piątek, 31 października 2014

Anarchistbanjo: Problem i rozwiązanie; Niebo, Piekło i Tradycja

Witam wszystkich!

Tym razem wcześniejsze przemyślenia Joe'go na temat skali mikro - makro i stosowanej terminologii. Te przemyślenia powstały pod wpływem przeczytania, a właściwie odsłuchania przez niego wielu książek i wyszło mu, że pewne pojęcia, działania pokrywają się, mimo absolutnie różnego nazewnictwa. To odnosi się do skali makro - pojęć Bóg, Lucyfer itd. i znajduje odbicie w skali mikro, strukturze atomowej, strukturze ciała itd. Tematyka jest ogólna, ale chodzi o zjawiska energetyczne i rozwiązywanie problemów z uwzględnienie funkcji tradycji.

Anarchistbanjo: Problem i rozwiązanie; Niebo, Piekło i Tradycja

18 września 2014
Channeler: Anarchistbanjo

To może być najważniejszy post jaki kiedykolwiek napisałem! W każdym razie, piszę tę informację, tak, że nigdy nie zapomnę. Właśnie skończyłem trzy miesięczny odcinek słuchania książek podczas pracy i dziś Ostatni z elementów układanki rzucił się na swoje miejsce! Właśnie skończyłem słuchać "Psychologia masowa faszyzmu" i "Funkcja orgazmu" Wilhelma Reicha. Co za tym idzie może nie być w pełni zrozumiałe dla wielu czytelników; wciąż przetwarzam to sam.

Dla tych co śledzili moje ostatnie posty można przypomnieć, że po wysłuchaniu niektórych książek Jakuba Boehme zrobiłem połączenie pomiędzy Trójcą Świętą, tronem Boga, Lucyferem, gniewem Boga, Chrystusem i innymi duchowymi rzeczywistościami z kreacją naszego świata opisane przez pola ogólnej teorii Dewey Larson. Obejmuje to trzy wymiary przestrzeni / czasu, znane jako materialna i fizyczna rzeczywistość, jak i trzy wymiary jej wzajemnego czasu / przestrzeni zwanej astralną. W tym wzajemnym wszechświecie czasu / przestrzeni wszystkie 118 możliwe elementy są reprezentowane jako warstwy astralne. Warstwy te tworzą siedem astralnych światów reprezentowanych przez siedem pierścieni elektronów dookoła najcięższego możliwie atomu. Wszechświat przestrzeń /czas i wszechświat czas / przestrzeń są połączone ze sobą ogromnym obwodem rezonansowym, z ogromnym "ładującym" prądem przepływającym między nimi. Zmiana w jednym wszechświecie odzwierciedla zmiany w innym wszechświecie.

W każdym razie, "tron Boga, Trójca Święta, bogini" są reprezentowane dosłownie wewnątrz każdego atomu w naszym wszechświecie. Oznacza to Boga, Trójcę Świętą i to wszystko znajduje się w każdej komórce naszego ciała fizycznego i dosłownie we wszystkim, co istnieje! Każdy atom jest źródłem energii fotonów wylewanym w nas i do naszego świata. "Energia punktu zerowego" jest tym samym, energią wylewaną dalej z centrum jądra każdego atomu, który istnieje.

Książka Wilhelma Reicha "Funkcja orgazmu" mówiła o "emocjonalnej zarazie", na którą ludzkość cierpi. Mówiła również o jego odkryciu energii biologicznej i jak ta zablokowana energia, głównie energia seksualna, jest odpowiedzialna za większość chorób psychicznych i emocjonalnych, jeśli nie wszystkie choroby psychiczne i emocjonalne w naszym świecie. Mówił również o tym, jak beznadziejne i frustrujące jest to dlatego, że ludzkość zawsze decydowała się zablokować tą energię w sobie i oddać osobistą moc na zewnątrz w instynkcie śmierci. Jeszcze bardziej interesujące, stwierdził, że jego pacjenci twierdzili, że czują się tak, jakby mieli pęknąć. Czuli tam takie nagromadzenie w nich sfrustrowanej energii, że będą gwałtownie reagować, czy to samookaleczeniem, czy czymkolwiek, co możliwe, aby znaleźć uwolnienie tej ogromnej nagromadzonej energii. To nie było po prostu możliwe (dla nich), aby ją tolerować.

Jakub Boeheme mówił o piekle w tych samych dokładnie określeniach! Mówił również o gniewie Boga jako błyskawicy, fala niszczycielskiej energii, która w końcu przeskakuje między dwoma wysoko naładowanymi potencjałami, gdy nie było innych możliwych sposobów rozładowania energii. On również nazywa gniew Boży pod inną nazwą, jako Lucyfera. Podobnie mówił o niebie, gdzie przez pozwolenie na to wyładowanie elektryczne, ono wydarzy wolniej, bezpiecznie i łagodnie i nazywa to "miłość Boga".

Zestawienie tego wszystkiego pokazuje, że każdy atom, cząsteczka, komórka, i narząd w naszym ciele fizycznym jest tryskające energią od samego rdzenia każdego atomu, cząsteczki, komórki i organu. Podczas gdy Wilhelm Reich twierdził, że to była energia seksualna, która tworzyła ten problem, lub wzrost ciśnienia, widzimy, że dosłownie wszystkie rodzaje energii narastają (nawarstwiają) się w organizmie, abstrakcyjna energia duchowa, konkretna energia duchowa, abstrakcyjna energia psychiczna, konkretna energia psychiczna, górna emocjonalna energia, dolna energia emocjonalna, eteryczna energia, energia seksualna i cała ta energia musi znaleźć jakiś sposób, aby się uwolnić! Pomyśl o energii, jaką dziecko ma! Wszyscy byliśmy tacy w jakimś czasie! Energia po prostu płynęła z nas! Musieliśmy poruszać się, oderwać się, wykorzystać tą energię, ponieważ było nie do zniesienia usiedzieć w miejscu!

Ale nasi rodzice zmuszali nas, aby usiedzieć. Zmusili nas do powstrzymania tej energii, aby ją z powrotem skierować do środka jako represje i stłumiona energia stała się destrukcyjna. Było to szczególnie ważne z energią seksualną, którą próbowali stłumić od samego początku! I energia seksualna była najpotężniejszą energią z nich wszystkich.

I tak żyjemy w dzisiejszym świecie, w świecie, który jest piekłem, ponieważ energia gromadzi się w nas i nie może znaleźć zdrowego uwolnienia. Czujemy się tak, jeśli będziemy pęknąć lub zabić siebie lub kogoś innego, a energia jest odprowadzana i zniekształcana w perwersyjnych sposobach. Staramy się poradzić sobie z tym narastaniem energii przez represje i brak ruchu, działania, które stopniowo powodują, że nasze fizyczne ciała starzeje się, staje się chore i umiera.

Jakub Boehme również powiedział nam, czym niebo było! Niebo było Procesem uwalniania tej energii w bardziej stopniowy sposób, poprzez magnetyzm. Oznacza to rozładowanie energii z naszego ciała bezpośrednio do astralnego, ponieważ astral jest wszechświatem stworzonym z linii strumienia magnetycznego. Poprzez rozwój naszych ciał astralnych tworzymy obwód rezonansowy, który umożliwia nieskończonej ilości energii przepływ bezpiecznie pomiędzy naszym ciałem fizycznym i naszym ciałem astralnym! Z tego widać, że niebo jest doświadczane, gdy rozwinęliśmy zarówno nasze ciało fizyczne, jak i wszystkie nasze ciała astralne!

W ten sposób, przesunęliśmy się od stanu piekła i Lucyfera jako destrukcyjnych zrzutów energii do nieba z łagodniejszym i bardziej kochającym wszechświatem magnetycznego przyciągania i odpychania. Kiedy to się dzieje, świat fizyczny staje się pięknym odbiciem astralnych światów.

To prowadzi nas z powrotem przez pełne koło do pytania, w jaki sposób tworzyć różne ciała astralne, które są wymagane? Jak już wspomniano wcześniej, to się dzieje przez gorzko słodki proces zakochania i wypadnięcia z miłości przez zmieszanie i wymianę energii z przeciwną płcią, w której męski i kobiecy aspekt naszych dusz stają się zrównoważone i stabilne. To może się zdarzyć, poprzez tantryczny proces znany jako ścieżki lewej ręki.

A co z tradycją? Tradycja jest planem, albo wzorem, który istnieje w płaszczyznach astralnych i który próbuje manipulować rzeczywistością fizyczną na swój obraz. Co nie zostało prawidłowo zrozumiane to, to, że te plany są wzorami lub "duchami" lub cieniami zdarzeń, które miały miejsce w przeszłości. Gdy osoba umiera jej życie pozostaje w astralu za nią jako wzorzec lub cień. Historia jest okrągła i powtarza się i wzory te powtarzają się w kółko. Tradycja jest po prostu próbą postępowania według tego samego wzoru, którego z powodzeniem użyto w przeszłości!

Ale celem życia jest rosnąć i stawać się bardziej złożonym, aby zbadać wszystkie możliwości, zarówno dobre i złe! Plan lub wzór, który przynosi zbawienie pewnego dnia, musi pewnego dnia w przyszłości stać się więzieniem, ponieważ jest przerośliśmy go. Zadaniem bohatera jest stworzyć nowy wzór, taki, który nigdy nie istniał wcześniej! Tak więc, w dzisiejszym świecie życie nie tylko stało się piekłem, ale tradycyjny sposób życia nie przynosi zbawienia! Nowy wzór lub plan musiał być stworzony i został stworzony!

3 komentarze:

  1. nie hamuj emocji , jesli sie hamujesz energia seksualna przechodzi w dewiacje a słuzy do tworzenia jak nie tworzy jest hamowana to wychodzi w postaci dewiacji.

    OdpowiedzUsuń
  2. mam wrażenie że energie można transferować do astrala, praktykując świadome sny i oobe, oraz medytacje, po prostu jak są zablokowane wyższe "czakry" to ta energia nie ma ujścia i właśnie przez różne dewiacje jest ciągle uziemiana i wraca z coraz większą siłą jak nie ma ujścia do góry

    OdpowiedzUsuń
  3. To jest bardzo łatwo powiedzieć. Ale to naprawdę boli jak się to hamuje, niestety ten odruch jest mi tak mocno wdrukowany...

    OdpowiedzUsuń