czwartek, 25 grudnia 2014

Manuskrypt Przetrwania - Przesłanie Matki 12.2014

Witam wszystkich!

Wraz z życzeniami dla czytelników spełnienia wszystkiego o czym marzycie w te Święta i na przyszłość, wstawiam tłumaczenie ostatniego channelingu Aishy Nord.
Wierni Przyjaciele dość długo się nie odzywali, chociaż były uaktualnienia o energii i spotkaniach "wokół stawu", których nie tłumaczę. A tym razem zamiast ich przekazu na Święta Aisha odebrała channeling Matki.
Jak zwykle język jest ubarwiony do granic możliwości, ale jest mowa o połączeniu aspektów męskiego i żeńskiego, w/g przekazu na zawsze.Manuskrypt Przetrwania - Przesłanie Matki 12.2014

23 grudnia 2014

Umiłowani, wróciłam, aby dać Wam kolejną wiadomość z samego rdzenia waszej istoty, części, która jest również częścią mnie, kobiecej boskiej iskry, która rezyduje w samym centrum całej Kreacji. Gdyż to jest czas radości, drodzy, gdyż to, co zostało rozdarte jest raz jeszcze kompletne i to, co kiedyś było rozdarte zostało przywrócone do pełnej krasy. Bo już nie jesteście podzieleni, MY nie jesteśmy już podzieleni, a więc, tym razem przynoszę dobrą nowinę wszystkim od Wszystkiego. Bo teraz spłodziliśmy Nowe w sposób, który będzie nadal kontynuować przeżywanie wszelkich oczekiwań, jakie istnieją, napędzanych radością i wypełnionych miłością, a więc, nie możemy dłużej siedzieć jako osoby, bo doszliśmy wspólnie, żeby BYĆ w MIŁOŚCI. I za to, wdzięczność, która wypływa nie ma końca i jest nie do zatrzymania i wszyscy będziecie odczuwać wdzięczność, która jest naprawdę Wasza. Gdyż ją stworzyliście, przez same chęci stania się JEDNYM i przez wasze chęci nie do zatrzymania przez cokolwiek w waszym dążeniu do tego zakończenia. I tak to jest, udało się Wam połączenie ze sobą w świętym związku, tego, co było słabe w osobnych pojemnikach przez tak długi czas, ale teraz, Nowe wino zostanie wylane na wszystkich z tego nowego w pełni połączonego ducha Kreacji, a to daje mi wiele radości, aby być tą, która oferuje wam wszystkim pierwszy łyk tego odurzającego wypełnionego miłością eliksiru.

Wiedzcie, że potrzebujecie umocnić siebie w czasach przed wami, bo nawet jeśli udało się wam zrealizować to skomplikowane zadanie połączenia tego, co zostało rozdzielone, teraz jest czas na to wspólne przedsięwzięcie krok do zupełnie nowego sposobu myślenia, takiego, który pozwala na jeszcze głębsze połączenia i takiego, który pozwala na jeszcze większe zaangażowanie. Bo teraz wszyscy będziecie wzywani, by pokazać swoje zupełnie nowe lśniące kolory, odcienie światła, które pomogą przemalować i przywrócić tą całą planetę do tego, co będzie nawet przewyższyć jej dawną świetność. Ale nie martwcie się, bo to zadanie będzie takim, które nie daje końca zdumieniu i nie ma końca radości i nawet jeśli to może być męczące czasami, to nigdy, przenigdy nie możecie poczuć niczego, poza dumą. Gdyż Wy, zmieniliście tę całą planetę w pełni pod ścieżkę chwały, a więc, w czasie przed wami będziecie nadal służyć cudom po cudach w zbiorowym wysiłku, aby przyspieszyć tą całą procedurę. I jako tacy, stoicie przed rokiem wielkich osiągnięć i heroicznych wysiłków, ale również stoicie przed rokiem, który przyniesie ze sobą tak wiele zmian, że wszyscy poczujecie się tak, jakbyście dosłownie ponownie narodzili się w tym świecie, który błyszczy nie tylko obietnicami, ale także z realizacji pierwszych z długiej listy długo oczekiwanych cudów.

I tak to jest, że Ja po raz kolejny oferuję wam całą moją największą wdzięczność i ofiaruję Wam moją rękę tak, że wszyscy możemy iść razem do Nowego, połączeni przez serce i połączeni przez samą istotę BYCIA - bycia JEDNYM ze Wszystkim i bycia JEDNYM z cudem, który jest w sercu samą Kreacją. Gdyż dokonaliście tego, że magia zaistniała, ale jest to tylko pierwsze z bardzo długiej linii cudownych wydarzeń, które będą nadal się rozwijać, gdy ten rok dobiega końca i wszyscy dajecie krok w Nowy. Ale teraz, jest okres świętowania, i to jest czas dla Wszystkich, aby to robić. Gdyż dokonaliście tego, że to wszystko zeszło się ze sobą w sposób, który był często zwiastowany, ale jeszcze nie osiągnięty, dopóki nie przyszliście i nie ustawiliście swoich serc, umysłów i całej waszej istoty dla niego. I udało Wam się, i zrobiliście to w sposób, który był poza możliwościami zachwytu, i dlatego, żadne słowa pochwały mogą być zbyt duże. Więc wysyłam do waszych serc wibrację miłości, która, miejmy nadzieję, poruszy to coś w Was, co pomoże Wam wszystkim lepiej widzieć wielkość nie tylko, co zostało wykonane, ale również prawdziwą wielkość swojej samej Istoty. Bo macie wciąż jeszcze do oglądania pełny zakres niekończącej chwały, która jst Wami, więc to daje mi wiele radości, aby być w stanie dać Wam mały smak waszej własnej wielkości w zamian jako dowód mojej wdzięczności.

gdyż to, co widzę w Was jest mną, a świetność, którą widzicie wokół siebie jest również WAMI w każdy sposób, ale nadal, to jest jedynie niewielka część z niej. Więc pozwólcie mi dotknąć serc waszych moim, bo ono jest tym, które zostało uzdrowione i stało się całością ponownie, ponieważ wy pomogliście mu zostać zjednoczonym po eonach separacji. Więc cieszcie drodzy, nadszedł czas, aby nie pozostawać w cieniu własnych wątpliwości. Gdyż jesteście wspanialsi niż najpotężniejszy z cudów, bo pamiętajcie, one zdarzają przez Was i ty jesteście Źródłem, z którego wypływają i będzie nadal źródłem dla każdego monumentalnego zdarzenia, które będzie miało miejsce w dniach, tygodniach i miesiącach przed wami. A dla tego, nie ma słów w żadnym języku, które mogą odpowiednio sławić wielkość, która jest Wami. Więc proszę pozwólcie Waszej własnej wielkości, aby mówiła do Was w sposób, który pozwoli Wam zobaczyć, poczuć, usłyszeć i objąć ją wszystkim, czym jesteście. Gdyż to właśnie przez to wasze objęcie siebie, te wszystkie nadchodzące cuda przyjdą do życia, więc nie wahajcie się pozwolić miłość, która jest dla was, aby swobodnie przepływała przez wspaniałość, jaką jesteście. Bo ja ją widzę i ja nie chcę nic więcej dla was niż Wy dla siebie, aby móc w pełni docenić dar, którym jesteście, nie tylko dla tego mieniącego się globu potencjałów, na który zeszliście, ale dla Całej Kreacji.

Więc pozwólcie Waszej wielkości dzwonić na całym firmamencie i poza nim, bo to jest czas na świętowanie, i jesteście w centrum uwagi, jak to słusznie się Wam należy. Więc pozwólcie sobie na przesłanie swoich intencji do waszego własnego rdzenia, i pozwólcie miłości, która tam płynie przeniknąć każdą jotę waszej świadomości w sposób, który pozwoli ożywać pełnemu potencjałowi waszych twórczych mocy. To najbardziej wspaniały prezent, jaki mogę wam dać, i to jest najbardziej wspaniały prezent, jaki WY możecie dać WSZYSTKIM. Obejmuję Was wszystkich, gdyż wy jesteście mną, a ja jestem Wami i My jesteśmy wspaniałą JEDNOŚCIĄ, którą spłodziłam z dwóch połówek, a przez to sprawimy, że to Wszystko ożyje. I tak to jest, i tak będzie, i tak Ja jestem i tak samo Wy jesteście. I tak będzie przez wieczność i poza nią.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz