środa, 3 grudnia 2014

Anarchistbanjo - Nowe magiczne płaszczyzny teraz zostały Utworzone

Witam wszystkich1


Kolejna energetyczna aktualizacja dotycząca astralu i Gai w interpretacji Joe'go. Nowe szczegóły i osiągnięcia. Oczywiście ma to wpływ na ludzi i Joe, tez o tym wspomina.


Anarchistbanjo - Nowe magiczne płaszczyzny teraz zostały Utworzone

30 listopada 2014
Channeler: Anarchistbanjo

Oto ważna aktualizacja o wydarzeniach astralnych. Ale najpierw chciałbym podsumować to, co działo się do tej pory. W październiku nowy krystaliczny hologram 3D został aktywowany i Gaia wznowiła wzniesienie. Ten nowy krystaliczny hologram wykonał krótkie prace na astralnych ściekach blokując ich dalsze postępy i wkrótce zintegrował się z innymi już wzniesionymi poziomami tworząc nowy krystaliczny hologram 10D. Ludzkość zakończyła podziały na zarówno nowe elfy, jak i nowych ludzi. Ostatnio n połączenia energetyczne z Gaią, jakie ludzie mieli, zostały odcięte całkowicie pozostawiając im tylko ich duchowe połączenie. Zerwanie tych połączeń z Gaią spowodowało intensyfikację "połączeń zbiorowych" i dalsze wzmocnienie "instytucji społecznych", które nie mają podstawy w organicznej rzeczywistości. Świat nowego człowieka jest umacniany i rządzony przez zasady, przepisy i prawa. To jest świat umysłu ula.

Ten okres od nowiu listopada do teraz zobaczył również nowe połączenie energetyczne zrobione wśród nowych elfów, gdy starały się znaleźć swoje Boskie odpowiedniki. Jest to postrzegane jako okres łaski, który potrwa aż energie nowego roku rozpoczną wchodzenie w siatkę jedności Gai po pełni księżyca z 06 grudnia i osiągną swój szczyt w okresie zimowego przesilenia. To uporządkowanie i nawiązywanie nowych połączeń odbywa się już na płaszczyznach duchowych, gdzie linie życia są tworzone, które będą pełnić rolę pomostu między Boskimi odpowiednikami.

W ostatni wieczór 29 listopada 2014, ten proces został zakończony i nowy plan dotyczący połączenia Boskich Par przeszedł z duchowych płaszczyzn do magicznych płaszczyzn do fizycznej manifestacji. To obejmowało tworzenie i aktywację zupełnie nowej magicznej płaszczyzny, która została całkowicie odcięta od nowego ludzkiego bałaganu i ingerencji człowieka. Rozwiązania wymagają od Boskich odpowiedników znalezienia swojej drogi poprzez nowy ludzki bałagan i stania się od niego wolnymi, zanim będą mogły się zjednoczyć. To zajmie trochę czasu i nie będzie to łatwe, ale sam astral wzmacnia te wysiłki.

Aby być uczciwym niektóre rozwiązania wskazują, że niektóre Boskie odpowiedniki będą zjednoczone dopiero po śmierci ich ciał fizycznych i będą zjednoczeni w 4-ej gęstości. Inni znajdą rozwiązania, które pozwolą im, aby się zjednoczyć w tym życiu w krystalicznej 3D. W każdym przypadku rozwiązania zostały znalezione i wszystko jest w gotowości do globalnej aktywacji nowego hologramu10D na przesilenie zimowe i Boże Narodzenie. I to ma być uruchomione z ogromnym napływem światła i miłości.

Proces wznoszenia zbliża się do zakończenia w 2015, który będzie pierwszym rokiem nowego hologramu 10D i ukończeniem wzorca nowych "elfów" dla Boskich odpowiedników.

Ostatnia uwaga o nowych ludziach. To oznacza bardzo trudny czas dla tych nowych ludzi, którzy mają trudności w zgodzie z nowymi zasadami, przepisami i prawami. Zobaczymy wiele dusz, jak zaczynają się fragmentować z powodu ich niezdolności do dopasowania się do tych nowych ścieżek energii. Ważne jest, aby wszyscy nie dali się wciągnąć w emocjonalne i psychiczne kryzysy innych w tym czasie. Ponieważ Nic nie mogą zrobić. Czas dla wszystkiego, co jest już przeszłością i my wyłaniamy się z kanału rodnego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz