niedziela, 3 stycznia 2016

Anarchistbanjo - Nowy Rok; Nowy Świat

Witam wszystkich!


Tym razem Joe poszedł na całość! Można powiedzieć, że post zawiera dwie wiadomości - dobrą i złą. Zła jest taka, że druga fala Wzniesienia (i następne) przechodzą na Nową Ziemię po śmierci ciała fizycznego. A dobra jest taka, że tylko "ułamek ludności" nie był objęty pierwszą falą, choć nie wiem, co dla Joe'go ułamek znaczy. Szczegóły, definicje oraz swego rodzaju zachęty Joe'go w poście.


Anarchistbanjo - Nowy Rok; Nowy Świat


26 grudnia 2015
Autor: Anarchistbanjo

Rzeczy dopasowały się razem bardzo szybko w te dni i moje wizje pokazują coraz wyraźniej, co dzieje się w procesie wznoszenia Gai. Być może powinienem używać terminu "Ściąganie" (downloads). Chichot. Jeśli nie używasz politycznie poprawnych słów ludzie nie będą cię słuchać.

W ostatnich postach wspominałem, że pierwsza fala została energetycznie oddzielona od wszystkich innych i manifestuje swoje krystaliczne ciała, gdyż przeniosła się do nowego świata, krystalicznego 3D, który współistnieje w tej samej przestrzeni czasie, jak ten stary. Ten post jest wyjaśnieniem niektórych z tych procesów.

Dochodzę do zrozumienia prawdziwego zakończenia cyklu, które ta pierwsza fala właśnie osiągnęła. Ta pierwsza fala dosłownie stworzyła energetyczny fundament nowej krystalicznej Gai 3D, który teraz istnieje w wyższych wymiarach, jak również stworzyła pełne spektrum rzeczywistości, które obejmuje wszystkie wymiary! To nigdy nie było zrobione przedtem i wyznacza standardy dla wszystkich przyszłych Wzniesień we wszechświecie!

Cykl ten właśnie się zakończył. Pierwsza fala teraz przenosi skupienie na tworzenie świata, a nie kotwienie energii. Energetyczne oddzielenie tej pierwszej fali od wszystkich innych, pozostawia wszystkich w pasywnej i energetycznie martwej fałszywej fizycznej 3D. Ta fałszywa fizyczna 3D się rozpuszcza i nadal będzie się rozpuszczać, aż całkowicie zniknie.

Wszystkie żyjące formy życia poza pierwszą falą muszą zakończyć proces wzniesienia przez śmierć swoich ciał fizycznych. Po śmierci ciała fizycznego ich "świadomość" lub "dusza" przejdzie na jej właściwe miejsce w nowej krystalicznej Gai. Jeśli to jest pożądane. Znaczenie stwierdzenia tego wyraźnie jest absolutne. Istnieje potrzeba, aby użyć pozostały czas w tych ciałach fizycznych, aby wzmocnić duszę lub "jaźń obserwatora" jak najbardziej podczas gdy wzrost duszy jest wciąż łatwo dostępny poprzez energiczną transformację negatywnej energii. Osiąga się to przez użycie samego fizycznego ciała.

Nowe dzieci, urodzone obecnie rodzą się w tej nowej krystalicznej Gai i nie są energetycznie częścią starego świata. Jest tylko mała resztka ludzkości i innych form życia, które wciąż muszą zakończyć ich naturalne życie zanim skompletują swoje wzniesienie. Oni się wzniosą poprzez naturalny proces przeżycia tego życia fizycznego, a następnie doświadczenia śmierci ciała fizycznego.

Ważne jest, żeby ludzie zrozumieli to i sprawili, żeby większość czasu, jaki im został, przeznaczyli aby oczyścić i wzmocnić ich dusze jak najbardziej. Nie będzie lądowania UFO lub spektakularnego wydarzenia, ponieważ te wydarzenia będą się działy na nowej krystalicznej Gai, a nie na tej energetycznie nieżywej części doświadczanej jako prawdziwa. One się wydarzą w innych wymiarach, ale nie w starym fizycznym 3D. Stary odchodzi i to będzie trudne, a ludzie będą musieli opuścić swoje fizyczne ciała, aby dostać się do nowego miejsca przeznaczenia. Jednak wiele można zrobić, aby się do tego przygotować.

Gdy energetyczny cykl z pierwszą falą zakończył się zamknięciem i stworzeniem nowej krystalicznej Gai 3D, nowy cykl dla drugiej fali otworzył się wraz z premierą nowego filmu serii Star Wars, "Siła się budzi". Energia tego wydarzenia eksploduje przez świat i przynosi wiadomość o rzeczywistości nie-fizycznej i metafizycznej mocy. Ta wiadomość bierze świat jak burza i ludzie będą poszukiwali nauczycieli i mistrzów, którzy będą mogli im pokazać, jak rozwijać "Siłę" w swoim ciele i używać jej!

Zrozumcie to prawidłowo! Jest początek nowej fazy i zakończenie starej fazy. Jest zbyt późno, aby być w pierwszej fali, jeśli w niej nie jesteś! Ten pociąg już odjechał i przybył do nowego miejsca przeznaczenia. Następny pociąg przybywa z energią filmu "Star Wars" i poszukuje nowych pasażerów. Rozwijaj duszę i jej moc teraz, będąc w tym fizycznym ciele, więc będzie silna dla jej przeniesienia do Nowej Gai na koniec tego fizycznego życia. Walczcie w tej nowej bitwie, która jest przed wami i stańcie się bohaterami "Siły"! Ludzkość potrzebuje was w tym momencie bardziej niż kiedykolwiek! To jest wasze życie, wybierajcie mądrze!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz