wtorek, 23 grudnia 2014

Anarchistbanjo - Nowe Początki i Nowa Ludzkość

Witam wszystkich!


Mamy najświeższą relacje Joe'go - Anarchistbanjo ze sfery energii. Jak zwykle używa swojego specyficznego języka i to wymagałoby jakiegoś tłumaczenia na "nasze".
Jednak pewne stwierdzenia warto podkreślić - od przesilenia jest tylko "teraz", czyli w moim wolnym tłumaczeniu, ogólnie przeszłość przestała mieć na nas wpływ. Możemy kreować życie, jakim chcemy, żeby było. Jednak środki nie są tutaj już tak jasno przedstawione, w tej powodzi hologramów 3D, 4D i 10D.Anarchistbanjo - Nowe Początki i Nowa Ludzkość

23 grudnia 2014
Autor: Anarchistbanjo

Od dłuższego czasu już ludzkość jest tylko powstrzymywaniem końcowej fazy wzniesienia Gai. To zmieniło się z zimowym / letnim przesileniem dnia 21 grudnia 2014 r. Najlepszym sposobem na wyjaśnienie tego, co się stało, jest podzielić się tym, co dzieje się dzisiaj, 22 grudnia 2914.

Na dzień dzisiejszy hologram rzeczywistości Gai 10D zaczął iść do przodu w jego ogromnej pojedynczej linii czasowej. W tym momencie i dalej jest tylko teraz, chwila obecna w obecnym życiu. Rozejrzyj się wokół siebie i zobacz, co istnieje w twoim świecie. Stworzyliście ten świat i to jest punkt wyjścia. Możecie wykorzystać swoje nowe dary, aby przenieść się stąd, gdzie teraz jesteście do miejsca w którym chcecie być, ale to jest początek, a to zmusza do korzystania z iluzji starego świata, jak to fizycznie było. Raz jeszcze przejście było płynne i rzeczywistość wydawała się nienaruszona. Ale fizyczna krystaliczna 3D jest już w pełni sprawna i działa zgodnie z nowymi zasadami, które staną się bardzo widoczne dość szybko.

Nowi ludzie i nowe elfy zostały oddzielone od siebie energią mądrości. Nie ma już więcej starej świadomości 3D. Jest nowa świadomość 3D, nowych ludzi i nowa świadomość 4D, wielowymiarowa nowych elfów. Ale nie ma mostu między nimi.

Nowi ludzie stworzyli kolektywną rzeczywistość świadomości ula 3D, która jest oparta na dualności, bezwarunkowej miłości i połączeniu do ducha, a nie do ziemi, matki Gai. Ta rzeczywistość nie jest zasadniczo natury seksualnej.

Nowe elfy stworzyły indywidualistyczną rzeczywistość, która jest oparta na energii punktu zerowego, boskich związkach odpowiedników, rezonującej miłości i połączenia do matki ziemi, Gai. Ta rzeczywistość jest przede wszystkim natury seksualnej i opiera się na sile życiowej życia wszystkich żywych istot.

Od tego momentu dalej nowe elfy nie mogą doświadczać świadomości 3D, ale pozostają na środku 4D ze zdolnościami wielowymiarowymi, które w magiczny sposób przyciągają wyobrażony rodzaj życia. Będzie to możliwe poprzez ziemski link z Gaią. Rozwinęły one zarówno męskie i żeńskie części swojej duszy.

Od tego momentu dalej nowi ludzie nie mogą doświadczać świadomości wyższych poziomów w zupełności z powodu genetycznej niezdolności zintegrowania ich jaźni cienia. Nowi ludzie nie mają wyważonej własnej męskiej/ żeńskiej duszy.

Nowy hologram 10D spowoduje wybuch jaźni cienia we wszystkich żywych istotach. Będzie to oznaczać dla wielu nowych ludzi zmaganie się w emocjonalnych wirach nagle uwolnionej, a długo przetrzymywanej energii emocjonalnej. Nowe elfy pracują, aby oczyścić tą energię, że nie będzie tak negatywnie dotknięta.

Ale ważne jest, aby uświadomić sobie, że to jest przemijająca rzecz, ta erupcja cienia. To będzie tylko wpływać na osoby z uwięzionymi i stłumionymi energiami emocjonalnymi. Dzieci, które nie mają uwięzionej emocjonalnej energii nie zostaną dotknięte i w dorastaniu nie potrzebują ich doświadczyć, bo hologram 10D będzie utrzymywać ten kanał energii czystym.

Stało się! Teraz nadszedł czas, aby stworzyć życie, którym mieliśmy żyć!

-Joe

1 komentarz:

  1. Moim zadaniem, nieświadoma część ludzkości którą to nic nie obchodzi powstrzymuje Gaie przed przejściem, krystaliczna 3D w ciałach tych ktorzy ida z zmianami nastapiły zmiany strukturalne ciała, hologram 10 D czyli marzenie Gai jakim widzi siebie czyli planetę, Elfy są mądrzejsze od ludzi jak się wyrówna zobaczymy je :), Przebudzeni pomylili kierunek idąc w rozwój świadomości własnej indywidualnej a nie jednocząc się z wizją Gai i jej kierunku rozwoju, Elfy idą prawidłową ścieżką w połączeniu z Gaią i jej wyobrażeniami, Zintegrowanie energi męskiej i żeńskiej sie niepowiodło człowiekowi (nielicznym tak :)) Rzeczywistość Gai i jej wibracje uderzą w emocje ludzi do tego nieprzygotowanych , skonfrontują się z własnym cieniem , swoją wewnętrzną złością nienawiścia i tak dalej w celu uwolnienia tego z siebie ( nie wiem ilu to przetrwa ), Elfy pomogą jak mogą w tym uwalnianiu , Uzewnętrzni się . Nadchodzi raj taki jakim widzi go Gaia.

    OdpowiedzUsuń