sobota, 2 stycznia 2016

Anarchistbanjo – Aktualizacja n/t Wzniesienia; Iluzoryczne Teraz

Witam wszystkich!


Na poprzednim poście nie koniec ciekawostek. Jesteśmy niemal na bieżąco z tłumaczeniem, ten post Joe'go jest z Wigilii. Słyszeliśmy skądinąd, że "stare" zostało odcięte od czerpania, czyli kradzieży energii, pozamykano portale. Coś podobnego mamy w tym poście, plus to, że wystartowały nowe wzorce energetyczne. Stąd zapowiedź Joe'go dużych zmian w ciągu 3-ch miesięcy, zobaczymy. Czasami Joe ma trudności z opisaniem czegoś, wtedy próbuje coś dopasować. lub tworzy "teorie", tak jest również tym razem. W sumie pozytywne informacje pod każdym względem, choć niektórych może to zmartwić, bo nie przyleci żaden anioł i nie zabierze ich do nieba. Tylko indywidualne działania się liczą.


Anarchistbanjo – Aktualizacja n/t Wzniesienia; Iluzoryczne Teraz
24 grudnia 2015
Autor: Anarchistbanjo

Zrobiliśmy to w trakcie przesilenia zimowego i co za jazda to była! Wreszcie nastąpiło tak wiele wydarzeń, że niektóre ważne spostrzeżenia można ostatecznie potwierdzić, co się dzieje i jak to się wydarza. Ostatniej nocy astral odtworzył się według nowego wzoru, a ja naprawdę nie oczekuję wielu globalnych rzeczy między teraz i pełnią Bożego Narodzenia. Te ostatnie kilka dni mają bardziej osobisty charakter.

Więc co się stało? Energetyczna separacja pierwszej wznoszącej się fali od reszty świata. Ta pierwsza fala całkowicie przeszła w ich ciała krystaliczne i nie mogą zrobić więcej, aby pomóc innym, jeśli nawet by chcieli! Mam zamiar spróbować podzielić się kilkoma trudnymi koncepcjami. Jedynym sposobem, jaki znam, aby to zrobić, to wbijać to trochę w czasie, więc tutaj zaczniemy.

Gaia i całe życie na niej przeszło do 5-tej gęstości w 2012 roku. Indywidualnie i zbiorowo tworzymy fałszywą 3D, w której myślimy, że żyjemy. Ta fałszywa 3D oparta jest na starej 3D. Pierwsza fala wznoszących się jest teraz oddzielona od tej iluzji i oni żyją w nowo utworzonej krystalicznej 3D, która rozciąga się na zewnątrz od 5-tej gęstości. Głównym punktem jest to, że pierwsza fala wznoszących się żyje w tętniącej życiem krystalicznej 3D, która jest zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo tworzona, a inni żyją w fałszywej energetycznie martwej 3D. Mimo, że obydwa realia współ istnieją, twórcza praca może być wykonywana tylko w nowej, tętniącej życiem krystalicznej 3D. Fałszywa 3D jest obojętna i bierna i stopniowo się rozpuszcza, gdy nowa ją przejmuje. To zostało powiedziane na wiele sposobów przez innych.

Ale teraz, w tej chwili i od tego momentu dalej wznoszący się w pierwszej fali tworzą nową rzeczywistość, a gdy tworzą, stara ustępuje. Za kolejne trzy miesiące będzie widać głębokie zmiany w naszym świecie, gdyż stare ustępuje nowemu.

Teraz na marginesie o trzech falach wznoszących się. To pojęcie trzech fal jest niefortunne, ponieważ jest całkowicie oparte na modelu wznoszenia się starego wieku, a Wzniesienie się Gai jest pełnym spektrum Wzniesienia, nie wzniesieniem trzech fal. Korzystając z teorii Wzajemności Dewey Larson’a o 118-tu elementach, każdy element będzie musiał znaleźć nową częstotliwość wibracji. To jest to, co potrzebuje się zdarzyć. Obecnie różne składniki znajdują się w ciągu siedmiu pierścieniach wokół środka atomu. Każdy pierścień elektronów można powiedzieć, byłby "falą" wznoszenia w określeniach starego wieku.

Tak więc najgłębsze trzy pierścienie wokół jądra atomu reprezentowały trzy fale wzniesienia w wiekach minionych, energia Jedności, Archetypowa energia i energia Filozoficzna. Są to trzy otwory drzwiowe otwierane dla świadomości ludzkiej w momencie śmierci ciała fizycznego, zgodnie z Tybetańską i Egipską Księgą Umarłych.

Wzniesienie i nieśmiertelność uważano po prostu jako kontynuację świadomości w nie fizycznym ciele po śmierci ciała fizycznego. To nieśmiertelne ciało może być utworzone z tych trzech energii i "jaźni obserwatora", która "kontroluje" nasze senne jaźnie, jak śnimy.

Więc wszyscy mówią o tych trzech fala wznoszenia się i tylko pierwsza z nich przeszła czy przeniosła się do nowego świata. Ale to jest myślenie starego wieku, a występuje pełne spektrum Wzniesienia. Istnieje siedem fal, które nastąpią zanim wszystkie 118 elementów osiedlą się na ich ostatecznych poziomach wibracyjnych.

Druga fala właśnie została aktywowana w tym tygodniu, co zbiegło się z premierą nowego filmu Star Wars. To zajmie trochę czasu, zanim będzie gotowa do przeniesienia się do nowego świata. Ta nowo aktywowana fala ma wiele do zrobienia, zanim to nastąpi. Główną cechą tej fali jest koncepcja lub idea duszy, ducha i organicznej siły życiowej lub "siły". To pojęcie jest obce współczesnej nauce, która nie ma wiedzy na temat nie-fizycznej rzeczywistości poza fizyczną rzeczywistością. Celem i funkcją tego filmu jest wprowadzenie do globalnej świadomości tej "siły" w naszym nowoczesnym świecie.

Mam zamiar opuścić ten temat i skupić się na jeszcze bardziej trudnych pojęciach, czasu i chwili obecnej. Czas nie funkcjonuje tak jak wcześniej. Wielowymiarowość przybyła, a z nią wieczna chwila obecna. Widzieliśmy już, jak nasi bracia i siostry z kosmosu całkowicie pomijają w ich zrozumienia czas, jakiego my zawsze doświadczaliśmy. Ciągle chcemy wiedzieć, kiedy coś się stanie i to jest zawsze "immanentne" lub "dzieje się teraz". Ale czekamy!

Będę szczery i powiem, że rzeczy już nie "rozwijają się" w naturalny sposób! Rzeczy muszą być "napędzane", aby się rozwijać poprzez wytwarzanie energii fizycznej lub pozostaną tylko tam gdzie one są! Wydaje się, że mało kto rozumie tę nową dynamikę energii życia wielowymiarowego. Jeśli to, co chcesz przeżyć nie jest w twojej chwili obecnej potrzebujesz wygenerować energię fizyczną aż obecna chwila jest tą, której pragniesz.

Rzeczy w astralu się rozwijają, ale teraz rozwijają się tylko dzięki generowaniu energii fizycznej, twojej lub kogoś innego. Jesteś teraz uwięziony w swoich fizycznych okolicznościach, chyba że wygenerujesz wystarczająco dużo energii, aby przenieść się w nowe okoliczności lub twoje ciało fizyczne umrze i przejdziesz przez śmierć.

Jest to uniwersalne prawo fundamentalne, które jest teraz w użyciu, i to należy zrozumieć!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz