niedziela, 12 października 2014

ARKTURIANIE – o Wzniesieniu, ewolucji i objawach zmian.

Witam wszystkich1


Kolejny przekaz Arkturian jest może i nieco podobny do poprzednich, ale z pewnością nie jest ich powtarzaniem. Arkturianie krótko i zwięźle przedstawiają aktualną sytuację energetyczną i energetyczną interpretację faktów i zachodzących zmian. Jak zwykle jest to źródło istotnych spostrzeżeń i często wskazówek.

ARKTURIANIE – o Wzniesieniu, ewolucji i objawach zmian.

28 września 2014
Channeler: Marilyn Raffaele,
http://www.onenessofall.com

My z grupy Arkturian chcemy dziś mówić w odniesieniu do wielu zmian, których doświadczacie w swoim życiu i w obserwacji życia innych.

Wielu zdecydowało się opuścić Ziemię w tym czasie, ale starajcie się nie denerwować, czy ich opłakiwać, drodzy, bo to jest wybór każdego z was w tej chwili, gdy coraz bardziej potężne energie napływają, aby pozostać albo opuścić.

Wielu określa się na głębszym poziomie, że nie są w stanie rozwijać się duchowo, gdy muszą być w liniowym czasie, będąc częścią wyższych częstotliwości energii Wzniesienia przybywających na Ziemię w tym czasie. Zrobili wybór, aby wcielić się w późniejszym czasie w to, co zostanie ustalone, jako nowe energie. Wszyscy są tam, gdzie potrzebują być.

Zwracamy się do zaniepokojonych osób, że nie wystarczająco szybko ewoluują, lub nie robią wszystkiego, co jest potrzebne, aby uwzględnić nowe energie.

Bądźcie pewni, moi drodzy, że gdy zdecydujecie się ewoluować (poprzez działania poszukiwania, czytanie, medytację, a nawet podając swój zamiar, itp.), dostaniecie odpowiednie lekcje, oczyszczenia, doświadczenia i wskazówki, które są wam potrzebne.

Nie porównujcie siebie z opisami, jakie można przeczytać w jakiejś książce o tym, jak Wzniesienie czy ewolucja musi być odczuwana, lub występować, aby była autentyczna - każdy człowiek doświadczy jego podróży jako właściwej dla niego. Wyższe Ja każdego wie, co jest potrzebne i kiedy jest to konieczne.

Wy, obudzeni, wiedzieliście, przed wcieleniem się, że te czasy miały być potężne i być może trudne, ale mimo tego byliście chętni znaleźć się na Ziemi i być tego częścią.

Podczas gdy w poprzednich wcieleniach być może przychodziliście z jedną lub dwoma lekcjami, aby nauczyć się, tym razem, zrozumieliście, że będzie konieczne rozwiązać wszystkie pozostałe sytuacje karmiczne, uwolnić traumatyczne przeżycia nadal przechowywane w pamięci komórkowej, i obudzić się w stan świadomości Prawdy w celu przyswojenia wysokiej częstotliwości energii Wzniesienia. Proces nie zawsze jest przyjemny, jak odkryliście, dla wielu oczyszczenia są ponownie doświadczane, gdy wychodzą na powierzchnię.

Problemem jest to, że gdy dusza przebywa w ciele fizycznym, gęstej energii fizycznej, to zmusza ją do zapominania. Dzieci pamiętają przez kilka pierwszych lat swojego życia na Ziemi, ponieważ wciąż rezonują z "domem" - dlatego, one często widzą i mają interakcje z duchami i aniołami, pozornie mówiącymi do nich. Wraz z upływem czasu i pod presją trzecio- wymiarowego systemu wierzeń, jednostki zaczynają identyfikować się z jaźnią ego, osobowością, i zapominają, kim są i dlaczego oni tu przyszli.

Jest to czas zmian dla wszystkich - tych, nie-obudzonych, jak i obudzonych - gdyż stare sposoby albo przestały działać, albo po prostu nie rezonują w żaden znaczący sposób. Żywność, przyjaciele i rozrywki, które w przeszłości były spełniające, nagle odczuwane są jako przestarzałe i nie ciekawe. Relacje lub zawody mogą być odczuwane jako zakończone.

To dlatego, że wasze pole energii już nie rezonuje z polem energii, z którym rezonowało znacznie wcześniej - już wyrośliście poza nie. W tym momencie możecie być przyciągani do tych samych rzeczy w manifestacji na wyższym poziomie ekspresji, albo po prostu nie będą już częścią waszego życia.

Tak długo, jak pozostaje jakakolwiek trzecio- wymiarowa świadomość, będą nauki, wierzenia i rozwiązania oparte na dualności i separacji - im więcej tym lepiej, żyjesz tylko jednym życiem, śmierć jest trwała, jesteś oddzielony od Boga i innych istot żywych itp.

Wielu promujących trzeciowymiarowe rozwiązania są szczerymi, ale jak dotychczas nie obudzonymi osobami, oferując najlepszą wiedzę, jaką mają. Są inni, którzy faktycznie obudzili się, ale zdecydowali się służyć w ten sposób, pracując w ramach trzeciowymiarowego systemu wierzeń dla osób, które potrzebują tego poziomu pomocy. Ci, którzy czytają te wiadomości są gotowi, aby przejść do nowych sposobów.

Bądźcie czujni zawsze wobec subtelnych wtargnięć świata wiary, która działa tak samo jak reklama podprogowa. Fałszywe przekonania i atrakcyjne propozycje wysunięte przez tych, którzy stoją za zyskiem z niewiedzy i podatnego społeczeństwa wślizgują się bez wysiłku w umysły społeczeństwa pozostawione niestrzeżone i nieświadome, dlatego ważne jest, aby zachować czujność i koncentrację w każdej chwili.

Ograniczajcie wiadomości i oglądanie i telewizji, które reprezentują najniższe wspólne mianowniki ludzkości. Zrozumcie, że to, co akceptujecie w głowie, łatwo staje się stanem świadomości, a potem z kolei musi być usunięte w pewnym momencie. Bądźcie świadomi, bądźcie czujni, czuwajcie.

Chcemy mówić o energiach konfliktu, które są tak widoczne na Ziemi w tym czasie. Te przejawy są manifestacją starożytnych energii długo przechowywanych w ciele Gai, jak również w komórkowych wspomnieniach pewnych grup ludzi. Przez długo pozostawały w uśpieniu, Gaia, z pomocą wszystkich Przebudzonych, musi usunąć te gęste i przestarzałe energie raz na zawsze.

Pożary i katastrofy, jakie teraz obserwujecie, to proces oczyszczania Gai ze starej energii. Zastanówcie się nad przemocą i cierpieniem, które miało miejsce w zasiedlonych zachodnich częściach USA, a także niektórych innych rejonach świata. Gaia jest żyjącą duszą i robi to, co ona musi zrobić, aby się podnieść do wyżej wymiarowej energii.

Waszym zadaniem jest widzieć poprzez zewnętrzne pozory, rozpoznając ich nicość w Świetle Prawdy, że nie ma prawa utrzymującego każdą z tych rzeczy na miejscu. Mają tylko wierzenia świata w separację i dualność, aby utrzymać i je podtrzymywać, dlatego ci, którzy zyskują na przemocy i wojnie ciężko pracują, aby uwiecznić strach i wynikające z tego pozory.

Wieczne gry wojenne i manipulacja ludźmi zaczynają być uznawane za to, czym one są – spiskami, aby zaszczepić strach i cierpienie w celu utrzymania blokady ludzkości w dawnych energiach.

Takie rzeczy nie mogą działać w Przebudzonym społeczeństwie. Wielu zaczyna widzieć poprzez cudzysłów, wiadomości, i stałe bombardowanie negatywną i straszną informacją i wychodzą poza strach przez ewolucję w Świetle Prawdy.

Wydarzenia w krajach trzeciowymiarowego świata mogą wyglądać jako bardzo silne, ale mają tylko energię nieświadomych wierzeń do utrzymania lub podtrzymania ich. Tak, wydają się one jako bardzo destrukcyjne i potężne, ale to złudzenie, Kochani. Złudzenie nigdy nie jest TAM, złudzenie jest w percepcji obserwatora - wszystko jest postrzegane według własnego stanu świadomości. W Świetle Prawdy, czy ktoś kiedyś umarł?

Wiedzcie, że lekcje życia są ustawione i uzgodnione przed wcieleniem. Jest wielu, którzy w tym czasie śmiało rozwiązują duże ilości osobistej, jak i powszechnej karmicznej energii poprzez ich doświadczenia - wybrali służyć w ten sposób. Pamiętajcie, że karma jest bilansem energetycznym, a nie karą.

Jako Przebudzone Istoty, to jest czas, aby przyjąć odpowiedzialność służąc jako Lightworkers. Gdy osoba staje się świadoma Prawdy, nie może siedzieć bezczynnie - Prawda musi płynąć, dodając światło do pola energii świata, co z kolei pomaga innym, aby obudzili się, gdyż jest tylko JEDNOŚĆ.

Gdy owocom pozwala się gnić na drzewie, nie służy to ani drzewu, ani innym, ale po prostu stagnacji. Gdy po cichu i skrycie uwalniacie Światło, które nosicie, więcej jest dawane. Jest przepływ i jest ewolucja.

Jesteście uzdrowicielami przynoszącymi zmiany, drodzy - jesteście tymi, którzy muszą wysyłać bezwarunkową Miłość i Światło do tych walczących miejsc, ludzi i działań.

Rozpoznaj wszystkie przejawy za to, czym są - przejawami świadomości świata dualności i separacji. Zamiast osądu, wizualizujcie Bezwarunkową Miłość i Światło płynące dalej do tych ludzi i miejsc, które wydają się, że zgubili drogę.

Wykorzystajcie również potężny Fioletowy Płomień Transmutacji, ale nie przywiązujcie mu dyrektyw, co każde wysyłanie Światła ma do zrobienia, gdyż energie Boskiego światła funkcjonują jako całość i kompletność i wiedzą, co jest potrzebne.

Energia Ziemi szybko przeprowadza się do nowej i wyżej wymiarowej częstotliwości, pomimo pozorów. Waszym zadaniem jest pozostawać w Prawdzie cały czas, aby wysłać Bezwarunkową Miłość i Światło do miejsc i ludzi nieświadomych Jedności, a potem zaufać.

Wy stwarzacie wasz świat - więc pamiętajcie, aby dobrze i zgodnie z prawdą go stworzyć.

Jesteśmy Grupą Arkturian

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz