niedziela, 28 grudnia 2014

Anarchistbanjo - Rozpuszczanie Wyższego Ja i Cienia

Witam wszystkich!


Joe poszedł "za ciosem" i dostarczył energetycznych wizji na nadchodzący rok, oczywiście używając tych samych swoich określeń, co poprzednio. Tak, czy owak przyszły rok w dziedzinie ludzkiej "energetyki" zapowiada się niezwykle bogato.


Anarchistbanjo - Rozpuszczanie Wyższego Ja i Cienia

26 grudnia 2014
Autor: Anarchistbanjo

Gdy pierwszy rok nowego cyklu naprawdę zaczyna się po raz pierwszy w krystalicznej fizycznej 3D to może być dobrze spojrzeć w przyszłość w najbliższych miesiącach, aby mieć jakiś rodzaj idei, czego się spodziewać.

Nowa krystaliczny hologram 10D zaczyna nas włączać w odbudowę tego samego świata, który właśnie pozostawiliśmy. Ale to koniec podobieństw. Z jednej strony nasza świadomość indywidualna nie jest już podzielona między stary świat i nowy świat. Istniejemy solidnie w nowym świecie i tylko w nowym świecie! Nasza świadomość jest całkowicie nową i świadomością krystaliczną, czy jest krystaliczną świadomością nowych ludzi 3D czy krystaliczną świadomością nowych elfów4D. Nie ma już prawdziwego kontaktu pomiędzy tymi dwoma systemami energetycznymi. Ludzkość naprawdę podzieliła się na dwie części. Nic starego nie pozostało.

Jednak wiele osób nadal będzie myśleć tak samo starymi myślami i działać według tych samych starych wzorców zachowań. Ale tym razem wyniki nie będą takie, których oczekują! Niektóre działania i wydarzenia będą wspomagane, a inne nie będą wspierane.

Rozważcie, że nowy hologram Gai 10D zaczyna się od rekreacji świata jaki teraz znamy. Wydaje się, że nic się nie zmieniło. Zewnętrzna powierzchnia rzeczy pozornie pozostaje bez zmian, ale wewnętrzne druty i siły, które implikują wydarzenia i działania są zupełnie inne. Rzeczy zaczną się przesuwać z ich starych miejsc fizycznych i umocnień w ich nowe lokalizacje fizyczne i umocnienia.

Aby to powiedzieć wprost, nasz świat jest rządzony przez sztucznie stworzoną mentalną kreację i wartości, które mają niewiele lub nic wspólnego z samym życiem fizycznym. Ono było zarządzane techniką i nauką. Ono jest teraz rządzone organicznymi energiami samej siły życiowej i wszystkie żywe istoty uczestniczą w tej eksplozji siły twórczej. Nawet najmniejsza forma życia ma do powiedzenia to, co będzie się teraz odsłaniać.

To jest prawie niewyobrażalne, jak nasz świat może się zmienić z takiego rządzonego przez naukę i technologię do takiego rządzonego przez organiczne siły życiowe seksualności i magii, i jak można to osiągnąć w nadchodzącym roku! Jest to jednak plan w rozwinięciu.

Nowi ludzie, kierując się nauką i technologią, umocnieni przez duchowość i pasjonowani przez kolektywną wizję świadomości ula przyszłej ludzkości zjednoczeni w "Jedności" będą wybuchać od bram wejściowych w tym nadchodzącym roku ognistą pasją. Nie zdają sobie sprawy, że już nie mają połączenia energetycznego z Gaią, przez które rzeczy mogły fizycznie manifestować Wielkie plany, przemiatające ideały i wizje skazane na niepowodzenie z powodu braku stałego podłączenia z ziemią. To wszystko są dające kopa rzeczy, które chwieją się i padają gdy napotkają bardziej prawdziwą, zrównoważoną i uziemioną ziemską energię nowych elfów.

Będzie to z powodu rozpuszczania zarówno Wyższego Ja, jak i aspektów Cienia w ludzkiej rasie. Nowa dwukierunkowa energetyka nie będzie już wspierać niezintegrowanych spolaryzowanych struktur. jak Wyższe Ja i Cień. Energie obydwu wybuchną, rozproszą się i nie wrócą. To, co pozostanie będzie po prostu jaźnią w dwóch częściach, aspektów męskich i żeńskich. Nowe elfy będą w stanie zrównoważyć męskie i żeńskie aspekty ich dusz i połączyć je w jedną duszę. Nowi ludzie nie będą w stanie tego zrobić.

Spójrzcie na księżycowe festiwale, aby zobaczyć, jak to rozwija się w procesie mechanicznym. Jest jeszcze jedna ostatnia bitwa fizycznej ziemi 3D i jest już wygrana, ale musi być zatwierdzona fizycznie tej zimy, wiosną i latem. Energie "Gai", wyższych duchowych płaszczyzn nowego "wzory" najpierw przedarły się przez niższe magiczne płaszczyzny w czasie przesilenia letniego w mijającym roku. Przesilenie letnie tego nadchodzącego roku, 2015, przynosi dokładne zakończenie tego cyklu, gdy energia skompletuje cały okrąg po raz pierwszy. Te same energie "Gai" mają teraz wybuchnąć w górę, aby tchnąć górne płaszczyzny duchowe po raz pierwszy. To zdarzyło się w ostatnim zimowym przesileniem.

Nowe energie "Gai", to są organiczne męskie i żeńskie energie doskonale dobrane i zbalansowane. Przez letnie przesilenie zrobią swój pierwszy pełny cykl jako fizycznie manifestujące energie. Więc możecie sobie wyobrazić, że w tym przyszłym roku mamy kilka niespodzianek w zanadrzu!

1 komentarz:

  1. Rozwój technologiczny nie będzie wspierany to co żywe organiczne.

    OdpowiedzUsuń