sobota, 27 grudnia 2014

ARKTURIANIE - Pokój i Radość.

Witam wszystkch!


W ostatnim przedświątecznym przekazie Arkturianie omawiają szczegółowo dwa istotne aspekty, które jeszcze dla wielu żyjących pośród nas są hasłami, zwłaszcza w okresie tych Świąt.
Przekaz nie jest długi, jak zwykle wyrażony dobitnie prostymi słowami.ARKTURIANIE - Pokój i Radość.

21 grudnia 2014
Channeler: Marilyn Raffaele
http://www.onenessofall.com

Drodzy, szczęśliwego przesilenia zimowego. Energia tego przesilenia przynosi ze sobą zmiany i energię, która jest silnie odczuwana przez wielu jako głębsza wrażliwość na wszystko wokół nich.

Nasza świąteczna oferta jest to przesłanie pokoju i radości, które płyną do was z miłością i które następnie mogą płynąć jako dar od was dla innych. Pokój i radość są to słowa wszechobecne w czasie Bożego Narodzenia, a jednak niewielu traktuje je poważnie, zamiast tego widząc je tylko jako miłe słowa na świąteczną kartkę. Czyńcie prawdziwy Pokój, wasz dar dla świata każdego dnia w roku.

Prawdziwy pokój między krajami, a nawet osobami prywatnymi, nigdy nie będzie w pełni osiągnięty przez traktaty lub umowy, ponieważ istota pokoju (świadomość pokoju) nie jest obecna. Spokój jest stanem świadomości, który rozpoznaje, szanuje i akceptuje jedność życia, czy tym drugim jest roślina, zwierzę, czy osoba. Tylko prawdziwy pokój może przejawiać prawdziwą wolność, wolność bycia tym, kim i czym jesteście. Pokój jest naturalnym wynikiem świadomości Jedności, która w najczystszym sensie, jest bezwarunkową miłością. Tak długo, jak odrębność pozostaje dominującą świadomością świata, nigdy nie może być prawdziwego pokoju.
Zarówno pokoju wewnątrz, jak i na zewnątrz, gdyż nie jest on osiągany poprzez walki o władzę, wojny lub przemoc. Wojną nigdy nie da się osiągnąć prawdziwego i trwałego pokoju, bo ona po prostu tworzy uśpioną przemoc, jednocześnie umożliwiając jej wyskok gdzieś indziej. W obecnym czasie substancja z której pokój jest tworzony, nie jest jeszcze w pełni obecna w konsensusie świadomości światowej. Prawdziwy i trwały pokój, którego ludzkość szuka i głosi, zwłaszcza w okresie Bożego Narodzenia będzie tylko manifestowany jako bezosobowa świadomość świata, która przesuwa się do zrozumienia Jedności. To dzieje się teraz, gdy każdy człowiek budzi się, gdyż każda iskra światła rozpuszcza trochę starej energii w gęstej powszechnej świadomości. Spowoduje to o zmiany, których szukacie.

Wysyłajcie swój dar pokoju do nie-obudzonych, którzy starają się rozwiązywać niezadowolenie i frustrację poprzez przemoc. Wysyłajcie Pokój do Gai poprzez rozpoznanie i kochające działania w zakresie całego jej królestwa. Królestwo zwierząt nigdy nie zostało stworzone dla ludzi do używania i nadużywania. Zwierzęta również żyją wiele wcieleń i żyją tutaj, aby uczyć się i ewoluować, podczas gdy asystują ludzkości z bezwarunkową miłością, towarzystwem, i uzdrawianiem. Nawet zwierzęta zwane "dzikimi" są godne szacunku i pokoju, gdyż one cierpią z powodu świadomości świata, dualności i separacji. Nigdy nie wątpcie, że przyjdzie czas, gdy "lew położy się z jagnięciem", bo nie ma niezgody w wyżej wymiarowej energii.

Pokój jest tym, czego doświadczacie, gdy podajecie kochającą rękę w razie potrzeby. Pokój jest tym, co czujecie, gdy spacerujecie po spokojnym lesie lub dokładnie badacie doskonałość kwiatu. Pokój jest tym, czego doświadczacie, kiedy patrzycie w oczy drugiego człowieka i uznajecie Boskość. Pokój jest wasz, aby go mieć lub nie, wybór należy do Was, drodzy, gdyż wszyscy mają wolną wolę. Gdy deklarujesz pokój dla siebie, jesteś wtedy w stanie przelewać go do innych.

Niektórzy powiedzą, że nie mogą znaleźć pokoju z powodu ich sytuacji. Pokój jest zawsze obecny i nie zależy od zewnętrznych okoliczności dla niego, gdyż jest jakością Boskości. Prywatny pokój przychodzi poprzez zrozumienie, że "ja nigdy nie mogę być oddzielony od tego kim i czym jestem, niezależnie od zewnętrznych okoliczności". Życie na ziemi może być w istocie zmaganiem, aż pewnego dnia osiągnie się określony punkt ewolucyjny i trudne doświadczenia powoli będą zanikać lub całkowicie się zakończą, ponieważ uczeń jest gotowy, aby uczyć się i być nauczanym od wewnątrz.

Nikt nie może was oddzielić od Pokoju, drodzy, nigdy, to jest wasze przyrodzone prawo. To jest ignorancja, która działa, na pozór oddzielając osobę od jej dobra – gdzie "dobro" jest często po prostu koncepcją.

Radość jest aspektem pokoju, wewnętrznym poczuciem lekkości mimo warunków zewnętrznych. Radość wie, że Ja Jestem, zawsze będę i Ja zawsze byłem i w radości nie ma strachu przed śmiercią.
Radość umożliwia osobie śmiech, miłość i korzystanie z przyjemności bycia w ludzkiej postaci, poprzez zrozumienie, że te rzeczy stanowią duchowe realia kompletności, całości i jedności.

Radość jest energią najbliżej Boskiej i wpływa na wszystko, co robicie i mówicie. Bez świadomej myśli, pole energii wypełnione radością może działać jak uzdrawiający balsam. Nawet ci, którzy świadomie są nieświadomi prawdy duchowej doświadczają czegoś, gdy stykają się z polem energetycznym wypełnionym światłem i radością. Powoduje to strach w niektórych i podniesienie u innych w zależności od ich stanu świadomości.

Pozwólcie sobie doświadczać radości. Pozostaje wiele kłamstwa wśród religijnych grup, które uczą, że trzeba cierpieć, aby być duchowym. Są jeszcze tacy, którzy wierzą, że samo-tortury i ofiara są ścieżkami do "świętości". Te nauki są bardzo stare i bardzo fałszywe i dawno nadszedł czas, aby były rozpuszczone w nicość, którą one są. Boski jest pokój, radość, kompletność i pełnia, a zatem są tym, czym już jesteście.

Nie ma ponurości i smutku w wyższych realiach, drodzy. Jedynie niewiedza urodziła dysonanse i cierpienia, których ludzkość doświadczała tak długo, których część jeszcze nadal potrzebuje do nauki.

Pokój i radość są dostępne do doświadczania, podczas pobytu na ziemi w każdej chwili przez wybór każdej osoby, aby porzucić ograniczenia dualności i separacji i żyć z prawdy.

Zastrzeżcie to sobie i radujcie się z doświadczenia prawdziwego Pokoju i Radości w tym czasie i zawsze, drodzy.

Wesołych Świąt.

W pokoju i radości, jesteśmy Grupą Arkturian.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz