poniedziałek, 5 maja 2014

ARKTURIANIE: Świadomość i Manifestacja

Witam wszystkich!


To dość krótki, ale zasadniczy przekaz Arkturian w tym miesiącu.


ARKTURIANIE: Świadomość i Manifestacja

27 kwietnia 2014
Channeller: Marilyn Raffaele
http://www.onenessofall.com

Jesteśmy grupą Arkturian i jesteśmy tutaj, aby pomóc tym z Ziemi, w ich Wzniesieniu do wyższych częstotliwości Miłości i Światła - częstotliwości, o których wielu z nich nie wie nawet, że istnieją.

Wielu wciąż żyje życiem, uwikłanym w nieświadomości, zahipnotyzowanym obrazami prezentowanych w ramach trzeciowymiarowej wibracji, ponieważ "zasłona zapomnienia" jest na miejscu na Ziemi. Ludzkość ma trudności pamiętać, kim są podczas pobytu w gęstości wierząc, że są odrębni i niezależni od siebie, jak również od ich Boga - albo, czy nawet istnieje coś takiego jak Bóg.

Nie bójcie się, Kochani, bo zawsze jesteście kochani i chronieni, nawet jeśli wam wydaje się, że nie jesteście – nawet dziecku trzeba pozwolić upaść i zedrzeć skórę na kolanach czasami. Wasza Boskość jest waszą ochroną, gdyż nigdy nie możecie być oddzieleni od tego, kim i czym jesteście, niezależnie od tego, ile milionów lat może upłynąć.

Żadna osoba, doświadczenie, lub światopogląd nie może oddzielić was od tego, czym jesteście. Ta świadomość jest waszą ochroną i wsparciem we wszystkich rzeczach i opróżni każdy balon nicości, który możecie napotkać.
Zawsze pamiętajcie, że fizycznie i emocjonalnie bolesne doświadczenia, jakie napotykacie są lekcjami życia stworzonymi przez was przy pomocy waszych duchowych przewodników i nauczycieli przed wejściem w tą konkretną inkarnację. Jak osoba rozwija się ostrzejsze indywidualne doświadczenia życiowe zaczynają się zmniejszać bo teraz manifestuje je z wyższego stanu świadomości i może uczyć się w łatwiejszy sposób.

Zawsze wiedzcie, że intensywne, bolesne oczyszczenia, których wielu z was doświadcza teraz, są pozytywnymi rzeczami, promocją - oznakami, że dusza jest teraz dojrzała do rozpoznania i oczyszczenia energii długo trzymanych głęboko zakopanymi. Teraz dotyczy uwolnienia przeszłości i uczenia się kochać i szanować wszystkie aspekty Jaźni w podróży do poznania Jaźni.

Są tacy, którzy czytają metafizyczne książki, idą na zajęcia, i spędzają dużo czasu rozmawiając o metafizyce i mistycznej prawdzie, ale potem nadal żyją swoim życiem tak, jak zwykle. Prawda musi być przeżywana. Ona musi być praktykowana w każdym doświadczeniu codziennego życia bez względu na to, jak przyziemnego, aż stanie się waszym stanem świadomości, w którym czas życia nią staje się automatyczny i będziecie, kim jesteście. Prawda nie jest tylko interesująca teorią, do dyskusji, porównań, a następnie oddalenia, czas na dyskusje się skończył.

Prawda nie może być dyskutowana w ogólnych grupach, ponieważ każdy człowiek żyje z jego osiągniętego stanu świadomości i grupy zawsze mają takich bez "uszu, aby usłyszeć ", którzy po prostu chcą się kłócić. Prawda nigdy nie jest sporna, czy nałożona na drugą. To nie znaczy, że nie powinniście się dzielić z tymi, na waszym poziomie świadomości, ale w ogóle podróż duchowa jest milczeniem, tajemnicą, i bardzo świętą - życiem, ruchem, i posiadaniem własnej Istoty w Jedności.

Zmiana przychodzą w świat zewnętrzny, gdy ludzki wewnętrzny świat ewoluuje. Przykładem tego może być postrzeganie zmian zachodzących w odniesieniu do okrucieństwa wobec zwierząt oraz innych zagadnień dotychczas uważanych za nieważne.

To, co możecie zaobserwować jest tym, co świadomość globalnie i indywidualnie tworzy. Nie ma ofiar. Wojna, okrucieństwo, nieuczciwość, walka o władzę itp. itd. są przejawami świadomości separacji / dualizmu. My przeciwko nim - wszystko to niekonieczne w świetle faktu, że wszystko jest Jednym i że Jedność nie ucieleśnienia idei niezgody. Wojna jest taką lekcją, której wielu boleśnie uczy się teraz.

Ludzkość jest gotowa stworzyć nowy świat, ciągnąc z powrotem i uwalniając wszystko, co jest stare i zakończone, bez strachu obejmując nowe i wyższe idee Jedności.

Chcemy mówić o uzdrawiającej energii miłości. Miłość to energia aktywności / wzajemnego powiązania Jedności manifestującej się jako wielu. Gdy ta prawda stanie się waszym osiągniętym stanem świadomości, to automatycznie wyrówna was z wyższymi częstotliwościami - przemieszczając gęste i ciężkie fałszywe wibracje dualności i separacji, które nie mają prawa do pobytu ich w tym miejscu.

Ponieważ pełna i harmonijna Boska Świadomość jest prawdziwą esencją każdego człowieka, czym bardziej zbliżeni do prawdy się stajecie, tym bardziej na zewnątrz to zacznie się odzwierciedlać - fizycznie, emocjonalnie i mentalnie.

To jest praca, to jest podróż. Prawda zaczyna się po prostu jako wiedza umysłowa, ale musi być praktykowana i przezywana, aż stanie się waszym stanem świadomości, w którym to czasie wtedy zaczyna się przejawiać na zewnątrz, jak to, co jest potrzebne - zdrowie, pomysły, koleżeństwo, dom itp.

Medytacja jest najlepszym uzdrowieniem i zabiegiem pielęgnacyjnym, jaki możecie dać sobie, ponieważ w medytacji odpoczywacie w wyżej rezonujących i harmonijnych częstotliwościach Jedności.

Większość ludzi jest gotowa przestać poszukiwania na zewnątrz zrozumienia, że substancja wszystkiego leży wewnątrz. Zrozumcie, że te słowa nie są po prostu ładnym cytatem jakiegoś mistycznego poety. Nauczcie się, aby nigdy więcej nie szukać swojego dobra na zewnątrz, bo wszystko, co będzie kiedykolwiek wam potrzebne jest zawsze i na stałe już zawarte w Świadomości, którą jesteście. Kiedy to rozumiecie, ale kiedy nadal szukacie swojego dobra ze świata, tworzycie duchową przepaść między waszym poczuciem Jaźnie i waszą prawdziwą Jaźnią.

Gdy osoba osiąga zrozumienie Jedności, zewnętrzne doświadczenia zaczną odzwierciedlać radość, zdrowie, szczęście i spełnienie, które świat zobaczy, jako uzdrowienie. Zmiana zewnętrzna może się tylko manifestować, gdy stan świadomości jest osiągnięty, ponieważ substancją wszystkiego jest świadomość - nie czyjaś świadomość – tylko Twoja. Uzdrowiciel pracujący na wysokim poziomie świadomości może chwilowo podnieść energię osoby, ale jeśli sam osobnik utrzymuje je tam nadal, jego problemy powrócą, ponownie stworzone przez jego własny stan świadomości.

Mówicie: " Co to znaczy, jak wszystko, czego potrzebuję jest wewnątrz - samochód, dom, praca " Boska świadomość (jest to czym jesteście ) uosabia wszelkie duchowe pomysły. Te duchowe idee z kolei manifestują się na zewnątrz w postaci, którą możecie zrozumieć i docenić. Samochód jest materialnym poczuciem wszechobecności. Dom jest materialnym poczuciem świadomości - Żyję, poruszam się i mam swoją istotę zawsze w Świadomości.

Osoba, która uwielbia samotne życie nie będzie nagle manifestować partnera, ponieważ to nie reprezentuje kompletności dla niej. Muzyka, sztuka, medycyna, nauka, idee i wynalazki z każdej formy i odmiany mogą i będą płynąć z nieskończonego Źródła wewnątrz, jeśli drzwi są otwarte. Boska Świadomość - wasza świadomość - jest Jaźnią podtrzymywaną i Jaźnią utrzymywaną i jest zawsze kompletną i manifestującą się. Jak widzicie te manifestacje są określone przez wasz obudzony lub nie obudzony stan świadomości.

Zacznijcie zatwierdzać wasze przyrodzone prawa, rozpoznajcie i manifestujcie je. Wasze dobro nie będzie spadać z nieba w chwili, gdy udacie się do kościoła, powiedziecie właściwe słowa modlitwy, lub zrobicie dobry uczynek. Ono może manifestować tylko wyższe i lepsze formy, gdy zdajecie sobie sprawę, że już nimi jesteście.

To jest lekcja, a czas jest teraz.

Jesteśmy Grupą Arkturian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz