wtorek, 14 października 2014

Smok - Ruch na Wschodzie

Witam wszystkich!


Smoka chyba nasze gorące lato rozłożyło, bo prawie nie dawał znaku życia. Jednak się odezwał i podjął trudny temat - Chiny. Trochę refleksji, trochę przepowiedni.

Smok - Ruch na Wschodzie
03 października 2014
Channeler: Brian, smok

Tu smok,

Jest to jedno z najbardziej zaawansowanych i najbardziej gęstych miast na świecie, centrum finansowe Azji. To była nadzieja i wiara z rządzących, że ludzie będą się podporządkowywać i Hongkong będzie doprowadzony do owczarni i pod jednym prawem pozostałej części Chin. To jest lenistwo, ponieważ przywódcy od dawna wiedzą i czasami działali dla zwiększenia swobód Chińczyków w innych częściach Chin. Jednak Hongkong długo cieszył swoją własną tożsamością i wolnością w Chinach. W tym mieście, tysiące młodych ludzi naraziło ich przyszłość na ryzyko tym, co uważają za słuszne. Światło nie może być tłumione przez prawo. Można zapytać, dlaczego narazili ich przyszłość na ryzyko. Są to studenci z Chin. Oni są przyszłością Chin. Mogą wydawać się idealistyczną młodzieżą. Jednak dobrze wiedzą, że w tym czasie, dokonanie przez nich wyborów określi przyszłość. Ten czas jest krytyczny. Niosą świadomość. Czy są tu dla status quo, czy dla wzniesienia ludzkości? To jest czas dla światła Chin, aby się pokazać i dla mas, aby mądrość przyniesiona z kombinacji miliardów ludzi i mądrości wieków zaczęła prześwitywać. Nadszedł czas dla Wschodu przeciwstawić się / zrównoważyć Zachód, ponieważ kapitalizm ma swoje własne problemy. Stany Zjednoczone i Zachód mają wiele problemów własnych. Więc, jest miejsce na różnorodność, w jaki sposób wolność przejawia się na Ziemi. To jest miejsce dla niej. Więc, to nie jest kapitalistyczna rewolucja. Jest wiele historii, wiele mądrości wieków w Chinach. Historia to nie tylko historia ludzi, ale pozaziemskich interakcji prawie całą drogę wstecz do początków waszego gatunku. Jest to część błogosławieństwa Chin i część ich wyzwania. Ale każdy z mądrością może wyraźnie zobaczyć, że Chiny są wyjątkowe. Tak, to jest coś innego, i będzie mieć swój własny smak i wyniki. Jest to czas na Chiny, aby zastanowić się nad sobą i tym, czym chcą być. Wielkie rzeczy się wydarzą.

To nie będzie łatwe, i tak jak wszystkie rzeczy fizyczne, to zajmie sporo czasu. Spowoduje to pewne wyzwanie na początku. Pracownicy w Hong Kongu są szczególnie narażeni, ponieważ jest tam tak tłoczno. To nawet spowolni chińską gospodarkę. Będzie miało zrywy i starty. To w końcu rozejdzie się całych Chinach, spokojnie, ale z wyzwaniem, które musi i będzie przezwyciężone. To będzie odczuwalne na całym globalnie połączonym świecie. Jak to pójdzie ostatecznie zależy od wszystkich zainteresowanych. Wszystkie części mają kawałek w tym, jak sprawnie ten duch wolności otwiera się najpierw w Hong Kongu, a następnie przez resztę Chin.

To nie jest całkiem "jeden przeciwko innym". Są też osoby w rządzie Chin, które czekają na to otwarcie, aby przeprowadzić reformy.

A kiedy mówimy o wolności, nie mówimy o demokracji. Ludzie mówią demokracja czasami, ale zostawimy politykę ludziom. To jest coś większego niż to. Żaden rząd w obecnym wieku z obecną świadomością nie jest doskonały. Nie, my mówimy o wolności, wszystkiego – co - jest, żeby była sobą, nawet na Ziemi, odbita przez zindywidualizowane świadomości, które przebierają się jako "nie Bogowie ", ale tak naprawdę jesteście Bogiem - jako całość.

To mogą wydawać się trywialne rzeczy do channelowania, jest to jednak jeden mały moment rozwoju ludzkości. Jest to część filmu, który rozgrywa się na Ziemi. To działo się wiele razy w wielu światach, w teraźniejszości. Zawsze w obecnych. Każdy z nich jest inny, w jaki sposób fizycznie zamanifestowany, jednak istnieje tylko jeden Bóg. Tak więc zawsze kończy się tak samo.

Jak możecie pomóc? Oglądajcie filmy, poczujcie energię pochodzącą od ponad jednej siódmej ludności świata. Współczucie i empatię dla tych odważnych dusz, które przez to przechodzą. Wysyłajcie swoje błogosławieństwa przez media socjalne, aby mogli usłyszeć, że nie są sami na świecie.

Z miłością, smok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz