sobota, 20 grudnia 2014

Wiadomości Mateusza

Witam wszystkich!


Grudniowy przekaz Mateusza jest bardziej natury ogólnej, podsumowania i przypomnień. Oczywiście wspomina ostatnie istotne w USA wydarzenia.


Wiadomości Mateusza

Jak otrzymane przez Suzy Ward,
14 grudnia 2014 roku
http://matthewbooks.com/mattsmessage.htm

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. W tym sezonie świętych i społecznych uroczystości, Ziemia jest płomienna niezliczonymi błyskami, gdy ci, którzy mają dużo dzielą się hojnie z tymi, którzy mają niewiele. Niektórzy z Was pisali, że czują się winni ciesząc się spotkaniami i innymi i rozrywkami, ponieważ tak wielu ludzi nie ma nawet zapewnionych podstawowych potrzeb. Umiłowana rodzino, bądźcie radośni, bądźcie podekscytowani i wdzięczni za szczęśliwe chwile z rodziną i przyjaciółmi! To jest tak, jakie życie na Ziemi ma być i wzrastające wibracje tych świetlistych uczuć poszerzają autostrady do lepszego świata dla wszystkich ludzi.

Tradycyjnie schyłkowe dni roku to czas, aby zastanowić się nad osiągnięciami waszych poprzednich miesięcy. Dla lightworkers obejmuje to wzrost umysłu i ducha, i jak wspaniale wzrośliście! Możecie myśleć, że jest to pomimo poważnych wyzwań, ale to jest z ich powodu. Kiedy napotykacie przeszkody i przeciwności, to wzywacie swoją wewnętrzną siłę i utrzymujecie ruch; gdy jedne drzwi zamknęły się, szukacie innych, aby je otworzyć; dzięki swojej determinacji dla utrzymania ruchu do przodu, utrzymujecie wasz wzrost w mądrości, odwadze i duchu.

Wiemy, że stajecie się zmęczeni światem czasami i trudno jest wyjść poza karmiczny dramat, który szybko gra się na zewnątrz. Byliśmy na tej samej scenie, służąc światłu "w okopach", tam gdzie jesteście, więc wiemy, że dla was, postęp nie wydaje nawet bliski szybkiego. Jak chcielibyśmy, żebyście mogli zobaczyć swój świat z naszego punktu widzenia – poruszacie się z prędkością światła, a jego ilość, jaką promieniujecie jest warta oglądania!

Druga strona waszej rocznej tradycji wygląda i podejmuje postanowienia na nowy rok. Dla wielu lightworkers to obejmuje pozyskanie lepszego wglądu w uniwersalne prawdy i poznanie różnicy między iluzją a rzeczywistością jest istotnym aspektem rozwoju duchowego i awansu świadomości. Dziękujemy czytelnikowi, który cytował z jednej z naszych wiadomości: "... szukać poza złudzeniem, aby otworzyć swoje serca i umysły na rzeczywistość, kim jesteście, to jest tym, czego wzniesienie dotyczy" Proszę zapytać Mateusza żeby wyjaśnił, co jest iluzją, a co rzeczywistością.

Kilka lat temu odpowiedziałem na podobne pytanie i mamę proszę zlokalizować, to.

[Fragment komunikatu z 23 maja, 2005]

"Co to znaczy, kiedy Mateusz mówi:" Żyjemy w iluzji? "Czy każdy człowiek ma swoją własną rzeczywistość, czy też wszyscy jedną rzeczywistość?"

Z definicji iluzja jest zwodnicza, coś postrzegane jako prawdziwe, ale bez podstaw w rzeczywistości.

Iluzją trzeciej gęstości jest to, że jest to jedno życie na Ziemi, a potem umrzeć, a potem, według wielu, jest chaotyczne miejsce, które jest albo błogosławione albo piekielnym ogniem, ze spadającymi czerwonymi od żaru kamieniami. Takie jest "życie po śmierci", gdzie pozostajesz na zawsze. Rzeczywistość jest taka, że życie na ziemi jest to tylko jedno z wielu setek lub wielu tysięcy doświadczeń duszy, która żyje w wielu różnych formach i miejscach jednocześnie we wszechświecie.

Iluzją jest to, że jesteś twoim ciałem, twoją osobowością, twoimi cechami, twoimi uczuciami, twoimi osiągnięciami, a przy okazji, masz duszę, która idzie Bóg wie gdzie, kiedy umrzesz. W rzeczywistości jest tak, że jesteś duszą, częścią Boga, nieodłączną od niego i wszystkich innych dusz w tym wszechświecie; masz doświadczenie fizyczne, które wybrałeś, aby np. zrównoważyć inne wcielenia; i jesteś istotą wieczną.

Złudzenie to według czyjegoś wyznania, że Najwyższa Istota tego wszechświata jest prawidłowo przedstawiona jedynie przez jego religię i Jego prawo, zgodnie z interpretacją jego religii jest bezwzględne. Rzeczywistość jest taka, że Najwyższa Istota tego wszechświata jest podporządkowana Stwórcy, Najwyższej Istocie Kosmosu. Jest on połączeniem wszystkich dusz, wszystkich form życia, w całym wszechświecie i On wie, co myśli i czuje każde uczucie każdej formy życia. On nie może ingerować w prawo wolnej woli Stwórcy, gdy dusze zmieniają zdanie wobec umowy sprzed urodzenia, więc nie jest „niech Jego wola” się stanie. Mimo, że często mówimy "On", Bóg, lub Źródło przez wybór waszych nazw, jest uosobieniem androgynii, doskonale wyważonej męskiej i żeńskiej energii. On Nie opracował religii –to zrobiło kilka błędnych części jego jaźni.

Złudzeniem jest to, że zło jest przeciwieństwem pobożności. Rzeczywistość jest taka, że ciemność jest brakiem światła, brakiem miłości i duchowej jasności.

Iluzją jest to, że Ziemia jest małą, stałą planetą, której mieszkańcy są jedyną zweryfikowana formą inteligentnego życia we wszechświecie. W rzeczywistości jest tak, że Ziemia jest duszą ciała planetarnego, które jest domem dla istot wewnątrz, na i nad nią, a jej mieszkańcy z powierzchni w większości są o wiele mniej zaawansowani duchowo, intelektualnie i technologicznie niż w wielu innych cywilizacjach.

Tak, każda dusza ma swoją własną iluzję, ponieważ odnosi się do jaźni, każdego aspektu życia, planety Ziemi i Źródła Wszystkiego, ale ostatecznie wszystko będzie podziela tą uniwersalną rzeczywistość.

Dziękuję, mamo. Wiele osób wie, że lightworkers dokonali przykładowych postępów w radzeniu sobie z sytuacjami 3D równocześnie z postępem w kierunku rozszerzonego horyzontu 4D, więc ten fragment nie jest rewelacją, ale raczej potwierdzeniem waszych postępów. Gdyż znacznie większe liczby tych, którzy służą światłu nie zdając sobie z tego sprawy, nie mają pojęcia, że grają swoje role w wybranych rozbudowanych sagach triumfującego nad ciemnością światła; z czasem i oni zobaczą, jak iluzje trzeciej gęstości są rozkładane do powszechnej rzeczywistości. Inny sposób myślenia o rzeczywistości jest "wszech-świat" mówiący jednym głosem - głosem swoich wielowymiarowych jaźni w Jedności Wszystkiego.

Zanim zajmę się ostatnimi wydarzeniami, jak żądacie, chcę powiedzieć słowo na temat mediów głównego nurtu. Macki Illuminati tracą przyczepność na nich, ale wciąż mają dość uchwytu, aby zapewnić, cechy terroryzmu, protestów, agresji i innych wydarzeń, które wywołują negatywne reakcje; także niektóre informacje są zniekształcone przez zaniechania, a niektóre wręcz przez kłamstwo. Nie sugerujemy, żebyście ignorowali doniesienia mediów, ale należy rozeznać "wiadomości" i nie się wciągnąć w ich dramatyczną prezentację.

A teraz, w skrócie: Czy oburzenie w Stanach Zjednoczonych po śmierci afrykańsko-amerykańskich mężczyzn z powodu siłowej taktyki policji będzie przyczyną reform i końcem dyskryminacji rasowej w tym kraju? Czy kontrakty dusz są zaangażowane tych zdarzeniach? Czy reformy przyjdą wcześniej niż koniec rasistowskich uczuć, które są szczepione z jednego pokolenia na drugie; czy ten jadowity łańcuch orientacji zostanie zerwany przez młodych ludzi, którzy sprzeciwiają się lub pokonają go?.
Tak, wszyscy zaangażowani w incydenty byli na poziomie duszy werbowani na ochotnika, aby grać swoje role, jak wielu innych, przed nimi, aby utrzymać globalną uwagę na okrutnych krzywdach rasizmu i wszystkich innych uprzedzeń nie tylko w tym kraju, ale wszędzie tam, gdzie są czynnikami życia. Ostatecznie te aspekty waszej cywilizacji będą istnieć tylko jako smutne rozdziały w waszych historycznych zapisach.

W sprawach, w których podziały w percepcji i postawach są głębokie, dyskusje dla połączenia skrajności będą szły zygzakiem, aż zaistnieje taka obfitość światła na planecie, że współpraca negocjatorów przyjdzie naturalnie z obu stron. Wszystkie kraje na Bliskim Wschodzie, kilka w Afryce, Korea Północna, Ukraina, Czeczenia i Hong Kong są najczęściej wymieniane, ale obywatele innych miejsc również pytają, czy ujrzą korzystne zmiany w swoich krajach. Gdybyśmy wiedzieli, kiedy skończą się niepokoje w dowolnym miejscu, to byłaby nasza radość powiedzieć, co w poprzednich wiadomościach wyjaśniliśmy, dlaczego nie jest możliwe dla nas to wiedzieć. Co możemy powiedzieć z całą pewnością to jest, każdy rodzaj ucisku i korupcji w świecie przestanie istnieć stopniowo. W międzyczasie mnóstwo dusz doświadczy tego, co wybrały, aby zakończyć karmiczne lekcje i rozwijać się duchowo i ewoluować do czwartej gęstości świadomie.

"Czy aprobujesz uwolnienie raportu CIA o torturowaniu więźniów po 9/11?"
Dusze na tej stacji ani nie aprobują, ani aprobują wszelkie decyzje podejmowane na Ziemi, ale w naszej świadomości tego, co się rozwija, możemy powiedzieć, że uwolnienie raportu było niezbędne. Chociaż słowo o trudnych technikach przesłuchań wyszło jakiś czas temu, oficjalnie uznanie tego, co miało miejsce, jest krokiem w kierunku prawdy o "11/09" i ta ekspozycja będzie katalizatorem "ujawnianiu" innych ważnych oszustw i zdrad długo ukrytych publiczną wiedzą.

Co do obelżywego zachowania przez niektóre figury celebrytów, wszystkie osoby uzgodniły to na poziomie duszy, aby wziąć udział w różnych sytuacjach z dwóch powodów: w celu dalszego rozpowszechniania informacji o bólu i cierpieniach wszystkich osób narażonych na tego rodzaju traktowanie i pokazać głupotę wynoszenia popularnych zawodników i trenerów sportu do statusu idola. Większe znaczenie, które pojawia się jest rozpoznanie, że każda osoba w społeczeństwie ma taką samą wartość w rodzinie dusz; a produktem ubocznym, że tak powiem, będzie wystarczające wynagrodzenie dla pracowników we wszystkich dziedzinach zarobkowych, więc każdy będzie mógł dzielić się obfitością Ziemi.

Krótko mówiąc, wszystko, co dzieje się w waszym świecie jest celowe! Wiedza, że każdy lotny, rozczarowujący lub silnie naładowany problem jest krokiem w kierunku pokoju, sprawiedliwości i słuszności pozwala wam zobaczyć wszystkie sytuacje i osoby bez osądu lub potępienia. Rzeczywiście, wiele więcej jest potrzebne do urzeczywistnienia pełni Złotego Wieku, i to przychodzi. Zmiana, która rozpoczyna się wewnątrz każdej osoby i jest stworzeniem podstaw miłości, która przekształca wasz świat, a wysiłki zza sceny w tym zakresie zaczną kwitnienie bezbłędnie.

Mówiliśmy wcześniej o znaczeniu muzyki, a ten sezon oferuje majestatyczne kompozycje, kolędy i beztroskie popularne piosenki podnoszące ducha. Teksty niektórych kolęd nie przedstawiają prawdy narodzin Jezusa, ale wyrażają cześć należną tej wzniosłej duszy. Potężna esencja miłości wszystkich posłańców, jakich Bóg posłał, aby oświecić swoje dzieci na Ziemi jest wewnątrz i wokół was w każdej chwili. Śpiewajcie i żyjcie w bujnej Radości dla świata!, nasi drodzy bracia i siostry, i wejdźcie w wasz nowy rok z tym wspaniałym duchem.

________________________

Miłości i pokoju
Suzanne Ward
http://www.matthewbooks.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz