sobota, 18 października 2014

Smok - Czy to was przeraża?

Witam wszystkich!


To channeling, choć dotyczy tematu Ebola. Smok, krótko i na temat, nic dodać.


Smok - Czy to was przeraża?

14 października 2014
Channeler: Brian, smok

Tu smok. Mamy krótką wiadomość. Tak często, wasza rzeczywistość produkuje coś do tworzenia strachu. Najnowszym z tego jest nadmierna przesada o rzekomym wybuchu epidemii. Wirus ten nie jest niczym nowym. On jest już jakiś czas. System poszukuje uwagi przez zawalanie fal radiowych sianiem strachu o nowym wybuchu epidemii. Ona zabierze kilka osób, ale w większości zniknie. Jeśli chodzi o wiadomości, można powiedzieć, "to nie przeraża mnie", i przerzucić kanał.

Przez bycie świadomym, ale nie zasilanie energią sprzedawców strachu, pomożecie opróżnić ten nadmuchany balon. System wymaga strachu, aby utrzymać się, ponieważ bez strachu, wy nie będziecie zdominowani przez system.

Ci, którzy wysyłają wiadomość ze strachem nie wiedzą, co robią. Są zdominowani przez system, skupiają się na tym, co go zakłóca, ponieważ systemy mają tendencję zakłócania samych siebie.

Nie wolno zasłaniać się przed częścią swojej służby, którą jest obserwacja, a nawet branie udziału w poprawie ludzkich warunków, więc możecie pomóc przekształcić je. Jednak nie potrzebujecie raczej wpadać w pułapki strachu.

Z miłością, smok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz