niedziela, 19 października 2014

Smok - Będziecie mieć uzdrawiające możliwości

Witam wszystkich!


Smok, mocno aktywny ostatnio. Tym razem na tapecie jest uzdrawianie i myślę, że warto po przeczytać w całości, bo żadne streszczenie nie odda sedna przekazu. A moim zdaniem warto.


Smok - Będziecie mieć uzdrawiające możliwości

16 października 2014
Channeler: Brian, smok

Cześć, tu smok.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z drugiej strony, że ludzkość potrzebuje uzdrowienia. Jesteście w strefie wolnej woli, ale tak, jak na to pozwalacie, wszystko może się zdarzyć, z drugiej strony. Ci, z drugiej strony posiadają wiedzę o tym, jak przebić zasłonę, och tyle tylko, aby stworzyć pewne sugestie w waszej rzeczywistości. Gdyż wy, jako istoty często po prostu wędrujecie z jednego stanu do drugiego, gdy powszechna rzeczywistość rzuca wam rzeczy. Często, te rzeczy nie są tym, czego chcecie. Ale je akceptujecie, bo możecie się spodziewać wyzwania. To są wasze oczekiwania, które manifestują rzeczywistości, wraz ze strachem i brakiem przekonania w jaki sposób wasze własne doświadczenie manifestuje, co najmniej dla pozytywnych manifestacji. Och, jesteście dobrzy w manifestacjach negatywnych. Wasze myśli manifestują, ale wasz umysł mówi wam, że żyjecie w świecie pełnym wyzwań. Tak to jest.

Z biegiem czasu, gdy welon stanie się słabszy, będziemy wrzucać kilka sugestii na waszą drogę. Kilka podszeptów do ucha, które mogą być subtelnymi wskazówkami, które pominęliście, ale uruchomią łańcuch zdarzeń dla was, które prowadzą was do doświadczeń uzdrawiania, zwłaszcza jeśli podążacie za swoim sercem i zaufacie swojej intuicji. Nawet lepiej, jeśli widzicie okazję, uwierzcie, że może się zdarzyć, i na to zasługujecie, i przyjmujcie taką możliwość.

Nie manipulujemy tu waszą wolną wolą, gdy wrzucimy te sugestie na waszą drogę. Nadal pozostawiamy wam ich manifestację. Ale te subtelne szepty mają potężny wpływ na dostrojenie się do manifestacji pewnych umacniających zdarzeń. Pomyślcie o tym, jako efekcie motyla, ale tylko z waszej perspektywy. Widzimy, jak zdarzenia losowe mogą się wyrównać i stworzyć synchronizację zdarzeń. Możesz przechodzić przez doskonałą okazję, ale możemy dać podszept, aby wstąpić na kawę i spotykasz kogoś, kto czyni rzeczy otwartymi dla Ciebie. Albo możemy podpowiadać, aby próbować dalej, kiedy zrezygnowałeś z prób dotarcia do kogoś. Podejmujesz, tą ostatnią próbę i sukces. Widzisz, to nadal twój wybór. Właśnie dostałeś kuksańca.

Przez nas, my nie koniecznie mówimy o smoku, ale o wszystkich istotach z drugiej strony, które mają zainteresowanie w was. Pracujemy razem po naszej stronie, jako jeden. Polaryzacja i perspektywy konfliktu są tylko po waszej stronie. Istnieje wiele więcej, niż możecie sobie wyobrazić, zainteresowanych Wami, jako osobami. Patrzą na każdy wasz ruch energetycznie. Istnieje wiele istot z drugiej strony ściśle obserwujących każdą osobę. Jak to możliwe? Jesteś z tych, którzy dali sobie ograniczenia do robienia tylko jednej rzeczy na raz. My możemy oglądać więcej niż jeden "Ekran" na raz. Wiec jest więcej istot oglądających grupy energii, których możecie być częścią, gdyż wasze imię pływa w tej zupie.

Te wydarzenia uzdrawiającej synchroniczności są nieuniknione. Trzeba powiedzieć, że wasze sny i marzenia zaczną stawać się prawdą, nawet jeśli jest to marzenie, o którym nigdy nie wiedziałeś, że je miałeś? Szanse przechodzą stale obok was i wskazówki będą rzucane na was. Cały czas. Możecie stracić kilka, a czasem nawet nasze wskazówki są błędne w kwantowej rzeczywistości, ale niektóre złapiecie i będą pracować dla Was. To zależy od osoby, ale dla większości kilka zdarzeń w roku, może trochę więcej, może mniej, a następnie kilka z upływem czasu, nawet więcej, dopóki nie poczujecie się całkowicie umocnieni. Te wczesne uzdrawiające wydarzenia zachodzą w intensywny sposób, który przełamie coś dla was otwartego. Wydarzenia te są poważnie ważne i mogą nie być tym, czego szukaliście. Nie pozwólcie im przejść obok. Miejcie świadomość, że nadchodzą. Mimo prób, gdy możecie, aby tego uniknąć, i tak będziecie wszyscy doświadczali uzdrowienia.

Są to uzdrawiające wydarzenia.

Na początku możecie mieć trudności, aby uwierzyć, ze dobre rzeczy mogą się wam przydarzyć, lub że może wystąpić taki przypadek. Albo, że to dzieje się wolniej niż mogliście mieć nadzieję, bo zrobiliście coś złego. Te zwątpienia są częścią tego, co uzdrowienie wyeliminuje z czasem.

W końcu dyrektor tego, to ty.

Powiedzieliście nam, że nadszedł czas, nawet przed wcieleniem. To wszystko było przez was zaplanowane. Nie poszczególne możliwości uzdrowienia, ale energia uzdrawiania, która znajduje swoją drogę w kwantowym świecie.

Z Miłością Wszystkiego, co Jest, smok

1 komentarz:

  1. widzę że Smok wyciągnoł lekcje z poprzednich przekazów hihihi

    OdpowiedzUsuń