sobota, 31 maja 2014

Smok: Ameryka - odskocznią

Witam wszystkich!


Chyba słońce znowu nieco przygrzało smoka, bo przerwał drzemkę i walnął całkiem długi przekaz.
Tematem są Stany Zjednoczone, jest tu kilka ciekawostek i przepowiednie, choć dotyczą relatywnie odległej przyszłości.Smok: Ameryka - odskocznią
31 maja 2014
Channeler : Brian,smok

Witam wszystkich,

Tu smok. Jak wiele razy, Brian wchodzi w channeling wiedząc o czym channeling jest, ale nie bardzo wiedząc, co chcemy powiedzieć. To zawsze jest ciekawe do nas, ponieważ z naszego punktu widzenia, już wysłaliśmy komunikat. Dostarczyliśmy go w chwili, gdy się urodził, w momencie jego śmierci i w każdym czasie, pomiędzy. Nawet dostarczyliśmy go długo po urodzeniu. Ponieważ z naszego punktu widzenia, naprawdę nie istnieje czas dostarczenia wiadomości. Dla nas istnieje energia. Energia gaśnie i widzimy, kto ją otrzymuje. Część energii pochodzącej z Briana jest otrzymywana tysiące lat po tym, jak dał tą wiadomość. On w to nie wierzy. Nie sądzi, że one (wiadomości) są duże lub bardzo ważne. On nie koniecznie musi być pokorny, ale on po prostu dyskontuje znaczenie tych wiadomości dla tak wielu osób. On również zaniża zdolność kolektywu ludzkości, aby utrzymać te rzeczy w dostępności w Akashy. To nie znaczy, że te wiadomości pojawią się w kolejnych wersjach podręczników. Nie, channeling stanie się bardziej powszechny. Możecie powiedzieć, że będą one w przyszłości wyszukiwarce dla osób poszukujących odpowiedzi na konkretne pytania, które mają, one nie będą w formie pisemnej po tysiącach lat od teraz, chyba, że jest to tym, co dana osoba preferuje. Jednak, kiedy je otrzymujecie, takie są. Widzimy wasz odbiór ich i widzimy dostawę przez Briana, więc nie jesteśmy obojętni na wpływ czasu, jaki jest odczuwany przez was. Po prostu zwykle nie koncentrujemy się na tej perspektywie, gdyż ona nie nam służy. Ani też nie służyłoby nikomu z was, gdybyśmy się skupiali w ten sposób. To nie jest nasza rola i odpowiedzialność związana z waszym gatunkiem.

Tak, dziś tematem jest Ameryka. To powinno być oczywiste, na wiele sposobów, w Ameryce jest całkiem pogmatwanym miejscem, ale w pewnym sensie, jest wiele rzeczy, które są świetnie w tym. Ameryka była głównym dużym narodem, od czasu Grecji, który był formowany na zasadach demokracji, nawet jeśli realizacja tej demokracji nie była tak czysta jak w jej greckiej postaci. Przez główny narodu, nie mówimy o liczbie osób lub majątku. Nie, są one zupełnie nie związane z tym, o czym mówimy. To, o czym mówimy jest narodem, który ma duże piętno na historii w bieżącej linii czasu. Ameryka jest imperium. Nie można tego tak nazwać, ale tak jest. Ameryka jest Imperium. To jest Imperium.

Chcemy, aby się tak stało, więc Brian powtórzył to trzy razy. Musicie myśleć o Ameryce, czym ona naprawdę jest. To jest przyszła historia, jako imperium, ona będzie oceniana jak każde inne imperium. Osądzanie jest tym, co robicie. Jak każde imperium, to szybko się rozrastała i z pomysłem, który Ameryka nazywa "Manifestem Przeznaczenia". To się rozwija na cały kontynent i duża ściana wody zatrzyma to na chwilę, ale będzie kontynuowało.

I bądźmy szczerzy : Będziemy nazywać was wszystkich Stanami Zjednoczonymi już teraz i to może obrażać, ale to jest najbardziej uczciwą rzeczą. Nawet jeśli jesteście z innego kraju. Nawet jeśli jesteście z dalekiego Wschodu, Rosji i Chin. Jesteście pod butem Stanów Zjednoczonych. Nawet Korea Północna jest też, w pewnym sensie. Nie jesteśmy pochłonięci waszą polityką. Stany Zjednoczone są światowym imperium. Ono opanowało całą planetę na chwilę, po tym, jak kraje Europy Zachodniej straciły nad nią kontrolę.

Więc porozmawiajmy o niektórych wielkich rzeczach na temat Stanów Zjednoczonych. One nie były monarchią, w czasach królów. Zostały zbudowane na Carta Magna, przynajmniej w teorii. To była zakorzeniona wolność słowa, co oznacza wolność myśli. Wykonanie nie zawsze było super, ale taka była idea. Były pewne osiągnięcia Stanów Zjednoczonych. Ogólnie dążyły do sprawiedliwości społecznej. Potem zapomniały na chwilę, ale zazwyczaj w końcu przypomniały sobie to jeszcze raz, zanim było za późno. Jednakże, można było to zrobić o wiele lepiej dla lepszej równości.

Przede wszystkim, było kilka rzeczy, które po prostu nie poszły tak dobrze, historycznie rzecz biorąc. Chcemy najpierw porozmawiać o tym, czym Stany Zjednoczone są...

Nie stawiajcie waszych ojców założycieli za bardzo na piedestale. Wielu z nich miało podstawowe interesy w ziemi i zyski napędzały ich agendy. Większość z nich była właścicielami gruntów. Wpływ tej rzeczywistości jest nadal odczuwalny, ponieważ pomimo wszystkich ideałów, które wyszły z tych pierwszych dni waszego imperium, które jeszcze nie było Imperium, równość nie miała się wydarzyć. Jednak to, co wyszło z tego spotkania, było spotkaniem umysłów, uczonych ludzi, którzy mieli luksus uczenia się o Rzymie i Grecji. Mieli też takie dusze, w grupie i które wspierały ruchy o niepodległość, które tworzyły drastyczne przesunięcie paradygmatu. Na wiele sposobów, nie jest to całkiem inne, niż nasiona, które sadzicie teraz. Nie w skali globalnej. Nie wtedy. Ale wyniki miały zdecydowanie charakter globalny.

Powiedzieliśmy, że Stany Zjednoczone były imperium. Załóżmy też, że Stany Zjednoczone są jednym z dwóch światowych imperiów w ostatnich stu tysięcy lat, o których wiecie. Atlantyda była imperium. Mu nie było globalne. Ono było uniwersalne w jego wibracji i świadomości, ale jego fizyczne odcisk był regionalny, a nawet wstępny, ponieważ nie był dobrze zakotwiczony. Atlantyda byłą tym, co możecie nazwać globalną ekspansją Mu. Atlantyda miała swoje własne problemy, nie tak ważne, jak to, że miała zły czas z powodu wibracji ludzkości, które nie tylko opadały w historii Atlantydy. Jesteś na stronie podnoszenia, gdzie wasze wibracje wreszcie rosną globalnie. Byli też inni, ale nie pozwoliliście wejść im jeszcze do waszej rzeczywistości. Być może żyliście wśród tych innych, ale oni nie przesączyli się do waszej świadomości tutaj. Więc dla was, była Atlantyda i Stany Zjednoczone. Obecne Stany Zjednoczone jest naprawdę połączeniem wpływu cywilizacji europejskiej, która używała nowej ziemi do inkubacji siebie w sposób, że nie byłby zakłócany. Jednak, jak powiedzieliśmy, to przenosi energię Rzymu.

Rzym jest jednym z imperiów regionalnych, które zostały utworzone w historii ludzkości w różnych rzeczywistościach i liniach czasowych. Grecja jest częścią Rzymu, nawet jeśli zaczęła od wyższych ideałów i własnego odcisku. Egipt łączy Rzym i Atlantydę. Każda rasa, pochodzenie etniczne, jest reprezentowane przez jakieś imperium w jakiejś wersji rzeczywistości. Nie wszystkie były manifestowane w waszej. Rzym był wzorcem dla cywilizacji zachodnioeuropejskiej. Niektórzy mogą nazywać to cywilizacją Zachodnią, ale tak naprawdę Zachodnia oznacza Babilońską i Egipskie korzenie. Jesteśmy bardziej szczegółowi.

Dlatego historyczny odcisk Stanów Zjednoczonych jest w zasadzie przedłużeniem Rzymu. W waszej linii czasowej, jeśli wyobrazicie sobie, to Rzym wziął drzemkę na ponad tysiąc lat, obudził się i przeniósł się do Ameryki Północnej, a prawie wystartował w miejscu w którym zasnął, to będą Stany Zjednoczone. Stany Zjednoczone przenoszą energię Rzymu, i to nie jest błąd, że symbole Rzymu zostały posadzone wszędzie w całych wczesnych Stanach Zjednoczonych. To nie była pomyłka. To był spisek. Zaczęło się nawet dobrze przedtem, zanim "Nowy Świat" został ponownie odkryty. Zaczęło się niezadowolenia wobec Watykanu, i akumulacji wiedzy. Co spowodowało przeciwność akumulacji wiedzy – w następstwie złota i bogactwa. Rozkazy były wydawane, aby ten Nowy Świat zaistniał. Mieli nawet mapy przed Kolumba, dawno zniszczone. Nowy Świat nie był tak odizolowany, jak wam pozwalają przypuszczać, i był znany w kręgach akademickich. Oni przeniknęli do kościoła i każdej innej grupy, jaka była potrzebna, aby ustanowić Nowy Świat. Słyszeliście o Templariuszach i Krzyżakach. Było tego o wiele więcej. Wyprzedzali czas do przodu o kilkaset lat. Ostatecznie, Stany Zjednoczone były tego wynikiem. To było częścią planu wolnomularzy. To także było wspierane przez ducha i przez wsparcie, mamy na myśli zachęcanie.

Dlaczego, możecie zapytać, czy duch wspierał powstawanie Stanów Zjednoczonych? Jest tak wiele złego w Stanach Zjednoczonych, możecie powiedzieć. Możecie nazwać to złem, ponieważ stały się tak kontrolowane i tak zmanipulowane, a poprzez wasze definicje, nie jest błędem nazywać to złem. Patrzycie oczami kogoś, kto miał luksus z powodu istnienia Stanów Zjednoczonych, aby mieć to zrozumienie. Wasze oczy są otwarte nieco więcej niż prawie każdego, kto żył w trakcie tworzenia Stanów Zjednoczonych. Jedziecie na szczycie wzrostu w wibracji i świadomości, zdając sobie sprawę, że nadal istnieją problemy. Macie rację, praca musi być zrobiona i stanie się to "naturalnie". To jest miejsce gdzie dotykamy tła i zabawnych rzeczy.

Stany Zjednoczone były odskocznią. One zakotwiczyły pewne ideały bardzo wcześnie i próbowały żyć tymi ideałami i czasem im się udało, a innym nie udało. Zazwyczaj, zajęło to dla kraju trochę czasu, aby przenieść się w dobrym kierunku, gdy jakaś stara energia powstrzymywała go od spełnienia tych ideałów. Jednak w końcu to zrobił. Możecie zliczyć wiele nowatorskich rozwiązań, które pochodzą ze Stanów Zjednoczonych. W przeciwieństwie do Rzymu, znieśli niewolnictwo. Dały kobietom więcej powiedzieć. Wynalazły komputery. Polecieli na księżyc. Już wysłała sondę poza system słoneczny. I szukają życia na innych planetach. Nie krzyżowały już ludzi i nie paliły ich żywcem i nie umieszczały ich głów na tyczkach i torturowały ludzi o wiele mniej.

W tym samym czasie, Stany Zjednoczone również koncentrowały się na chciwości, dominacji i materializmie. Więc zaczęło się gonienie USA. Przyniosło do świadomości dużo kontroli, manipulacji krajami, represje praw wolności, i to jest teraz system, który w pewnym sensie pędzi niezależnie od osób, które po prostu mają tendencję wkładać biegi. Kraj, który opierał się na "my, ludzie" zapomniał o ludziach.

Nowa energia nie może wspierać kraju, w którym chciwość jest podstawowym motorem życia, a system jest wywyższony ponad ludzi.

Stany Zjednoczone, jak każde imperium, jest w chwili obecnej już na swojej drodze upadku. Czas zależy od Was. Ale powiemy wam, że czas jest idealny, aby przekroczyć milowy kamień, i przejść do następnego odcinka.

Przede wszystkim, wiele nauczyliście się próbując żyć według swoich ideałów, do różnych poziomów sukcesu, a świat dowiedział się wiele obserwując i uczestnicząc w tym. Macie fizyczne podstawy dodatkowej wiedzy. Nie będziemy mówić, czego wasze dusze nauczyły się z tego, ponieważ wasze dusze są bardzo świadome, ale waszym duszom udało się opanować kilka narzędzi, w tej rzeczywistości, które pozwolą im mieć trochę więcej zabawy.

To, co widzimy, w naszych własnych przewidywaniach, jest tym, że Stany Zjednoczone nadal posiada pewną pozostałą elastyczność w nich i będą ewoluować. To może nawet nie być już nazywane Stany Zjednoczone. To naprawdę nie ma nawet znaczenia. Jednakże, będzie to logiczna ewolucja poza to, co USA udało się zrealizować, gdyż Stany Zjednoczone są logiczną ewolucją poza Rzym. To będzie bardziej oparte Radach. Będą one zawierać większy udział ludzi. To wprowadzi nową technologię, aby tak się stało. Dlaczego nie? Czy jest sens używać technologii postępu społecznego, gdy rząd nie będzie uczestniczyć w sposób, w jaki powinien przy użyciu środków społecznego zaangażowania ludzi ? On próbuje, ale to nie jest skonfigurowane w ten sposób.

To będzie prawdziwie globalny rząd, z równością różnych krajów, a potem regionów.

Pamiętajcie, że są to tylko nasze przewidywania. Wybór tego, co się będzie działo, zależy od Was. Po prostu patrzymy na wzory energii i mówimy wam jakie wzory energii widzimy.

Więc, kolejne przepowiednie mają swój czas. Wszystko, co możemy powiedzieć, to to, że będzie to szybciej niż myślicie, ale nie tak szybko, jak możecie mieć nadzieję. To będzie również w tym stuleciu. Tak musi być. Albo nie będziecie mieli cywilizacji. Ponieważ odskocznia, jaką Stany Zjednoczone są, jeśli nie rozwinie się i nie przekształci, nie będzie mieć cywilizacji. Będziecie mieli inny ciemny wiek. Nie widzimy, że tak będzie, bo to nie jest wasz intencja, a siła ludzkiej intencji całej gamy ludzkiej cywilizacji jest bardzo potężna.

To zdarzyło się w innych realiach, że nie udało się wam w tym okresie przejściowym. Wielu z was przyszło stamtąd, aby spróbować ponownie. Brian tak zrobił. To nie jest to, co widzimy w waszej rzeczywistości. Widzimy sukces.

Teraz musimy dać bombę. Ten nowy rząd, o którym mówimy nie będzie tak naprawdę rządem. To będzie w ten sposób jedynie w okresie przejściowym do ostatecznego miejsca przeznaczenia : kolektywnej ludzkości.

Więc wiecie, jak ewolucja cywilizacji będzie wyglądać, czujecie to. Nawet nie trzeba tego opisywać. Po prostu powiemy, że spodoba się wam i nie będziecie w stanie powstrzymać łez ze szczęścia.

Z miłością, smok

2 komentarze:

  1. Nie ufam temu ,poprostu to jest narzucanie swoich propozycji .

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiem do czego się odnosisz słowem propozycje. Sprecyzowanie ich rozjaśniło by mi nieco ten brak zrozumienia.

    OdpowiedzUsuń