wtorek, 24 czerwca 2014

Kryon: Komunikacja Duszy Część I

Witam wszystkich!


Kryon w tym roku ... zaczyna od podstaw. Poprzednie, nie tłumaczone tu 3 channelingi dotyczyły "Demistyfikacji New Age". Znający angielski mogą posłuchać / poczytać je na tej stronie:
http://www.kryon.com/k_25.html
Nowy temat Kryona to "Komunikacja Duszy". Channeling jest dość długi, ale w/g mnie absolutnie wart przestudiowania. Jest tu dużo informacji i ciekawostek, z którymi gdzie indziej nie spotkacie się. To bardzo mony, zwłaszcza w końcówce channelingKryon: Komunikacja Duszy Część I

Channeler: Lee i Kryon
http://www.kryon.com/CHAN2014/k_channel ... IO-14.html

Sobota, 22 lutego 2014 w San Antonio w Teksasie (opublikowano 17 czerwca 2014)

Pozdrowienia, moi drodzy, jestem Kryon z Magnetycznego Serwisu. Mój partner dał krok w bok. To, co widzicie i słyszycie teraz nazywa się channeling i jest to tajemnicze dla wielu. Dla nas, to jest piękne, i to jest sposób, w którym wielowymiarowe źródło stworzenia, które wielu z was nazywa Bogiem ma możliwość komunikowania się z tymi, co nazywacie ludzkością. Nazywamy ten proces komunikacją duszy. To jest inny sposób, moi drodzy, niż komunikacja międzyludzka, więc chcielibyśmy rozpocząć serię channellingów, która będzie zawierać wyjaśnienie tego procesu.

Mówiliśmy to wielokrotnie: Wiemy, kim jesteście w tej sali i "sala" to także ci, którzy czytają i słuchają potem. Moi drodzy, chcę uczyć dziś wieczorem, ale nie bez uprzedniego uznania rodziny, która jest tutaj. Chcę uczyć was o was. Wszystko, co mam zamiar uczyć z tego krzesła jest bez wcześniejszej wiedzy mojego partnera. On nie wie, co się zbliża. On praktykował, nie wiedzenie, co będzie (w channelingach) przez wiele lat. On praktykował pozwolenie bez filtrów, i mam zamiar w końcu wyjaśnić tą frazę.

Otwieram ten portal, który nazywamy channelingiem, aby pozwolić płynąć językowi trzeciowymiarowemu, który wielu z was może czuć w wielowymiarowy sposób. Ten język nie jest słowami i nie jest liniowy. Mimo to, niektórzy z was będą go odbierać. Ten konkretny komunikat już jest publikowany i niektórzy z was będą słuchać i czytać. Trzeciowymiarowy język jest otwarty dla was również, bo wiem, z potencjału, kto słucha i czyta. Dziwne, jak to się może wydawać dla was, to jest część wielowymiarowej informacji, którą Bóg ma, jest w centralnym Źródle. Potencjał waszego samego przebudzenia i fakt, że możecie spojrzeć na tą wiadomość, był tam zawsze. Widzimy potencjał w rzeczywistości jeszcze przed jego wystąpieniem, bo potencjały napędzają inny rodzaj rzeczywistości. Zapytajcie o to fizyków kwantowych.

Złożoność ludzkiej świadomości

Zamierzamy rozpocząć z pewnymi podstawami. Świadomość ludzka jest złożona. Nadejdzie dzień, gdy nauka może rozważyć Ludzką świadomość jako gałąź fizyki. To dlatego, że nie wynika z wzorców znanych w liniowej fizyce lub nawet wzorców fizyki kwantowej. Świadomość jest zsynchronizowaną energią, która ma strukturę. Ma wzornictwo kwantowe (jak w końcu dowiecie się), ale nie posiada zestawu reguł logicznych. Zamiast tego jest na bazie Akashy indywidualnego człowieka. Jest skomplikowana, i jest jedyną zsynchronizowaną i spójną, znaną energią, która ma własny porządek, własną osobowość i umiejętność porozumiewania się. Więc jest to studium "żywej fizyki". Od kiedy Ludzka świadomość niesie ze sobą atrybuty duszy, możemy ją teraz zastąpić "świadomością duszy" jako tą samą rzecz, bo to jedno i to samo.


Rodzaje komunikacji Duszy

Próby opisania komunikacji do i z tej "żywej fizyki" wykraczają poza granice jakiejkolwiek pojętej nauki. To wyzwanie, abyście myśleli inaczej o wszystkim. Istnieją dwa sposoby myślenia o komunikacji duszy: (1) Komunikacja ze źródła wielowymiarowego do was, i (2) komunikacja z wielowymiarowych części was do nich (źródeł). Od razu, możemy uznać, że jesteście zdolni do wielowymiarowej komunikacji, ale może nie zdajecie sobie z tego sprawy.

Istnieje silna różnica między liniową i nieliniową komunikacją. Kiedy powiedziałem to w przeszłości, nie każdy zrozumiał. Więc mam zamiar wyjaśnić to najlepiej jak potrafię, w taki sposób, jakiego nie zrobiłem wcześniej. Chcę, abyście rozważyli na chwilę, że macie bardzo starą maszynę do pisania. To jest rodzaj starszej maszyny z załadowanym do niej papierem i wstążką węglowa, który pozwala zobaczyć znaki podczas pisania na stronie. Gdy uderzacie w klawisze znaków, urządzenie tworzy widoczny odcisk przez wstążkę na papierze.

W tym przykładzie, powiedzmy, że piszecie dalej i podczas pisania, widzicie na stronie znaki w rzędzie, jeden po drugim. Wkrótce litery zamieniają się w słowa, a następnie w zdania i akapity, które następnie tworzą grupy podobnych myśli. To jest komunikacja liniowa, i to jest normalne dla was. W rzeczywistości, to jest, jak ta wiadomość jest napisana dla was, i to jest jak ją czytacie - w bardzo liniowy sposób - słowa w rzędach na stronie.

Teraz, czy czytacie, czy słuchacie, postrzegacie jedno słowo po drugim w strukturze języka mojego partnera [Angielski]. Jest zatem liniowo - jedno słowo po drugim, jak maszynopis słów na tej stronie. To jest komunikacja liniowa. To jest komunikacja ludzka i to jest tak, jak działa wasz mózg.

Nieliniowa komunikacja będzie wyglądała w następujący sposób: teraz zwróćcie uwagę, na to, co się dzieje, gdy mój partner naciąga sobie wyobraźnię. Udajcie, że maszyna do pisania jest zakleszczona w sposób, w który można wpisać cały dzień, ale ona nigdy nie przesuwa karetki w prawo podczas pisania. Bez względu na to, ile znaków wpiszcie, możecie tylko dostać jeden nieczytelny obraz - naprawdę duże rozmazanie. Każdy następny znak będzie odciskać się na ostatnim. Teraz, to co byście zobaczyli na tej stronie, moi drodzy, na końcu jest długim listem do przyjaciela? Byłoby pojedynczym rozmazanym znakiem! Wszystkie znaki zostaną nałożone, odbite na siebie, i nie macie pojęcia, czym ta komunikacja jest. Moglibyście na to patrzeć o mogłoby wam być przykro, że maszyna do pisania zepsuła się i nie zauważyliście tego.

Teraz, za chwilę, gdy ktoś przyjdzie, kto ma pełne nieliniowe umiejętności komunikacyjne. Może popatrzeć na rozmazanie i wyraźnie zobaczyć całą wiadomość! Oni są koncepcyjni i nieliniowi. Oni zobaczą myśl, która weszła w wiadomość i będą mogli widzieć w tym rozmazaniu. Znaki i zdania, które są tam nadal, moi drodzy. Pamiętacie? Wpisaliście je wszystkie. Ale nie są tam w formie liniowej. Zamiast tego, one wszystkie są razem jako grupa [pojedyncze rozmazanie]. Nieliniowy komunikator widzi rozmazanie i postrzega całą wiadomość.

Teraz, jest atrybut, który jest trudny do opisania dla Was. On jest poza logiką, do której jesteście przyzwyczajeni, więc pozwólcie mi spróbować to wyjaśnić. Mój partnerze, idź powoli, więc zostanie to zrozumiane [mówiąc do Lee]. Kiedy koncepcyjna, nieliniowa osoba patrzy na rozmazanie, ona patrzy na coś, co już istnieje. Wiadomość została napisana. Więc nie robi niczego, ani nie zgaduje. Zamiast tego, oni czytają po prostu coś, co już istnieje w sposób nieliniowy. Wiadomość została napisana i wszystkie znaki są tam - dziwnie przedstawione w jednym rozmazaniu - ale to było dane w waszym czasie rzeczywistym.

Jest atrybut nieliniowego umysłu, który nazywacie autyzmem, które należy przestudiować. Istnieje wiele istot ludzkich, które mają autyzm i mogą powiedzieć dzień tygodnia w każdym roku w ciągu każdego miesiąca. Jeśli byłoby zapytać tą osobę, "Jaki to jest dzień tygodnia, w miesiącu maju, 15-go maja 2035?", Wielu z nich zna ten dzień natychmiast. Większość ludzi będzie ciężko oddychać, co wydaje się być ich obliczeniowym wysiłkiem. Ale prawda jest taka, że obliczenia nie mają nic wspólnego z tym. Widzicie, to nie jest formuła, i to nie jest matematyka. Odpowiedź już istnieje, więc jest znana. Możesz przejść do niemal każdego komputera osobistego, w którym jest przyjazny kalendarz i znaleźć te informacje, ponieważ już istnieją. To jest pojęcie, które już zostało opracowane, wyprodukowane i jest składowane.

Nieliniowy umysł działa w ten sposób. Wielu z autystycznym umysłem jest w stanie zinterpretować tę informację niemal natychmiast, ponieważ widzą koncepcję. Nie obliczają czegokolwiek. Teraz już znacie, różnicę między liniowych i nieliniowym. Autystyczny umysł jest zwiastunem tego, co nadejdzie i anomalią przyszłego rozwoju człowieka. Są to erudyci dnia, a wiele z ich trudności wynika z ich niezdolności do pracy w liniowym świecie.

Jak to działa - komunikacja nieliniowa na liniową

Jest dużo komunikacji, która chce przyjść do was z wszelkiego rodzaju źródeł, więc mam zamiar zacząć listę. Zacznijmy od channelingu. Channeling jest tym, co słyszycie teraz, a mój partner praktykował go przez 23 lata. Kiedy zaczął, to było kiepsko [używając jego terminu], ale to jest w porządku teraz. Ale musicie wiedzieć, że nie mówimy do niego w sposób liniowy. Słyszycie od niego w sposób liniowy, ale nie jest to tak, jak my to dajemy. Widzicie, on jest mistrzem, tłumaczem nieliniowych pojęć przychodzących przez jego szyszynkę.

Teraz, daję całą tą wiadomość na raz - nasze rozmazanie - i on interpretując je dla was tak, że to brzmi jak przepływ liniowych słów. Ale to jest jedna grupa myśli, a ja wciąż mu to w kółko powtarzam. Widzicie, my ćwiczyliśmy razem i my obaj musieliśmy się dostosować.

Kiedy zaczynaliśmy, dałem mu koncepcję, cały channeling, w jednym rozmazaniu. [Lee robi dźwięk z jednej sylaby.] Tak! Potem musiał pamiętać to wszystko i dać wam channeling. Nie był bardzo dobry w pamiętaniu, więc potem próbowaliśmy czegoś. Jeśli dawaliśmy mu to samo rozmazanie w kółko, mógł zinterpretować je w sposób liniowy. Przy okazji, po prostu daję wam sekret opanowania intuicyjnego myślenia. Proście Ducha, aby powtarzał intuicyjną wiadomość kółko. To powinna być prośba do Ducha, jeśli nie rozumiecie, czym wiadomość była - powtórzcie to! Mając tą intuicyjną myśl powtarzaną, można uchwycić i zobaczyć jej piękno i jej jasność. Może wydawać się to będzie oczywiste, ale pamiętajcie, że wolna wola nie pozwala nam robić wszystkiego dla was, chyba że poprosicie. Duch naturalnie nie powtarza niczego. Powtórzenie jest całkowicie liniową koncepcją, o którą trzeba prosić.

Chcemy spotkać was między liniowością i nieliniowością, moi drodzy. Czy zdajecie sobie sprawę, że to dlatego Duch mówił do ludzkości poprzez czterowiersze i metafory od początku? To wszystko, co mamy - metafory, które pomagają wam zobaczyć wiadomość, ponieważ mamy do czynienia z grupami myślowymi i rozmazaniami (smugami). Jednakże interpretacja tych metafor, często staje się zagadką. Ludzie czasem czytają Pismo i pytają: "Dlaczego nie możesz rozmawiać normalnie, Duchu?" Odpowiedź jest, że nie jesteśmy liniowi, tak, jak wy jesteście, i mówimy "normalnie" dla nas. Nawet ten channeling jest podany w ten sposób. Tak długo, jak będzie trzeba mówić to, to wszystko jest dawane w tym samym czasie do mojego partnera, nieliniowe rozmazanie, na okrągło. Następnie on tłumaczy wam to w sposób liniowy. Słyszeliście go kiedyś mówiącego wam, na początku channelingu ile części będzie? Robił to wiele razy. Mógł tylko w ten sposób zrobić, jeśli już znał, całą wiadomość, nawet gdy ją zaczynał. Czy widzicie? On czyta rozmazanie.

Czym jest channeling?

Więc zaczynamy nauczanie: Co to jest channeling? Channeling to ludzka szyszynka otwierająca się i dająca komunikację z tym, co nazywacie Źródłem. Oczywiście należy również stosować kulturę i doświadczenia ludzkie, tak jak on / ona je interpretuje, a następnie mówi lub pisze je do Was. Każdy podmiot, energia lub prawdziwa komunikacja przez szyszynkę jest ze Źródła. To może mieć wiele nazw lub osobowości do Was, ale to wszystko jest ze Źródła. Różnice między channelerami zatem zależą od tego, w jaki sposób interpretują i jak jest wolna szyszynka od ludzkich filtrów [więcej na ten temat w innym channelingu].

Channelling to forma komunikacji, która jest otwarta dla ludzkości i nie musicie tego nazywać channellingiem. Zamiast tego, możecie nazwać to, jak chcecie, ale musicie wiedzieć, że każdy człowiek jest otwarty na naukę, jeśli chce. Przez wolny wybór, wielu po prostu nie jest zainteresowanymi, ale co o robieniu tego tylko dla siebie? To nie musi być anielska energia lub jakieś jednostki. Może to być wasze własne Wyższe Ja. Wielu nazywa to pismem automatycznym.

Ta komunikacja odbywa się przez wielowymiarowy portal otwarty przez szyszynkę. Ta informacja nie pochodzi z mózgu, jak już powiedziałem wcześniej. To jest komunikacja duszy i ta komunikacja jest wielowymiarowa. To nie ma nic wspólnego z synapsą - nic. Intuicja jest komunikacją duszy, i nie jest to funkcja mózgu i to dlatego, tak trudno was "zmusić", bo używacie synaptycznego myślenia liniowego. To, w taki sposób jesteście "okablowani".

Pomówmy o trudności tego jeszcze raz. Wszystko, co mam zamiar wspomnieć, od teraz w tym dziale jest o innych komunikujących wam w ten nieliniowy sposób. Ten rodzaj komunikacji od innych należy interpretować w jakiś sposób, aby był liniowy. Istnieje wiele cech tego rodzaju komunikacji, więc daję mojemu partnerowi listę i może wybrać to, o czym chce mówić w czasie, który ma.

Osobista. Porozmawiajmy o komunikacji osobistej. Jak możecie usłyszeć to, co Duch lub inne wielowymiarowe źródło ma dla was, gdy nie przychodzi to do was w sposób liniowy? To jest trudne! Mój partner dał kilka odpowiedzi dzisiaj, a główna odpowiedź jest; poprzez praktykę rozpoznawania intuicyjnego myślenia i zrozumienia tego, co pochodzi z waszego mózgu, a co nie. To jest trudne, na początku. Ludzie chcą analizować lub interpretować to poprzez intelekt.

Moi drodzy, nie pozwólcie synapsom z waszego mózgu wejść w drogę Bożą. Czy muszę powiedzieć, to znowu? Z intuicją, musicie nauczyć się odstawiać logikę liniową na bok i pozwolić pięknu nieliniowych pomysłów grać na scenie waszej świadomości. To może nie służyć waszemu przeżyciu lub temu, co wasi przyjaciele pomyślą o tym, co robicie, ale rozszerzy to wasze życie. Trudno jest zmienić wasz sposób myślenia.

Więc, czym jest to, czego mój partner miał się nauczyć, jako inżynier w celu channelowania? Chciał analizować absolutnie wszystko! Zajęło mu lata, aby dostrzec różnicę między szyszynką i mózgiem, aby wejść na drogę nieliniowego intuicyjnego myślenia. Na początku zawsze zastanawiał się, czy "on to robi"! Czy to jest z jego mózgu, czy jest to większe niż to? Intuicja jest również odpowiedzialna za to, co nazywacie myślami twórczymi - malarstwo, muzyka, poezja i więcej. Nic więc dziwnego, że zadał to pytanie! To jest istotne zapytanie. Więc dla Ciebie, mój drogi, to jest tym, co masz do zrobienia. Ćwicz znając różnicę.

Teraz, istnieje wiele więcej innych źródeł niż channelling, które nazywacie wiadomościami od Boga, które mają informacje dla was w ten nieliniowy sposób [nieliniowa komunikacji przychodzi do was z intuicji, a nie Synapsy]. To może was zaskoczyć, co jest następne.

Zwierzęta. Kochacie je, prawda? Co wiecie na temat zwierząt, zwłaszcza tych, którymi się opiekujecie i kochacie, tych, które nazywacie zwierzakami? Mają osobowości, czyż nie? Mogą mówić do was! Gdy mówią, jak to brzmi jak, mój drogi? Jak ich głosy brzmią? "Cóż, Kryon, wiesz już, że nie mają rzeczywistego głosu." Naprawdę? To jak oni "mówią" do Was? Teraz robi się dobrze, czyż nie? Komunikują się za pomocą pojęć. Ich koncepcyjne grupy myślowe są dla was dostępne, abyście je odebrali. Więc zastanawiacie się, gdzie możecie odebrać te myśli? To za pośrednictwem szyszynki, która jest tłumaczem wielowymiarowych rzeczy w ciele. To nie jest wasz mózg, który odbiera wasze audycje od zwierząt, moi drodzy.

Teraz, niektórzy z was są dobrzy w tego rodzaju komunikacji. Są tacy, którzy słuchają tego, co nazywa teraz szeptem zwierząt i wiedzą dokładnie, o czym mówię. Dlaczego nazywają to szeptem? Daję wam moją interpretację. To dlatego, że komunikacja nie jest liniowa, a one szepczą do was przez szyszynkę, a nie poprzez synapsy w mózgu. Przychodzi to w grupach myślowych, bardzo cicho i wszystkie na raz, jak rozmazanie. Kiedy to odbierzesz, wiesz co pies lub kot lub koń lub chomik lub królik próbuje zakomunikować. Znasz potrzeby, jakie mają, być może niepokój, być może mają świętowanie lub miłość.

Teraz, ten rodzaj komunikacji ze zwierzętami jest dla was łatwy, ponieważ wszyscy czujecie to. Wierzę, że wiecie, o czym mówię. Więc zastosujcie tą lekcję, bo to, czego uczę dzisiaj nie jest inne i używa tego samego procesu, jakiego macie zamiar używać w życiu i w medytacji, gdy słuchacie Boga.

"Kryon, czy to prawda, że komunikacja ze zwierzętami jest komunikacją duszy?" Tak, to jest ich komunikacja do was, a jeśli jesteś dobry w interpretacji ich myśli, to dlaczego wątpisz w następny etap? Praktykujcie robiąc tą komunikację z waszą własną Wyższą Jaźnią. Wasze Wyższe Ja jest częścią was, która wibruje wyżej niż wasza komórkowa wymiarowość, i ona jest częścią "grupy dusz." Ta "grupa dusz" jest częścią dziewięciu atrybutów człowieka i jest Waszą podstawą. Jest to część, która daje informacje z drugiej strony zasłony od tego, którego nazywacie Bogiem.

Działania są komunikacją. Mój partner mówił o krystalicznej siatce i jak pamięta ludzkie działania, takie jak to, co wydarzyło się na polu bitwy w przeszłości. Więc energia bitwy nadal tam istnieje i jest przesyłana do was i wielu może to poczuć. Co sądzicie o mechanice tego? Ta komunikacja tego, co tam się stało w przeszłości obejmuje pojęcia śmierci, dramatu i strachu. Energia jest przekazywana przez siatkę krystaliczną dokładnie do szyszynki i ona przychodzi do was za pośrednictwem pojęć, emocji, a nie komunikacji liniowej. Wielu może to czuć i wielu nie może. Ci, którzy są przyzwyczajeni do odczuwania energii są tymi, którzy rozumieją i czują to najpierw.

Niektórzy z was są w tym dobrzy i są dumni z tego, że mogą poczuć energię, gdziekolwiek są. Możecie poczuć energię grupy; możecie poczuć energię miejsca i to, czym jest krystaliczna Siatka, i możecie poczuć energię sytuacji. Ale co jest tym, co czujecie? Jest to komunikacja duszy w najlepszym wydaniu!

Siatka mówi do waszej intuicyjnej jaźni. To nie pochodzi z mózgu, i to nie jest intelektualne. To jest fizyka. Odbieracie to przez szyszynkę, interpretujecie to i odbieracie informacje w postaci nieliniowej. W przypadku pola walki, coś działo się na ziemi, gdzie stoisz i energia może rzucić cię na kolana. To jest komunikacja! Jednak dlaczego jest tak, że komunikacja, która jest tak osobista jest najtrudniejsza do interpretacji? To dlatego, że jest to komunikacja was z wami. To jest to, o czym nauka jest dzisiaj – działajcie na otwarcie się wobec tej koncepcji.

Uniwersalna komunikacja: Gdy idziesz do lasu i drzewa mówią do ciebie, to, o czym to jest? Gaia mówi do ciebie! Jak ten głos brzmi? Czy ja przychodzę przez was? Czy rozumiecie, co mówię?

Jesteście w stanie usłyszeć te rzeczy na swój własny sposób, ale żaden z nich nie jest synaptyczny. Czy drzewa są w tarapatach? Czy płaczą? Być może one świętują? Wszystkie te informacje są dostępne dla tych, którzy mogą to usłyszeć.

"Kryon, czy to prawda, że w lesie jest to co nazywacie devami?" Oto moja odpowiedź: Żartujesz? Oczywiście! Tak! Pytasz, czym one są. Są one wielowymiarowymi aspektami Gai. Uwielbiam, jak ludzie radzą sobie z wielowymiarowymi energiami. Oni je "trójwymiarują". Kiedy człowiek nie może zrozumieć, wielowymiarowej energii, czyni ją podmiotem, ubiera ją [stroi ją w swoim umyśle], nadaje im nazwy, i umieszcza je w ludzkich filmach. Są piękne! Wiecie, że są, i są wszędzie. Idź do lasu i będą z tobą rozmawiać. Usiąść na trawie i pozwól im komunikować się z Tobą. Są częścią zupy energii, którą jest Gaia, która jest Matką Naturą, osobowością, która jest miłością Boga w przyrodzie.

Mój drogi, nie będziesz otrzymywać złych rzeczy o Dewów. Nie dostaniesz złych informacji od przytulonego drzewa. Wiesz o tym, prawda? Co wam to mówi o tym, jak Gaja czuje was? To tylko kilka rzeczy, jeśli chodzi o temat komunikacji innych z wami.


Inny kierunek - Komunikacja liniowa do nieliniowej

Istota ludzka ma liniowy umysł i komunikację liniową. Z tego powodu, że nie macie niezbędnych narzędzi do wielowymiarowej komunikacji. Teraz, możecie rozwijać je, jeśli chcecie, i wielu z was chce. Ale w ogóle, jako człowiek, masz tylko komunikację liniową. A co o komunikacji was z Duchem?

Moi drodzy, tu jest prawda: Nie mamy żadnych problemów ze zrozumieniem was! To dlatego, że jesteście mistrzowskimi tłumaczami. Wiemy dokładnie, co mówicie, i to nie ma znaczenia, czy macie to na myśli, czy mówicie to. Wiemy, co komunikujecie, ponieważ jesteśmy z wami przez cały czas. Wasze Wyższe Ja, które wibruje powyżej cielesnego-ja, zna psychikę waszego umysłu. Kiedy siadasz do medytacji, wiemy, co zamierzasz zrobić, bo potencjał jest tam. Pomyśleliście już o tym, zanim to zrobiliście i to jest tym, co my widzimy. Pozwólcie mi podać kilka wskazówek o tej komunikacji z nami. Przestańcie dawać nam listy tego, czego chcecie! Wiemy już, czego chcecie. Zamiast usiądźcie i powiedzcie do nas: "Drogi Duchu, powiedz mi, co chcesz, abym wiedział."

Moi drodzy, jesteśmy już na pokładzie ze wszystkim w waszym życiu. Muszę powiedzieć to znowu? Jesteśmy już na pokładzie ze wszystkim w waszym życiu! Przyjdźcie do nas i pozwólcie nam mówić do was. Pozwólcie nam mówić i próbujcie interpretować grupy myślowe, które przychodzą pierwsze, bez analizowania czegokolwiek. Przyzwyczajcie się do tego. Ale jeśli chodzi o to jak mówicie do nas, to nie ma znaczenia, w jaki sposób to robicie.

Teraz, będą tacy, którzy powiedzą: "Cóż, Kryon, muszą być złe sposoby komunikowania się z Bogiem." Nie, nie ma! " No i co sądzisz o grupach religijnych, które muszą ustawić czoła w pewien kierunek lub mieć dywan modlitewny lub muszą nosić coś specjalnego, aby czcić prawidłowo?" Moi drodzy, pozwólcie im robić to, co ich tradycje mówią im w ich własnej kulturze, bo to czci Boga! Czy jest coś lepszego niż to, aby przygotować ich do rozmów z nami? Sama miłość idzie w ich komunikacji podobnie jak w waszej własnej. Różnice kulturowe między ludźmi nie mają znaczenia po drugiej stronie zasłony, bo widzimy człowieka jako cielesnego przedstawiciela kawałka Boga. Wszystkich Ludzi! Nie ma znaczenia, co masz na sobie lub na czym siedzisz. Czy to jasne? Nie ma niewłaściwego sposób mówienia do kreatywnego źródła.

"Cóż Kryon, może nie ma, ale miałem kilka takich razy, gdzie krzyczałem na Boga. Co ty na to? Czy to nie jest zły sposób?" Mój drogi, my was słyszymy, ale nie słyszymy krzyku. Krzyk był liniowy. To jest trudne do wytłumaczenia. To, co słyszeliśmy było kochającą frustracją. Kochająca frustracja. Nie widzimy gniewu. Nie byliście źli; byliście sfrustrowani, i wtedy jest czas, w którym chcemy otoczyć was najbardziej. Czym bardziej krzyczysz na Boga, tym więcej aniołów jest wokół ciebie, którzy chcą trzymać twoją rękę! Następnym razem, kiedy zdecydujesz się krzyczeć na Boga, możesz także otworzyć swoje serce i pozwolić nam trzymać cię w naszych ramionach przez chwilę. Czy to w porządku? W chwilach największej frustracji, gdzie nie masz odpowiedzi w ogóle i nie możesz zrozumieć , czy możesz być podtrzymywany? Czy to w porządku? Jesteśmy tutaj po to. Stare dusze, musicie przyzwyczaić się do tej komunikacji. Ona jest tak dostępna!

Akcje są rzeczywistym językiem. Jak się zachowujecie mówiąc do krystalicznej siatki i mówiąc do sieci Gai. Co myślicie, mówiąc do sieci magnetycznej, którą nazwaliśmy siedzibą świadomości Ludzkiej. Bez powiedzenia czegokolwiek, wasze działania są kolejnym sposobem komunikowania się ze wszystkim i wszystkimi dookoła mas. To co powiedziecie przez usta w sposób liniowy jest słyszane przez cielesne ciała. Ile samopomocnych guru musi wam powiedzieć, że macie zamiar przynieść sobie to, co mówicie na głos? Dlaczego jest tak, że hipochondrycy przynoszą sobie choroby, których bardzo boją się, o których najbardziej boją się porozmawiać? To dlatego, że organizm rozpoznaje to i daje im to, czego pragną.

Ciało słucha, sieci słuchają, a nawet ludzkie istoty wokół was słuchają. Czy wkręcacie się w dramat? Tutaj ponownie zadamy to pytanie. Czy uważacie, że to jest atrakcyjne dla innych ludzi? Czy kiedykolwiek myśleliście o tym? Co chcesz pokazać komuś o swoim systemie wierzeń, swojego wewnętrznego "Boga"? Czy chcesz, pokazać im, w jakiej nierównowadze jesteś, i że powinni oni być tacy sami? Pomyśl o tym. Jak ty prezentujesz mistrzostwo ludzkości? Stara duszo, czego nauczyłeś się przez wszystkie wieki, co dziś przyniosłeś na imprezę? Czy jest to wkręcanie czy jest to miłość? "Cóż Kryon, to łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jak powstrzymać wkręcanie? Jak zatrzymać reakcję na niesprawiedliwy świat?" Ja już mówiłem. Jeśli otworzysz swoje serce i pozwolisz na świętą komunikację, to zaczniesz mieć spokojne oblicze dla siebie i z tobą. Nazywa się to przebudzenie się ducha. Wychodzi się ze starych nawyków, starych lęków i zaczyna uznawać, tą część starej duszy, która jest Bogiem w tobie, dostępną dla Ciebie i dla ludzkości i tych wokół ciebie.

Wielowymiarowa komunikacja. Ci z was, którzy są dobrzy w rozmowie ze zwierzętami rozwinęli komunikację grup myślowych. Jesteście już na pokładzie najlepszego rodzaju komunikacji duszy, jaki istnieje i zaczynacie myśleć poza pudłem. Patrzycie w oczy zwierzęcia i dajecie im obrazy, prawda? One to otrzymują, prawda? To powinno wam pokazywać, że to działa! Ludzie mogą rozwijać wielowymiarowe atrybuty i cechy, które są całkowitą świadomością napędzaną, wysyłaną przez szyszynkę gdziekolwiek chcą.

Istnieją również pomocnicy wokół was i my wam to powiedzieliśmy. Czy muszę wymieniać je ponownie? Istnieją dobroczynne jednostki i grupy wokół was. Niektóre z nich są stąd [Ziemi], a niektóre nie. Nie tylko Plejadanie, Arkturianie, Hathorowie, lub ci z Oriona i Syriusza [by wymienić tylko niektóre z bardziej popularnych]. Są nieograniczone! Czy wiesz, co oni wszyscy mają wspólnego? Nieliniową komunikację myśli. Możecie komunikować się z nimi w ten sam sposób, w jaki robicie ze zwierzętami.

Szanowna istoto Ludzka, zamierzamy otworzyć drzwi do pełnej komunikacji, zanim zamkniemy ten channeling. Chcemy powiedzieć, że jest coś, co chcemy, abyście wiedzieli, abyście zdali sobie sprawę. Nie pozwólcie, aby nasza komunikacja była tajemnicza! Nie róbcie jej dziwną. Właśnie daliśmy wam atrybuty komunikacji do Ducha i z Ducha. W kolejnym channelingu, będę kontynuować z innymi tematami: Czym są te bloki komunikacji? Czym są filtry? Co możecie zrobić, aby poprawić komunikację?

Komunikacja duszy jest częścią tego, czego stare dusze muszą się nauczyć w celu stworzenia równowagi na tej planecie i pokoju na ziemi. Zaczyna się to tu i teraz. Zaczyna się od zrozumienia i objaśnienia piękna waszych relacji z Duchem. Jest struktura w tych świętych rzeczach; jest życzliwy system w tych sprawach i jest duchowy rozsądek w tych sprawach. Zachęcamy, aby go znaleźć dla siebie, bo ta komunikacja stworzy duchową ewolucję na tej planecie. Będzie ona prowadzona przez tych, którzy czytają i słuchają teraz. Rodzino, to jest lekcja na dzisiaj. To jest piękne, prawda? To jest piękne!

Wszystko, co chcemy zrobić, to się komunikować i nadszedł czas, aby się za to zabrać. Ten channeling był, aby wyjaśnić, jak to działa. Dzisiejsze sugestie są, jak robić to lepiej - nawet z tą rzeczą, którą słyszycie teraz, która jest channellingiem. Demistyfikacja tego, co niektórzy nazywają straszne, nienaturalne i dziwne, to zadanie przed wami. Tylko dlatego, że nie jest liniowe, nie oznacza, że jest to dziwne. To, co jest największe ze wszystkiego, to jest miłość. Czy możecie to wyjaśnić? Być może nie. Ale możecie to naśladować. Idźcie teraz i naśladujcie miłość Boga w was do tych wokół was.

I tak to jest.

Kryon

1 komentarz: