sobota, 7 czerwca 2014

Smok - Umysły starzone przez kosmos i ciała starzone przez kamień

Witam wszystkich!


A tutaj smok serwuje swoja analizę sytuacji "wzniesieniowej". W skrócie: omawiane są inne aspekty naszej ewolucji na ziemi.


Smok - Umysły starzone przez kosmos i ciała starzone przez kamień
03 czerwca 2014
Channeler: Brian, smok

Witam wszystkich,

Tu smok. Ponieważ welon blokuje was od większości konkretnych wspomnień innych rzeczy, które zrobiliście, musicie polegać na swoich uczuciach "wiedzy” tego w sposób intuicyjny. To może brzmieć jak ogromny handicap, ale on nie jest tak duży, jak się wydaje. Możecie czuć, że macie duży magazyn wiedzy, bo jesteście o wiele większymi istotami niż w tym jednym życiu, którego doświadczacie. Macie rację. Każdy ostatnia istota ludzka, która to czuje, to ma rację.

Będziemy mówić trochę o waszej ewolucji. Powiedziano wam, to jest świat wolnej woli. Każdy do ziemi podobny świat skał i gleby i gęstości jest też 9swiatem wolnej woli). Nie dajcie się zmylić podstawowym pojęciem, że 3D jest (miejscem) wolnej woli. 3D jest tylko poziomem wibracji i przez większość czasu jest doświadczeniem w bańce z silnie kontrolowanymi parametrami. Określenie ziemio - podobne również nie mówi nic o masie takiego świata lub charakterze gwiazdy. Możecie mieć ogromne różnice w parametrach fizycznych świata wolnej woli. Co to oznacza, w zasadzie, że jest wzorem energii. Welon jest też niezbędny dla możliwości uwierzenia, ponieważ wolna wola jest złudzeniem z absolutnego punktu widzenia, ponieważ wszystkie z nieskończonych możliwych permutacji są doświadczane. Ze względnego punktu widzenia wolna wola jest bardzo realna.

Wasza rzeczywistość jest bardziej kierowaną przyrodą, gdzie wy macie możliwość ignorowania kierowania. Kto dostarcza kierowania? WY.

Porozmawiajmy trochę mniej ogólnie o światach wolnej woli, i trochę więcej o waszej wersji Ziemi, i tym, co było przedtem. Większość z was pewnie słyszała z innych channelingów o światach macierzystych, takich jak Plejady i innych, w których niektórzy z was doświadczali podobnych doświadczeń. To nieco uproszczone, ponieważ uczestnicy tej gry wolnej woli pochodzą z dużo bardziej zróżnicowanych energii. Jednak w tej grze w waszej aktualnej rzeczywistości Ziemi, w tym momencie wzniesienia, prawie każdy uczestnik przeszedł przez podobne doświadczenia w świecie wolnej woli. A dla tych, którzy pochodzą z energii Ziemi, lub przynajmniej, którzy myślą, że pochodzą, normalnie wznieśliście się przedtem i jesteście również o wiele bardziej świeżo z wyższych wibracji.

Tak, to jest nieco stary kapelusz, nie sądzicie? Dlaczego warto przechodzić przez to jeszcze raz?

Dlaczego nie? Czy jesteście aż tak zajęci, że nie macie na to czasu? :-)

Jednak głównym wyzwaniem był zamierzony spadek wibracji - "upadek", jak to nazywacie - a potem po prostu zrobić to szybciej, lepiej, aby naprawdę przetestować mądrość, jaką zdobyliście w wyniku wcześniejszych doświadczeń.

Więc na tym polega wasze wyzwanie: udało się Wam postępować znacznie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Przedstawiając tło, trafiliście w najniższe wibracje w czasach przed babilońskich, nawet jeśli zwiększona ostatnio gęstość sprawi, że niedawny dołek czasu najniższej wibracji był w średniowieczu. Najnowsza wysoka gęstość była wyzwaniem dla Was, jednak zwiększaliście wibracje przez tysiące lat czasu liniowego.

Wszystkie rzeczy we wszechświecie są cykliczne, i mieliście wzloty i upadki, w tym, w średniowieczu, jednak teraz jesteście na stromej trajektorii zwiększania i rozszerzania wibracji.

To zupełnie naturalne uczucie dla was. Nic nie wydaje się dziwne w progresji, jakiej dokonaliście. Każdy świat powinien postępować tak szybko, prawda? Normalnie, to nie idzie tak szybko. Wasze intuicyjne przewodnictwo jest dość często dawane wam jako zbiorowa mądrość, aby podejmować właściwe decyzje we właściwym czasie. W innych doświadczeniach, ten rodzaj trajektorii potrzebuje równowartość milionów lat w czasie liniowym. Te same rzeczy nigdy się dwa razy nie zdarzają. Jednak z punktu widzenia energii, taka sama progresja zajęłaby czas, który jest odczuwany jak miliony lat ziemskich. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że już zwiedzacie miejsca i pracujecie w kierunku przełomu w podróżach międzygwiezdnych. Głównym powodem jest to, że ponieważ macie taką intuicyjną mądrość z innych doświadczeń, więc możecie to zrobić szybciej, tym razem.

Oczywiście, gdy jesteście bardziej Wzniesieni, prędkość nie ma już znaczenia. Tak, to naprawdę nie ma znaczenia czym jest bycie dla dobra przeżywania go. Ale na waszym obecnym poziomie wibracji i gęstości, to tempo jest bardzo widoczne wokół was, w jakim następują zmiany. Szybsza zmiana jest również wyższą wibracją. Jest zawsze lepiej, gdy jest zrównoważona i rytmiczna, ale szybsze wibracje są szybszymi wibracjami.

Jest jedno wyzwanie, jednak, które to przynosi: wasza rzeczywistość społeczna i umysł się rozwinął, jednak ciało miało problemy z utrzymaniem się. To dlatego macie "umysły starzone przez kosmos i ciała starzone przez kamień". Macie zaniedbane ciała w tej ewolucji, bo to stało się tak szybko. Zazwyczaj ciała ewoluują z umysłem i pomagają zakotwiczyć wzmocnioną wibrację. To ukazuję jaką macie interakcję ze światem wokół, gdyż chcecie żeby również był rozszerzony. Ciała są zwykle dużo bardziej wyewoluowane w takim momencie w swojej ewolucji. Pomagają ustabilizować rzeczy i wspierać was. Nie sądzę, żebyście mając wybór zrobili to tak, jak trzeba było. Jednak tempo, w jakim wasza ewolucja się dzieje było uprzednio poza specyfikacją, na co wasza manifestacja miała pozwalać. Było już kilka zasad, które umieściliście w miejscu, w ramach pierwszych wcieleń tutaj. Tak, wasze ciała was powstrzymywały. One nie chcą, ale muszą.

Niemniej jednak, gdy zaczniecie ewoluować w jeszcze wyższe wibracje, zaczniecie naprawiać ten problem. Przyniesiecie więcej światła do ciała, i będziecie mogli z nim pracować, aby się rozwijało. Następnie ciało będzie rozwijać narzędzia, bo to będzie oczywiste, jednak potrzebujecie uświadomić sobie i pracować z tymi narzędziami.

Z miłością, Smok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz