czwartek, 8 maja 2014

AA Michał 06,05 - Żadna decyzja nie będzie nigdy podjęta bez Waszej wyraźnej zgody

Witam wszystkich!


Michael wraca na arenę, dziś trochę tłumaczenia jak "uczestniczymy" w Radach.


Żadna decyzja nie będzie nigdy podjęta bez Waszej wyraźnej zgody. - Michael i Rady


Naszym tematem dyskusji są dzisiaj Rady. Każdy z was ma doświadczenie z nimi. Wielu z was ma wspomnienia i sny o tym. Nawet bardzo dobre starania, aby wam je opisać padnie bardzo daleko, bo osiągnęliście poziom świadomości teraz, który pozwala rozpocząć w waszych świadomych umysłach zapoznanie się z tym obrazem, tą interpretacją „jak to działa”.

Coraz więcej z was, w waszej pamięci snów i medytacji obserwuje to, co różnie nazywają audytoriami, amfiteatrami, lub pokojami Rad. Większość widzi je jako ogromne rozmiary i uczestnictwo. To jest, w rzeczywistości, reprezentacja zostaliście skonstruowani, aby pozwolić na zrozumienie energetycznych zdarzeń, których byliście świadkami. Takie rzeczy muszą być "widziane" przez was w ten sposób, abyście zrozumieli wydarzenia, w których uczestniczycie.

Kiedy jesteście "tam" w tym "miejscu" to "widzicie", jak spotkanie jest prowadzone, w którym uczestniczycie w podejmowaniu decyzji, które mają wpływ na was. Powodem cudzysłowów w uprzedniej sentencji jest to, że wszystko, co opisujecie jest wewnętrznym doświadczeniem w waszej istocie. To naprawdę nie ma znaczenia w tym momencie. Nadejdzie czas, kiedy doświadczycie prawdy tego. W międzyczasie będziemy opisywać takie rzeczy w sposób liniowy, którego aktualnie doświadczacie.

Wiele raportujących widzi wielkie liczby istot w tych radach. Widzą niektórych, którzy wydają się być w ciele i wielu innych, których czują jako duchy lub istoty światła. Widzą, nauczycieli, przewodników i istoty anielskie. Czasami są świadkami siebie jako słuchających, a innym razem, jako mówiących. Wszystko to jest prawdziwe.

To, czego chcemy od was, to, abyście zaczęli zastanawiać się i zrozumieć, że te rady są tam, gdzie wszystkie decyzje, które wpływają w jakikolwiek sposób na was są podejmowane. Jesteście tam zawsze. I żadna decyzja nie zostanie nigdy podjęta bez waszej wyraźnej zgody. Zazwyczaj to wy zwracacie się z prośbą o wszelkie informacje potrzebne do podjęcia decyzji dotyczącej proponowanego przebiegu życia. To jest (miejsce), gdy decydujecie się przeżyć wszystko, co działo się w waszym życiu, w tym obecnym, i gdzie nadal to robicie. Wszystkie decyzje podjęte w tych radach są jednomyślne. Moglibyście pomyśleć : " A co, jeśli jest niezgoda? " To nie jest sposób na tych płaszczyznach. Gdy całość konsekwencji przyszłości jest znana, wybór będzie zawsze w kierunku tego, co jest dla was i dla wszystkich najlepsze.

Rada składa się z wszystkich tych, którzy są w stanie przyczynić się w jakikolwiek sposób w kierunku waszej wiedzy i zrozumienia. Nic nigdy nie było podejmowane i decydowane i działane bez waszej pełnej zgody. A co najważniejsze, proszę rozważyć, że tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak liniowy czas, gdzie aktualnie uczestniczycie w tych decyzjach i żyjecie obecnie według ich wyników w tym samym czasie. W rzeczywistości, wszystkie inne aspekty waszej Jaźni są również na tym spotkaniu. Wasi przewodnicy są tam. Nauczyciele też są. To niesamowite to zobaczyć. Wszyscy tworzycie jeszcze większe życie niż możecie sobie wyobrazić. I wy wszyscy przyczyniacie się swoją wiedzą i doświadczeniem dla całości.

Pomyślcie, jaką wspaniała istotą trzeba być, aby tworzyć takie cudowne rzeczy jak życie, które prowadzicie, dopasowując je starannie i fachowo do działań w nieskończoności, tak aby najwyższe i najlepsze interesy wszystkich były rozważane. Jak lubicie mówić, wymiatacie!

Będziemy mówić wkrótce. Pozwoliliśmy na spokojny czas dla was i dla tego channelera, aby pracował i przyswajał zmiany właśnie minionych wyrównań kosmicznych. Będziemy wracać powrotem do naszych normalnych rozmów z wami teraz. Dobrego dnia.

6 maja 2014
Copyright © Ronald Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz