niedziela, 4 maja 2014

Manuskrypt przetrwania - część 414

Witam wszystkich!

Poniższy, zresztą bardzo długi odcinek jest wielotematyczny, ale w całości odnosi się do obecnego czasu. Priorytetowo omawiany jest strach i miłość pod kątem zadań nowego czasu i można powiedzieć, że padają tu dość mocne stwierdzenia.


Manuskrypt przetrwania - część 414

Jak wielu z was już zauważyło, to koła się obracają się coraz szybciej teraz, a motor zmian został wstawiony na nowy bieg. Ten silnik zmian jest rzeczywiście potężnym kawałkiem maszyny, a to dlatego, że wszystkie elementy tej maszyny są żywe. I Wy liczycie się jako być może najważniejsza część tej maszyny, a gdy mówimy, ważna, to oznacza to, że w każdej konotacji tego słowa. Bo ta żywa maszyna, to potężna kreacja, która z kolei tworzy Nowe i jest w rzeczywistości niczym więcej niż zlepek dusz, niektóre z nich zamieszkują ciało fizyczne, takie jak wasze, a inne istnieją na planie eterycznym. I razem, tworzycie ogromną i skomplikowaną armię współpracowników, wszyscy połączeni ze sobą w taki sposób, że nie ważne jak bardzo każdy jeden pojedynczy z elementów stara się powstrzymać (ruch) z powodu strachu, to nie może to zastopować kontynuacji tej całej operacji.

Bo jak już mówiliśmy, strach sam w sobie jest jednym z najbardziej hamujących czynników, jakie istnieją, a wcześniej w historii ludzkości, mała porcja strachu podawana w odpowiednim momencie wystarczyła dosłownie, aby zatrzymać każdego z was na waszej ścieżce. A więc, kontrola losów ludzkości była po prostu kwestią chemii. Bo chociaż kojarzycie strach z emocją, to w sensie fizycznym jest on jedynie wynikiem całego koktajlu różnych substancji chemicznych uwalnianych do krwiobiegu, a gdy te chemikalia wchodzą w wasz system, wywołują wszystkie te objawy emocjonalne i fizyczne, które wszyscy tak dobrze znacie. I mówimy o pewnych bardzo małych ilościach substancji chemicznych w postaci hormonów, które mogą wywołać tak potężną reakcję, więc nic dziwnego, że mechanizm ten był uważany za taką niezawodną broń odstraszającą dla tych istot ustawionych na kontrolowanie umysłów i serc ludzkości.

Pamiętajcie, że jesteście dobrze wyszkoleni, aby podążać za swoim umysłem, a kiedy umysł siedzi w fotelu kierowcy, umysł zawsze będzie podatny na te chemiczne emisje, które wywołują mechanizmy walki lub ucieczki, które są nieodłączną częścią paraliżu nieodłącznej mocy ludzkości. Ale teraz, gdy wam udało się w końcu obejść ten system "umysł nad materią ", to również udało się wam ograniczyć działania tych wszystkich reakcji chemicznych w organizmie. Bo gdy serce wstąpiło z powrotem na jego prawowite miejsce na czele, serce będzie zawsze wiedziało, jak obsługiwać te sygnały, które ciało będzie wysyłać w danym momencie. Bo serce będzie wiedzieć, jak odróżnić sygnały, które są ważne, aby posłuchać i ignorować wszystkie te fałszywe dzwonki alarmowe, które mogą wybuchać w krótkich odstępach czasu. Bo serce wie, kiedy ktoś próbuje grać z wami, a więc, serce wzniesie się ponad zgiełk głosów próbujących was straszyć powrotem do poddania się tym wszystkim licznym wybuchom "okrzyków wilków".

Bo serce jest siedzibą waszej duszy, gdy tylko zamieszkujecie ciało fizyczne, takie jak wasze, a więc, serce będzie wiedzieć, kiedy podjąć działania, a kiedy usiąść i po prostu pozwolić, aby te fale chaosu przewaliły się nad wami. I tak długo, jak uda wam się pozostać w swoim sercu, wasze ciało będzie również uczyć się podążać za mądrością z wewnątrz i przestanie wpadać w te same stare sztuczki siejące spustoszenie, tworząc strach. Bo ten chemiczny koktajl wojny mentalnej, który jest uwalniany, gdy stary instynkt strachu jest wyzwalany, jest po prostu zaprogramowaną odpowiedzią, i jest rzeczywiście jedną z tych starych "pluskiew", które zostały wszczepione do waszego systemu przez tych, którzy potrzebowali w łatwy sposób kontrolować was wszystkich. I to, co zrobili, to było wstawić sekwencję reakcji chemicznych, które mogły być zdalnie wyzwalane przez poddanie was wibracji w postaci określonego zakresu częstotliwości fal. Tak to jest na wiele sposobów, jakbyście posiadali odbiornik radiowy w was, taki, który został ustawiony na stacje, gdzie możecie otrzymać tylko te sygnały o niskiej częstotliwości, które automatycznie ustawiały same paraliżujące reakcje fizyczne i emocjonalne, za każdym razem. Bo jak wszyscy wiecie tak dobrze, początek strachu anuluje każdą pozornie dobrze poinformowaną i jasną w poglądach reakcję na te wzorce fal niskiej wibracji, a więc, gdy ustawia się was w strach, to zazwyczaj udaje się zastąpić wszelkie rozsądne i dobrze obliczone odpowiedzi. Bo strach, jest jak spanikowany koń, uciekający z pełną prędkością, nie zważając, w którym kierunku biegnie, tak długo, jak może to po prostu uciekać na ślepo z dala od potencjalnych zagrożeń. Bo to jest walka i mechanizm ucieczki w ich pięknej prostocie, to zasłania wszystko oprócz tego przytłaczającego poczucia zagrożenia, a więc, to wyłącza wasze wszystkie inne specjalności.

Ale już nie teraz, a przynajmniej nie teraz, dla wszystkich tych, którzy zdołali oddzielić siebie od tego starego mistrza, umysłu i którzy pozwolili sercu na krok naprzód i odciążenie umysłu od jego dawnych obowiązków. Tak długo, jak serce znów dowodzi w centrum dowodzenia, te modulacje niskiej częstotliwości nadal wysyłane nie osiągną tego radia w was. Bo wy jesteście skutecznie odstrojeni od tych starych stacji strachu i przestroiliście swoje radio w taki sposób, że wasze wewnętrzne radia zostały ustawione, aby otrzymywać tylko nowe częstotliwości, takie, które po prostu niosą jedną wiadomość, przesłanie miłości. A więc, to co wybraliście, aby odbierać, pomoże ustawić wszystkie te stare mechanizmy powrotem na zero. Oczywiście, wszyscy wciąż posiadacie zdolność do wytwarzania tych samych substancji chemicznych, które są używane, gdy wasz organizm musi reagować w szybki i zdecydowany sposób, ale teraz, różnicą jest to, że będziecie wiedzieli, na co i jak reagować, a także będzie wiedzieli, kiedy jest to fałszywy alarm, coś, co po prostu ma być ignorowane. Bo pamiętajcie, te stare stacje wysyłające te sygnały awaryjne są nadal bardzo zajęte robią tylko to, i dla tych, którzy nadal wybrali, aby dostroić się do tych transmisji, nie będzie końca wyzwalaczy wchodzących im w drogę i oni mogą wybrać, aby się dosłownie utopić w tej powodzi hamujących chemikaliów, które są uwalniane do ich krwiobiegu.

Bo strach jest rzeczywiście nadal silną obecnością w życiu wielu ludzi, to znaczy, jeśli zdecydują się na to pozwolić. Podczas gdy dla wielu innych, to miłość przejęła wszystkie ważne miejsca w nich i miłość jest jednym prowadzącym światłem, które pozwoli utrzymać ich w ruchu, bez względu na to, co reszta bliźnich pomyśli. Bo choć strach może mieć taki destrukcyjny wpływ na ludzkość, nie sprosta potędze miłości, nawet jeśli to może brzmieć jak tytuł jednej z waszych popularnych melodii, ale jest także weryfikowalnym faktem. Pamiętajcie, miłość jest częstotliwością i to częstotliwością o takiej amplitudzie, że może nadpisać wszystko inne. A więc, kiedy miłość wejdzie, nic innego nie może przyjść i zablokować jej. Bo nic w Całej kreacji nie może przenosić melodii, która jest w stanie negatywnie wpłynąć na miłość w jakikolwiek sposób. Bo Miłość jest wibracją, która jest szczytem Wszystkiego, a cokolwiek, co nie jest zgodne z częstotliwością miłości po prostu po prostu odbija się i jest odchylane przez tarczę harmonicznych, które częstotliwość miłości tworzy wewnątrz wszystkiego, co ją przenosi.

Bo pamiętajcie, wszystko jest energią, a miłość jest kategorią samą w sobie, jeśli chodzi o częstotliwościowy podpis. Ponieważ Bóg jest miłością, miłość jest częstotliwościowym podpisem Boga. A wy jesteście również częścią tej kreacji i wszyscy jesteście są również częścią Boga, a więc, nosicie te same receptory dla dostrojenia do tego częstotliwościowego wzoru w was od samego początku. Ale, gdy byliście przeprowadzeni przez proces przeprogramowania, te receptory miłości, były wyhamowane w taki sposób, że staliście się łatwym łupem dla tych kontrolerów, którzy chcieli, abyście odpowiadali na ich wezwania, a więc, zostaliście dostrojeni do faworyzowanej częstotliwości strachu, jak mówiliśmy wcześniej. Ale teraz, to stare zaprogramowanie zostało unieważnione, a więc wasza stacja miłości jest ponownie gotowa i zdolna do przyjęcia pełnego spektrum programów pochodzących ze Źródła, i jako tacy, wszyscy znajdziecie się swobodnie tańczącymi do nowej melodii przesyłanej do waszej istoty z tego Źródła miłości.

Wiemy, że mówimy w prosty sposób po raz kolejny na temat, który dla wielu nadal utrzymuje wagę życia i śmierci w bardzo realny sposób, ale wybieramy nasze słowa w ten sposób, aby przypomnieć wam wszystkim o radości, która leży osadzona w obrębie tych częstotliwości miłości. Bo spędziliście większość swojego życia pod butem strachu, i chodziliście po tej Ziemi z grymasem na swojej twarzy, mocno obciążeni smutkiem i przygnębieniem, a nawet wszelkiego rodzaju wyjściami emocjonalnymi o niskiej gęstości, na których może zależy wam, by je nazwać. Bo emocje są również energetyczne, i to, czemu byliście poddawani tak długo, opuściło was przeciągając wasze nogi z ciężkiego ataku emocjonalnego wejścia i wyjścia, który wciągał was w spiralę w dół, pozornie zawsze. Ale teraz, trzymanie tych starych gęstości zostało złagodzone i teraz jesteście wszyscy więcej niż w stanie po prostu zrzucić resztę z nich i pozwolić waszemu duchowi podnieść was, jak jasny, migoczący balon, aż do nieba. Bo te zupełnie nowe sygnały częstotliwości miłości przychodzą z prężnością, która was podniesie, ciało i duszę, coraz wyżej, a wraz z tym także przychodzi emocjonalny odpowiednik lekkości, w postaci szczęścia, radości i głębokiego poczucia ulgi. I dlatego jesteśmy tutaj, aby wam przypomnieć, że nie potrzebujecie nosić tego ciężaru starego bagażu, emocjonalnego kalectwa z wami już dłużej, bo to już nie jest wasze do przenoszenia. Wiemy, mówimy na ten temat po raz kolejny, ale po raz kolejny warto to powtórzyć.

Bo wy wszyscy weszliście w nowy etap teraz, taki, który nie jest przeznaczony do grania tych starych dramatów, do których grania się tak przyzwyczailiście, że to jest prawie niemożliwe dla niektórych z was, aby się ich nie trzymać. Ale ten etap został ustawiony dla bardzo innych celów, a mianowicie, abyście tworzyli w nim. Bo tym razem, będziecie twórcami, będziecie dyrektorami i będziecie załogą składającą to wszystko razem. Bo teraz, to do was należy, aby ustawić reguły, lub jeśli jakieś mają być w ogóle i tym razem, to do każdego i każdej z was należy pozwolenie pragnieniom waszego serca wejść do gry - w każdym znaczeniu tego słowa. Bo teraz jesteście wolni, aby tworzyć i już nie jesteście zmuszeni do słuchania tej samej starej melodii strachu i jesteście rzeczywiście wolni, aby pozwolić tej miłości wpłynąć do swojej istoty ponownie przez swoje serce, oczy, głos i wasze całe ciało.

Bo kiedy wybieracie objąć miłość, to nie jest czymś, co jest zawarte w was, to jest coś, co po prostu płynie przez Was i wypływa do całego waszego świata ponownie. Więc jej używajcie, i rozkoszujcie się jej używaniem, i wiedzcie, że nigdy nie może jej wam zabraknąć. W rzeczywistości, im bardziej pozwolicie tej miłości przepływać, i tak, użyliśmy słowa "tej" celowo, bo ta miłość nie jest wasza, ona jest dla wszystkich - im bardziej pozwolicie miłości płynąć przez was, tym szybciej ten przepływ wzrośnie. I im szybciej nauczycie się uwolnić potrzebę kontrolowania tej miłości, tym szybciej reszta tego waszego świata znajdzie sposób, aby uzyskać dostęp do tej miłości w sobie też. Bo czym więcej miłości zdołacie transmitować w eter z własnego otwartego serca, tym łatwiejsze staje się dla tych, którzy wciąż słuchają audycji strachu, usłyszeć wezwanie tej pięknej piosenki powyżej zgiełku dezinformacji. I dlatego przypominamy wam po prostu, abyście pozwolili miłości płynąć do waszego serca, tak szybko, jak tylko wpłynie, do tego waszego cudownego nadajnika, może być transmitowana z powrotem ponownie we wszystkich kierunkach, dotykając serc milionów ludzi, trącając iskrę, która w nich drzemie, zapalając ją w taki sposób, aby dostęp do starego mechanizmu strachu został oddzielony raz na zawsze dla wszystkich i we wszystkich.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz