niedziela, 14 grudnia 2014

Kryon – Odsłonięcie Ciemności

Witam wszystkich!


To jeden ostatnich channelingów Kryona. Jest dość długi, jak zwykle, ale warto się z nim zapoznać, bo jest swego rodzaju podsumowaniem i aktualizacją na ten czas, choć ma 2 miesiące. Można powiedzieć, że porusza odwieczny temat walki światła i ciemności na ziemi, ale porusza to aspektowo z uwzględnieniem obecnej sytuacji światowej. Nie wszystko co mówi jest rewelacją, ale niektóre rzeczy można do takiej kategorii zaliczyć. W sumie bardzo pozytywny przekaz, choć wiele jeszcze przed nami.
Ze swojej strony polecam.Kryon – Odsłonięcie Ciemności

16 listopada 2014
Channeler: Lee i Kryon

Channeling Kryona na żywo.


Ten channeling na żywo został dany w Filadelfii
W Sobotę 11 października 2014


Pozdrowienia, moi drodzy, jestem Kryon z mgnetycznej Służby. W trójwymiarowym świecie, ci tutaj, na spotkaniu, siedzą w fotelu. Niektórzy z was słuchają, ale to tylko wasza ograniczona rzeczywistość, że słuchacie uszami. Prawdą jest, że komunikat ten wykracza poza informacje 3D. Moje przesłanie jest dla starych dusz w dokładnie tym czasie na naszej planecie i ta wiadomość jest odsłonięciem ciemności. To nie jest ciemna wiadomość, ale raczej taka z gratulacjami, wyjaśnieniami i może ma więcej szczegółów niż kiedykolwiek chcieliście wiedzieć o rzeczach, o których nigdy nie chcieliście wiedzieć. Ale nie możemy zostawić jej w spokoju, ponieważ wy nie możecie. Podchodzimy do tego tematu ostrożnie, delikatnie, tak, jak możemy dla Lightworkera, starej duszy na tej planecie, która nie czuła nic poza wysoką świadomością i miłością przez większość swoich żywotów.

Stara Waga Światła i Ciemności

Gdzie zaczniemy? Czy spoglądaliście na swoje aktualności ostatnio? Czy są jakieś niespodzianki o tym jak się rzeczy dzieją? Jeżeli powiecie tak to ja powiem wam, że nie słuchaliście moich informacji, które dawałem wiele razy. Przez dwa lata, dawałem informacje dokładnie o tym czasie. Mówiłem wam, że przejście mostu ponownej kalibracji zakłóci równowagę energii ciemności / światła na planecie.

Być może widzieliście coś, co nazywa wagą sprawiedliwości? Ikoną jest Waga trzymana przez figurę z zawiązanymi oczami. Waga posiada dwie platformy zrównoważone z każdej strony. Wygląda na to na wagę chemiczną, o której niektórzy z was wiedzą coś na temat, a wy jesteście zaznajomieni z metaforą. Ona oznacza pragnienie równowagi w życiu, a szczególnie w uczciwości i sprawiedliwości. Jest to dążenie do równowagi w świadomości. Myślę, że macie teraz w swoim umyśle obraz.

W paradygmacie światła i ciemności, przez tysiące lat nie było równowagi w ogóle. To nigdy nie było w równowadze. Jedna szala, którą nazywamy ciemną świadomością i druga szala, świadomości światła. Ta reprezentująca ciemność zawsze wygrywała.

Teraz, zanim zaczniemy, chcę żebyście zobaczyli, czego nie powiedziałem powyżej. Nie powiedziałem, że na jednej szali były złe duchy i ciemne podmioty. Nie powiedziałem tego; Powiedziałem ciemna świadomość. Z drugiej strony, nie mówiłem, że były anioły i duchy, dewy i krasnale. Nie powiedziałem świadomość światła. Uczę teraz. Chcę, żebyście znali różnicę w tych wszystkich rzeczach, a różnica jest taka, że ciemność i światło, o których mówię teraz są świadomością odkrytą przez ludzkie istoty.

Przez wieki istniała waga i ciemne świadomości ludzkie przeważały światło. To było poza równowagą, i to wiecie. Wasza historia przeszłych żywotów była częściowo wojnami, śmierci i smutku i świadomości przeżycia, w której planeta była zaangażowana. Jest to główna bitwa starych dusz na Ziemi, i dobrze o tym wiecie.

Wyobraźcie sobie, że waga tej chwili, jest pochylona w krzywy sposób, gdyż ciemna strona świadomość waży więcej. Świadomość Światła nie może iść do przodu i nie ma równowagi. To jest tak, jak było życie po życiu dla was i wszystkich wokół. To historia ludzkości na Ziemi.

Jakie są szanse, że mogliście to przechylić? Przez 25 lat, mówiłem wam, że waga się zmienia. Ponad 25 lat temu, zaczęła się zmieniać i światło stawało się mocniejsze i było go więcej, więcej jego kwantowych porcji, więcej połączeń na drugą stronę i waga zaczęła się przesuwać w kierunku bardziej równego bilansu. Wojny światowe się zatrzymały, czy zauważyliście? Rzeczy naprawdę dzieją się lepiej na tej planecie, nie zauważyliście? Wiele krajów pracuje razem z dawnymi wrogami, a nie w utrwalaniu starych Walczących energii. Zauważyliście? Cała nowa koncepcja się zaczęła, nowy paradygmat, a waga zaczyna być zrównana. Bitwa się zaczęła.

Bitwa się zaczęła

Gdy przyszedł 2012, precesja równonocy miała miejsce i nowe kalendarze świadomości zostały zastosowane. Ludzkość uczyniła to i zacząłem mówić o tym, co będzie dalej. Mówiłem o sadzeniu nasion nowego paradygmatu myślenia, a w każdym channelingu Mówiłem wam, że bitwa zacznie się teraz.

Chcę wam coś powiedzieć, lightworkers. Kiedy te wagi zaczęły poruszać się w kierunku równowagi, światło nie stało się cięższe w celu zapewnienia tego. Zamiast tego, to, co musiało się stać, to światło rozświetliło ciemności. To zmniejsza się ilość ciemności i wagi zaczęły się poruszać. Ciemność traci jej substancję. Czy rozumiecie? Gdy ciemność straciła substancję (wpływ), światło zaczęło równoważyć szale na swoją korzyść. Zawsze mówiłem, że ciemność nie ma energii z siebie. Ciemność jest po prostu brakiem światła. Dlatego domyślnie, jeśli jest więcej światła, będzie mniej ciemności.

Teraz, jeśli spojrzeć na wagę, światło wygrywa. Przeszliście znacznik (środek) w potencjały, o których starożytni mówili. W channelingu kilka tygodni temu, w Zachodniej Wirginii zidentyfikowałem ten znacznik jako Bariera Mądrości. Poleciłem mojemu partnerowi, aby umieścił ten szczególny channeling na stronie i to zrobił, można go usłyszeć [Free Audio Kryona]. Będziecie w stanie usłyszeć, czym Bariera Mądrości jest, czym jest czynnik życzliwości, i jak te rzeczy, zaczęły zmieniać świadomość energetyczną planety. Ale nie zapominajcie, co zrobiliście. Prowokowaliście świadomość ciemności! Szturchaliście ją i ona jest zła! Wzięliście kij światła i zamachaliście nim nad jej gniazdem. Czy słyszycie to? Ciemność, po raz pierwszy, znajduje się w trybie przeżycia! Dwa lata temu, powiedziałem, abyście byli gotowi na ciemność. Nie podda się ona bez walki i teraz walka jest tutaj.

Nie rozpaczajcie

Jest zbyt dużo informacji, aby dać je w jednym channelingu, na jednym posiedzeniu, więc odsyłam was do ostatnich wiadomości, aby lepiej zrozumieć i odwoływać się do informacji, aby uzyskać większy obraz. Więc chciałbym przypomnieć o czymś, co powiedziałem wam również w niedawnym chanenlingu nazwie „nie rozpaczajcie”. Wygrywacie! To dlatego, że wygrywacie, ta ciemna świadomość na tej planecie czuje to, i ludzkość, która reprezentuje ciemność ciągnie wszystko, co ma, aby przetrwać.

Zawsze była tam

Spójrzmy na to, ponieważ jest to we wszystkich wiadomościach. Czy jesteście w szoku nagłego zaistnienia organizacji, która pozostanie bezimienna [dla tego channelingu]? Skąd to się bierze? Jak to mogło być tak zorganizowane? Jak to może być tak dobrze finansowane? Organizacja ta może mieć swój własny kraj wkrótce! Mogą to równie dobrze nazwać, " krajem starej Ciemnej energii ", gdyż jest to tym, co on będzie reprezentować. (mowa o ISIS – tłum.)

Barbarzyńska przeszłość ludzkości wychodzi do przodu, aby pokazać swoją twarz. Zawsze tam była, ukrywała się pod skałami i pomiędzy szczelinami cywilizowanej ludzkości. To nie mogło pokazać się aż do teraz, ale teraz musi. To jest brzydkie i nie jest dla osób o słabym sercu, czy tak nie jest, moi drodzy? Widzenie zła uosobionego w akcji Człowieka jest odrażające. To jest tak brzydkie i tak ciemne, że nie można patrzeć na to z łagodnym sercem. Bóg nie jest tego częścią i to jest oczywiste.

Wygrywacie! Światło wygrywa! Powstanie ciemnej świadomości nie pokazałoby się z tą siłą, czy tak szybko, gdyby tak nie było. To jest dokładnie to, co wam powiedziałem, żeby szukać, i to jest dowód, że ci reprezentujący tę ciemną świadomość są w tarapatach. Drodzy moi, ciemna świadomość zawsze miała wypróbowany i prawdziwy system. Ona czaiła się w cieniu i wpływała na wszystkie miejsca mocy na planecie - administrację, handel, finanse. Nagle, nie może się już tam ukryć, już nie i pozostaje na otwartym terenie.

Skąd finansowanie pochodzi? To pochodzi z magazynu, który zawsze był tam, drodzy. Wykorzystuje dochód, który został wygenerowany z aktów niskiej świadomości, zebranych przez bardzo długi czas. Dofinansowanie się nie pojawia (nagle). Było ono przechowywane, czekało na użycie w celu rozpowszechniania strachu i ciemności, aby ocalić to, co ich zdaniem jest ich sposobem.

Kto wygra?

Moi drodzy, oni nie mają szans! Ale wygląda na to, że mają, czyż nie? Wszystko co robią jest obliczone, aby przestraszyć was do poddania się. Czy oni są wygrani? Teraz, to jest pytanie, chcę, abyście podjęli je tutaj i sprawdzali co dzień.

Strach jest czarny. Jeśli jesteś w strachu, nie ma światła. Możesz być najwspanialszym Lightworker’em lub nawet channeller’em, ale jeśli jesteś w strachu, to nie ma znaczenia, ile lat robiłeś pracę dla światła, lub jak dużo światła już zgromadziłeś osobiście. To wszystko odchodzi ze strachu, a potem oni wygrywają bitwę o twój umysł. Rozumiecie to?

Siła Starych Dusz - WAS

Stare dusze, Lightworkers, czytający to, doświadczenia jakie mieliście we wcieleniach są niesamowite! Stara dusza nie zna strachu. Nie chcę być zbyt wulgarny, ale chcę, abyście zrozumieli! Jak to było, gdy kładliście głowę pod gilotynę, ponieważ mówiliście o Bogu w sposób, który był nieodpowiedni? Jak to było mieć związane ręce i nogi, gdy zapalali zapałkę u twoich stóp? Stara duszo, to strach! Przenosicie te doświadczenia w swojej Akashy.

Chcę wam powiedzieć, że nie mam szans was nastraszyć! Absolutnie wiecie, czym jest strach, i nie mam szans tak długo, jak trzymacie się tej części siebie, która jest siłą Boga. Przechodziliście przez to wszystko. Oznacza to, że macie broń prawdy, mądrości i światła. Nie zapominajcie o tym. Nie zapominajcie, kim jesteście!

Czy widzicie, jak oni szybko się zebrali? Wydawało się, że tylko wczoraj, że nie było żadnej organizacji w ogóle. Skąd oni pochodzą? Czy zauważyliście pewne wahanie w ich zwalczaniu? Dlaczego jest tak, że obywatele ziemi, gdzie nastąpiła ich inwazja są niechętni, aby z nimi walczyć? Zamiast tego, ich przywódcy wzywają innych do pomocy. Dlaczego jest tak, że inni są również niezdecydowani? Chcę wam pokazać, że istnieją pewne anomalie logiki, które nie mają sensu, bo to jest walka, której nigdy nie widziano na tej planecie. My się spodziewaliśmy jej, ale WY nie. Chodzi o świadomość, a nie o ziemię lub zasoby.

Jak wygrać?

Daliśmy wam tajemnicę, przedtem, jak ich pokonać, nie zabierając nawet jednego życia: po prostu zabrać im finansowanie. Oni nie mogą istnieć bez finansowania. Te Środki muszą być na nowo zorganizowane, przechowywane i rozpowszechniane. Musi to być generowane w taki sposób, że muszą one również przechodzić przez instytucje. Słyszeliście to? Wszystko co musicie zrobić, to zatrzymać system. Wygrana nie będzie zrobiona przez bombardowania. To będzie zrobione przez inteligencję, sprytne myślenie i finansową kryminalistykę. Nadszedł czas, aby być sprytnym wobec niektórych z tych rzeczy i nie bać się spojrzeć na tą zagadkę inaczej niż dotąd. Nie stosujcie energii, której oni używają, w celu ich zwalczania, bo nie wygracie. Pomyślcie. To ostatni bastion zorganizowanej ciemności i złego myślenia na tej planecie przychodzący wspólnie starający się przeżyć atak waszego światła. Nie bójcie się spojrzeć na szlak ich finansowania, bez względu na to, gdzie on was zabierze.

Strach jest ich bronią

Chcę, żebyście coś wiedzieli, jak patrzeć na wiadomości. Może okazać się, że nie jesteście w stanie ich powstrzymać. W wielu miejscach, oni zyskają siłę, gdy stworzą strach. Strach jest łatwo tworzony w tych, którzy nie są starymi duszami, które nie znają strachu tak, jak wy i którzy nie mają pancerza w swoich doświadczeniach duchowych. To stawia Was na pierwszej linii, drodzy. Czy wiecie to? Ale nie musicie iść walczyć z nimi na ich warunkach. Wszystko co musicie zrobić, to emitować światło. Wysoka świadomość będzie pokonywać strach każdego dnia.

Definicje Ciemności i Zła

Jest tego więcej. Czy określicie zło dla mnie? Jest to lekcja, którą niektórzy z was muszą usłyszeć i na którą niektórzy z was nie będą patrzeć, ponieważ istoty ludzkie chcą przypisać zło podmiotom. Wielu Ludzi chce umieścić zło w innym pudełku, ale nie Ludzkim pudełku. Stare energie chcą trzymać się tradycyjnej mitologii, i jest to czas, żebyście znali prawdę. Przez wiele lat była wiara w złe duchy i złe podmioty. Są one uważane za siły zewnętrzne, które zwalczają ludzkość żeby sterować światłem.

Moi drodzy, chciałbym powiedzieć, czym zło jest naprawdę. Zło jest manifestacją ciemnej energii w człowieku lub grupie Ludzi, którzy mają na celu podjąć tą ciemność i generować ją, wzmacniać ją i koncentrować ją. Niektórzy dyktatorzy z tej planety robili to doskonale i widzieliście ich. Żadne złe duchy nie były zaangażowane ani potrzebne. Kilka Ludzi było w stanie się skupić i zamanifestować to tak dobrze, że wszyscy dookoła z nimi współpracowali i kupili to. Tym jest zło. Oni nawet nie potrzebowali podmiotu z rogami i ogonem. Zrobili to sami. To jest tym, co ludzie mogą zrobić!

Jest to potężny atrybut człowieczeństwa, że światło i ciemna energia mogą iść w dwie strony. Poprzez wolny wybór, ludzkość może tworzyć światło lub ciemność. Zdolność ta jest generowana przez niesamowitą moc ludzkości i dualność, jaką ona przenosi. Ludzkość nie potrzebuje pomocy z zewnątrz, aby tworzyć zło.

Powiedzieliśmy wam wcześniej, że w ludzkiej cywilizacji, wolny wybór postawił ludzkość na skrzyżowaniu istnienia cztery razy na tej planecie. To dlatego, że ciemna świadomość wygrała te okresy. Nie jest to zaskakujące, gdyż jej ludzkość była w trybie przetrwania przez wszystkie te czasy i było bardzo mało światła z rozszerzonego duchowego myślenia.

Rola Gai w świadomości człowieka

Jeden z tych czasów może być przerażający dla was, gdy dowiedziecie się o tym, ponieważ była pełna współpraca z Gaią dla waszej eksterminacji i pandemia prawie starła ludzkość z mapy. Pandemia! Teraz, możecie powiedzieć: "Co to ma wspólnego z ludzką świadomością, Kryon?" Należy zwrócić uwagę, drodzy, ponieważ jest to dzień, w którym nauczanie było prowadzone przez mojego partnera, a on złożył razem Dziewięć ludzkich atrybutów. Jeden z zestawów atrybutów zawiera trzy atrybuty Gai i jednym z nich była świadomość planety. Gaia jest związana z ludzką świadomością!

Czy zaczynacie łączyć kropki? Jesteś połączeni do tej planety w głęboki i duchowy sposób. Tak jak idzie ludzkość, tak idzie świadomość planety. Gaia, Matka Natura, jak chcecie to nazwać, współpracuje z ludzką świadomością. Jeśli spędzacie 1000 lat zabijając się nawzajem to następnie Gaia dołoży wszelkich starań, aby współpracować z waszymi pragnieniami! Gaia będzie patrzeć w ludzką świadomość i próbować pomóc w tym, co pokazywaliście, że chcecie zrobić! Znaliście tą rolę Gai z wami? Ona jest partnerem z wami, szybko naśladuje to, co jej dajecie. Może zechcecie sprawdzić to, co tubylcy tej planety wciąż rozumieją. Gaia jest partnerem!

Pandemia: Nie wydaje się wam to dziwne, że w ciągu ostatnich 50 lat, kiedy macie populację siedem miliardów ludzi, z 2000 samolotów w powietrzu w danym momencie, przychodzących niemal z każdego możliwego miejsca, że nie ma nie było pandemii w waszym życiu? Było pięć początków potencjalnych pandemii w ciągu ostatnich 20 lat, ale żaden nie był poważny. Czy ktoś z was poskładał to razem? Drodzy moi, kiedy świat był o wiele mniej zaludniony kilkaset lat temu, bez masowych podróży dla rozprzestrzeniania się wirusa, były wciąż miliony niszczone przez pandemie. Wraz ze wzrostem liczby ludności i masowych podróży, jest dziś znacznie większe niebezpieczeństwo niż dotychczas. To nie ma sensu, prawda? Co się stało, aby to zatrzymać?

Kiedy znacie, relacje ludzkości do Gai, to ma sens. Gaia jest siłą życiową, ona jest waszym partnerem, obserwującym zmiany równowagi światła i ciemności i odzwierciedla to, czego ludzie chcą. Ma polaryzację, też! Być może nadszedł czas, aby rozpoczynać wasze medytacje podziękowaniem waszej Ziemi za wspieranie was w duchu waszej Akashy, gdyż zawsze była z wami jako siła życiowa, która jest zawsze obecna. Starożytni rozpoczynali ceremonie w ten sposób. Zapomnieliście?

Ebola

Teraz, właśnie ustawiam na scenie następny temat, mogę? Ebola. Boicie się jeszcze? Gaia jest siłą życia, która jest częścią ludzkiej świadomości. Mój partner umieścił to na ekranie dziś więc możecie zobaczyć połączenia [podczas serii wykładów]. Teraz nadszedł czas, aby połączyć kropki. Drodzy, Gaia jest też w bitwie, bo tu jest coś strasznego, czego nie mieliście w swoim życiu i boicie się tego - potencjał pandemii na Ziemi.

Jest bardzo znany film, który ma jakiś dialog, który mój partner zacytuje. Niektórzy z was będą wiedzieli, a niektórzy z was nie będą, ale to jest tutaj: "Zróbmy trochę ognia, straszydła?" Czego się boicie? Ciemności? Gaia jest w walce razem z wami i aktywnie realizuje rozwiązania poprzez światło. Energia planety jest z wami w tej walce! Wirus Ebola jest szokiem i zaskoczeniem. Jest to napędzane przez niewiedzę i strach, więc może się rozwijać. Spójrzcie gdzie się zaczęło i przyjrzyjcie się, jak nabiera jego zdolności do kontynuowania. On rozszerza strach i siłę łatwo wobec tych, którzy wierzą, że to przekleństwo, a nie tych, którzy rozumieją naukę.

Wioski są pełne tych, którzy odmawiają opuszczenia członków ich rodzin, ponieważ wierzą, choroba jest przekleństwem! STRACH! Zamiast zrozumienia, że powinni oni być oderwani od wirusa, cała rodzina umiera razem z niewiedzy i strachu. Jest to tak, jak działa ciemność. Czy macie zamiar zacząć bać się również? Drodzy moi, Ebola zostanie pokonana. Wiedzcie o tym i bądźcie w pokoju. Módlcie się o światło dla tych, na wsi, którzy boją się, żeby mogli dowiedzieć się więcej o tym, jak zatrzymać rozprzestrzenianie się tej choroby i przeżyć, aby widzieć swoje rodziny.

Zmieniacie Historię

Jesteście tymi, którzy powodowali te zmiany, drodzy. Gratulacje za świecenie światłem tak jasnym, że macie już ciemność w trakcie ucieczki. Dowodem na to jest wszystko, co wam po prostu mówiłem. Wbrew wszystkiemu, macie wirusa bez możliwości wyleczenia. Wbrew wszystkiemu, macie barbarzyński ruch, który jest tak zły i ciemny, jak tylko możecie sobie wyobrazić i pozornie zorganizował się przez noc. Wbrew wszystkiemu, organizacja ta posiada wiele źródeł finansowania, dystrybucji finansowej i mnóstwo pomocy, aby przestraszyć wszystkich wokół niej. Jest tak przerażająca, że są koalicje między krajami, które nigdy by się nie spotkały i nie zgadzają się w niczym, ale są teraz przy stole zastanawiając się, jak walczyć z ciemnością. To jest zło!

Zło nie jest tworzone przez siły zewnętrzne nie bardziej niż światło jest tworzone przez siły zewnętrzne. Światło i ciemność jest równowagą, która ludzkość ma możliwość pociągnięcia w obu kierunkach. Słyszeliście to? Możecie iść jako ciemność, jeśli chcesz lub jako światło jeśli chcecie, i zawsze mieliście taką możliwość. To jest dualizm, który widzicie poprzez historię, zawsze. Jednak jesteście w sytuacji, w której już teraz wyszliście z barbarzyńskiego wieku - tysięcy lat podboju i zabijania i wojen - i już skręciliście za róg.

Ponownie mówię wam: nie panikujcie! Generujcie światło, z którym przyszliście i stójcie prosto wobec strachu. "To zbyt proste, Kryon." Naprawdę? Jak myślicie, dlaczego ta planeta okrążyła ten ważny róg, drodzy lightworkers? Stare dusze, czy nie rozumiecie, że światło, które macie jest wielowymiarową siłą? Nie jest liniowe. To nie ilość jest istotna. To jego intencja i jego prawda. To znaczy, że małe przechodzi długą drogę i stare dusze są bardzo silne w tym dziale.

Zamknę na tym. Ponad 20 lat temu, ja siedziałem na krześle, tak jak teraz z moim partnerem. Zaczynał otwierać usta po raz pierwszy przed grupą. Jedna z pierwszych metafor, jakie kiedykolwiek dał, została nazwana „Pokój (pomieszczenie) Ciemności”. Mam teraz zamiar dać wam to ponownie. Bo teraz, z każdego czasu na tej planecie, najbardziej potrzebujecie usłyszeć to ponownie. Dynamika ciemności i światła nie dotyczy ilości.

Pokój Ciemności

Jesteś w pokoju i jest ciemno i jest wypełniony wieloma ludźmi. W pokoju jest tak ciemno, że wpadają na siebie. To przerażające, aby nie być w stanie widzieć, kto jest obok ciebie, lub kogo może reprezentować, jak duzi są, jakiej płci są, lub czegokolwiek o nich. Czujesz się odizolowany.

Trzymasz się bliźniego, trzymacie się za ręce. Możesz znaleźć innych, którzy trzymają się za ręce z tobą i ty jesteś bezpieczny tak długo, jak trzymacie się za ręce. Jest ciemno! Nie należy wpadać na innych! Nie wiesz, kim są i czego chcą. Ufasz tylko tym, których znasz, których trzymasz za rękę! Inni są poza twoimi zasobami! Najlepiej, jeśli moglibyście pójść razem, może zbudować małą osadę własną rękę, a następnie wznieść mury wokół niej tak, żeby "inni" nie mogli was dostać. Nie widzisz! Jest ciemno. Mogą mieć broń, mogą być za tobą. Po prostu nie wiesz. Nie możesz ich zobaczyć.

Przez setki, jeśli nie tysiące lat, ta przypowieść reprezentowała świadomość planety. Wy separowaliście się, łączyliście, broniliście. Inne osoby, które były, rzeczywiście, w ciemności, podbijały wszystkie ziemie, które mogły pokonać ich mocą.

W tym ciemnym pokoju, nagle pojawia się lightworker, stara dusza. On zapala zapałkę. Teraz, zapałka nie stworzy dużo światła, ale jeśli jesteś w zupełnie ciemnym pokoju, trochę światła przechodzi długą drogę. Nagle pokój się zmienia. On nie jest zalany światłem, ale możesz zacząć widzieć wokół siebie, słabo. Możesz zobaczyć swoich sąsiadów po raz pierwszy! Są oni tacy sami jak ty – boją się! Wkrótce ludzie zaczynają oblegać ściany; przełamują kręgi trzymające się za ręce i zatrzymują tylko ich rodziny. Zamiast tego znajdują inne ręce do trzymania, i znajdują, że inne okręgi są takie jak ich.

Wiele osób chce wiedzieć, skąd światło pochodzi. Oni nawet nie znają, nazwy posiadacza zapałek, prawda? Czy nosiciel zapałek ma doktrynę? Nie. Czy ten nosiciel zapałek ma organizację do przyłączenia się lub promowania? Nie! Co nosiciel zapałek ma? Światło! Wiele osób chce go więcej. Patrzą na nosiciela zapałek, i mówią: "Możesz podzielić się ogniem zapałek?" Odpowiedź brzmi: tak, i nagle jest jeszcze więcej światła. Inni następnie przychodzą i dzielą się swoim światłem ze swoich zapałek. Z każdą zapałką, jest więcej światła i teraz wielu może zobaczyć innych wyraźnie. Ze światłem, nie ma w ogóle powodu do strachu. Ciemności nie ma.

To jest metafora, świadomość światła na planecie, powoli wzrasta. Daliśmy wam tę historię 20 lat temu. Zrobiliśmy to wtedy, bo wiedzieliśmy o dzisiejszym potencjale i waszej walce z ciemnością.

Świećcie swoim światłem, gdy reagujecie na to wszystko i pozostawajcie poza strachem. Cały świat będzie jaśniejszy od tego. Ciemność, pandemia, żadne ciemne rzeczy nie mogą przetrwać Waszego światła! To jest prawda czasów, na które czekaliście. Chcę żebyście zanieśli tę koncepcję do domu. To jest głębokie, czyż nie?

Mówiłem wam, że to nadchodzi i teraz to jest tutaj. Sprostajcie temu, moi drodzy. Powiedziałem wam, jak. Wygrywacie bitwę. Nie oglądajcie wiadomości dla waszej prawdy, one sprawiają, że się boicie. Poza tym wszystkim, to jest ich praca. Zrozumcie to, i bądźcie mądrzy w czasach tych zmian.

I tak to jest.

Kryon

http://www.kryon.com/CHAN2014/k_channel14_Philadelphia-14.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz