sobota, 27 grudnia 2014

Anarchistbanjo - Nowe Fundamenty

Witam ponownie!


Kolejna relacja Joe'go ze świata energii po przesileniu zimowym, wyrażona dość jasno i obrazowo.


Anarchistbanjo - Nowe Fundamenty

26 grudnia 2014
Autor: Anarchistbanjo


Wyobraźcie sobie gigantyczne koło ying / yang i zobaczcie jak koło zaczyna się obracać. Symbolicznie jest to tym, co działo się przez te kilka dni od przesilenia. Tym olbrzymim kołem yin / yang jest sama Gaia i ona w końcu zjednoczy swoje własne męskie / żeńskie aspekty w miłości i radości. Jest to proces, który jest tylko w początkowej fazie ruchu, ale pierwszą rzeczą, którą zrobiła to wyrzuciła wszystkie energie, które nie są w równowadze męsko / żeńskiej. Teraz te zrównoważone energie zaczynają się kręcić i tworzyć i przenosić nas z miejsc, gdzie się teraz znajdujemy, do naszych prawdziwych miejsca w całym wszechświecie. Ci z nas, którzy są związani z Gaią odbędą tą podróż razem z nią.

Energie tego przesilenia nie były takie jak energie każdego poprzedniego przesilenia. Wcześniej to duchowe światło przychodziło na ten świat z centrum galaktyki podczas przesilenia i to duchowe światło nie było zrównoważoną męsko / żeńską energią, ale prawie czystą męską energią, która miała połączyć się z prawie czystą żeńską energią Gai i wszystkich istot żywych. Tym razem mieszana męsko / żeńska energia przychodzi z serca Gai, gdyż wybucha w samym jej rdzeniu i obejmuje wszystkie żywe rzeczy. To jest zupełnie inna energia podążająca zupełnie inną ścieżką.

Astral zaciekle opiera się zmianom, ale gdy coś nowego wskoczy na miejsce w tej nowej kreacji, to nowa droga energii będzie już zaciekle chroniona. Kiedy pomyślicie, tak z powrotem o ciągu ostatnich sześciu miesięcy lub około i przypomnicie sobie, jak byliście targani w jeden sposób, a następnie inny sposób, uświadomicie sobie, że jeden zestaw ścieżek energii dzielił się na dobre, a inny zestaw ścieżek energii scalał pęknięcia permanentnie. My teraz zobaczymy wyniki tego ostatecznego przyciągania razem. My teraz doświadczymy wielkiego przebudzenia!

Stare sposoby były mocno osadzone w astralu oraz w samych naszych ciałach. Uwalnialiśmy te nici, sznury pojedynczo przez długi okres czasu. A teraz, przy tym przesileniu to nowe gigantyczne koło yin / yang zerwało ostatnie ograniczenia i przez pęd jego toczenia stopniowo pociągnie wszystko inne swobodnie wraz z nim w tym nadchodzącym roku.

Każdy wielki cykl zaczyna się od najniższych z energii ziemi, a gigantyczny symbol yin / yang oznacza najniższą " energię istotnej siły życiowej" lub męsko / żeńskiej energii seksualnej i po raz pierwszy ta energia jest w doskonałej równowadze. To Gaia wspomaga tę równowagę i utrzymuje ją teraz, a nie osoby. Osoby pomogły zakotwiczyć tą zrównoważoną energię, ale teraz Gaia sama zajmuje się przyczyną i dodaje swoją własną ogromną miłość i radość z tego stworzenia nowego i radosnego świata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz