środa, 14 maja 2014

Historia Stworzenia - część 7 (Manuskrypt Przetrwania)

Witam wszystkich!


Tym razem Wierni Towarzysze dokończyli swoją Historię Stworzenia, publikowaną wcześniej w 6 odcinkach w październiku 2013. Pełny odlot.
Gdyby ktoś chciał poczytać komentarze o których Aisha wspomina to podaję link;
https://aishanorth.wordpress.com/2014/05/10/an-update-and-a-powerful-confirmation/Historia Stworzenia - część 7

Drodzy przyjaciele !

W październiku 2013 r. channelowałam serię wiadomości pod tytułem "Historia Stworzenia". I wstawiłam 6 z nich, ale dostałam dodatkową, która miała być częścią 7, ale CC powiedzieli mi, żeby to nie było publikowane w tym czasie. mniej więcej o tym zapomniałam, aż powróciło wczoraj. Bo gdy po raz kolejny obudziłam się i zostałam skierowana, aby przejść do medytacji, to zamiast zwykłego energetycznego pobrania, dano mi tę wiadomość :

" Teraz nadszedł czas, aby opublikować, tą ostatnią ratę Historii Stworzenia, a powodem tego jest to, że teraz jesteście gotowi do jej otrzymania. Widzicie, w tym, jak we wszystkim, czas jest wszystkim i teraz, gdy kawałki są łączone z innymi kawałkami w końcu udało się wam zbudować strukturę, która wspomaga ten następny poziom interakcji między wami a tymi kreacyjnymi energiami. Teraz stoicie gotowi by BYĆ tym, czym naprawdę już jesteście, prawdziwymi bogami stwórcami, w każdym znaczeniu tego słowa i teraz jesteście gotowi do podjęcia daleko bardziej aktywnego udziału w toczącej się rozmowie między umysłem i materią, pomiędzy energią i świadomością. Bo jak już mówiliśmy wielokrotnie, idźcie do wewnątrz, to tam wszystkie odpowiedzi się znajdują i jak wam pokazaliśmy, mamy to na myśli w bardzo dosłownym sensie. Bo fizyczne ciało jest kluczem, manifestującym urządzeniem, które pozwoli otworzyć drzwi dla całej ludzkości, tak aby można było w końcu wyjść z starego więzienia ograniczeń. Bo w waszym ciele zobaczycie tajemnice Całej Kreacji i zaczniecie rozumieć mechanizmy tworzenia, a więc, jesteście bardziej niż gotowi, aby zacząć ewoluować poza granice starej doktryny, i wstąpić znacznie bardziej pewnie w role nowych prawdziwych twórców. Bo teraz zostały wam pokazane pierwsze przebłyski anatomii kreacji, i również zostały wam pokazane pierwsze przebłyski anatomii waszej prawdziwej istoty, ta wrodzona część was, świadomość, która koresponduje tak płynnie z fizycznymi aspektami waszego bytu. I teraz, to wszystko zacznie schodzić się razem w bardzo nowy sposób, i cieszymy się, że już wszyscy pozwoliliście, aby tak się stało przez chęć stania się JEDNOŚCIĄ ponownie. Oto wiadomość, którą chcemy wam w końcu przekazać, która czekała na was wszystkich, abyście osiągnęli ten moment w czasie i ten moment w przestrzeni".

Dziś rano przeczytałam komentarze, które zostały zamieszczone w nocy do "Aktualizacji i potężnego potwierdzenia", i wszystko, co mogę powiedzieć to jest „tak”, tak, teraz naprawdę widzę, co CC mówili - zarówno w wiadomości powyżej, ale również w części 7, którą dali mi w październiku. Dla tych z Was, którzy jeszcze nie przeczytali tych niesamowitych komentarzy, mogę tylko powiedzieć, zróbcie to. Bo tam znajdziecie dowód, że my nie tylko pozwoliliśmy sobie stać się Jednym, również zaczęliśmy zanurzać się w tej niesamowitej puli informacji jako kolektyw. Więc do was wszystkich - do NAS - mówię dziękuję !

Oto wiadomość, którą CC dali mi w październiku i którą chcą, żebym w końcu opublikowała:
Historia Stworzenia - część 7
„Tu jesteście, wszyscy gotowi i przygotowani, aby wziąć kolejny łyk z tego, spokojnego, ale i tak żyznego morza energetycznych cząstek, gotowi i czekający wysłuchana waszych wołań. Bo to, o co w tym wszystkim chodzi, To wasza gotowość do kroku naprzód i tworzenia z wszystkiego, czym jesteście i wszystkiego, czym macie się STAĆ. Bo przeszliście długą drogę, kochani, ale nadal jest tak dużo do Zrobienia. I tym razem nie mówimy w kategoriach osobistych osiągnięć, raczej mówimy o zbiorowym wzroście twórczej energii, która zamierza przewalić się nad wami, Bo wy dopiero zaczynacie dotykać tego zbiornika, do którego byliście kierowani i teraz czas dla was wszystkich, aby naprawdę wejść do niego zstąpił na was. Uważamy, że znajdziecie te następne kilka tygodni, że będą więcej niż radosne, gdy wszyscy zaczniecie widzieć jak wasze własne dążenia przychodzą do życia.

Jak mówiliśmy, nadszedł czas dla was wszystkich, aby naprawdę wejść do tego ogromnego oceanu energii twórczej, całej leżącej i czekającej na was, gotowej, by STAĆ się czymkolwiek, co jest potrzebne dla tego wspaniałego waszego świata, aby zaczął powracać do jego korzeni. Bo jego korzenie są głęboko osadzone w zupełnie innym sensie niż ten, którego wszyscy doświadczaliście do tej pory i słowo, które najlepiej opisuje to, to raj. Bo raj czeka na Was, drodzy przyjaciele, ale on przyjdzie tylko na wasze zawołanie, i wezwanie i jako takie, siły twórcze, które mają być uwolnione są tymi, które przez was będą to wszystko stwarzały. Bo jak już mówiliśmy wielokrotnie, nie jest to robione DLA was, ale PRZEZ was i teraz czas na zabawę, tworząc to wszystko ma przyjść na was wszystkich. W rzeczywistości, niektórzy z was byli zajęci tworząc świat swoich marzeń już od jakiegoś czasu, ale teraz, ilość ulotnych marzeń, które się zaczną, będzie po prostu przytłaczająca. Ponownie, to, co tworzycie nie jest przypadkowym aktem, a raczej jest to taki, który został starannie zaplanowany od samego początku, i jako tacy, możecie po prostu wyluzować i uwolnić wszelkie zahamowania, które mogą pójść śladami tego wielkiego zadania. Bo to rzeczywiście jest wielkie zadanie, najwspanialsze, jakie jest, i jest oczywiste, że wszyscy poczujecie trochę wahań, zanim uda wam się zobowiązać się całym sercem dla tej misji. I tego tylko należy się spodziewać, bo jeśli jest jedna rzecz, którą ludzki umysł może pojąć, jest to ograniczenie, ale teraz, gdy zaczniecie swobodnie wykorzystywać te pasy ruchu sił twórczych, nie będziecie mieli wyboru, jak tylko uwolnić wszelkie i wszystkie zahamowania, że mogą nadal stać na waszej drodze.

Ponownie przypominamy wam, że to nie znaczy, że będziesz wolni, aby tworzyć spustoszenie dla własnej rozrywki, to nie jest możliwe tutaj, więc równie dobrze możecie odrzucić te obawy o zniszczenia raz na zawsze. Nie, gdy mówimy, uwolnić i wyluzować, to po prostu odnosi się do faktu, że macie bardzo jasne wskazówki co do tego, jaka wasza rola w tym wszystkim jest, i jako tacy, wszystko co musicie zrobić, to poddać się tej ogromnej chęci tworzenia. I, jak już wiecie, ten proces po prostu dotyczy pozwolenia waszej świadomości na interakcję z tym polem siłowym możliwości, Źródłem, materiałem, który rodzi materię pod WASZYM naciskiem. A wy jesteście Bogiem, jak mówiliśmy raz i jeszcze raz, i nawet jeśli ludzkość ma za sobą długą historię palenia ludzi na stosie, gdy ktoś był na tyle odważny, aby domagać się stwierdzenia tego faktu, tym razem nie będzie żadnych reperkusji za tą samą rzecz. Nie, tym razem, będziemy wam mówić, abyście powtarzali tą wiadomość tak często, jak to możliwe : "Ja jestem Bogiem, jak i Wy jesteście". Bo to jest ukryty skarb, którego ludzkość została pozostawiona, pozbawiona znalezienia przez wieki, ale tym razem, nie będzie więcej zamkniętych drzwi lub skomplikowanych przejść stojących między Wami, a tą prawdą. Bo tym razem, staniecie się prawdziwymi cudami, którymi naprawdę jesteście. Bo jesteście NAMI, a my jesteśmy WAMI i teraz będziecie pokazywać reszcie Kreacji drogę do przyszłości przez rozpętanie tej prawdy dla siebie, i dla każdego innego".

Z miłością, światłem i wyrazami wdzięczności ode mnie, Aisha

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz