środa, 4 czerwca 2014

Mateusz Ward – o Putinie, Obamie, papieżu, rasizmie i „wydarzeniu”.

Witam wszystkich!


Kolejny z comiesięcznych przekazów Mateusza obszernie omawia wiele tematów w odpowiedzi na zapytania czytelników. Może i wielkich rewelacji w tym nie ma, ale ciekawostki są.


Mateusz Ward – o Putinie, Obamie, papieżu, rasizmie i „wydarzeniu”.

jak otrzymane przez Suzy Ward,
2 czerwca, 2014
www.matthewbooks.com

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew.

Najpierw powiemy, że wszystko, co dzieje się w waszym świecie, jest odpowiedzią na coraz bardziej wzrastające wibracje, a wraz z wyraźnym postępem, widzicie resztki tego, co w sposób naturalny podąża za odejściem ciemności. Wolni od tej osłony negatywności, ludzie nie są już pod jej ociężałym wpływem, ale raczej zgodni z głęboko zakorzenionymi przekonaniami religijnymi, politycznymi lub filozoficznymi, a czasami od obłąkanego funkcjonowania psychicznego, które jest potęgowane panującymi wibracjami.

Teraz szczęśliwie odpowiemy na główne kwestie, którymi wyraziliście zainteresowanie.
Co działania Władimira Putina na Ukrainie zapowiadają w tym regionie?
W perspektywie krótkoterminowej, ogólne zamieszanie i w pewnych kręgach, walki. Putin chce tego samego, czego inni przywódcy krajowi chcą : silnej gospodarki, stabilnego rządu i spokoju obywateli. Nie zdawał sobie sprawy z wielkości niezadowolenia wśród Ukraińców i nie przewidział oburzenia po tym, jak żyjący na Krymie głosowali, aby dołączyć do Rosji, gdzie większość wyborców poczuwa się komfortowo znajomo.

Właściwie, to jest sprawa ponownego połączenia. W całej pisanej historii granice krajów kołysały się tam i z powrotem, zgodnie z zwycięzcami wojen, wynikały z tego zyski lub straty kontroli, oraz potrzeby zasobów naturalnych. Nigdy tych kilku w mocy nie rozważało, jak to wpłynęło na populację, która musiała znosić wyniki podziału kultury na różne lojalności narodowe lub łączenia różnych kultur pod jedną flagą.

Ten trwający wieki - stary system rozpada się w szwach i ramię w ramię z upadkiem reżimów tyrani, gdy podnoszą się głosy do crescendo z żądaniami zmian. Niezgody co do dokładnie w jakim kierunku te zmiany powinny pójść są ze względu na utrzymującą się dualność wewnątrz jednostek w skrajnościach przekroju - progresywnych, futurystycznych pomysłów na jednym końcu, zamiaru trzymania lub powrotu do przeszłości na innym. Gdy światło nadal się intensyfikuje, skrajności znikną, gdyż pragnienie życia w harmonii, staje się coraz silniejsze.

Czy będzie sprawa gazu między Rosją i Chinami poważnie szkodliwa dla USA ekonomicznie ? Czy kraje te starają się wyprzedzić USA militarnie ?

"Nie" na oba pytania, i my widzimy ten sojusz jako pozytywny. Wystarczalność energetyczna poprzez osiągnięcie korzystnego dla obu stron układu rodzi odbicie w gospodarce, więcej stabilności w zarządzaniu i bardziej zadowolonych obywateli - tego właśnie chińscy i rosyjscy przywódcy potrzebują i chcą. Z punktu widzenia ochrony środowiska, wydobywanie gazu ziemnego planety nie jest dobre, ale nie stanowi tego sam potencjału destrukcyjnego, który ropa naftowa powodowała, raz po raz, który nie zanieczyszcza powietrza tak, jak to robi wasz węgiel, i nie ma w tym żadnego z zagrożenia związanego z energią jądrową. Stopniowo będziecie porzucać paliwa kopalne, gdy źródła energii odnawialnej się rozwiną, a gdy Ziemia znajdzie się w płaszczyznach energii, gdzie fotony są bardziej liczne niż elektrony, będziecie używali tylko "darmowej energii ".

Wielu też są rozmyślało nad innym przypadkiem, gdzie czytelnicy proszą o nasze komentarze: rasizm w Stanach Zjednoczonych. Dajcie nam oddzielić plewy od pszenicy tutaj – t.j. cytowane osoby od samego problemu. W żadnym wypadku rasizm nie ogranicza się do Stanów Zjednoczonych i na pewno nie tylko do kilku osób wskazanych w sprawozdaniach prasowych, ale co jest bardzo nagłośnione w tym kraju jest publikowane wszędzie. To bardzo ważne zagadnienie prezentuje - jeszcze raz! - brzydotę i okrucieństwo rasizmu wszędzie tam, gdzie istnieje, więc społeczeństwo pozbędzie się tej wszechobecnej choroby. Mimo, że wszyscy na Ziemi doświadczyli surowości tej dyskryminacji w ciągu jednego życia lub innego, prawdopodobnie w wielu wcieleniach - nigdy nie było to zamierzone dla żadnej z ras.

Zatrzymajmy się na chwilę, aby wrócić do starożytności waszej planety, kiedy kilka cywilizacji przyszło tu z różnych przyczyn. Celem jednej było kopanie złota, i nie chcieli wykonywać sami trudnej i ciężkiej pracy, więc wzięli populację o niskiej inteligencji, aby to robiła tą pracę. Później członkowie tej cywilizacji obcowali z grupą ludności pracującej, a tym samym podnieśli ich poziom inteligencji i wyprodukowali różne kolory skóry i możliwości. Kiedy cywilizacje zobaczyły, że różne rasy znacznie rozwinęły całą rodzącą się populację, to obdarzyły ją świadomą świadomością, Początków wszystkich dusz. Wyglądająca na zróżnicowaną populacja nadal się rozwijała intelektualnie i duchowo, żyła spokojnie aż ciemne siły przeniosły się do układu słonecznego i wprowadziły elementy strachu, uprzedzeń i podziałów.

Ciemne siły opuściły ten obszar dziesiątki lat temu, a ostatnio ich całun ciemności, który ogarniał naszą planetę przez tysiąclecia odszedł, gdy Ziemia wyłoniła się z trzeciej gęstości 18 miesięcy temu. Rasizm zrodzony z ciemności musi opuścić planetę też, i dawanie temu międzynarodowej uwagi jest konieczne, tak, żeby miłość mogła zastąpić nastawienie i postrzeganie odrębności z powodu powierzchownych różnic. We wstrząsającej piosence, "Piękna Ameryka" są słowa " z braterstwem od morza do lśniącego morza "- braterstwo lśniących dusz od morza do morza jest na horyzoncie waszego świata.

Czytelnik zadał to powiązane pytanie : W jakim stopniu jest czynnikiem rasa amerykańskiego prezydenta Obamy w bardzo niskim ratingu w sondażach jego kraju ?

Nie znamy procentów, ale wiemy, że rasa nie jest głównym czynnikiem, i to istnieje tylko w jego własnym kraju. Jego wybór spotkał się z radością i optymistycznymi oczekiwaniami w skali globalnej, jak gdyby mógł naprawić wszystkie krzywdy w jego kraju i wyleczyć wszystkie bolączki świata, oczekiwania te nie zostały spełnione. Kilku przewidziało przedłużony sprzeciw, jaki napotka, i mimo że szybko wszystko stało się jasne, w Kongresie, wpływ Iluminatów w wewnątrz i poza tym ciałem nie jest znany. Kiedy prawda wyjdzie na jaw, to wszyscy zrozumieją, z czym prezydent Obama miał do czynienia w jego wysiłkach na rzecz dźwigania ludu swojego kraju i przyniesienia pokoju do waszego świata. Ponadto, wiele kroków, wykonał, pomimo ogromnej opozycji nie tyko obcej, ale nawet własnej partii.

Chcemy, wspomnieć, że wraz z rasizmem, główne media w wielu krajach nagłaśniają korupcję w korporacjach, instytucjach bankowych i inwestycyjnych; molestowanie seksualne młodzieży przez księży i inne osoby na zaufanych stanowiskach ; gwałty ; masową pauperyzację ; dyskryminację, nawet karanie związków homoseksualnych ; wielokrotne losowe strzelaniny ; zaprzeczanie praw człowieka ; zanieczyszczenie środowiska ; samolubnych liderów rządów ; szpiegostwo w korespondencji prywatnej. Te przykłady plag, które nadal przykrywają wasz świat są wypychane na blask globalnych reflektorów dla wspierania waszych zdecydowanych wysiłków w celu zakończenia tych i wszystkich innych form niesprawiedliwości.

Ponadto, zostaliśmy poproszeni o wypowiedzenie się na temat braku odpowiedniej opieki zdrowotnej dla weteranów wojennych w Stanach Zjednoczonych. Mimo, że na to pytanie też jest specyficzne dla tego kraju, ta pożałowania sytuacja dotyczy wszystkich weteranów i oddziałów bojowych na całym świecie. Ziemia nie może tolerować negatywnego fizycznego, emocjonalnego i psychicznego zniszczenia wojny, która rozciąga się daleko poza wojsko, ich rodziny i dotkniętych cywilów. Zbiorowa świadomość narodów ma osiągnąć ten poziom nietolerancji, aby długa era walczenia w świecie w końcu mogła dojść do końca i istniała tylko jako smutne rozdziały w książkach historii Ziemi.

Coś, co nie przyciągnęło uwagi mediów głównego nurtu, ale zostało ujawnione w Internecie jest ostatnio rezygnacja Jezuity na prominentnej pozycji, gdy Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości Prawa Zwyczajowego zacytował jego udział w satanistycznych rytuałach. Rezygnacja warta zauważenia, rzeczywiście i tak samo nazwanie innych osób, w tym papieża Franciszka. Matko, proszę wstawić, co powiedzieliśmy wcześniej o tej duszy.

Podobnie jak jego koledzy w Watykanie i niektóre osoby z zewnątrz, papież Franciszek wie o sytuacji ukrytej przed widokiem publicznym, i ma wrodzoną dobroć, aby czuć się zmuszony do zakończenia najbardziej bezbożnej - międzynarodowej siedziby satanizmu w trzewiach Watykanu. Gdy światło zachowuje intensyfikację, ten koniec rzeczywiście przyjdzie, ale to się okaże, czy papież ma możliwość przeciwstawić tym, którzy są nagonce przeciwko pozwoleniu, aby świat wiedział, że ta diabelska sytuacja kiedykolwiek istniała w murach Watykanu. [ 11 kwietnia 2013 ]

Papież Franciszek jest innym znany i wielce szanowanym człowiekiem. Dusza, rozwinięta duchowo ucieleśniona jako Jorge Bergoglio zrobiła to na prośbę najwyższej wszechświatowej rady, tak aby później mógł osiągnąć potężnie wpływową pozycję papieską. Zgodnie z akceptacją duszy, wszechświat "utorował drogę" w okazji, która "pasuje". Zatem Bergoglio został papieżem i mimo silnej opozycji w Watykanie, działa w tym, co czuje, że jest jego obowiązkiem, dla naprawienia krzywd popełnionych przez ten organ od samego początku. [ 21 lipca 2013 ]


Dziękuję. Ponieważ Jan Paweł miał tę samą intencję, wbrew swojej woli został sklonowany zanim został otruty. Gdyby papież Franciszek opierał się zaangażowaniu, ten sam los spotkałby jego, aby odsłonić to zło długo trwające w hierarchii watykańskiej, musiał pozostać przy życiu.

Teraz, czytelnicy znający telepatycznie przekazywane wiadomości z wielu źródeł, pytają, dlaczego my nie mówiliśmy o "wydarzeniu", jakie niektórzy inni omawiają. Proszę zrozumieć, to nie znaczy, że nie zgadzamy się z tymi informacjami, po prostu, nie wiemy, czym to "zdarzenie" jest. Bardzo prawdopodobne, jest to kwestia widzenia tylko z różnych perspektyw.

Nasze jest takie, że przez lata wznoszenia Ziemi, niezliczone wydarzenia miały miejsce w każdej chwili. Najgłębsze było ponad siedem dekad w przeszłości: chwilowa infuzja światła z odległych dalekich cywilizacji w odpowiedzi na wołanie o pomoc Gai. To światło, które ocaliło życie waszej planecie, pozwoliło jej również wydostać się z wnętrzności trzeciej gęstości i rozpocząć wznoszenie. Wszystkie niezliczone wydarzenia podczas tej podróży ziemskiej były szansą dla jej mieszkańców do opanowania wybranych karmicznych lekcji i osiągnięcia równowagi, jakiej potrzebowali, aby ewoluować do czwartej gęstości ; ten postęp był wydarzeniem o życie zmieniających proporcjach dla każdej z dusz, które go zrobiły.

Podczas gdy wiele wydarzeń znane jest tylko w społecznościach, w których występują, są one istotne dla ludzi, którzy tam mieszkają. Inne wydarzenia, jak główne wybory, dzika pogoda, klęski żywiołowe, nowe technologie, rozległe zmiany gospodarcze, przełomy medyczne lub odkrycia archeologiczne mają znaczenie krajowe lub międzynarodowe.

Tak, chociaż nasza perspektywa "wydarzenia" może różnić się od cudzych poglądów i nie zakładając, że odnosimy się do obecności innych cywilizacji, będziemy adresować to, co jeden z czytelników napisał, ponieważ nasza odpowiedź odnosi się do myśli w umysłach wielu lightworkers : Czy wydarzenie, o którym niektórzy posłańcy mówią, ma być oficjalnym ogłoszeniem o pozaziemskich statkach, a w tym samym czasie statki wylądują i ET zaprezentują się tutaj ?

To mogłoby przyjść jednocześnie, ale nie wiem, czy oni chcą. Plany trzeba było zmienić z czasem i ponownie z powodu determinacji Illuminati, aby zapobiec nawet waszej świadomości obecności waszej wszechświatowej rodziny. Wiemy to, że jakiś czas temu Bóg uwolnił dowódców floty od odpowiedzialności określania, kiedy wasz świat będzie gotowy na spokojnie spotkać członków innych cywilizacji, ponieważ nie chcą, spowodować chaosu i nie chcą zostać zabitymi. Kiedy Bóg będzie wiedział, że bezpieczeństwo każdego z nich jest zapewnione, powie dowódcom "teraz".

Zbiorowa psychika narodów Ziemi musi być gotowa do zaakceptowania, tej nie tylko ogromnej floty statków, która jest nad waszymi głowami od niezliczonych lat, ale wiele tysięcy dusz z innych światów żyje pośród was. Niektórzy urodzili się w rodzinach, inne "weszli" przez umowy przeniesienia dusz, i ci, którzy przybyli bezpośrednio z innych cywilizacji dostosowali swoje ciało, aby pasowało do waszej populacji, ich status ewolucji duszy ma taką możliwość. Podczas gdy niektórzy posiadają wpływowe pozycje w dziedzinach, w których mogą skuteczni we wdrażaniu ważnych korzystnych zmian, w większości są tam do zilustrowania korzyści przytomnej duchowej świadomości w codziennym życiu.

Wiecie to. Wiecie o bieżącej pomocy załóg w statkach i że kiedy wylądują, ich zaawansowane technologie przyjdą z nimi ; znacie skutki wzrastających wibracji, postęp istnieje poza życiem publicznym, i że świat zmierza coraz bliżej chwili, gdy wszyscy będą żyć w pokoju i harmonii z naturą. Dlatego możecie mieć pewność co do przyszłości waszego świata i chętnie powitać waszych braci i siostry - w tym ucieszymy się z wami i dla was !

To, co widzimy, jako Wasze wyzwanie, jest pamiętanie zawsze, aby korzystać z uniwersalnego prawa przyciągania, które jest w ciągłej eksploatacji, dla korzystania samemu i waszego świata. Proszę zachowywać swoje myśli koncentrujące się na tym, czego chcecie, a nie na tym, czego nie chcecie.

Pragniemy przypomnieć, również na temat wibracji, które słowa emitują i cytujemy z poprzedniej wiadomości :

Oprócz dźwięku słów, same słowa mają wibracje. kochające słowa wypowiedziane słodko przez rodziców do swoich dzieci są pielęgnujące pomagają im w osiągnięciu równowagi. Przeciwnie, nie tylko krzyczące ostre słowa do dzieci – do wszystkich! – niszczą ich równowagę i równowagę tych, którzy krzyczą, ale kiedy ich myśli o tych przypadkach, przychodzą jako wspomnienia, niskie wibracje powracają również. Choć z mniejszą intensywnością, napisane słowa emitują również wibracje, więc starannie wybierajcie swoje słowa, które piszecie, aby korzystali ci, do których piszecie i wy sami, i wybierajcie materiały do czytania, które rozjaśniają wasze serce i umysł.

Kilka lat temu poprosiłem moją matkę, aby podpisywała jej korespondencję słowami „miłości i pokoju”, ponieważ słowa te emitują jedne z najwyższych wibracji w języku angielskim, tak jak ich odpowiedniki w innych językach robią ; to samo jest ze światłem, wdzięcznością, przebaczeniem, prawdą, dobrocią, współczuciem, szczodrością, błogosławieństwem i uśmiechem. Mówienie, pisanie i czytanie tych słów i innych, które są wypełnione światłem nie tylko podnosi wasze wibracje, ale to światło promieniuje energię wypełniającą wszystkich w pobliżu, podnosząc ich również. Niosą oni dalej swoje wyższe wibracje do wszystkich, których w życiu spotykają i tak dalej, i tak dalej.

Co o słowach, które emitują niskie wibracje, takie jak zabójstwo, nienawiść, okrucieństwo, strach, rasizm, bieda, gwałt, negatywność i innych, które powszechnie są stosowane w sytuacjach opisywania? Kiedy używamy takie słowa w naszych wiadomościach, są one opasane w świetle naszej kochającej intencji, która podnosi ich wibracje. Tak samo, gdy wasz zamiar ma kochający cel. Miłość, która jest taką samą energią, jak światło i esencją wszystkich dusz, jest
najpotężniejszą siłą w kosmosie. MIŁOŚĆ - ŚWIATŁO jest kluczem do rozwiązania wszystkich konfliktów i uczucia pokoju wewnątrz!

Ukochana rodzino, nigdy od czasu, gdy wasza cała planeta była Ogrodem Edenu, nie było tak dużo światła w waszym świecie, jak dziś - niech to będzie na czele waszych myśli, gdy kontynuujecie swoją przygodę Wzniesienia. Choć niewidzialni, jesteśmy przy waszym boku, obejmując was bezwarunkową miłością.

Miłości i pokoju
Suzanne Ward
www.matthewbooks.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz