sobota, 24 maja 2014

AA Michał 20,05 - Bilet "E"

Witam wszystkich!


Michael w tym "wydaniu" nie jest zbyt aktywny ostatnio. To bardzo krótki, aktualny przekaz. Niezależnie od czego nazwa biletu "E" pochodzi (bywalcy USA zapewne wiedzą), czy ekonomiki, czy łatwości, to jest to zapowiedź "ostrej jazdy", choć do przesilenia letniego jeszcze daleko. No to zapinamy pasy, Panie i Panowie.


Bilet "E" - Michael i Rady

Doszliśmy do czasu dla wielu z was. Czujecie to. Niektórzy z was usłyszeli. Możecie czuć trochę zamieszania. Możecie się zastanawiać, dlaczego teraz czujecie się trochę jak w morzu, luźnego kroju, nie będących w stanie zobaczyć, co was czeka. Byliście tak pewni, że wiedzieliście, ale teraz nie. Pozwólcie nam dać wam obraz, który może pomóc wam zrozumieć, co się dzieje.

Dryfujecie coraz szybciej z przepływem wewnętrznej przemiany, dryfujecie we wzrastającym prądzie. Przetrwaliście sporadyczne wzburzone wody. Teraz są tacy wśród was, którzy podjęli kierowanie, są na czele, tych, którzy osiągnęli pierwszą kataraktę w podróży. Jesteście na krawędzi i macie uczucie, jak gdybyście swobodnie spadali. Spieszę powiedzieć, że wszystko nadal przebiega dobrze dla was. Nie martwcie się. To jest tymczasowe uczucie.

Zostaliście zamieceni przez wasze momentum na nowe dla was terytorium. I to jest dobra rzecz. To zajmie wam chwilę, gdy ufacie w proces, macie zaufanie do swoich przewodników, zaufanie do swojego Wyższego Ja. Ale, jak zawsze, szybko zorientujecie się i okaże się, że jesteście dokładnie tam, gdzie powinniście być, choć niektórzy mogą znaleźć się w nieoczekiwanym otoczeniu, że tak powiem.

Proszę zrozumieć, że często efekty waszych wysiłków są lepsze niż możecie sobie wyobrazić, jeśli nie domagacie się dokładnie tego, o co prosicie i niczego więcej. Wasz świadomy umysł może ekstrapolować tylko z tego, co pamięta. Bardzo rzadko możecie marzyć w kwantowych skokach z tego, co znacie. A skoki kwantowe są tym, w co niektórzy z was są zaangażowani teraz.

Niektórzy z was prosili o podjęcie jeszcze więcej, niż pierwotnie zakontraktowali na ten czas. Przewidywaliście tak dobrze, że wzruszaliście ramionami i myśleliście, że równie dobrze możecie kupić bilet "E". Więc, jak już ostrzegaliśmy was często przedtem, zapnijcie pasy i czekajcie. Będziecie gotowi na to, o co prosiliście... lub coś lepszego.

Kochamy was. Cieszcie się jazdą. Będziemy mówić wkrótce.

20 maja 2014
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz