niedziela, 1 czerwca 2014

ARKTURIANIE: Wzniesienie, duchowa komunikacja, aspekty Miłości.

Witam wszystkich!


Kolejny przekaz Arkturian przez Marylin Rafaelle. Zajmuje się jak zwykle rzeczowo kilkoma zagadnieniami stosownie do obecnej sytuacji.


ARKTURIANIE: Wzniesienie, duchowa komunikacja, aspekty Miłości.

Channeler: Marilyn Raffaele :
25 maja 2014
www.onenessofall.com

Pozdrowienia, ludzie drogiej planety Gai.

Obserwujemy, jak Światło świeci coraz jaśniej, jak coraz bardziej rozbudza nowe sposoby patrzenia na świat i wasze miejsce w nim. To jest ewolucja drodzy -zmiany - otwarcie na nowe idee i wyższe sposoby rozumienia zwykłych problemów życia codziennego.

Duchowe wzniesienie nie jest zwykle, jak nagły oślepiający błysk, który pozostawia was wzniesionymi ( choć działo się tak, dla kilku osób, które już osiąnęły tę świadomość w innym życiu ).

Wzniesienie jest stanem świadomości, który został osiągnięty przez niezliczonych doświadczenia wielu wcieleń życia w energii dualności i separacji. Z tych doświadczeń, dusza uczy się i wzrasta, aż w pewnym momencie, przechodzi poza konieczność uczenia się w ten sposób i zaczyna się uczyć od wewnątrz. Jesteście w tym miejscu teraz Drodzy.

Weźcie wasze poszukiwanie odpowiedzi w medytacje i zadawajcie tam pytania. Poproście o więcej światła, więcej zrozumienia, więcej wiedzy, ale i unikajcie proszenia o "rzeczy", bo kiedy prosicie o " rzeczy " automatycznie stwierdzając, że "nie macie" i tworzycie "brak".

Odpowiedzi mogą przychodzić bezpośrednio w medytacji dla tych, dostrojonych do słuchania "małego cichego głosu", ale najczęściej rozwijają się później i są "owocami" medytacji. Odpowiedzi przyjdą w zwykłych sposobach, które możecie zrozumieć i odnieść do czegoś. Na przykład może pojawić się odpowiedź w postaci książki, która w jakiś sposób przychodzi do Ciebie, lub możesz usłyszeć szansę w oświadczeniu, które ktoś uczyni. Często odpowiedzi i pomysły pojawią się w twojej głowie, podczas gdy robisz coś tak przyziemnego jak mycie naczyń, często jest to jedyny czas, gdy umysł jest na tyle cicho, aby usłyszeć wewnętrzny głos.

Jeśli chcesz usłyszeć, ważne jest, aby utrzymać się wolnym od ciągłego hałasu i zamieszania. Wielu nie jest w stanie rozpoznać i usłyszeć rozwiązania, o jakie proszą, bo utrzymują siebie w stanie ciągłego hałasu i szaleństwa, a potem zastanawiają się, dlaczego nie uzyskali odpowiedzi.

Jeśli chcesz usłyszeć "cichy głos" musisz żyć i wykonywać swoją prace w spokojny skoncentrowany sposób, jedno ucho zawsze otwarte, aby "słyszeć". To nie znaczy, że nie możecie się bawić, odwiedzać ludzi, tańczyć i żyć aktywnie, ale mówimy o tych, którzy wybrali przejść przez każdą chwilę jawie ze słuchawkami na głowie, telefonowaniem, SMS-owaniem, i ogólnie życie całkowicie poza sobą.

Widzicie, drodzy, duchowe połączenia są często przedstawiane w waszych mediach, jako potężne psychiczne zdarzenia z wieloma dzwonkami i gwizdkami. Połączenia duchowe są prawie zawsze doświadczane w cichych i pozornie zwykłych sposobach, które duchowe powiadomienie rozpoznają, ale w tym samym czasie powodują, że ci oczekujący wodotrysków wierzą, że jakoś im się nie udało.

Jeśli jesteś szczery w swoim poszukiwaniu więcej światła na każdy temat, odpowiedzi i pomysły zawsze przyjdą i przyjdą w sposób, który możesz zrozumieć. Artysta nie otrzymuje nowych i kreatywnych pomysłów w postaci przełomu naukowego, ani lekarz nie szuka nowej techniki, aby otrzymywać pomysł na nowy obraz.

Umysł przełoży twoją odpowiedź ( Boska kompletność), na formę, która rezonuje z twoją indywidualnością. Mogą być lekcje wymagające uzupełnienia lub stare przekonania, które muszą zostać uwolnione przed tym, czego szukasz, żeby mogło się manifestować, ale twój wybór i intencje są zawsze słyszane - bo szukasz od swojego Wyższego Ja - Siebie.

Grupa Arkturian chce mówić o aspektach miłości. Każda aktywność życia codziennego jest aspektem miłości, ponieważ miłość w jej pełnym znaczeniu tego słowa jest energetycznym połączeniem między wieloma w Jedności.

Poszczególne działania różnią się w zależności od zainteresowań, wybranych lekcji oraz stanu świadomości jednostki. Wszystkie działania na rzecz siebie lub i innych - współczucie, przebaczenie, zrozumienie, usługi i wszystkie formy pracy i biznesu są w rzeczywistości aspektami miłości ze względu na wzajemne powiązania wszystkich wewnątrz JEDNEGO. Wdzięczność jest powrotnym przepływem wyrażonej miłości.

Każda życiowa aktywność doświadczana w trzecim wymiarze na Ziemi jest w rzeczywistości materialnym poczuciem duchowej rzeczywistości. Wszystkie działania między formami życia odzwierciedlają energetyczne połączenia w i z jednością - nie ma nic innego.

Działania wzajemnych powiązania stają się "nie miłością" w zwykłym znaczeniu, gdy interpretowane i odgrywane przez globalne i osobiste stany świadomości całkowicie uwikłane w wierzenia dualności i separacji. Energetyczne połączenie każdej duszy do każdej innej duszy, w Jedności nigdy nie może się zmienić, ale jeśli ta prawda jest mylnie interpretowana przez tych, którzy uważają, że wszystkie formy życia są oddzielone, to manifestuje się to w sposób, który odzwierciedla to przekonanie - gwałty, maltretowanie, okrucieństwo wobec zwierząt, wojna itp.

Gdy osoba ewoluuje w jej prawdziwą tożsamość i zaczyna rozumieć wzajemne powiązania całego życia, już nie rezonuje z działalnością nie obudzonych niższych gęstości – działaniami bazującymi na separacji.

Gdy podnosicie siebie, podnosicie świat, moi drodzy, bo sama ta znana prawda i integracja dodaje więcej światła do powszechnej świadomości ludzkiej, która zawiera każdy pomysł lub przekonania ludzkości, bez względu na to, jak absurdalne. Światło przez Was przechodzące automatycznie rozpuszcza cienie - trzeciowymiarowe formy myślowe i wierzenia, które w rzeczywistości nie mają prawa do ich wspomagania, ale przez wiarę w nie, utrzymują ludzkość w niewoli.

Myśli i idee pływające w waszych formach myślowych w powszechnej świadomości świata są zawsze bezosobowe - nigdy nie zatwierdzajcie ich jako swoje, nawet jeśli wydają się pochodzić z wewnątrz was. Każda osoba jest bardziej podatna na pewne rodzaje bezosobowych przekonań z powodu wcześniejszych doświadczeń życiowych (inkarnacji). Niektórzy mogą znaleźć się bardziej otwarci na uniwersalne pojęcia zdrowia i choroby, podczas gdy inni mogą być bardziej otwarci na przekonania o związkach.

Przytłaczające obawy, takie jak strach przed wodą lub wysokości wskazują również, że te energie nadal są przechowywane w pamięci komórkowej, z jakiegoś doświadczenia z przeszłego życia, powodując że osoby są bardziej otwarte na wszystkie pływające wierzenia, dotyczące tych kwestii.

Kiedy te bezosobowe przekonania znajdą dom w indywidualnej świadomości, będą następnie się manifestować na zewnątrz, bo jesteście twórcami. Zewnętrzne manifestacje są waszymi postami - przewodnikami Drodzy, wskazując wam to, co musi zostać dostrzeżone i uwolnione w ramach waszego systemu wierzeń. Staraj się nie karmić tych myśli, ale używać ich jako narzędzi.

Podróż duchowa dotyczy przyjęcia z powrotem mocy, którą nieświadomie oddaliście niczemu poza sobą - czy to słowom, myślom, ludziom, książkom, rzeczom, wierzeniom, tradycjom, nauce, czy czemukolwiek niezależnie od tego jak mogły wam służyć w przeszłości. To nie znaczy, że nie macie mieć tych rzeczy, ale oznacza to, że musicie usunąć z nich moc do dobrego i złego. Wiedza i ewolucja może przychodzić przez te rzeczy, ale NIE Z NICH.

Działania podejmowane w tej przeszłości, kiedy byliście nieświadomi prawdy, miały jedynie moc, jaką im daliście, więc zacznijcie od uwolnienia wszystkich negatywnych emocji, winy, złości, żalu, itp., które mają swój początek w trzeciowymiarowym systemie wierzeń. Jeśli jest ktoś, komu macie przebaczyć lub ktoś, kto musi wam wybaczyć, zróbcie to wewnętrznie lub zewnętrznie i przejdźcie dalej. Teraz jest czas oczyszczeń raz na zawsze wszelkich niżej rezonujących energii, które mogą nadal was powstrzymywać, więc możecie przejść do wyższych częstotliwości Światła i Miłości.

Jesteś sam na sam ze swoim Bogiem i to zrozumienie jest całą mocą, jakiej będziecie kiedykolwiek potrzebować. Ewolucja na Ziemi nie była trudna, bo życie po życiu było przeżywane w energii dualności i separacji, ale pamiętajcie, że wybraliście to, ponieważ jesteście dobrze zahartowanymi i potężnymi istotami, które wyłaniają się z ognia.

Teraz jesteście gotowi, aby przejść do zaufania i zrozumienia Jedności. Jest to pozwolenie odejścia i to może być trudne i przerażające. Zawsze pamiętajcie, że nic - żadna osoba, zdarzenie, żadna aktywność, a nawet śmierć nie może oddzielić Was od tego, czym jesteście i zawsze byliście, niezależnie od wszelkich pozorów.

Tylko Miłość, Kochani - po prostu żyjcie zawsze w uznaniu, że wszyscy są w i z JEDNOŚCI i to zrozumienie poprowadzi każdą waszą akcję. Uwolnijcie potrzebę fabuły i zaplanowania wszystkiego i pozwólcie waszemu własnemu wewnętrznemu przewodnikowi prowadzić was delikatnie z minuty na minutę, dzień po dniu, aktywności po aktywności.

Kiedy staniecie się świadomi nie obudzonego działania (w innych), wizualizujcie, że ten mały płomień w ich sercach, którego oni sami nie są świadomi, podejmie wszelkie ludzkie kroki, do jakich podjęcia możecie być kierowani, a następnie przejdźcie dalej.

To Jest Miłość - działalność, która wypływa z uznania prawdziwej tożsamości wszystkich.

Jesteśmy Grupą Arkturian

1 komentarz:

  1. Chcę podzielić się z Wami filmem, który jest rzekomo przesłaniem od pozaziemskiej cywilizacji na temat tego, czy chcemy żeby się ujawnili:
    https://www.youtube.com/watch?v=DJ7SEKNVQng

    Spokojnie to nie spam ;)

    OdpowiedzUsuń