środa, 25 czerwca 2014

Manuskrypt przetrwania - część 420

Witam wszystkich!


Może zbyt wiele nowości w tym odcinku nie widać, ale po raz kolejny Wierni Towarzysze kładą nacisk na działania zbiorowe. I nie ma w tym nic dziwnego, to nie pierwsza informacja, że "grupa" tworzy szybciej i większe zmiany, bo po naszemu "w kupie siła". I jest jeszcze zadanie nr 2, ale nie będę go tu opisywał, zainteresowani doczytają.


Manuskrypt przetrwania - część 420

Jak już wzięliście pod uwagę te zmiany i przesunięcia są w istocie procesem ciągłym teraz, gdyż nie ma dostrzegalnych przerw między poszczególnymi wahaniami energii, a więc to, co możecie odczuwać jako mały zastój w procesie, to po prostu ta nieskończenie mała przerwa między Wdechem i wydechem, ten szczególny punkt równowagi, w którym tak wiele się dzieje.

Wyjaśnijmy. Jak mówiliśmy we wcześniejszym przesłaniu, naprawdę weszliście na pas szybkiego ruchu teraz, a więc, każdego dnia i pod każdym względem jesteście przemieszczani do przodu w coraz szybszym tempie. Ponownie, może to prowadzić do wszelkiego rodzaju zamieszania i dezorientacji, gdy staracie się bezskutecznie śledzić to wszystko, ale znowu nie jest to coś, o co musicie się martwić. Bo nie jesteście tutaj, aby to zrozumieć - czyli w poczuciu ludzkiego umysłu chwytającego wszystkie skomplikowane szczegóły tego złożonego procesu. Bo wszystko, co musicie zrobić, to iść z prądem, w każdym znaczeniu tego słowa. Może to samo w sobie brzmi jak nieco uproszczona odpowiedź na to wszystko, ale jeszcze raz, jesteście tutaj, aby zrobić coś, co jest niewytłumaczalne przez ludzki mózg, ale przychodzi naturalnie do tej waszej wiecznej części siebie, która jest również częścią "mózgu" stojącego za tym pozornie zawiłym układem, wszystko robione w tym samym celu, aby przesunąć całość ludzkości raz na zawsze z dala od starych i urojonych pomysłów "przeżycia".

Bo to, do czego przestrzegania ludzkość była zmuszona do przez tak długi czas, to są przepisy, które trzymały ją z dala od prawdy, ale teraz, gdy już wszyscy wybraliście, aby w pełni wejść do tej szerokiej i coraz większej rzeki światła, także wybraliście zmiany przeznaczenia ludzkości - z jednego końca skali i przez cały przekrój na bardzo nowy, taki, który nie jest już spowity w ciemność, ale w pełni oświetlony przez życzliwe promienie uniwersalnego światła, które leży w rdzeniu wszystkiego w istnieniu.

Ponownie, to, co przynosimy wam przez te wiadomości nie będzie nowością do każdego z was, zostaną one wyeliminowane w tej formie, gdy wasze własne wewnętrzne centrum informacji będzie mogło lepiej ekshumować te dawno zapomniane prawdy od wewnątrz. Widzicie, nie możemy powiedzieć, tu nic nowego w ogóle, bo już wiecie, w pełni dobrze, co staramy się wam przekazać, ale jak wiecie, ta prawda była spowita w ciemnej mgle przez wieki, a więc to, co może wydawać się być odkryciem nowych nieznanych poziomów wymiarowych wewnątrz, jest po prostu odkryciem czegoś, z czym wszyscy jesteście więcej niż obeznani.

Mimo to proces ponownego zaistnienia nie jest tym, który można zrealizować na każde skinienie, i to też jest coś, z czym wszyscy się dobrze i prawdziwie zapoznaliście z ciągu tych ostatnich kilku dni, tygodni, miesięcy i lat. Bo (miejsce) w którym stoicie dzisiaj, jest po prostu szczytem procesu, który został uruchomiony dawno, dawno temu, w drodze powrotnej we wczesnej historii ludzkości, kiedy ciemny całun wisiał nisko i zasłaniał każdy rodzaj widoku, jaki był. A potem, zaczęliście przychodzić, przez całe życie po życiu, z jednym szczególnym zadaniem: aby podnieść współczynnik światła na tej planecie dostatecznie tak, że następny krok tego długiego i żmudnego procesu mógł wejść w życie. Bo jak już mówiliśmy, ten posiew światła długo przychodzić, i tak jak ze wszystkim, co wchodzi w życie w manifestowanym świecie, potrzeba czasu od siewu do kiełkowania i do pełni wzrostu. Cóż, to miało swój czas, i dla wielu wydaje się on być zbyt długi, ale znowu, jest to rzeczywiście wiek rozkwitu, kiedy ludzkość ostatecznie wejdzie w pełny rozkwit, świecąc w całej jej okazałości i chwale a ciemne wieki będą słabą pamięcią, która zacznie się rozpraszać z tyłu waszych umysłów, aby potem całkowicie zniknąć.

To nie jest bajka, jaką wam opowiadamy, aby położyć was spać i żebyście zapomnieli o swoich problemach i swojej ciężkiej pracy, jest to po prostu przypomnienie, że nie jesteście tu przez przypadek, bo jesteście tu, by w końcu spełnić misję, która została uruchomiona wiele generacji temu, przez lśniące dusze takie jak wasze, z tym samym celem, ale o wiele mniej satysfakcjonującymi wynikami - jeśli spojrzeć na to z perspektywy jednego życia. Bo w przeciwieństwie do waszych poprzedników, zobaczycie wynik przyjścia do skutku w ciągu jednego życia, a to, co udało się wam osiągnąć do tej pory, pokazało poza jakiekolwiek wątpliwości, że już osiągnęliście, to dokonanie. To prawda, że jest jeszcze wiele zadań do wykonania, aby można było usiąść, zrelaksować się i po prostu próbować wszystkie te wspaniałości, o których mówimy, ale znowu, te zadania są tym, co już robicie z odnowionym zapałem. Bo nawet, jeśli wasz umysł i nawet wasze ciało fizyczne może wydawać się zbyt wyczerpane, a nawet mniej niż entuzjastyczne w tej chwili, szczególnie w perspektywie jeszcze większej pracy na horyzoncie, wiemy też, że wasze serce śpiewa z radości, gdy tylko łączy się z tymi nićmi światła, który poprowadzą was w waszych dalszych staraniach. Bo to jest naprawdę praca miłości, w każdym tego słowa znaczeniu i nawet, jeśli uważacie, że nie chcecie niczego więcej niż długich wakacji, pozbawionych wszystkiego, co tylko przypomina energetyczne wysiłki, wiecie, głęboko w środku, że nie byłoby bez tego głębokiego zaangażowania w zadanie. bo to, dlaczego jesteście tutaj, to, aby te rzeczy przyszły do życia, aby związać wątek z wątkiem oświeconego wysiłku w połyskujące szaty światła, które otoczą tą całą planetę, czyniąc ją świecącą wszystkimi jej nieodłącznymi cechami, jeszcze raz, wreszcie uwolnioną od wszystkiego, co było ściemniane i tuszowało ich siłę i piękno.

Bo jesteście tutaj do pracy, ale dla was, ta praca będzie coraz bardziej zmieniać się w zabawę, gdy uwolnicie swoje siły twórcze w taki sposób, żaden człowiek ani umysł nie będzie mógł stanąć między wami i Kreacją. Bo będziecie wyśpiewywać ten świat do życia po raz kolejny, gdy podniecie swoje głosy w górę z tymi energetycznymi falami światła, które zbierają siły, nawet gdy mówimy, i jeden po drugim dodacie wasze niestrudzone głosy do tego ziemskiego chóru, który sprawi, że niebo się wymiesza i ustawi tak dużo w ruch, że to rozwikła to stare i splecie nową prędkość, która dosłownie będzie zapierać dech w piersiach.

Ponownie, to, co przynosimy wam przez te przesłania, to nie są tylko słowa, słowa, które zostaną ponownie wykorzystane i na nowo znowu i znowu, jak skrawki tkaniny przeszytego i przekształconego ubrania w zupełnie nowe szaty. Bo te słowa tylko na zewnątrz farbują znacznie bardziej ważny proces wewnętrzny, taki, który zachodzi bezpośrednio pomiędzy wami i Źródłem, taki, że nie potrzebuje słów, taki, który zachodzi przez 24/7 na poziomie, którego do tej pory tylko otrzymaliście kilka przebłysków. Ale te słowa działają jak zewnętrzny drogowskaz, (o tym) co dzieje się wewnątrz, ponieważ mogą służyć do oświetlania drogi przy każdym napotkaniu nieoczekiwanego rogu i kiedy myślicie, że jesteście w impasu lub podjęliście złą drogę. Bo nadal, jesteście również ludźmi o jako ludzie, potrzebujecie gwarancji w postaci słów, w postaci czegoś namacalnego, co można wziąć do serca i dyskutować z innymi, a to z kolei pomoże zrównać się z innymi na tej samej ścieżce. Bo energetyczny podpis tych wiadomości, które one przenoszą, jest taki, który będzie rezonować z wieloma ludźmi na tej planecie już dziś, a więc, te wibracje będą służyć do przyciągania was wszystkich bliżej siebie w sposób, który pomoże każdemu i każdej z was wypełnić waszą część tego złożonego procesu.

Bo to jest rzeczywiście kolektywny wysiłek, i to, co bierzecie na podmioty jako osobowe, jest to po prostu jeden kawałek gigantycznej układanki, i aby wykonać swoje zadanie, musicie być połączeni w odpowiedni sposób z właściwymi ludźmi. I to jest tym, gdzie te wiadomości służą najwyższemu celowi. Bo możecie patrzeć na nie jako sygnał naprowadzający, jaki jest wysyłany, sygnał, który będzie mówił do tych z was, którzy mają wspólną przyczynę w tej ogromnej pracy, i którzy zostali wezwani do zjednoczenia się w tym życiu. Bo wy rzeczywiście jesteście starymi duszami, a także starymi znajomymi, jak już wspomniano wcześniej i teraz zostaliście wezwani do kroku naprzód i zapalenia swojego światła do tego stopnia, że nie może być już pominięte. I gdy dacie krok do przodu, to również dacie krok w ten krąg światła, który został powołany do zebrania się tutaj, i gdy dacie krok do przodu, pomożecie również wysłać zaproszenie do wszystkich innych nadal tam czekających na ich sygnał, aby wyjść na zewnątrz i wejść w światło. Pamiętajcie, że jesteście prekursorami, pionierami, ale jesteście też takimi, którzy przyczynią się do rozdmuchania płomieni w tysiącach innych, w dobrze zaaranżowanej sekwencji, która jest daleko, daleko poza punktem bez powrotu teraz.

Więc jeszcze raz powiemy, patrzcie na te wiadomości jako wezwanie do działania, i wiedzcie, że działanie, jakie mamy na myśli, jest takie, które odbywa się wewnątrz was cały czas teraz, nawet jeśli dane o nim mogą być nadal w większości ukryte dla większości z was. Ale dla niektórych, to już zaczyna być namacalne w różny sposób, i dla nich, zadaniem jest również, aby to udostępniać - na drodze słów. I to jest drugie zadanie tych wiadomości - aby pomóc, abyście mogli zobaczyć swój własny proces bardziej wyraźnie, a przez to znaleźć sposób, aby oświecić kolegów podróżników w taki sposób, że z kolei będą mogli zrobić to samo dla innych. Bo słowa są nadal konieczne, nawet jeśli nie wymaga się od was, abyście w pełni rozumieli, czy nawet opisywali wszystkie zmiany i przesunięcia zachodzące wewnątrz i rzeczywiście na zewnątrz. Wiecie to już, ale również wiecie, że wasza ludzka strona potrzebuje otuchy i musi czuć łączność w sposób, który jest łatwiejszy do uwzględnienia niż tylko poczucie energetycznego połączenia i komunikacji, a więc, słowa takie jak te będą nadal częścią tego procesu.

Więc jeszcze raz powiemy, dziękujemy wam za wszystko, czym jesteście i za wszystko, co robicie, i dziękujemy tym, którzy otrzymali zadanie tłumaczenia swoich nabytych wglądów w słowa tak, że wasz głos może działać jako pomocna dłoń dla waszych braci . Pamiętajcie, nawet jeśli ta podróż jest bardzo indywidualna, to jest również taką, w której potrzebujecie wziąć udział w ramach kolektywu, bo to przez wasze zbiorowe wysiłki, te kreacyjne arcydzieła wejdą w życie. A więc to będzie w dalszym ciągu rosnąć, gdy zachowujecie oddychanie wydychając to w formie akcji, w postaci słów, w formie po prostu BYCIA zmianą, którą przyszliście tutaj osiągnąć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz