piątek, 1 stycznia 2016

Anarchistbanjo – Pojawienie się bilokacji

Witam ponownie!


Ciekawe zjawisko serwuje nam Joe w tym odcinku, choć jest tłumaczony z opóźnieniem to uważni obserwatorzy powinni zauważyć poczucie tego stanu również. W każdym razie ci z pierwszej fali, którzy takich umiejętności ponoć nabywają.


Anarchistbanjo – Pojawienie się bilokacji

13 grudnia 2015
Autor: Anarchistbanjo

Zajęło mi to kilka dni, aby zrozumieć charakter zmian, które miały miejsce dla mnie. Było poczucie zamknięcia i separacji energetycznej ze starym światem. Ale było naprawdę trudno wskazać palcem, co się naprawdę dzieje.

W tym samym czasie mój wielowymiarowy aspekt był jeszcze bardziej wzmocniony, a także poczucie bycia z kimś i że ktoś był ze mną, mój boski odpowiednik.

To poczucie związku rosło jako bardziej głębokie i wzajemnie dzielenie się. To, co się działo, nie było w wielowymiarowości ponieważ ona zalewa świat 3D w rosnąco namacalny sposób dla nas obojga. On był w dwóch miejscach i w jednej gęstości w tym samym czasie, nie będąc w jednej gęstości, a także nie będąc w różnej gęstości, w tym samym czasie. Jest to głęboka różnica, z której niektórzy nie mogą zdać sobie sprawy.

Jednocześnie mam doświadczenie z dystansem do działalności tego fizycznego świata 3D, który staje się coraz bardziej widoczny wraz z upływem czasu. To było jak pobyt w dwóch różnych światach w dwóch różnych miejscach fizycznych, w tym samym czasie. Dlatego nazwałem to pojawieniem się bi-lokalizacji, ale nie w jej pełni, ale jej początkowe pojawienie się.

Kolejne dwa tygodnie aż do przesilenia zimowego będą służyć do wzmacniania tych umiejętności i zapewnienia dalszej separacji energetycznej dawnych realiów. To nie jest tak, że rzeczy się psują, ale raczej zanikają! Zobaczymy, jak długo może trwać taka łagodna progresja.

Do tych ludzi, którzy nie chcą porzucić dawnych wartości i sposobów życia, świat jest w bardzo niebezpiecznym miejscu. Reszta z nas już zostawiła to za sobą i w przeważającej części są chronieni.

To poczucie bi-lokacji pracuje z astralnymi energiami na odrębne sposoby i różnych miejscach jednocześnie i jest najbardziej skutecznym sposobem prowadzenia życia, którym wszyscy chcemy żyć. Obie rzeczywistości muszą być połączone i praca w obu rzeczywistościach jednocześnie jest najbardziej skutecznym sposobem, aby sprowadzić te dwie rzeczywistości do unii doskonałości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz