niedziela, 26 października 2014

Arkturianie - o świadomości Prawdy, oczyszczaniach.

Witam wszystkich!


Tym razem Arkturianie kontynuują o świadomości, ale jest też niesamowicie dużo jak na nich, różnych wskazówek, w prostej logicznej formie. Przy okazji odnoszą się tez do tematu oczyszczania pamięci komórkowej. Można też zauważyć relacje do innych prezentowanych tuta materiałów.


Arkturianie - o świadomości Prawdy, oczyszczaniach.

Channeler Marilyn Raffaele,
13 października 2014,
http://www.onenessofall.com

My z grupy Arkturian przychodzimy życzyć wam spokoju, radości i życzliwości do siebie w czasach konfliktów i nieporozumień. Wiemy, że wielu z was cierpi, ale widzimy wielkie przebudzenia poprzez doświadczenia.

Jest wielu, którzy zawsze żyli w pełni w trzeciowymiarowym systemie wierzeń, którzy teraz, nieoczekiwanie, znajdują wątpliwości w ich podstawowych przekonaniach, w sposób który pozwala ich obudzić. Oni czerpią korzyści z rosnącego światła płynącego do Ziemi, mimo że nie są świadomi dlaczego zmiana wydaje się, dziać się wewnątrz.

Gdy Światło płynie z rosnącą liczbą ewoluujących pól energii, ono dodaje światło do powszechnej świadomości świata, odsłaniając i rozpuszczając obszary cienia w tym procesie. W ten sposób świat jest przebudzany - każda mała świadomość Prawdy / Światła pomaga rozpuścić iluzję i dodaje się do całości, bo jest tylko JEDNO. Bardzo szybko, będzie na tyle światła w świadomości świata, aby ją przesunąć. To jest tym, co "zmiana" oznacza - transfer dominacji energii.

Chcemy mówić o Prawdzie, która się manifestuje, jak robi wszystko, przez poziomy fizyczne, emocjonalne, mentalne i duchowe - Prawda jako Absolut, jak i zwykła prawda.

Kiedy mówimy o prawdzie w tych wiadomościach mamy na myśli Absolut - Boską Prawdę.

W Prawdzie, nie ma nic, tylko wszechobecna Boska Świadomość, która na ludzkiej scenie jest interpretowana przez umysł i postrzegana jako materialna. Trzeci wymiar postrzega życie przez filtr separacji, a także przekonanie, że wszystko jest albo dobre, albo złe (dualizm). Częściej niż nie, czyjś indywidualny system przekonań zostaje po prostu przyjęty bez myśli zgody ze świadomością świata.

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że myśli, jakie możecie mieć, tak naprawdę nie są wasze, dopóki nie przyjmiecie ich jako swoje własne. Myśli i przekonania świadomości świata są zawsze dostępne krążą, aby być zatwierdzone jako prawda, lub nie.

Umożliwienie nieproszonym myślom po prostu przepływać przez (siebie) nie nadając im żadnej wagi jest rewindykacją swojej mocy i ruchu do Prawdy. Opieranie się niechcianym myślom i pomysłom po prostu daje im siłę, której nie mają.

Na ludzkiej scenie, Prawda zależy od tego, czy uczciwie stwierdzasz, co wiesz lub odczuwasz jako prawidłowe. To również dotyczy zgodnej opinii wobec poszczególnych tematów jak podyktowane przez "ekspertów" lub tych u władzy.

Życie z trzeciowymiarowego myślenia powoduje, że pewne osoby - jak również firmy i rządy – nie czują żadnych zobowiązań wobec uczciwości i prawdy, czy i kiedy ona nie pasuje do ich osobistych potrzeb lub programu, odzwierciedlając wiarę w separację.

Gdy ludzkość ewoluuje coraz głębiej w zrozumieniu wszystkiego w Jedności, to zaczyna rozumieć, że słowa i działania w zwykłym codziennym życiu są ważne, ponieważ to, co się mówi lub robi dla innego, robi się dla siebie. Strach, czy rozpoznany, czy nie, jest przyczyną nieuczciwości i kłamstwa - strach przed brakiem, ograniczeniem, odrzuceniem, niepowodzeniem, karą itp. i można go zlikwidować tylko przez Prawdę.

Strach wynika z trzeciowymiarowych doświadczeń i nauki z poprzednich wcieleń, jak również z obecnego życia. Wiele z tych doświadczeń było przerażających, powodując długotrwałe wrażenia w pamięci komórkowi i polach i energii. Te stare komórkowe i emocjonalne energie są tym, co macie teraz w procesie oczyszczania.

Niektóre z bardziej intensywnych oczyszczeń energii mogą pozostawić waz z uczuciem zmęczenia i przygnębienia. Wiedzcie, że nie ma w tym nic złego - wy ewoluujecie, więc nie przyjmujcie tych uczuć jako mających jakąkolwiek władzę nad wami, co będzie po prostu przyciągać je z powrotem do waszego pola energetycznego.

Dzieci mówią prawdę, dopóki nie nauczą się nie mówić jej przez strach lub karę. Wielu dorosłych wierzy, że posiadanie racji sprawia, że są ważni (bardziej sympatyczni), a więc mówią lub zrobią wszystko, aby być postrzegane jako mający zawsze rację - odbicie przekonania w oderwanie od Miłości / Jaźni.

Często ludzie są po prostu źle poinformowani i mówią z niewiedzy, ale jak w przypadku wszystkich działań, intencja za słowami daje im energię. Nieprawdy wypowiedziane niewinnie przenoszą energię zamierzoną przez nadawcę, która ma być zgodna z prawdą. Nie odnosi się to do złośliwych plotek.

Plotki i krytyka są aspektami dualności i separacji, które odzwierciedlają wstręt do siebie i tworzą zapotrzebowanie dla osoby, aby zobaczyć siebie jako lepszą od innych, aby czuć jakąś akceptację lub miłość własną. Te działania nie tylko po ludzku (nigdy w rzeczywistości) ranią osobę oplotkowaną, ale również wracaja do gospodarza na odpoczynek w polu energii nadawcy ponownie ... jest tylko JEDNIOŚĆ.

Z ewolucją przychodzi niezdolność do mówienia nieprawdy dla osobistego zysku. Duchowy uczeń staje się coraz bardziej świadomy tego delikatnego klepania po ramieniu, kiedy jest kuszony i zaczyna rozumieć, że jego duchowa smycz stała się bardzo krótka.

Boska Prawda jest Absolutna - to, czym JEST, zawsze było i zawsze będzie - utrzymywane nieskończenie w miejscu przez Boskie Prawa. Absolut nie może być znany lub w pełni zrozumiany przez ograniczony umysł ludzki, dlatego, przez eony czasu, człowiek wielokrotnie tworzył bogów na swoje podobieństwo, odzwierciedlając wszystkie cechy, jakie były uważane za ważne w tym czasie.

Celem wszystkich dusz - na wszystkich planetach i wymiarach, a także na Ziemi - jest, i zawsze było, aby rozwijać się w pełni do zrozumienia JEDNOŚCI, tym samym stając się JEDNOŚCIĄ. Dusza zawsze była idealna, ale poprzez swoje podróże doświadczeń nie pamiętała tego, a więc walczyła całe życie po życiu w procesie przebudzenia.

Jest to podróż duchowa i cel życia, aby w końcu uświadomić sobie własną Boskość i żyć z tego stanu świadomości. Boska Prawda jest najpierw chwytana i interpretowana intelektualnie, aż z czasem przenosi się do głębszych poziomów i staje się jedną rzeczywistością - własnego stanu świadomości. Każda podróż duszy przyjmuje nieskończone formy i ścieżki i doświadczenia, co jest tym, co wszyscy robicie.

Książki, klasy i nauczyciele mogą tylko pomagać do osiągniętego poziomu świadomości autora lub nauczyciela. To nie znaczy, że nie może być doskonała książka, klasa lub nauczyciel dla Ciebie w danym momencie, ale zawsze używaj swojej intuicji przy podejmowaniu decyzji, czy coś jest dla Ciebie dobre.

Tylko dlatego, że coś jest popularne, nie oznacza, że będzie odpowiednie dla Ciebie. Możesz być w rzeczywistości już poza danym nauczaniem lub nauczycielem. Zawsze przychodzi taki czas, w którym zaczniesz się uczyć od wewnątrz, bo jest to miejsce, gdzie mieszka prawda.

Informacje, odpowiedzi, wyjaśnienia i pomysły, które powodują chwile "Aha" dla Ciebie są owocami twojej własnej pracy wewnętrznej i często przejawiają się, gdy najmniej się tego spodziewasz - kiedy robisz coś tak przyziemnego jak zmywanie naczyń, ale jesteś jednocześnie cichy i otwarty. Problemy życia zaczynają być wtedy widoczne z nowych poziomów zrozumienia i Prawda, którą możesz przeczytałeś i rozważałeś, ale nigdy w pełni nie rozumiałeś może nagle stać się prosta i jasna.

Boska Prawda jest wszystkim, co JEST i jest nieskończona. Jest takie stare wschodnie powiedzenie, że jeśli możesz GO objąć (Absolut) w swoim umyśle (który wielu uważa, że może), to, że nie jest to. Prawda Absolutna jest każdą duchową ideą zawartą w ramach Boskiej Świadomości, zawsze obecną, ale interpretowaną przez umysł na ludzkiej scenie w zależności od indywidualneg i światowej świadomości.

Aby próbować żyć Absolutem, zanim osiągnie się ten stan świadomości, jest błędem, jaki robi wielu duchowych, poważnych uczniów. Wyrzucić swoje medytacje przed osiągnięciem świadomości swojej kompletności i całości jako Boska Istota, to jest bardzo ludzkie działanie.

Jednak, gdy coś nie rezonuje z tobą, nie bój się pozwolić temu odejść. Trzymając się jakiś aspektu swojego życia tylko dlatego, że jesteś do niego przyzwyczajony, jest blokowaniem przebudzenia. Potrzebujesz żyć z najwyższego osiągniętego stanu świadomości, żyjąc w Prawdzie wiesz, kiedy poruszasz coraz głębiej poprzez praktyki i studiowanie.

Akt przejścia lub śmierci, nie przynosi nagłego zrozumienia Prawdy, jak wielu uważa. Jesteś swoim stanem świadomości i dlatego zabierasz go ze sobą. Wszyscy są nauczani i kochająco kierowani po drugiej stronie, tak jak tutaj.

Ewolucja jest procesem wzrostu świadomości tego, kim naprawdę jesteś, Kochani. Ewolucja jest procesem, który nie zakończy się nagle z dnia na dzień, chyba że zrobiłeś pracę, która Cię do tego stanu świadomości doprowadziła w poprzednich wcieleniach. Staraj się nie zniechęcać się i nie czuć, że nie robisz żadnych postępów jeśli twoje życie wydaje się przyziemne i zwyczajne.

Nie porównuj siebie z innymi - rób najlepsze, co możesz sobie przypomnieć, zawsze jesteście prowadzeni i nigdy nie jesteście sami. Jeśli ulegacie wadze jakiegoś ludzkiego ciężaru, opierajcie się pokusie obwiniania lub osadzania, ale po prostu zbierajcie sie i kontynuujcie.

Wkrótce odkryjecie, że niebo nie spadnie wam na głowę, gdy się pomylicie, ani nie potrzebujecie wracać do początku swojej podróży. Niepowodzenie to pojęcie w ramach trzeciowymiarowego myślenia. Nie ma czegoś takiego jak niepowodzenia w rzeczywistości – to tylko nauka z doświadczeń.

Jesteście kochani, Drodzy, bardzo kochani i bardzo honorowani za swoje wysiłki i pracę. Wszystko przebiega zgodnie z planem.

Jesteśmy Grupą Arkturian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz