sobie znaleźć sposób, aby nie walczyć, tylko znaleźć nową falę do jazdy. Wszystko, co musicie zrobić, to zrelaksować się w pozornie pustej przestrzeni, która was otacza ze wszystkich stron, bo macie całe potrzebne wsparcie teraz, więc po prostu próbujcie swobodnie pływać po tym niekończącym się energetycznym morzu.

Bo nawet jeśli może się ono wydawać martwą ciszą, to ono po prostu tętni życiem, ale na teraz, jesteście zobowiązani tylko BYĆ w tej energetycznej bańce przez chwilę jeszcze, aż wszystkie czynniki będą ponownie przygotowane do nowego zrywu wzrostu. Bo pamiętajcie, jest to bardzo skomplikowana operacja i nawet jeśli myślicie, że po prostu kołyszecie się spokojnej wodzie, w rzeczywistości jesteście przygotowywani do wszystkich zadań, które czekają na was trochę dalej w dół linii, więc znowu mówimy, że cierpliwość jest rzeczywiście najwyższej wagi teraz. Nie ma sensu próbować na siłę, bo to będzie służyć tylko zwiększaniu waszej frustracji. Więc tylko pozwólcie temu, aby rozwijało się w wyznaczonym tempie, i wiedzcie, że nawet jeśli będzie ciężko czasami znajdując pozorną bezczynność rzeczy, bardziej niż trochę irytującą, wiedzcie, że jesteście cały czas w środku ula działalności i nawet jeśli nie możecie dostrzec wiele z niej, jednak tak dużo się dzieje dosłownie z prędkością światła w każdej chwili.

Więc pozwólcie sobie po prostu BYĆ, a jeśli zajdzie taka potrzeba, pozwólcie sobie być sfrustrowanymi też, ale wiedzcie, że cała ta pozornie stłumiona energia, która będzie łaskotała wasze pięty jak niecierpliwy pies, jest tylko sygnał, że na wyższym poziomie , po prostu wiecie, że dotarliście do miejsca, gdzie Wszystkie wasze potencjały dostaną ostatecznie pozwolenie na krok do przodu. Więc wiedzcie, że wszystko jest dobrze i wszystko dzieje się dokładnie w takim czasie i dokładnie w takiej kolejności, jaka została zaprojektowana, więc, po prostu zaufajcie waszemu własnemu wewnętrznemu głosowi, gdyż on nadal będzie wysyłać ten sam sygnał otuchy, jeśli pozwalasz sobie słuchać. I wkrótce, ten okres pozornej bezwładności dobiegnie końca i wszyscy będziecie katapultowani w prawdziwe święto działalności energetycznej, który przyniesie wam nie tylko podniecenie, ale także wystąpienie jednej po drugiej możliwości, aby powiedzieć "dobrze zrobione", nie tylko dla was, ale także dla kolektywu. Bo wtedy, wszyscy będziecie angażować się w aktach i czynach, które nie mogą być opisane w inny sposób niż jako chwile szczęścia. Bo wtedy, zaczniecie naprawdę Robić wszystko to, co przyszliście tu zrobić, i to będzie czas, gdy wasze serce zacznie w końcu śpiewać na dobre.

2 komentarze:

  1. Witam Blueray21 .Proszę przetłumacz Kryona z22 listopada 2014 r. wrzuciłam na tłumacz google ale nie rozumiem tłumaczenia . Jest bardzo ważne. Dziękuję. Adela

    OdpowiedzUsuń
  2. Zobaczę, ale to trochę zajmie

    OdpowiedzUsuń