poniedziałek, 30 czerwca 2014

Kryon - Komunikacja Duszy; Część 2

Witam wszystkich!


Dziś druga część przekazu na temat komunikacji duszy. Nie będę streszczał, zainteresowani przeczytają, bo warto.


Kryon - Komunikacja Duszy; Część 2


Channeler: Lee i Kryon

Niedziela, 23 lutego 2014 w San Antonio w Teksasie (opublikowano 18 czerwca 2014)

Pozdrowienia, moi drodzy, jestem Kryon z Magnetycznego Serwisu. Dziś po południu, będziemy nazywać tą wiadomość drugą częścią "Komunikacji duszy". Wczoraj [Komunikacja Duszy, część pierwsza] została wypełniona instrukcjami jak Duch może komunikować się z wami i inne energie też, na tej planecie, które są nieliniowe, a może nawet wielowymiarowe. W tej wiadomości, mówiliśmy wam instruując o waszej komunikacji z innymi. My nawet nie wspomnieliśmy, kim są ci inni.

Cały obiekt jest większy niż myślicie. Nadejdzie dzień, gdy nauka potwierdzi, że planeta jest dosłownie wypełniona siłą życiową, która jest niewidoczna, a część z niej nawet ma formę świadomości. W tym czasie, zostanie ponownie ocenione "co żyje", a możecie nawet mieć redefinicję samego życia. Wczoraj dyskutowaliśmy, jak komunikować się z wieloma z tych energii, i było wiele do omówienia. Dziś jest to bardziej osobiste.

Komunikacja Duszy, część druga

Trafiliście tu dzisiaj, aby zobaczyć, jak możecie poprawić siebie duchowo, ale nauka idzie dalej poza to. Może ujawnić rzeczy, których nie wiedzieliście wcześniej. Komunikacja duszy może być również określona jako "sam z sobą", a więc jest to również temat "nawiązania kontaktu z własną boskością". Czy nie jest prawdą, moi drodzy, że całym celem dzisiejszej lekcji jest to, jak się skontaktować z nieliniowymi częściami siebie? To jest komunikacja duszy.

Czy możecie w ogóle wyobrazić sobie możliwość, że jesteście podzieleni na wiele części wielowymiarowych? Jak już mówiłem, jesteście rzeczywiście w wielu miejscach na raz, ale znaczna część z was jest naprawdę wibracyjne wyższa niż świadomość, dlatego nazywa się waszym "Wyższym Ja". Równoważenie tego wszystkiego i stawanie się jak mistrzowie planety jest naprawdę tym, że możecie się skontaktować z innymi częściami siebie, które są święte. To jest komunikacja duszy. Więc wszystko, co powiemy, od tego punktu stosuje się do tego równuież - wy, komunikujecie się z "wyższymi wami".

Przeżycie duchowe

Zabiorę was do tyłu trochę. Jak wiele wcieleń harówki przeszliście przez stare energie? Harowaliście przez nie? Podrywaliście się w górę i stara energia planety was powalała. Jest to metafora przebudzenia starej duszy do zrozumienia Boskiego celu dla siebie i planety, jedynie, aby było ignorowane, lub, co gorsza, "znalezione", a potem obawiane.

Stare dusze, wydawało się, że po prostu zaczynaliście na duchowej ścieżce i to was zabijało. Wracaliście ponownie i wtedy umieszczeni w wojnie i też was zabiło ponownie. Wróciliście, obudziliście się; staliście się nawet szamanem i zabito was za to, że byliście oświeceni. Ile wcieleń minęło, gdzie wszystko, co mogliście zrobić, to utrzymać własne i starając się przeżyć w świecie bardzo starego, ciemnego myślenia? Przetrwanie stało się słowem, które oznacza coś zupełnie innego dla starej duszy. Wysoka świadomość w starej energii jest jak kwadratowy kołek w okrągłym otworze, i tym, do czego stara dusza jest używana.

Moi drodzy, to się kończy - to wszystko - i to było proroctwo rdzennej ludności tej planety na ten czas. Tutaj jesteście, gotowi na to. Ale planeta nie będzie nagle stawała się większą w świadomości, drodzy. Zamiast tego, system wokół was i energie wokół was zaczną być coraz łatwiejsze, dzięki czemu będzie znacznie łatwiej przetrwać dla takich jak wy. Będzie znacznie mniejszy opór i więcej otwartości u wielu ludzi niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to początek bardzo powolnej zmiany.

Oznacza to również, że będzie wam łatwiej się zrównoważyć. Używaliśmy tego słowa "równowaga" w kółko. Wiele razy ci w ezoterycznych systemach wierzeń wchodzili w niektóre kategorie życia ludzkiego, bo to czysty survival. To proste, być pustelnikiem, mówiąc nawet do mojego partnera. Jeżeli nie musisz pokazać swojego światła, to jest łatwiejsze. W przeszłości, jeśli pokazałeś swoje światło, byłeś ścigany! Rozumiecie, o co mi chodzi, prawda? Bo gdy otworzyliście drzwi i światło się wylewało, wszyscy patrzyli na ciebie, bo byłeś inny. Co jest nie tak z tym obrazem? W przeszłości oznaczało to twój koniec. To, co się zmienia. Ale trudno o tym zapomnieć.

Nieingerencja

Więc w tej energii, obok precesji równonocy, mamy kilka nowości: pierwszą rzeczą, jaką chcielibyśmy dać to, to, co nazywamy "zasadami Stwórcy". Teraz, te zasady nie są tym, co myślicie. Bądźmy jeszcze bardziej szczegółowi. Nazwiemy je z prawem Boga dla ludzkości.

Przepisy te nie są łamliwe, ani nie chcemy, aby były takie. Absolutnie nigdy ich nie naruszamy. Duch nie jest jak człowiek. Nie ma świadomości, która jest liniowa, z zasadami lub prawem, które musi być przestrzegane, czy też nie. Są różne rodzaje prawa. Na przykład, prawa fizyki są bezwzględne i mają do czynienia z tym, jak materia zachowuje się w waszej rzeczywistości. Prawa fizyki nie są prawami do przestrzegania przez świadomość; są prawami materii. W podobny sposób, istnieją prawa, duchowości – sposób. w jaki Bóg działa.

Więc pozwólcie mi powiedzieć o niektórych z nich. Przede wszystkim, dla całej ludzkości są uhonorowaniem, piękne i życzliwe. Czy można oczekiwać czegoś innego od kreatywnego źródła? Oto jedno prawo: Stoimy obok was, chyba że zaprosicie nas do środka To jest więcej niż wolny wybór dla ludzkości; to jest prawo stwórcy. Czy nam się podoba ta część? Nie bardzo, bo nasza miłość chce krzyczeć, że tu jesteśmy, ale nie możemy. To jest nasz sposób na uhonorowanie wolnego wyboru istoty ludzkiej. Jeśli naprawdę wiedzieliście, że jesteśmy tutaj, to natychmiast zmieniłoby wszystko i nie byłoby testu. Nie, wybór, aby nas znaleźć musi być wasz i tylko wasz.

Moi drodzy, stara energia tej planety była trudna dla nas wszystkich. Obudziliście się i jesteście w trybie przetrwania, a w starej energii większość ludzkości po prostu nie była zainteresowana i nie pozwoliła nam wejść. Czy możecie sobie wyobrazić jak wasze dzieci nagle stają inne i nie rozpoznają was? Czy możecie sobie wyobrazić ich wędrówki i walenie w ściany, bo nie widzą? Wyobraźcie sobie, że macie jedyną latarkę gdzieś w dowolnym miejscu, a one są w ciemności i się boją. Ale nie możecie używać latarki, chyba że o to was poproszą. Oni nigdy was nie zawołają, bo nie znają nawet waszych imion! Nie pamiętają, kim jesteście. Urodziliście je i dbaliście o nie, ale one nie wiedzą, że istniejecie. Czy możecie sobie to wyobrazić? To jest nasze prawo.

Inne prawo: Gdy jako człowiek otworzysz rękę i serce do duchowych poszukiwań, rzeczy się zdarzają. Wielu z was nawet ma rodowód Akashy w pamięci i jak to jest (i być może kłopoty, które przynosiło w starej energii). Kiedy zaczynacie odpowiadać na to wewnętrzne duchowe pytanie, "Czy jest tam więcej?", to pozwalacie nam wejść. W tej chwili wszystko się zmienia i my zaczynamy się komunikować. To jest nasze prawo. Ale gdy coraz więcej z was to robi prawo rozszerza się na inne atrybuty wokół was także. Wtedy też zaczną się zmieniać. Kiedy wystarczająca Ludzi rozpoczyna ten proces, ta szczególna planeta zaczyna się zmieniać. To się nazywa szybkie nadążanie.

Teraz, to jest czas, gdy robi się dobrze. Zmiana również musi zrobić się w tym, co nazywacie czułością na energie w człowieku. Kiedy wchodzicie na pole bitwy, gdzie siatka krystaliczna przypomina, co tam się stało, to czujecie ten dramat. To się zmienia i my powiedzieliśmy wam o tym. Jednak, powiedzmy, idziecie na to pole walki z kimś innym. Czujesz to, ale on nie. Dialog może wyglądać tak:

"Co się z tobą dzieje?"

Możesz powiedzieć, "Nie czujesz energii tutaj?"

"Jakiej energii? Co masz na myśli?" on odpowiada.

"Coś tu się stało. Nie czujesz tego?"

"Nie, ja nie."

Tak jest, gdy patrzą na ciebie i myślą, że może udajesz, że chcesz ich uwagi, albo, że jesteś "w roli" nadwrażliwej osoby duchowej. Jaka jest różnica między wami a nimi? Odpowiedź jest taka: pozwalacie tej świadomości wejść, a oni ją blokują. Mamy zamiar rozmawiać o blokadach za chwilę.

Niektórzy z was pójdą do lasu i będą go czuć. Otacza was swoją miłością i pięknem. Gaia mówi do was. Drzewa wydalają tlen w życzliwym systemie fotosyntezy. Rośliny dają wam tlen, a wy dajecie im dwutlenek węgla. Jakiż system! Rozejrzyjcie się. Nauka powie, że układ się stał przez przypadek – Przypadek? Czy tak uważasz? Jaki piękny systemu! Same drzewa wiedzą, kim jesteś. Idziesz do lasu i czujesz, że cię przytulają, ale być może ktoś inny jest obok ciebie, kto przyszedł z piłą łańcuchową. Nie obchodzi go i on nie czuje. Dla niego las jest tylko zasobami. Jaka jest różnica między wami? Nie ma osądu tutaj, ja tylko pytam was. Jak myslicie, jaka jest różnica? Odpowiedź: pozwalacie wielowymiarowej świadomości zaistnieć, a oni nie. Widzicie, stajecie się coraz bardziej świadomi wielowymiarowej komunikacji duszy. W tym przypadku, to wasza ogromna energia duszy komunikuje się z innymi częściami planety, które są również wielowymiarowe.

Po podjęciu decyzji, że jest w porządku, odczuwać tą energię, ona tam będzie. Większość ludzkości do tej pory nie podjęła takiej decyzji. Blokują ją. Prawo jest tym - ta komunikacja przyjdzie do Ciebie tylko z twoim zezwoleniem. W chwili gdy otwierasz drzwi pozwolenia, możesz zacząć ją czuć. To są nasze zasady.

To nie tylko pozwolenie na komunikację z kreatywnego źródła, ale również z niesamowitą liczbą tego, co nazwalibyśmy innymi dobroczynnymi energiami. Te pozostałe są reprezentowane przez grupy o nazwach, które im nadaliście. One również nie mogą dotrzeć do was, jeśli nie pozwalacie na to. To ich zasada, jak również. Wasze imiona dla nich, to są Plejadanie, Arkturianie, Sirianie, Hathorzy lub ci z Oriona. Jest ich o wiele więcej, ale jeśli nie otworzycie się na możliwość ich (istnienia), nie mogą raczej z wami się komunikować.

Większość ludzkości będzie stała obok was, gdy komunikujecie się i myśleć, że nie jest z wami dobrze. To jest sposób, w jaki to wygląda dla nich. Słuchajcie, drodzy, przyjaznych grup, które reprezentują waszą esencję DNA [wasze nasiona biologiczne,] i którzy wiedzą, kim jesteście jest wiele. Ilość pomocy, jaką macie na tej planecie jest oszałamiająca, ale większość ludzkości nie pozwala sobie na świadomość tego albo nie pozwala takiej możliwości wejść do ich rzeczywistości.

Stare Dusze

Teraz, to jest gdzie stare dusze przychodzą. Drodzy, jesteście już dostrojeni do góry! Jeśli słyszycie mój głos lub czytacie te słowa, pozwalacie na to. Powiem wam, co się dzieje, drodzy, bo są różne stopnie pozwalania. Ale pierwszy jest - otworzyć drzwi - i to się zaczyna.

Energia 2014 i poza zamierza rozpocząć tworzenie nowych paradygmatów na planecie. Te nowe paradygmaty są do odkrycia, przebudzenia, zrozumienia i doświadczeń "a-ha". Nie wszystkie z nich będą duchowe. Nauka odkryje wiele rzeczy, które postawią nowe pytania. Te pytania i odpowiedzi będą wtedy otwierały drzwi, które nie od razu będą wydawać się duchowe, ale wszystkie prowadzą w tym jednym kierunku. Nowe odkrycia fizyki kwantowej i świadomości, która była ukryta zmieni zasady, zmuszając biologię i fizykę razem do dziwnego związku. Spowoduje to przemyślenia samego życia i doprowadzi do dowodu wielowymiarowej rzeczywistości innych świadomości wokół was.

Nowe odkrycie - nowa rzeczywistość

Lekarz operuje pacjenta. Chemicznie, pacjent jest nie czynny. Być może jego serce zostało usunięte, a inne jest gotowe do umieszczenia w ziejącej jamie w jego piersi. Maszyna utrzymuje go przy życiu przez pompowanie jego krwi. Jego esencja życia unosi się nad stołem operacyjnym i jakoś to wszystko obserwuje. Niektórzy pacjenci zgłaszali widzenie rzeczy, które tylko lekarze wiedzieli, a niektórzy nie. Ci, którzy poszli na ten zabieg z pozwoleniem, widzieli siebie na stole. To jest "komunikacja duszy". Wielowymiarowa część z nich obserwowała to wszystko.

Jest tak dużo, żeby popatrzeć, a część z tego będzie udowodniona z czasem. Kiedy studia rozpoczną się na dobre, niektóre z tych rzeczy zaczną się otwierać. Ludzkość będzie musiała dać pozwolenie na zupełnie nowy zestaw pojęć o życiu, a jednym z nich będzie to: Wielowymiarowe życie jest wieczne, całkowicie oddzielone od życia cielesnego. Świadomość jest zawsze, a dusza rzeczywiście wraca w kółko. Czy może kiedykolwiek być dowód na to? Tak. Ale wielu będzie zaprzeczać. Gdy coraz więcej dzieci zaczyna pamiętać ich ostatnie natychmiastowe zgony i może podać fakty, które nie mogły być znane, to zaczynają być badane / studiowane przez tych, którzy są głównym nurtem. Coraz więcej dzieci opowiada swoje historie, i poznacie, że nowy rozdział w duchowej świadomości rozpoczął się na naszej planecie. Wiele będzie zaprzeczać temu, co odkrycia pokazują, bo nie pasuje do ich prawdy.

Kiedy ziemia zaczyna patrzeć na to, to zacznie kolei odwracać rogi całej duchowej wiary. Jak daleko to jest? Daleko, daleko. Nie martwcie się o to, drodzy, bo tam będziecie. Nie nakładajcie terminu na ten temat. Kiedy to się będzie działo, zamierzacie tam być. Następnym razem, kiedy obudzicie się w tym [przyszłym] życiu, na wielu poziomach będziecie pamiętać, kim jesteś. Będzie to w sposób znacznie większy niż tym razem. Nie stanie się to później w waszym życiu. Zamiast tego, to się stanie, kiedy będziecie dzieckiem. Możecie być niektórymi z tych przykładowych dzieci!

Blokady i filtry dla komunikacji Duszy

Pozwól mi mówić o blokadach i filtrach. Główną blokadą dla pozwolenia, aby czuć te wielowymiarowe rzeczy lub w nie wierzyć, jest tradycja. Używamy tego słowa w znaczeniu "to, czego już was nauczono". To, czego was nauczono posiada energię nad wami, wy nie widzicie, jak to wszystko jest potężne, ale jest. Zmiana sposobu waszej wiary wymaga przemyślenia czegoś, co było święte lub cenne dla was, ponieważ ktoś lub niektóre organizacje, którym zaufaliście nauczyły was tego. Być może byli to twoi rodzice lub szkoła lub inne osoby, które kochasz, podziwiasz i wielbisz? Prawda jest uznaniem pojęć, które były nauczane. Kiedy tak się dzieje, twoja świadomość "posiada je", a coś innego niż ta prawda nie jest postrzegana przez Ciebie jako prawdziwe. To zobowiązanie, które zrobiłeś, i to stawia cię w boxie, że ty nawet nie wiesz, że w nim jesteś.

Jak ludzie przechodzą przez tą niesamowitą blokadę? Jak możecie zmienić tradycję? Odpowiedź jest, że należy zawiesić to, czego nauczono i dać pozwolenie na coś innego. To jest tak trudne, że niektórzy nigdy przez to nie przebrną. Nie mogą, i pozostaje to, co nazwaliśmy stałą blokadą. Profesjonaliści mają zazwyczaj silne blokady, bo mieli najdłuższą edukację, aby dostać tam, gdzie są teraz. Dla nich pozwolić informacji, która stawia wyzwania temu, czego się nauczyli jest trudne, jeśli nie niemożliwe dla ich rzeczywistości, bo to chaos w ich przeżyciu intelektualnym.

Filtr: Czasami, Lightworkers pozwalają, aby niektóre informacje mogły stać się ich prawdą, ale nie wszystkie. Powiedzmy, na przykład, że to, czego was uczono walczy z jednym lub dwoma aspektami ezoterycznego systemu, którego Kryon uczy. Jesteście otwarci na niektóre, ale nie dla innych. Czy to problem? Nie. Znowu macie wolny wybór, aby "oczyścić okno" waszej duszy, aby zobaczyć, jakiej części potrzeba. Wasza psychika ludzka przegradza w sposób liniowy, więc możecie być szeroko otwarci na jednego rodzaju rzeczy, a w jeszcze innych nadal jesteście niezdecydowani. To się nazywa filtr, i rozumiemy, że objawianie prawdy jest procesem ciągłym, dla ludzi.

Filtr powstrzymuje was przed widzeniem całego obrazu, ale daje pozwolenie na inne rzeczy, które są dokładne. Więc możecie powiedzieć, że zniekształca to, co robicie i jak to robicie. Najlepiej to zaobserwować u uzdrowicieli, wróżek i channelerów którzy mieszają stare energie z nowymi.

Weźmy channellera, na przykład. [Kryon uśmiecha się] On może siedzieć przed tobą i będzie czuł, że ma dobre i prawdziwe informacje. Jednak, zapis jego przekazu wyraźnie pokazuje, że jest lepszy w pewnych obszarach niż inne. On da wam przewidywania przyszłości, ale to się nie wydarzy. On da wam czas i datę, ale nic się wtedy nie dzieje. Więc co myślicie o takim channellerze? Możecie pomyśleć: "No cóż, może on naprawdę nie channeluje?" Jest wielu, którzy tak naprawdę channelują, ale którzy wciąż "czyszczą okna", jak interpretować to, co widzą.

Posiadają filtr i filtr może być taki, że ich nauczono, że przyszłość będzie wypełniona zagładą. Więc to jest tym, czego szukają, gdy są w stanie channelingu. Trudno im to otrząsnąć i oni rzeczywiście będą channelować, ale w procesie będą patrzeć na potencjał tego, co będzie się działo na tej planecie oraz w "zupę możliwości" i zamiast widzieć najsilniejsze z nich, raportują te najbardziej dramatyczne - nawet jeśli są to potencjały bardzo odległe. Widzicie? Ich filtr przyciąga ich do negatywnego nie ważne czego.

Przez 25 lat, mówiłem wam, przez mojego partnera, że najsilniejsze potencjały dla waszej planety są takie, że powoli oczyszczacie rzeczy. Nowa Energia jest na was i jesteście prowadzeni w kierunku pokojowej planety. Mówiłem wam, że nie będzie żadnych problemów przy zmianie tysiąclecia, i nie było żadnego. Powiedzieliśmy, że zimna wojna się skończy, i tak się stało. Wbrew wszystkiemu i starożytnej przepowiedni, w 1989 roku mówiłem, że zmieniliście narożnik, i tak było. To pozostaje najsilniejszym potencjałem waszej przyszłości. Teraz mówię wam, że stary energia będzie walczyć, i tak jest [spójrzcie na swoje wiadomości]. Chce ciągnąć was do tyłu tak, aby pozostała u władzy. Ale nie może.

Pokój na Ziemi i wyższa ogólna świadomość pozostaje najsilniejszym potencjałem, i dlatego jestem tu, moi drodzy. Mam nadzieję, że to jasne. Ale to nie znaczy, nie istnieją żadne inne potencjały. Istnieją pewne potencjały, które prawdopodobnie nie przydarzą się w ciągu milionów lat. Są to też stare potencjały, ale wciąż są "tam" i channeller będzie widzieć przez ich ciemny filtr i nigdy nie zobaczy większego obrazu. Filtr jest tym, że kara nadchodzi, więc bez względu na wszystko, wracają i dają taką wiadomość. To jest filtr.

Inny filtr: Co będzie, jeśli ci zadam osobiste pytanie w tej chwili? Znam cię, więc mam zamiar zapytać: "Czy wierzysz, że to jest prawdziwe? Czy uważasz, że ten channeling jest prawdziwy?"

"Tak, myślę", mówisz.

"Kochany, czy wierzysz, że masz Akashę, która ma wiele przeszłych żywotów reprezentowanych w niej i że jesteś starą duszą?"

"Tak, wiem."

To dobrze! Robisz dobrze, i dajesz pozwolenie, czyż nie? Zaczynasz komunikację duszy. "kochany, jesteś gotowy, aby przejść do następnego poziomu?"

"Tak, jestem."

Rzeczywiście! Następnie tak postępujesz, a pierwszą rzeczą, która zaczyna się dziać jest to, że twoja szyszynka podnosi się i daje intuicyjne myśli. Zaczynasz mieć dobrą komunikację, ale nagle się zatrzymuje. Filtr jest tam.

Filtr: Nie zasługujesz na ten dar komunikacji. Jesteś niegodny.

Dlaczego jest tak, że ludzkość będzie patrzeć na życie mistrza i zamiast słuchać tego, co Mistrz ich nauczał, oni decydują, żeby oddać pokłon i cześć temu mistrzowi, mają naśladować cierpienia, przez które mistrz przeszedł? To jest filtr! Czy widzicie to? Więc zamiast pochłaniania wiadomości, wchłaniacie to, że jesteście niegodni ponieważ nie przeszliście przez to, przez co on przechodził.

Dlatego - Gotowi? – aby otrzymać miłość Boga i uznać boskie wnętrze, musisz cierpieć. To jest filtr. To nie jest osąd, moi drodzy, to jest po prostu ujawnienie sposobu, w jaki ludzie podejmowali decyzje w starej energii, który nie miała pozwolenia. Ludzkość patrzy na pewne rzeczy bez widzenia struktury lub wiedzy i mądrości, co to naprawdę oznacza. Ten filtr, więc ma podłoże we wszystkim, co robisz duchowo i ciągnie do tego, czego zostałeś nauczony. Czy wiesz, jak wiele procesów New Age jest w oparciu o niegodność? Wiele. Być może nadszedł czas, aby przemyśleć pewne rzeczy i zamiast niegodności zacząć od tego: Jesteś wspaniały! Więc zabierz się za tworzenie wspaniałej komunikacji duszy. Zasługujesz na to!

Zacznij od początku. Zadaj sobie pytanie, czy jestem kochany? Następnie pozwól nam wziąć cię za rękę i pójść stamtąd. Poczuj dreszcze w odpowiedzi na to pytanie, jeśli naprawdę pytasz z czystej intencji. Chodźmy do duchowego przedszkola i zacznijmy stąd, drogie stare dusze, więc bloki i filtry zaczną znikać i intelekt zejdzie z drogi.

Aby dać wam wiadomość, którą słyszycie dziś, mój partner musiał nauczyć się zrzucić swoje filtry, a były silne. Jego filtry mówiły mu: "To nie jest sposób jak mogłoby być. Naukowo, to nie ma sensu, w 3D rzeczy nie działają w ten sposób." Powiedział do siebie w pierwszych dniach, "Lee, udajesz że channelujesz, ty to sam robisz;. To nie może się wydarzyć." Potem jego filtry powoli były pokonywane przez prawdę, którą widział. Największy - jego brak poczucia własnej wartości. Mój partner powiedział: "Jeśli ja otworzę usta, mam zamiar zrobić z siebie głupka." Dobrze, zrobił! Następnie to zwalczył i to było lepiej. Potem pozwolił nam przyjść i to było jeszcze lepiej. Wiecie, jak dostaliśmy się do niego? Dostaliśmy się do niego przez jego serce, a nie jego intelekt. Wtedy, i tylko wtedy, musiał zważyć różnicę między jego głową i sercem i serce wygrało.

Moi drodzy, to jest nasze zaproszenie dla was, teraz, gdy znacie zasady. Jesteśmy tu cały czas. Jak mocno w to uwierzysz? Jesteśmy gotowi pomóc w każdej rzeczy. Jak mocno w to uwierzysz?

Teraz już wiesz, blokady; To tradycja, przeszłe nauczania i myślenie w starej energii. Nie ma osądu, czego nie wiedziałeś bazując na starej energii, która nigdy nie pozwoliła ci wiedzieć. Jak możemy nigdy nie być w osądzie jakiegokolwiek człowieka? Jak możemy was winić za to, że nie widzicie światła, gdy byliście zamyknęci w ciemnym pokoju? To nie jest wiadomość, gdy mówimy, że się myliliście, a teraz macie rację. To jest wiadomość, że byliście w ciemni i teraz światło zostało włączone! To jest przesłanie, które mówi, że nadszedł czas, aby zacząć być ponad to, co myślicie, że wiecie na podstawie widzenia nowych rzeczy, o których nie wiedzieliście, że są tam!

Stara dusza przenosisz światło. Być może potrzebujesz zacząć od początku w tym, co myślisz, że to jest prawda. Uzdrowicielu, słyszysz to? Wiem, kto jest tutaj. Więc chcecie jak również wiedzieć, dlaczego rzeczy nie działają? Wiem, kto tutaj czyta to! To dlatego, że stara energia zmusza was do robienia rzeczy, które po prostu nie działają teraz. Och, możecie kontynuować, ale jesteście tak potężni, i chcemy żebyście mieli wyniki! Podwoić! Potroić! Wasz potencjał, aby pomóc ludzkości jest niesamowity!

Koordynatorze, posłuchaj tego i nie zinterpretuj źle. Nie musisz być ubogim, aby poznać Boga. Wszystko w porządku u ciebie z tym? Możesz zarabiać na życie i stać prosto i powiedzieć: "Jestem uzdrowicielem, jestem czytelnikiem" i możesz zasługiwać na wymianę energii. Może to być handel wymienny lub prawne środki płatnicze za twoje usługi i to jest właściwe. Kto ci powiedział, że nie możesz? Odpowiedź: Tradycja. Jeśli jest to duchowe, to ma być za darmo. Słyszałeś to? Jeśli oferujesz usługi, możesz zarabiać tym na życie, i nie będziesz naruszać żadnych zasad duchowych.

Niech jakiś duchowy rozsądek zwycięży. Istnieją sposoby, aby zrównoważyć równanie, gdzie rozdajemy rzeczy, które nie są zastrzeżone i bierzemy opłaty za te, które są. Powiedziałem mojemu partnerowi lata temu: Niech komunikaty Kryona będą bezpłatne! Niech ta energia będzie za darmo. Słyszysz i czytasz to za darmo, mój drogi. To jest wynik. Powiedziałem mu, że dla niego jest odpowiednie, aby zarobić na życie przez rzeczy, które robił jako Lee, człowiek. Jego nauczanie i jego produkty fizyczne pochodziły z jego narzędzi i talentu, ale wiadomości od Kryona powinny być dostępne dla wszystkich. Czy widzicie integralność tego? Czy widzicie równowagę w tym?

Nie musisz cierpieć i nie trzeba być ubogim. Możesz stanąć prosto, stara duszo. Nadszedł czas, aby być zrównoważonym z tymi rzeczami. Niech inni widzą boską równowagę w tobie. Zacznij widzieć i eliminować blokady i filtry, które stoją na drodze twojej świetności. Jeśli weźmiesz za rękę Ducha, twoje Wyższe Ja zacznie do ciebie mówić. Gdy tak się stanie, to da Ci informacje, które pomogą przedłużyć twoje życie i zdrowie. Moi drodzy, nie będziecie musieli martwić się o przetrwanie w starej energii, jeśli zastopujecie blokady i otworzycie filtry.

To jest wiadomość dnia dzisiejszego, ale także wiadomości z wczoraj i na jutro. Jest tak wielu z was i tak wiele nowych w tej pracy, i potrzebujecie to usłyszeć wiele razy. Teraz znowu, wiem, kto tu jest, wiem, kto słucha, kto czyta i kto ogląda. Znam ten upór ludzkiego mózgu, więc powiem ci to, "Jeśli nie w tym życiu, to w przyszłym. Jesteśmy bardzo cierpliwi i tak jak ziemia."

Mogą być problemy po drodze, drodzy, i będą tacy, którzy mówią: "cywilizacja idzie do tyłu." Chcę, żebyście kierowali się zdrowym rozsądkiem. Gdy ponownie skalibrujecie całą ziemię i obejmiecie kalibracją świadomość ludzką, będzie wielu z tych, którzy wpadną we frustrację. Będą wyzwania. Stare sposoby nie działają już. Macie zamiar zobaczyć podziały we wszystkim, nawet nowym wieku. Mówiłem wam to. Ta wiadomość nie współgra z tymi, którzy inwestowali w stare nauczania i tradycje. Ale ona będzie postrzegana jako objawienie dla tych, którzy na to pozwolą.

Odświeżcie swoją prawdę!

I tak to jest.

Kryon

2 komentarze:

  1. Oj trudne są te filtry, trudne, mocno szarpią jak się podchodzi do przebrnięcia przez nie.
    ... i to mnie martwi, formatowanie dzieciaków już od małego, szkoły, kościoły, rodzice, kary... 25 lat w klasie na drewnianym krześle... ad ostatniego niusa z dziewczyną co poszła z nauczycielem biologi - jakiejż to desperacji uczy...

    OdpowiedzUsuń
  2. Na początku, stań się obserwatorem, jak zadajesz jakieś pytania wycisz się, najlepiej przed snem, kieruj się sercem nie umysłem. To ławiejsze niż myślisz, daj się poprowadzić. Zawsze odpowiada.    Kto pamięta że jest Duchem?

    OdpowiedzUsuń