środa, 11 czerwca 2014

Manuskrypt przetrwania - część 418

Witam wszystkich!


A ten odcinek jest jeszcze dłuższy od poprzedniego, nie jestem przekonany, czy zawarte w nim informacje to usprawiedliwiają. Tym niemniej jednak to kolejny odjechany przekaz, przekonuje nas, że nowe już się zaczęło, no może jesteśmy na jego progu. Warunków dostrzeżenia tego jest niewiele.


Manuskrypt przetrwania - część 418


Już przekroczyliście wszelkich swoich poprzedników, drodzy, gdy rzeczywiście osiągnęliście wyczyn, który niewielu uznawało za możliwy. Bo jeśli nie byłoby was, żadne z nadchodzącymi zmian, które mają się rozpocząć się roztoczyć, nie przyszłyby, przynajmniej nie w taki sposób i w takiej prędkości, jak będą pojawiać się teraz. Bo gdy zakotwiczyliście siebie w pełni do tego nowego, zintegrowanego poziomu energii powstałej w wyniku połączenia, automatycznie otworzyliście nowy i znacznie szybszy pas ruchu, jeśli chcecie, dla tych energetycznie naładowanych cząstek, takich małych, ale zawsze tak potężnych zwiastunów zmian, a teraz stoicie przed prawdziwym szwedzkim stołem możliwości. Bo przybyliście do brzegów tego morza potencjału, a teraz nic Was nie powstrzymuje od podjęcia zanurkowania i zanurzenia się całkowicie w tym, co leży przed wami.

Bo to, przed czym stoicie teraz, jest tym ogromnym i zapraszającym, otwartym morzem potencjału, nigdy nie kończącym się źródłem możliwości, aby ponownie dostroić się i dostosować wszystko, co nie jest zsynchronizowane i nie w linii i teraz będziecie powoli, ale pewnie prowadzeni, aby dać krok dalej i dalej w tym oceanie. I gdy zaczniecie znajdować namiary i nauczycie się ufać zdolności do swobodnego unoszenia się w tym całym płynnym świetle potencjału, możemy mieć pewność, że wszyscy zaczniecie czuć się w domu bardzo szybko. A gdy poczujecie się u siebie w domu, w tym rozległym nowym polu energetycznego surowca do waszej dyspozycji, będziecie również szturchani do działania w tym, co może wydawać się raczej dziwnymi niektórymi przypadkami zaskakujących dostrojeń i możliwości, które przychodzą bez zapowiedzi. A więc, możecie nagle znaleźć się na wycieczce gdzieś nieoczekiwanie lub na spotkaniu kogoś, dotychczas nieznanego, lub znajdziesz się w odpowiednim miejscu w idealnym czasie, aby wejść w kontakt z kimś, którego może nie znaliście wcześniej, ale z kim poczujecie natychmiastowe połączenie, gdy tylko wasze oczy spoczną na nim. Widzicie, wątki, których byliście tak zajęci przędzeniem będą teraz ciągnęły się mocniej ze sobą, tworząc znacznie mocniejsze podstawy, na których możecie wszyscy stać. Bo teraz to, co było luźnym połączeniem splecionych nici światła stanie się lśniącą, zachwycającą całością, która pozwoli wam na naprawdę zobowiązać się wobec zadań, które zostaną podane. Bo jak już mówiliśmy wielokrotnie to, czego doświadczaliście do tej pory, po prostu był wstęp, wszystkich ważnych przygotowań, co było konieczne w celu przygotowania was wszystkich, nie tylko jako jednostki, ale także jako zbiorowo. Ale teraz stoicie gotowi, aby nie tylko BYĆ, ale także zacząć ROBIĆ - w każdym tego słowa znaczeniu. Bo staniecie się zajęci jak pszczoły, stale zbierając swoje informacyjne skarby i energie, i będziecie nadal wypełniać swój zbiorowy ul coraz bardziej tymi złotymi znaleziskami, gdy będziecie konstruować swój własny raj. I ten raj nie jest niczym innym, niż światem waszych marzeń, tym miejscem, gdzie wszyscy, którzy tam przebywają robią to, ponieważ wybrali zanurzyć się całkowicie w świetle.

Bo jak wszyscy dobrze wiecie już, ta droga nie jest dla tych, którzy nie mogą się zobowiązać, ta droga jest dla tych, którzy podejmują decyzje na najwyższym poziomie, aby naprawdę podnieść siebie z dala od starego, na dobre, i jako tacy jesteście tymi, którzy są wśród tej pierwszej grupy pionierów, tymi, którzy byli pierwsi, aby postawić żagle na dziewiczym terytorium, podążając za wołaniem w waszych sercach, zostawiając stare i idąc szukać swojej Arcadii na bardzo nowym brzegu. A teraz postawiliście stopę na tym brzegu, przybyliście, drodzy i teraz, budowa waszego własnego raju będzie się wznosić. To nie będzie bez trudów i znoju, ale tym razem będziecie śpiewać, gdy nadal będziecie konstruować krainę waszych marzeń, kawałek po kawałku.

Bo to nie jest przypadek przybycia do czegoś, co jest w pełni gotowe i skonstruowane, gdzie wszystko, co musisz zrobić, to umieścić klucz w drzwiach i wejść do zupełnie nowej siedziby. Nie, to jest miejsce, które przez was ożyje, przez dodawanie kawałków waszych marzeń w jednolitą budowę miłości. Bo są miliony milionów rzeczy do zrobienia, ale jest więcej niż wystarczająco dużo was do podjęcia tego wspaniałego zadania i przywołania go do Istnienia, teraz, gdy już zrealizowaliście zadanie wyburzenia starych ograniczeń, powstrzymywały was od robienia tego, co mieliście zamiar zrobić. Bo to, co was powstrzymywało, to sam pomysł, że nie jesteście w stanie tego zrobić w pierwszej kolejności, ale teraz, ten stary pomysł bezsilności całkowicie utracił władzę nad wami, i stoicie jak nowi ponownie, gotowi, by w końcu wyzwolić te niesamowite moce, które wszyscy nosicie wewnątrz. I to jest tym, co będziecie robili, na różnego rodzaju sposoby, w różnych miejscach. Bo niektórzy zostaną przeniesieni na jakieś bardzo dla was nowe i całkowicie nieznane terytoria w każdym tego słowa znaczeniu, a dla inni, znajdą siebie prosperujących w tym, co było starym i zmurszałym środowiskiem, ale teraz, ono będzie jak gdyby również został podpalone przez to przychodzące światło.

Bo pamiętajcie, to, co powołacie do istnienia, jest na tej właśnie planecie, gdzie spędziliście tak wiele wcieleń, i tak, waszą nową siedzibą i będzie w tej samej ćwiartce na firmamencie jak stare, ale to będzie w bardzo różne środowisko energii. A więc to, co niektórzy rozumieli jako odlot z dala od tej planety i daleko do wyniosłych i przyjaznych sfer, daleko w nieznanej przestrzeni, jest w rzeczywistości czymś znacznie bliżej domu. Bo wy stworzyliście konieczną zmianę, która przyniosła tą samą planetę do dostosowywania się do współrzędnych, które rodzą zupełnie nowe linie czasowe, które wybraliście do zamieszkania. Bo gdy odsunęliście się od starego, także stanęliście nad przepaścią, która oddzieliła was od tych nowych i bardziej żyznych warstw energii, które pomogą nie tylko podtrzymać wasze marzenia, ale także zapewnić, że przyjdą one do życia. Bo nie jesteście tutaj, aby marzyć o lepszym życiu już dłużej, jesteście tutaj, aby uczynić, że ono ożyje w każdym tego słowa znaczeniu, przez podejmowanie decyzji i inicjowanie działań, które pozwolą każdy aspekt, tego do tej pory świata wyobraźni ożyje. I to robicie, z każdym oddechem, który podejmujecie i na każdym kroku, jaki robicie, i zaczniecie składać kawałki razem, które już tam są gotowe, aby stać się zamanifestowane dzięki waszej chęci do ich zobaczenia i uznania ich.

Pamiętajcie, to nie jest tak, jak za dawnych pionierów, którzy przynosili ze sobą ich skromny dobytek i ustawiali go na pustyni, i krwią ich rąk dźwigali prymitywną egzystencję na małej polanie w dzikim lesie. Nie, jesteście tu, aby zrobić odwrotnie, bo jesteście tu, aby po prostu otworzyć magazyny skarbów, które już tam czeka na was, aby je znaleźć i te magazyny zawierają wszelkie narzędzia, jakie mogą być potrzebne do waszej dyspozycji, abyście uczynili nowy świat nie tylko nowym, ale w pełni funkcjonalnym społeczeństwem w całej okazałości. Bo nie byliście proszeni o wyjście ze starego i wejście w coś znacznie prostszego i mniej rozwiniętego, z dala od tego. Byliście proszeni, aby odejść od starych i prymitywnych sposobów myślenia i działania i do nowych i złożonych, ale znacznie, znacznie bardziej inteligentnego sposobu życia. Bo jak już mówiliśmy wcześniej, wszystkie problemy ludzkości mogą być ułożone w drzwiach samego człowieka, bo wy stworzyliście każdy z nich przez niezdolność widzenia rzeczy we właściwy sposób i przez odmowę widzenia, jak wszystko jest mocno połączone ze sobą. Ale teraz, macie otwarte nie tylko oczy, ale wasze serca na tą prawdę, a więc teraz, zaczniecie robić rzeczy w najlepszy sposób. Nie tylko dla każdego, ale dla wszystkich, a przede wszystkim z korzyścią dla siebie dla domu, waszej własnej Matki Ziemi.

Do ona będzie waszym największym sprzymierzeńcem w tym, bo wie, że będziecie tymi, którzy dają jej nowe życie. Jesteście tymi, które ją obejmą w pełni i wy jesteście tymi, którzy rozumieją prawdziwe skarby, jakie ona Wam oferuje. Bo ten świat, po raz kolejny stanie się rajem, gdzie żywotność samego powietrza, którym oddychacie i szczególny grunt, po którym chodzicie stanie się tak zakorzeniony w waszym codziennym życiu, nie będziecie w stanie już pojąć, jak mogliście żyć jako odłączeni od tego wszystkiego, jak kiedyś mieliście w zwyczaju. I razem uczynicie, że wszystko ożyje ponownie, przez poddanie waszego życia rekonstrukcji tego raju, i poprzez to uczynicie, że to marzenie w pełni przyjdzie do życia.

Zadanie to może wydawać się nie do pokonania dla wielu z was, gdy wokół widzicie brzydkie blizny zanieczyszczeń, niegospodarności i chciwości na wszystkie strony, ale pamiętajcie, że to jest tylko powierzchowne - w każdym tego słowa znaczeniu. Bo to, co jako gatunek stworzyliście nie może splamić samego rdzenia waszej Matki, to uczyniło skazy tylko jej zewnętrznej powłoce, a teraz, co będziecie stosować nie tylko służy, aby uspokoi tą skażoną skórę i rzeczywiście pomoże wyleczyć ją kompletnie i całkowicie pod każdym względem. Bo nauczycie się, jak działa magicznie, w taki sposób, w który jesteśmy przyzwyczajeni do patrzenia na to, jako codzienne i normalne, ale dla was może wydawać się prawie zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Bo nauczycie się - a może powinniśmy powiedzieć ponownie się nauczycie - ponownie dostroić i przekształcić każdą substancję, która musi zostać usunięta z tej planety, w taki sposób, że nie zostaną ślady po niej.

Zapamiętajcie, wszystko, co istnieje pochodzi z tego samego źródła, nie ma nic w Całej Kreacji, co nie jest wykonane z takich samych prostych elementów. Bo wszystko, co istnieje, składa się z tych dwóch elementów: energii i świadomości. A więc, to, co zostało stworzone może być odtworzone, rozebrane i ponownie złożone w taki sposób, że to, co było szkodliwe będzie korzystne. I pamiętajcie, co sprawia, że zielone rzeczy rosną lepiej niż cokolwiek? Obornik - taka rzecz, którą można odrzucić jako odpad, ten sam materiał jest najlepszym nawozem ze wszystkich. Więc rozglądacie się i widzicie, odpady i zanieczyszczenia ze wszystkich stron, wiedzcie, że to, co naprawdę zobaczyliście - to potencjał - w bardzo dosłownym znaczeniu. Bo posiadacie już wszystko, czego potrzebujecie, aby zbudować nowe, wszystkie klocki są już tutaj, ale mogą one być w formie, którą będziecie uważać jako utrudnienie w najlepszym przypadku, lub zagrożenie w najgorszym. Ale tak nie jest, to po prostu energia w postaci, której jeszcze nie byliście w stanie wykorzystać w jej najlepszych zaletach, ale to jest tym, czego nauczycie się teraz, w różne bardzo zaskakujące sposoby, możemy dodać. Bo będziecie uczeni przez ekspertów i nauczycie się, że to, co ludzie myślą, że jest niemożliwe, to w rzeczywistości niczym więcej, niż niż po prostu kwestią reorientacji.

Bo nauczycie się skręcać i wyginać i kształtować wszystko, czego potrzebujecie do właściwych rzeczy - bez względu na to, jakim rodzajem niewłaściwej rzeczy mogą się być wydawać w tej chwili, i nie ważne jak bardzo będziecie się starali, nie będziecie w stanie obrócić "złych" rzeczy w jeszcze gorsze rzeczy. Bo częstotliwości, które kontrolujące funkcje, te same wibracje, które umożliwiają wibrowanie na tak wysokiej częstotliwości, że nic nie wibruje na tym samym wysokim poziomie będą mogły dosłownie dostroić do nich. Innymi słowy, nie możecie utworzyć spustoszenia w żaden sposób, i nie będziecie w ogóle niczego zniszczyć przez niezdolność zrozumienia złożoności tego procesu. Bo to, co będziecie robić, będzie takie proste dla was ja ABC i podejdziecie do zadania z lekkością serca, która zapewni sukces na każdym poziomie.

Bo nawet jeśli same te procesy mogą być interpretowane przez ludzki mózg jako bardzo zaawansowane i złożone, to nie jest coś, co będziecie musieli ciężko studiować w naukowych szkołach przez lata w celu opanowania. Bo wszyscy już jesteście mistrzami tego, a więc, wszystko co musicie zrobić, to przekwalifikować się dla opanowania własnych wątpliwości co do tego, jak i kiedy to zrobić dobrze. Ponownie, nie ma sposobu, aby zrobić to źle, można tylko to zrobić w odpowiedni sposób i znacie już właściwą drogę. I to jest tym, co zacznie się wynurzać w was wszystkich teraz, gdy krok po kroku pozwolicie, aby te stare pomysły ograniczenia w końcu spadły na ziemię. I gdy to zrobicie, możecie zacząć widzieć, jak się sprawy dosłownie zacząć się schodzić razem wokół was, a coraz więcej bitów i kawałków waszej krainy marzeń stanie się widoczne. Nie tylko dla Was, ale dla każdego, kto wybiera w swoim sercu skupienie się na świetle.

Pamiętajcie, nawet jeśli jesteście pionierami, istnieją miliony milionów tam gotowe do przekroczenia całej tej samej przepaści, którą udało się wam pokonać i gdy tylko najszybciej zaczniecie wypełniać ten nowy świat niezbędnymi konstrukcjami, oni nie będą mogli nie zauważyć tego, co się dzieje. A więc, będą dodawać swoje światło do tych procesów, czyniąc toczenie się kuli coraz szybszym i ten mocno splot światła rosnący większym i większym, ponownie łapiąc więcej przed wpadnięciem do głębokiej szczeliny, w której rozważaliby spadanie dalej w dół. Innymi słowy, będzie to spirala światła rosnąca zawsze na zewnątrz, dotykająca coraz więcej serc, gdy przebiega, a to z kolei sprawi, że ta spirala podnieść jeszcze bardziej swoją prędkość. I nie myślcie, że wypadliście z trasy, jeśli nie zobaczycie pewnych zmian w swoim życiu, w bliskiej przyszłości. Bo one już tam są, ale gdy te skomplikowane wzory pozwalają również na indywidualne trasy, pamiętaj, że twoja ścieżka może być o wiele bardziej skomplikowana niż sąsiada, ale dodaje ten sam niesamowity pęd do tej coraz większej spirali ujawniającego się światła, które ustawiliście w ruch wszyscy przez nieubłagane naciskanie, aby uciec od starych gęstości do świeżego i podnoszącego powietrza jutra. Ale teraz jesteście w końcu tutaj i teraz w końcu zaczniecie się rozwijać w całej krasie, i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, na co możecie "natknąć" się najpierw. Bo jak mówiliśmy we wcześniejszych przesłaniach, pozwólcie ciekawości kierować wasza drogą, bo ona w istocie poprowadzi was do wszystkich tych ukrytych skarbów, które czekają na was wszystkich, gotowe, aby je odkryć. Więc szukajcie, a znajdziecie - w każdy sposób, w każdym kierunku, a to, co możecie znaleźć, będziecie mogli używać do tworzenia nowych, miejsc dla wszystkich, którzy starają się zacząć żyć pełnią życia, kwitnąc w pełnym świetle i dłużej nie ukrywać się w głębokich i ciemnych cieniach z przeszłości.

2 komentarze:

  1. Oddaje teraz. Najlepsze co można przeczytać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Napełnia nadzieją w którą inwestuję cały czas od początku mojego tu pobytu.

    OdpowiedzUsuń