środa, 1 października 2014

Mateusz – O Szkocji, ISIS i samobójstwach

Witam wszystkich!


Kolejny przekaz Mateusza, ale ten czas leci. Tym razem bardziej konkretnie, nawet na temat zapowiedzi, czy przewidywań Wzniesienia, jednak do czytania nie nakłaniam, ci z którymi tekst rezonuje, z pewnością się zapoznają.


Mateusz – O Szkocji, ISIS i samobójstwach

jak otrzymane przez Suzy Ward,
23 września 2014 –
www.matthewbooks.com

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. W odpowiedzi na najnowsze pytania czytelników, przytoczę jedno, który jest istotą wszystkich: Czy odrzucenie niepodległości Szkocji jest porażką postępu w świecie? Nie widzimy tego w ten sposób. Widzimy to, jako postęp, że były wybory, że obywatele Szkocji mogli i zrobili, spokojnie potraktowali ich sprawy suwerenności.

Chociaż wynik rozczarował perspektywiczne patrzących Szkotów, ich zdecydowane wezwanie do niezależności dało wyraźnie rządowi Wielkiej Brytanii do zrozumienia, że muszą być zmiany w ich związku nie tylko z ludźmi Szkocji, ale także z Walii i Irlandii.

W tej chwili to się okaże, jak szybko proponowane zmiany wejdą jako temat i na ile będą one spełniać oczekiwania obywateli tych krajów. W dłuższej perspektywie, rządowo nałożone ograniczenia, przepisy, kary i opłaty podatkowe przestaną istnieć wszędzie. Wszyscy ludzie na Ziemi będą znali swoje bóstwo w jedności Wszystkiego, ich wrodzoną wiedzę i moc jako istot wielowymiarowych i wszyscy będą szanować świętość wszystkiego w Stworzeniu.

Zostaliśmy poproszeni, raz po raz, dlaczego niektóre źródła z poza planety dają ramy czasowe wystąpienia jednej rzeczy lub innej, a my nie. Po pierwsze, zachęcamy was do bycia bardzo wymagającymi wobec przekazywanej informacji, zwłaszcza zapowiedzi NESARA lub nagłego bogactwa. I miejcie świadomość, że niektóre informacje, które rzekomo są channelowane faktycznie są napisane i rozpowszechniane przez osoby celowo dezinformujące, aby zniechęcić lub przestraszyć czytelników.

Teraz, jednym z powodów, że nie jest nam wygodnie dawać czas jest trudność wprowadzenia do waszej liniowej konstrukcji czegoś, co istnieje w kontinuum. Będziemy wracać do tego, ale najpierw chcemy mówić o naszych innych powodach, ponieważ jest to o wiele ważniejsze. Wasze oczekiwania konkretnego zdarzenia wysyłają dalej pozytywną energię, która jest związana z określonym czasem; jeśli nic ważnego nie jest oczywiste, to energia zamienia się w rozczarowanie i zniechęcenie, a nawet złość, a ponadto te wibracje opóźniają prognozowane zdarzenie.

Wspomniawszy to, z radością powiemy, że dziesięć lat opóźnienia w rozwoju waszego społeczeństwa skończy się w 2017 roku, najbardziej sprzyjające ramy czasowe rzeczywiście z niebiańskim oknem czasowym podobnym do tego w grudniu 2012 podczas przesilenia, które złagodziły przejście Ziemi do czwartej gęstości. Wasza koncepcja czasu faktycznie jest ruchem energii, a od wzniesienia Ziemi trasa do kolejno wyższych, lub lżejszych, płaszczyzn energii, gdzie kilka pośrednich lat przejdzie wraz ze wzrastającą prędkością. I stale wzrastające wibracje wzdłuż drogi pozwoli będą rozszerzały zrozumienie wiedzy na poziomie duszy i moc manifestacji, którą będziecie serdecznie witać.

To odejście od naszej zwykłej niechęci podawania czasu jest tylko niewielką częścią, ponieważ w 2017 roku jest planetarne dostrojenie zapodane. Znacznie więcej tego, ukochana rodzino, to dlatego, że wasz optymizm i entuzjazm o przyszłości Ziemi będzie równoważyć negatywne raporty mediów głównego nurtu, jak o epidemii Ebola, Ukrainie, Afganistanie, wątpliwym, nowym rządzie Iraku, długotrwałym konflikcie izraelsko-palestyńskim, a zwłaszcza w tym czasie, wysiłkach w celu powstrzymania postępu sił ISIS w Syrii.

My jednak doceniamy powagę takich sytuacji, mówiąc, że powtarzające się filmy i raporty z perspektywy brzmiące pilnie wywołując strach i pesymizm, które utrzymują populację ściśniętą w mentalności trzeciej gęstości. Na przykład prognozowany trzyletni lub dłuższy wysiłek, aby wyeliminować ISIS- nie musi brać tak długo!- I epidemia wirusa Ebola, że jest poza kontrolą - nie jest!

Pomimo utraty wiarygodności mediów do pewnego stopnia, zdecydowana większość ludzi na Ziemi wierzy ocenom "Ekspertów", bo nie wiedzą, co robić. Oni nie wiedzą, że okoliczności, które ich martwią miałyby znacznie szybszy przebieg, jeśli byłyby napędzane strumieniami pozytywnej energii. Oni nie wiedzą, że dzisiejszy chaos oferuje wiele milionów możliwości rozliczenia karmy trzeciej gęstości, aby osiągnąć równowagę i się rozwijać. Oni nie wiedzą, że wybrali się na Ziemię, aby mogli brać udział we wszystkim, co wychodzi na jaw lub że wynikiem będzie Złoty Wiek Ziemi w pełni rozkwitu.

Nie sugerujemy, żebyście próbowali zmiany czyjegoś sposobu myślenia - tempo wzrastania w świadomości i duchowej świadomości każdej duszy jest otrzymanym Boskim prawem. To jest tak, że światło w waszych pozytywnych myślach i uczuciach promieniuje na świat i przyspiesza zakończenie wszystkich walk, trudów i cierpienia. Światło - miłość! - jest Kluczem do pokoju, zdrowia i dobrobytu.

Czytelnik, który interpretował "biblioteki odniesienia" w poprzedniej wiadomości do naszej wiedzy "wszystkiego, co trzeba wiedzieć" zapytał dlaczego odnosiliśmy do kolegów z Nirvany to, co powiedzieliśmy o malezyjskim samolocie, który został zestrzelony na Ukrainie. Zrobiliśmy tak, ponieważ oni byli źródłem, a nasza baza wiedzy stale rośnie. Niektóre informacje pochodzą od osób w Nirvana, którzy monitorują wydarzenia na Ziemi, a niektóre od wysoce wyewoluowanych dusz w innych światach Duchowych, Boga, członków zaawansowanych cywilizacji, wszechświatowych Rad i Mistrzów nauczycieli.

Również czerpiemy informacje przez potencjał pola energetycznego Ziemi, które odzwierciedla zbiorową świadomość wszystkich jej mieszkańców - ludzi, zwierząt, roślin i królestwa Dewów - i raportujemy najbardziej znaczącą aktywność danego pola w czasie naszych wiadomości. Ale dlatego, że myśli, uczucia i działania, każdego mieszkańca mają wpływ na przypływy i odpływy energii, sytuacja może się znacznie zmienić przed naszym kolejnym komunikatem.

Strumienie energii wpływające na sytuację, mogą wzmocnić i odwrócił możliwy wynik od prawdopodobnego wyniku. Sytuacja, która rozwijała się z pewnym prawdopodobieństwem może się odwrócić od możliwości, ponieważ jej strumienie energii są osłabione. Skok energii, może wejść do obszaru, w którym ruch był ledwie wyczuwalny. Intensyfikacja pędu za tym, co się wydaje się być bardzo prawdopodobnym wynikiem może skończyć się całkowicie, ponieważ silny przypływ energii ją zmiótł. Absolutne pewniki - predestynowane wyniki - są niezwykle rzadkie i wzniesienie Ziemi z trzeciej gęstości i kontynuacja do jej przeznaczenia w piątej jest jednym z nielicznych wyjątków od kaprysów energii.

W tej chwili pole energii roi się od aktywności. Nowe strumienie energii się pojawiają, niektóre zmieniają kierunki, niektóre nabierają tempa, niektóre zmniejszają się zaledwie w kosmyki; i wszystko jest w ciągłym ruchu manewrowane przez wasze zbiorowe myśli, uczucia i wolne wybory. To też, chociaż ostateczne wyniki wszystkich trwających (procesów) znane są w kontinuum ponieważ są przeznaczone, to nie jest możliwe, dokładnie zidentyfikować je w czasie liniowym, kiedy specyficzna sytuacja będzie się manifestować.

Czasami odchodzącej osoby dotyka serca świata i tak jest z Robinem Williamsem. Nasi koledzy z Nirvany powiedział nam, że tłum tysięcy zgromadzonych powitał duszę która dała tak wiele przyjemności za jej życia ziemskiego, i spieszę zapewnić czytelnika, który napisał, że modlił się, żeby nie był "ukarany" za zakończenie swojego życia, że nie będzie.

Pomówmy najpierw o wejściu w Nirvanę. Dusza wyzwolona z ciała eterycznego i psychiki, przybywa w tym samym stanie, jak wtedy, gdy człowiek pozostawia życie fizyczne. Psychika Robina cierpiała w takiej wszechobecnej, bolesnej depresji, że w końcu ona przejęła kontrolę; pomyślał, że tylko poprzez zakończenie swojego życia mógł uciec nieznośnej agonii. Jego uraz psychiki potrzebuje uzdrowienia i to przychodzi przez dostosowaną opiekę i stałą uwagę w jednym ze specjalistycznych obszarów Nirvany, który można porównać do oddziałów intensywnej terapii waszych szpitali.

Nasi koledzy donoszą, że uzdrawianie Robina było szybkie ze względu na wzornictwo komórkowe wcieleń w zaawansowanych cywilizacjach, on ukończył wszystkie główne postanowienia umowy i depresja nie była wyborem z kontraktu, jest on w towarzystwie przyjaciół i rodziny z jego najbliższej przeszłości i poprzednich żywotów i on radośnie przeżywa inne cudowne aspekty życia w Ziemskim świecie duchowym. Dodajemy naszą własną wiedzę, że oświecone istoty w całym wszechświecie honoryja tą wysoko rozwiniętą duszę, która zdecydowała się być hojną duchem, energią i zasobami, a przez to znacznie przekraczała nawet nadzwyczaj wielkie miary.

Co do istotności samobójstwa dla wszystkich dusz, poprosiłem mamę, aby dać wam informacje, które dałem jej wiele lat temu. [poniżej to rozdział "samobójstwo" z Mateusza, „Opowiedz mi o niebie”.]

Mateuszu, czy ludzie, którzy umierają przez samobójstwo są traktowani odmiennie od innych?

Tak i nie. Oni mają takie same osobiste przyjecie, kochające jak wszyscy inni przybywający i każdy wysiłek jest przedłużony, aby pomóc w ich leczeniu i dostrojeniu, tak jak to jest z innymi urazami dusz, które potrzebują dostosowanego leczenia. Jednak one wchodzą w specjalne stacje uzdrawiania, ponieważ ich urazy potrzebują unikalnego rodzaju opieki z maksymalną starannością.

Wiem, słyszeliście, że ludzie, którzy odbierają swoje własne życie spotyka kara w duchowej formie życia, ale instynktownie wątpicie, że tak jest. Macie rację, to nie jest tak. To nie jest sprawiedliwe i rozsądne zaliczyć wszystkie samobójstwa do jednej kategorii z jednym dokładnie osądem dla wszystkich do stawienia mu czoła.

W niektórych przypadkach przyczyną samobójstwa jest ciężka chemiczna nierównowaga, która osłabia podejmowanie właściwych decyzji przez ciało. W innych przypadkach to, co nazywacie szaleństwem prowadzi do samobójstwa. Niektórzy ludzie działają w niezwykłej depresji, być może z powodu utraty kogoś, kogo uważali za istotnego dla ich życia i depresja przejmuje ich racjonalne myślenie. Niektórzy odejmują sobie życie przez głupie wyzwania, nie wierząc, że ryzyko może doprowadzić do śmierci. Inni działają w rozpaczy chwili, zamiast dać sobie czas na wzmocnienie ducha. Niektóre kończą swoje życie z powodu trudnego bólu. Żadne z tego nie jest większym powodem dla bardziej surowego osądu niż śmierć spowodowana niewydolnością serca lub złamaną szyją.

Niektórzy ludzie w stosunkowo dobrej kondycji świadomie decydują się zakończyć ich życia. Dla niektórych jest to całkowita kapitulacja wobec szeregu niepożądanych działań, czasami żeby zaopatrzyć ich rodziny w jedyny sposób, jaki czują, to jest pozostawiając dla nich pieniądze z ubezpieczenia. Inne osoby mogą uznać, że nie mogą poradzić sobie z sytuacjami, które znajdują jako zbyt trudne lub niesmaczne, być może ich niewierność małżeńska lub korupcja finansowa lub polityczna została odkryta, lub zostali zdyskredytowani przez rówieśników. Te wyliczone przypadki również są bardzo smutne, bo ci ludzie naprawdę nie chcieli odejść całkiem z ich życia Ziemi, tylko te aspekty, które widzieli, były tak przytłaczające, że w ich opinii, śmierć była jedynym lekarstwem.

Niezależnie od powodów, ludzie, którzy popełniają samobójstwo przeglądają ich ewidencję Akaszy z tą samą samooceną i przechodzą proces planowania następnego życia, jak każda inna dusza. Prawdą jest, że sobie nagromadzają lekcje, które muszą z konieczności powtórzyć - wszystkie lekcje, jakie wybrali, ale nie ukończyli, ale nie ma nakładanej kary lub obciążeń ze względu na karmę z winy samobójczej śmierci. Zamiar, lub motyw, jest podstawą dla wszystkich określeń samo-osądu, i ci ludzie nie muszą się już bardziej surowo oceniać niż jacykolwiek inni w tej dziedzinie (Nirwanie).

Dziękuję, mamo. A teraz, czytelnicy w Europie pisali swoje obawy wobec populacji ludności muzułmańskiej w wielu swoich miastach. Moi drodzy, nie są one tam, aby powodować wam niepokoje! Oni odpowiedzieli na wskazówki na poziomie duszy dla zapoznania się z nowymi geograficznymi obszarami, kulturami i filozofią; i dlatego, że ich dostosowanie się do dramatycznych nowości nie jest wyczynem z dnia na dzień, ich przywiązanie do tego, co znają - ich krewnych, strój i religijne tradycje, jest naturalne. Nie są jedynymi, wybierającymi emigrację, ale może to być najbardziej widoczne. I, podobnie jak w każdej populacji, niektórzy ludzie zachowują się źle, a mieszkający od dawna w tym obszarze może błędnie przypisują to zachowanie do wszystkich osób z nowej populacji.

Do czytelników, którzy obdarzają wszystkich muzułmanów tymi samymi radykalnymi poglądami religijnymi jak ISIS lub ISIL, mówimy: Proszę, nie! Niektórzy z was cytowali fragmenty z Koranu, które pozwalają nawet zalecają zabijanie swoich wrogów. Biblia zawiera mnóstwo tego samego rodzaju materiału, a obie książki strasznie zakłócają oryginalne założenia wiary.

Na przykład, odniesienia biblijne do "rodzenia się w grzechu" - nie wspominając o twierdzeniu, że Jezus umarł, aby zbawić grzeszników! – to jest ciężkie odejście od starożytnych zapisów nauk Jezusa. Nauczał, że "grzech" jest tylko błędem w osądzie, a jedynym rzeczywistym błędem jest zakłócanie rozwoju duszy, własnej lub cudzej.

Składnikiem każdej duszy czysta esencja energii miłości Stwórcy i jest wizerunek wszystkich noworodków. Kiedy ludzie są indoktrynowani od dzieciństwa i dalej w nienawiści, zemście i zabijaniu w imię religii, są przyciągani do grup takich jak ISIS. Tak więc, mimo że większość wojujących może myśleć, że działają oni na zasadach religijnych, to tak nie jest. Jest to działanie z poziomu umysłów z wszczepionym prawem i odpowiedzialnością, aby brutalnie bronić i głosić swoje przekonania, jednak oni są w błędzie.

To było tak samo z chrześcijaństwem. Rozważmy Inkwizycję, wyprawy krzyżowe, prześladowania ludności rdzennej w Ameryce Łacińskiej przez katolickich konkwistadorów. Później, w kraju, który stał się Stanami Zjednoczonymi, chrześcijanie unicestwili stada bizonów w celu pozbawienia ich rodzimej populacji źródła utrzymania i zredukowali tą ludność poprzez masakry i choroby.

Ukochana rodzino, wszystkie wasze religie, które zaczęły się w czystości duchowych prawd odstąpiły od swoich początków w pewnym stopniu i największe odchylenia są w islamie i chrześcijaństwie. Większość karmicznych lekcji przenoszonych z pokolenia na pokolenie za pokoleniem wynikała z tego, co zostało zrobione w imię religii, podziały, najbardziej niszczycielski aspekt życia na Ziemi.

Proces transformacji świata i duchowej odnowy jest doprowadzeniem do zakończenia tego, co długie wieki temu ciemność nałożyła na serca i umysły: strach lub pogarda, cokolwiek jest inne - zniszczyć to, czego sie obawiasz, wykaż brak szacunku i dyskryminuj innych, których możesz uznać za gorszych. Aby zapewnić, że będzie to trwale i mocno działać w populacji ludzkości, ciemność wszczepia ideę etykiet oznaczających różnice. Tak więc społeczeństwo zaczęło uważać i często osądzać osoby zgodnie z ich, statusem narodowym, kulturowym, etnicznym, politycznym, rządowym, ideologicznym, rasowym, profesjonalnym, tradycyjnym, finansowym lub socjalnym.

Nazywamy was lightworkers – czy nie jest to również etykieta oznaczająca różnicę od tych, którzy nimi nie są? Oczywiście jest, ale nigdy nie jest intencją separacji od innych dusz mniej podniesionych wobec innych. Lightworker ma wiedzieć, kim jest -nierozerwalną częścią Boga i wszystkich innych dusz, i to, co robicie, to wysyłacie naprzód światło, które uwalnia narody Ziemi z tych podziałów ograniczeń, tak, że każdy może żyć razem spokojnie, z szacunkiem, wspólnie i harmonijnie. Wszystkie dusze na Ziemi będą mieszkać w świetle, w którym nie ma miejsca na etykiety.

Z bezwarunkową miłością, jesteśmy przy waszym boku cały czas wzdłuż ścieżki wznoszenia.

Miłości i pokoju
Suzanne Ward
www.matthewbooks.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz