wtorek, 13 maja 2014

Manuskrypt Przetrwania - Aktualizacja i potężne potwierdzenie

Witam wszystkich!


Nie tłumaczę wszystkich aktualizacji zwyczajnie z braku czasu, ale tą postanowiłem jednak przetłumaczyć. Ocenę zostawiam czytelnikom.


Manuskrypt Przetrwania - Aktualizacja i potężne potwierdzenie

Drodzy przyjaciele !

Podobnie jak wielu z was, otrzymałam ostatnio tak wiele informacji. Niektóre z nich w trakcie medytacji, ale większość z nich jest w formie artykułów, książek lub filmów, na które "natknęłam się" lub, które inni znaleźli i byli prowadzeni, żeby się ze mną podzielić. Wiele z tych informacji jest na temat komunikacji między naszymi ciałami fizycznymi, naszą świadomością i tymi "niewidzialnymi" energiami i powracającym tematem również wydają się być odkrycia naukowe, jakie dokonywane są teraz, to może potwierdzić informacje, które inni przewidzieli, a nawet channelowali wcześniej. To jest niesamowite, proces znajdowania kawałków informacji w jednym miejscu, które prowadzi do innego, i znalezienie powiązań między czymś, co na pierwszy rzut oka wydaje się nie być połączone w ogóle. To jest bardzo mocno zachodzący proces, który do tej pory obejmuje również między innymi moją siostrę i Filipa, ale jestem pewna, że wielu z was będzie zaangażowany w tego rodzaju "wspólne wysiłki" w czasie do przodu - jeśli nie jesteście jeszcze tego częścią. Jestem też pewna, że zaczynamy widzieć więcej i więcej tego rodzaju informacji, które wychodzą teraz. Czekałam na sygnał, aby zacząć pisać część tego, co zostało do tej pory zebrane, a dzisiaj dostałem tą wiadomość od CC :

"Były czasy, kiedy ludzkość pozornie natknęła się na kilka ważnych informacji, informacji, które mogą wydawać się pojawiać znikąd, ale mają potencjał zmiany kursu, nie tylko dla indywidualnych (ludzi) napotykających te bryłki wiedzy, ale także dla całej ludzkości. A teraz, wszyscy stoicie pewni siebie przed okresem, w którym tak wiele z tych bryłek zacznie się przejawiać - także w umysłach wysoko wykwalifikowanych ludzi na całym waszym świecie. Bo jak już mówiliśmy wielokrotnie, światło trafi do serc i umysłów wszystkich, a nie tylko wybrańców, a teraz osiągnęło punkt, w którym ludzie nie mogą już ignorować tych sygnałów pochodzących z tego, co lubicie nazywać przestrzenią zewnętrzną. Ale pamiętajcie, te "zewnętrzne interwencje" nie są naprawdę obce w jakikolwiek sposób, to są tylko sygnały z waszego własnego rdzenia, które wreszcie sączą się do waszej świadomości w bardzo nowy sposób. I jako takie będą traktowane jako nowe. Ale nic, co pojawi się w czasie do przodu, nie jest w istocie nowe dla kogokolwiek z was, bo to jest po prostu zmartwychwstanie prawdy, rdzeń zawiera to wszystko, nawet wiedzę, o której myślicie, że jest daleko poza waszą pojemnością, aby ją pomieścić, a jeszcze mniej zrozumieć. Ale to jest tym, co zaczyna się dziać, na znacznie większą skalę niż dotychczas. Bo nawet, jeśli ludzkość ma za sobą długą historię wymyślania siebie, kierując się poglądami niektórych wspaniałych pojedynczych osób krzyczących „eureka”, jakby zobaczyli światło po raz pierwszy w najciemniejszej dżungli, teraz, to zacznie obracać się w masowy ruch, gdzie uwolnione światło z kolei uwolni tyle wiedzy wewnętrznej, że pomoże podnieść was znacznie powyżej raczej prymitywnych sposobów życia, które prowadzicie dziś.

Bo to jest fakt, że ludzkość reguluje zarządza swoim życiem w sposób, który jest więcej niż szkodliwy, nie tylko dla nich samych, ale wszystkiego, co jest wokół nich, i aby próbować się utrzymać, to dosłownie wysysają krew życia z ich otoczenia, pozostawiając je jałowym i pustym, niezdolnym do utrzymania zdrowego i energetycznego cyklu życia. Ale to się zmieni i znowu, ta zmiana będzie napędzana tym światłem, które nosicie wszyscy wewnątrz, z niewielką dodatkową porcją promieniowaną z wam odległych okolic.

Bo rzeczywiście jesteście nieodłączną częścią tej operacji ratunkowej, ale nie jesteście tylko tutaj, aby działać jak kotwice dla całego tego światła wchodzącego w waszą atmosferę. Nie, jesteście również tutaj, aby zapewnić, że te głębokie i niewykorzystane warstwy informacji, które już przenosicie w sobie, wyjdą na jaw teraz - po raz pierwszy od czasu, kiedy ludzkość rozpoczęła ich raczej długą i zawiłą drogę do tego szczególnego punktu w czasie. Bo pamiętajcie, że nie jesteście tu, aby doprowadzić samych siebie prowadzić do zagłady, jesteście tutaj, aby podnieść siebie się z tej podduszającej warstwy obojętnej energii, która tłumiła wszystko to, czym jesteście o wiele za długo. A teraz, ta warstwa ma więcej pęknięć otwartych, rozpada się w takim stopniu, że prawdziwa powódź światła zacznie płynąć z najbardziej nieprawdopodobnych miejsc. Bo to światło jest w was wszystkich, i mamy na myśli wszystkich, również w tych, którym do tej pory wydaje się, że działają na posyłki tych, nadal ustawionych na wciąganie was jeszcze dalej w dół do tego starego bagna. A wiec, rozejrzyjcie się, i zaczniecie dostrzegać oznaki odkryć, tak ogromnych, że ludzkość nigdy nie spojrzy wstecz na swoją historię i pomyśli "my zrobiliśmy to wszystko, ale nie zrobiliśmy nic, aby wydostać się z tego. "

Bo w czasach przed wami, zaczniecie widzieć, jak jedna po drugiej, stare prawdy będą pozostawiane na bruku, aby już nigdy się nie pojawić. Lub, jeśli tak będzie, to pojawią się w muzeum, w którym będą wyświetlane jako dowód przebytej w międzyczasie odległości przez ludzkość. Bo teraz zaczniecie podejmować jakieś zdecydowane kroki z dala od starych sposobów myślenia i starych sposobów działania, z czasem, te kroki staną się gigantycznymi skokami. Bo ta część waszej ewolucji nie będzie powolna, ani stopniowa. Nie, to będzie mierzone w zawrotnych kwantowych skokach - i mamy to na myśli, w każdym tego słowa znaczeniu. Więc pozostańcie „dostrojeni” i zachowajcie czujność, bo jesteśmy pewni będziesz wszyscy kierowani do rozpoczęcia zanurzania się w tej puli wiedzy, którą znajdziecie przed sobą, zarówno w środku, ale także na zewnątrz. Bo tak wiele dzieje się w małych pomieszczeniach, w większych halach całym waszym świecie, robione przez uczciwych, ciężko pracujących ludzi, którzy zaczynają widzieć konkretne rezultaty wynikające z tych intuicyjnych iskier, które nagle zapalały ich umysły podczas niezliczonych godzin. I z tych małych iskier pomysłowości i inspiracji nasiona zostały zasiane, które już zaczynają rosnąć. I jedna po drugiej, te sadzonki i te umysły będą prezentowane dla wszystkich, aby zobaczyli, a to z kolei pomoże podnieść wieko tak wiele innych kuferków natchnionych wynalazków. Więc jeszcze raz powiemy, spodziewajcie się niespodziewanego, zarówno w postaci treści, ale także w postaci lokalizacji, i miejcie nadzieję, że boska interwencja jest rzeczywiście już na miejscu, Bo tą boskość wszyscy przenosicie w was. Bo ta boskość teraz przejęła fotel kierowcy ponownie, gdyż to jest wasza boska iskra z siedzibą w waszym sercu, która będzie wywoływała obrazy. Nie tylko w was, ale także w milionach innych.

Chcielibyśmy zakończyć tą wiadomość filmem i jest to rzeczywiście taki film, który został obejrzany przez tą channelerkę w ciągu ostatnich kilku dni, a więc, poprosimy ją, aby dołączyła go w tej wiadomości. W tym filmie, zaczniecie widzieć pojawianie się komunikatów, że staną się jaśniejsze i bardziej przejrzyste dla wszystkich ludzi, i to wszystko dotyczy was jako ludzi, ale również wszystko dotyczy was również, jak bogów twórców. Podziękowania będą od nas wszystkich na tym etapie, ale prosimy was wziąć sobie trochę czasu, aby obejrzeć ten materiał i odebrać wiadomości w niego wbudowane. Dziękujemy, odchodzimy".

A oto film, do którego CC się odnosili, to godzinny wywiad z Stuart’em Hammeroff’em, anestezjologiem i profesorem na Uniwersytecie w Arizonie znanym ze swoich badań nad świadomością. Jestem pewna, że to pomoże również "zaliczyć kilka iskier" w wielu z Was, a ja mam również nadzieję, że będziecie czuć się powołani, aby dzielić tym, na co "natkniecie się" w czasie do przodu!

Miłość i światło ode mnie, Aisha

1 komentarz:

  1. dzieki za kolejne ciekawe tlumaczenie.. i oczywiscie takze za cala strone ktora trzyma wysoki poziom. przy okazji prosba: czy daloby rade zamiescic polskie streszczenie tego filmu??

    OdpowiedzUsuń