wtorek, 6 maja 2014

Mateusz Ward – o katastrofach, polityce i zwierzętach.

Witam wszystkich!


Comiesięczny Mateusz, tym razem, dziwne, ale prawie monotematyczny. Większość przekazu dotyczy... zwierząt. To rzadkość w kategorii przekazów, ale Mateusz cierpliwie tłumaczy, o co w tym chodzi.


Mateusz Ward – o katastrofach, polityce i zwierzętach.

jak otrzymane przez Suzy Ward,
2 maja, 2014
www.matthewbooks.com

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew.

Jaskrawe światło współczucia płynie z całego świata do rodzin, których członkowie rodziny zakończyli życie w katastrofie promu w Korei Południowej i do rodzin tych, którzy myślą, że ich bliscy zginęli w morzu w Malezyjskim samolocie. Wszędzie tam, gdzie setki są zasmucone po traumie nagle wspólnie podzielanej, wylanie współczucia dla nich wzrasta ze wszystkich zakątków Ziemi.

Tak więc, wydaje się, że wasze serca są zjednoczone tylko w czasach wielu tragedii osobistych, ale to nie jest tak. Zawsze jesteście zjednoczeni w waszej miłości rodziny i pragnienia dla waszych dzieci i przyszłych pokoleń życia w lepszym świecie niż wy odziedziczyliście i ten fundament waszej jedności jest znacznie, znacznie silniejszy od waszych różnic, ukochani bracia i siostry! Dlatego, w ponadczasowym kontinuum wszystkie kultury i rasy Ziemi żyją w harmonii ze sobą i całą Naturą. Wspólnie tworzycie ten świat, gdy przezwyciężacie wyzwania na tym świecie w tej chwili.

Pozwólcie nam stłumić wasze obawy o agresję Rosji na Ukrainie, to nie doprowadzi do totalnej wojny. Władimir Putin nie chce wojny i on nie jest całkiem w błędzie przypisując zawirowania w części, ingerencji Stanów Zjednoczonych. To nie rząd tego kraju, to jest tak, że USA jest domem CIA, i to jest kontrolowana przez Iluminatów frakcja tej agencji, która miesza pulę globalnie. O tak, ich "czarne operacje" nadal mają wystarczającą wydolność, aby wkroczyć tam, gdzie ludzie są niezadowoleni i zaostrzyć sytuację.

Jednak czas na nowe fronty wojenne jest przeszłością, wibracje już dłużej nie wspomagają temperamentu wojennego i wojowniczych podziałów. Era negocjacji konfliktów nadeszła i ostatecznie wszystkie poważne różnice w obrębie i pomiędzy narodami będą rozstrzygane przez takie środki. Debaty będą się zrywać, więc proszę nie oczekiwać, płynnych przejść lub zachęcających wyników, zwłaszcza gdy walka wciąż szaleje w wielu sytuacjach, gdzie wysokie emocje wciąż przeważają nad powodami.

Rozmowy na rzecz zakończenia dekad zamieszek między Izraelem a Palestyną ugrzęzły znowu nie dlatego, że mieszkańcy wolą niezgodę od życia razem w pokoju, ale ponieważ szczyt Iluminatów nie chce harmonii dla tamtego regionu, dopóki jest pod ich kontrolą - tych kilku osób, którzy trzymają sę swoich złudzeń o dominacji nad światem z Jerozolimy, jako jednej z ich siedzib. Nigdy nie może ich plan się ziścić, kiedy zaczęło sie wzniesienie Ziemi i ostatecznie poziomy wibracyjne przyniosą skutek porozumienia trwałego pokoju.

Zostaliśmy poproszeni jak również o komentarz o kilku krajach Afryki, " Dlaczego jest jeszcze tak dużo brutalności ? " To jest najważniejsze pytanie.

Historycznie kontynent był areną ucisku i rozlewu krwi. Wraz z bezlitosnym zabijaniem siebie nawzajem, silniejsze plemiona pokonywały słabsze i trzymały je w uległości i sprzedawały je do niewolniczej pracy handlarzom. Negatywność, która zgromadziła się w ciągu wieków z rozboju i niewolnictwa, a później apartheidu i wojen domowych, zostaje uwalniana stopniowo podczas wznoszenia się Ziemi i pokutujące niskie wibracje na tych ziemiach pozostawiają mieszkańców podatnymi na wstrząsy. Bo Matka Natura ma nagłe środki wyrywania i uwalniania zakorzenionych negatywnych energii - trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów i potężne burze – nie są powszechne w Afryce, i "czyste konto", że tak powiem, na pewno jest w drodze tam, ale przychodzi wolniej niż do innych obszarów.

Wraz z podnoszeniem świadomości waszego społeczeństwa, dominujące wibracje wytwarzają inne efekty. Osoby, które znoszą traumę takiego czy innego rodzaju, być może długotrwałej walki, molestowania seksualnego lub innej przemocy fizycznej lub aberracji umysłowych, są szczególnie narażone. Kiedy te doświadczenia prowadzą do niekontrolowanego gniewu lub przytłaczającej rozpaczy, minimalna stabilność poszczególnych osób zaskoczy i często zabijają innych lub siebie. Osoby, które są szkolone od dzieciństwa, aby pomścić to, co zostało zrobione dla ich przodków czują zintensyfikowaną pilność unicestwienia wroga, to bedzie biegło swoim kursem, aż wola zabijania ustąpi naokoło świata.

Powszechne w tych różnych sytuacjach, w przeszłości i obecnie, jest to, że wszystkie były i są szansą dla dusz ewoluować duchowo i świadomie. Teraz, nie tylko dawni mieszkańcy Ziemi chętnie korzystają z wyjątkowej szansy, aby zakończyć karmę trzeciej gęstości w jednym życiu, a nie wielu, ale dusze z innych cywilizacji też przychodzą, aby to zrobić. Jednak nawet dla tych, którzy rozumieją cel cykli karmicznych, wiemy, że to jest bardzo trudne, aby myśleć w ten sposób o wielu milionach ludzi, którzy decydują się żyć i umrzeć w bolesnych okolicznościach. Więc proszę, pomyślcie o wielu tysiącach lightworkers, z których większość nigdy nie słyszała tego określenia, którzy uczestniczą lub oddają pieniądze dla programów humanitarnych, którzy podnoszą na duchu te życia i poczujcie wdzięczność za ich wysiłki, zawsze światło wdzięczności jest godnym wkładem.

Liczne niedawne komentarze i pytania można podsumować następująco : Kilka krajów ma wrogie stosunki i niektóre mają broń jądrową ; w jaki sposób można mieć pewność, że nikt nie będzie jej stosować celowo lub przypadkowo, aby rozpocząć wojnę nuklearną ? A jeśli wojnie nuklearnej można zapobiec, dlaczego nie zapobiec wszystkim wojnom?

Możemy z całą pewnością powiedzieć, że nie będzie już na Ziemi wojny nuklearnej, ponieważ Stwórca postanowił, że nie będzie więcej takich wojen gdziekolwiek w kosmosie. Gdy ciała umierają na poziomie gruntu lub bardzo niskich wybuchów atmosferycznych, dusze nie są uszkodzone - gęstość ciał je zabezpiecza. Gdy wybucha broń nuklearna w przestrzeni, jak to się stało w innych cywilizacjach, dusze żyjące jako wolne duchy lub w postaci gęstości światła nie są chronione, zostają rozbite, a ich części rozproszone w przestrzeni.

Nie mogą być pozostawione w takim stanie szoku, a pozbieranie i odtwarzanie, to są długie, skomplikowane procesy, które zaczynają się, gdy specjalnie wyszkolone zespoły szukają części duszy. Niektóre mogą się unosić bez celu, nie zważając na nic innego niż ich istnienie ; inne mogą wchodzić w ciała życzliwych dusz, które wezmą "sierotę" ; jeszcze inne mogą być przechwytywane przez ciemne podmioty i być zakładnikami ; a niektóre z nich mogą być tak przestraszone i zdezorientowane, że mogą tylko koziołkować. Ale tam, gdzie każda część jest, zachowuje unikalną częstotliwość duszy i to jest sygnał do śledzenia przez zespoły wyszukiwania, którego używają jako systemu naprowadzania.

Gdy część duszy zostanie znaleziona i przywrócona, to jest brana do tego, co można nazwać centrum rehabilitacji i jest traktowana w sposób, który jest dostosowany do jej stanu, co oznacza odpowiednią opiekę, jakiej wymaga, niezależnie od jej doświadczeń podczas rozdzielenia. Gdy inne części tego ducha zostaną zlokalizowane, każda jest przenoszona do tego centrum i ponownie delikatnie przedstawiana częściom w trakcie odnowy. Gdy wszystkie części zostaną znalezione i wypielęgnowane, są starannie reintegrowane tak, że wszystkie doświadczenia, wiedza i wspomnienia są w odpowiedniej kolejności zgodnie z zapisem duszy w ewidencji Akashy. Tylko wtedy można w pełni uzdrowić duszę i przywrócić do funkcjonowania, a w niektórych przypadkach trwało tak długo, jak tysiące waszych liniowych lat.

To ogromne przedsięwzięcie pokazuje, jak ważna jest każda dusza dla Stwórcy i, w tym wszechświecie, dla Boga, i to, co te popękane dusze musiały znosić jest powodem dlaczego Stwórca postanowił, że już nigdy nie będzie tam kolejnej wojny nuklearnej. Zgodnie z tym, Bóg autoryzował wszystkie duchowo, świadome i technologicznie rozwinięte cywilizacje, aby zapobiec każdej próbie detonacji głowic jądrowych gdziekolwiek we wszechświecie i w waszym świecie i oni zrobili to kilkanaście razy.

Bo "standardowa" wojna boli nas, aby mówić w ten sposób, gdy niektórzy z naszej ukochanej rodziny zostali zabici przez innych, których my też kochamy bezwarunkowo, a ich karmiczna karuzela biegnie dalej - jest inicjowana przez czyjś wybór wolnej woli, Bóg nie może interweniować. Jest on zobowiązany do przestrzegania prawa Stwórcy, który pozwala bez wyjątku każdej duszy na wolny wybór w innych przypadkach niż rozpoczęcia wojny nuklearnej. Co Bóg dopuszcza do zrobienia w tej ustawie jest honorowaniem wyboru Gai dla ogromnego wlewu światła dla ratowania jej planetarnego ciała i wszystkich jej form życia. Ogromne, potężne odległe cywilizacje, które odpowiedziały natychmiast umożliwiły Ziemi rozluźnienie uchwytu i wyjście z głębokiej trzeciej gęstości i rozpoczęcie jej szlaku wznoszenia.

Chociaż to przebiega z niespotykaną szybkością, wiemy, że w tęsknicie żeby cierpienia i przemoc się zakończyły, czasami wasza cierpliwość jest cienka. Męczycie się słysząc nas mówiących, że wielkie zmiany są w toku, są dowody, jakich chcecie, nie tylko zachęcające słowa. Tak będziemy mówić o postępie w obszarze, który może nie być widziany w kontekście osobistego i planetarnego wznoszenia, ale jest ważnym, istotnym, aspektem! - ewolucji danej cywilizacji: traktowanie swoich zwierząt. Z radością widzieliśmy, że działalność na rzecz zwierząt staje się powszechne w waszym świecie!

Zwierzęta są duszami; każde z nich jest częścią Źródła, tak jak wy jesteście i one ewoluują, tak jak wy. Wśród niektórych gatunków są bardzo wyewoluowane dusze ludzi, którzy zdecydowali się ucieleśnić w tych formach specjalnie w celu wzmocnienia połączenia ducha pomiędzy życiem zwierząt i człowieka. Miłość jest kluczem - zwierzeta pokazują, jak kochać bez warunków i ograniczeń.

Inteligencja wyższych rzędów jest bardzo blisko waszej, i cały gatunek, waleni z rodziny wielorybów i delfinów obejmuje najbardziej rozwinięte dusze na tej planecie intelektualnie i duchowo. Spektrum emocji i cech zwierząt jest też podobne do waszego, z wyjątkiem nabytych cech, takich jak taktu, oszustwa, goryczy i zabijania dla sportu; i w pewnym sensie ich świadomość jest lepsza. One znają wasze myśli, są one bardziej wrażliwe na energię, niż większość ludzi, i jeden lub więcej z ich podstawowych pięciu zmysłów jest bardziej przenikliwy niż wasz.

Są wielowymiarowymi duszami tak jak wy jesteście, ale świadomie przechodzą tam i z powrotem między światami fizycznymi i duchowymi, i rozumieją, że nie ma czegoś takiego jak " śmierć". Komunikują się ze sobą telepatycznie i mają interakcje z niezliczonymi duszami Dewów, o których większość ludzi wie niewiele lub nic, a te szlachetne istoty są niezbędne do rozkwitu życia na Ziemi.

Pozwólcie nam trochę wrócić z powrotem tutaj. Wieki temu zwierzęta zgodnie żyły ze sobą oraz z ludźmi, i była komunikacja telepatyczna pomiędzy wszystkimi formami życia, w tym roślin i królestw Dewów. Cała planeta była Ogrodem Edenu więc i każde życie kwitło. Kiedy silne cywilizacje z ciemnymi skłonnościami uległy woli ciemnych sił, to zdegradowały DNA słabszych cywilizacji i włączyły brutalność i wprowadziły okrucieństwo u zwierząt, które doprowadziło do łańcucha drapieżnik - ofiara. Gdy światło w świadomości ludzi zostało przyciemnione, zaczęli masakrować siebie i zwierzęta, to spowodowało, ze planeta po spirali w dół opadła do głębokiej trzeciej gęstości i pozostała tam zatrzymywana przez długie wieki.

Ciemne siły wiedziały, że wieloryby pełniły krytyczną funkcję kotwiczenia światła w głębinach oceanu, gdzie ciemność nie może dotrzeć i wyeliminować całego światła na Ziemi, te siły wpływały na ludzi, aby zabijać wieloryby jako część kultury i handlu, a znacznie później, uczyniły im poważne szkody poprzez badania sonarem w wodach oceanu. Ale ciemność nie osiągnęła swojego celu - wieloryby zgodziły się, aby ich światło pozostało głęboko w morzu, gdy ich ciała zabijano.

Ten sam ciemny wpływ był w pracy w unicestwianiu stada bizonów, które wędrowały po równinach kraju, który stał się Stanami Zjednoczonymi. Osoby, które znalazły się pod tym zaklęciem zarządziły masową zagładę, ponieważ wiedziały, że zwierzęta były źródłem pożywienia i okrycia, którego rdzenna ludność potrzebowała do przetrwania. Natomiast tubylcy zabijali tylko tyle bizonów, aby zabezpieczyć te podstawowe wymagania i oni wyrażali cześć i wdzięczność za życie, które im zabrali.

Inne przykłady wpływu ciemności to była motywacja ludności do robienia nagród, rzeźbionych z kości słoniowych kłów, albo aby myśleć, że noszenie na sobie futra zwierząt jest modne, do zawieszania głów dzikich zwierząt i całej "gamy" ryb na ścianach, aby sądzić, że niektóre części zwierząt są afrodyzjakami lub poprawiają sprawność seksualną. Miliony milionów zwierząt dziko żyjących lub w wodach zginęło prostu dla zaspokojenia pragnienia ludzkości.

Nigdy więc nie dochodziło do ludzkich umysłów, że zwierzęta mają uczucia i inteligencję, a wiele gatunków jest prorodzinnych. Nie było nawet myśli, że ci rodzice kochają i opiekują się swoimi najmłodszymi tak jak ludzie i opłakują utratę członka rodziny lub drogiego przyjaciela, tak jak ludzie. Nie, zwierzęta były po prostu obiektami dla zaspokojenia ludzkich zachcianek. Ta głęboko trzeciej gęstości mentalność musiała się zmienić, więc Ziemia mogła się wznieść, i dlatego, w ciągu siedemdziesięciu kilku lat jest na jej kursie wznoszenia, światło podniosło świadomość waszego społeczeństwa, abyście zobaczyli krytyczne znaczenie zwierząt w bilansie całego życia na Ziemi.

Po tym, jak niektóre głosy głosiły, że zwierzęta mają prawo być traktowane w sposób humanitarny z godnością i szacunkiem, grupy zaczęły się formować, aby działać na tym założeniu; i kilka odważnych osób było inspiracją dla życia zwierząt na wolności i zapisywało swoje obserwacje konkretnych gatunków. Początki te rozwinęły się w dzisiejsze lokalne, krajowe i międzynarodowe organizacje z misją ratowania zwierząt i ich siedlisk. Niektórzy robią lub rozbudowują schroniska dla rannych i osieroconych dzikich zwierząt, inni obsługują schroniska lub pogotowia i programy rehabilitacyjne dla maltretowanych zwierząt domowych, a wiele osób wspiera finansowo te grupy.

Oburzenie wobec nieludzkich warunków, w jakich zwierzęta rzeźne żyją i umierają wymusza poprawę w tych obszarach. ZOO tworzą lub powiększają naturalne otoczenie przyrody dla swoich programów hodowlanych i ocalają zwierzęta zagrożonych gatunków. Cyrki odpowiadają na zarzuty, aby opiekować się zwierzętami sumiennie i uprzejmie. Przepisy krajowe zakazują eksportu rodzimych zwierząt ; egzekwowana część prawa zwalczania kłusownictwa pomaga kłusownikom znaleźć inne źródło utrzymania ; przepisy wymagają od hodowców zwierząt, aby spełniali wyższe standardy.

Obszerne badania zachowań zwierząt, inteligencji i komunikacji pokazują ich podobieństwo do was w tych aspektach. Coraz więcej zwierząt domowych jest przyjmowanych; dzieci w wieku szkolnym są kształcone o potrzebie kastrowania i sterylizacji zwierząt, a także właściwej dla nich opieki zdrowotnej i żywienia. Wiele petycji nawołujących do dobrego traktowania zwierząt jest w obiegu - samo podpisanie petycji wysyła dalej serpentyny światła, a Internet obfituje w filmy i zdjęcia pokazujące przekrój gatunkowy przyjaźń, nawet w łańcuchu drapieżnik - ofiara, jak również chęć niektórych dzikich zwierząt, aby zaprzyjaźnić się z ludźmi.

Wiecie to, więc dlaczego mówimy o tym? Więc pomyślicie o tych olbrzymich krokach, jakie wasze społeczeństwo osiągnęło i będziecie wdzięczni! Tak, wiele więcej jeszcze trzeba zrobić, i wielu z Was pisało wzruszające listy z pytaniami, co możecie zrobić. Pierwszorzędne znaczenie, zachęcamy do powstrzymania się od koncentracji na okrucieństwie i zaniedbaniu, jakie zwierzęta znoszą i poczucia zrozpaczenia z tego powodu. Poprzez powszechne prawo przyciągania, która jest w ciągłej pracy, niskie wibracje tych negatywnych uczuć i myśli pomagają kontynuować to, czego końca chcecie. Wysyłanie wysokich wibracji wdzięczności za niezliczone starania w imieniu zwierząt rozprzestrzeniają światło w całym królestwie zwierząt.

Ukochana rodzino, jest o wiele więcej dobra i światła w świecie niż myślicie, a każda kochająca myśl, uczucie i czyn dodaje się do ich obfitości, która przekształca wasz świat.

Z miłością, szacunkiem i honorem, pozdrawiamy was i towarzyszymy wam na każdym kroku w kierunku niezliczonej chwały Złotego Wieku Ziemi.

Miłości i pokoju
Suzanne Ward
www.matthewbooks.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz