środa, 13 stycznia 2016

Wiadomości Mateusza - 10 grudnia, 2015

Witam wszystkich!

Kolejny, przedświąteczny odcinek wiadomości Mateusza, oczywiście dotyczy okresu świątecznego, ale też tak drażliwych tematów, jak uchodźcy, gdzie Mateusz widzi temat raczej tylko ideologicznie, dając przykłady jak dla mnie niezbyt logiczne. Wiadomości kończą się na omówieniu potrzeby i mocy modlitwy.

Wiadomości Mateusza - 10 grudnia, 2015

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew.
Z pewnością wiele dusz nie zgadza się, że rok wydawał się wydłużać, ale niewielu wie, że to, co postrzegają jako czas biegnący szybciej to płaszczyzny energii Ziemi przemieszczają się, albo że te sensacje czasu pędzącego szybciej będą silniejsze, gdy ona wchodzi w jeszcze wyższe poziomy wibracyjne , Wiecie to, ale nie jest prawdopodobne, że wasze myśli w tej chwili są na temat funkcjonowania praw uniwersalnych, lecz okoliczności świąt; i zgodnie z tym, będziemy mówić o tradycyjnej muzyce w tym czasie.
Słuchacie, śpiewacie lub gracie na instrumentach muzykę religijną, majestatyczne dzieła chóralne, kolędy i popularne melodie, ale możecie nie rozumieć, w jaki sposób wasze myśli wpływają znacząco na wasz świat. Poza szacunkiem i wielką radością, i to samo w sobie jest niezwykle korzystne, dźwięki i teksty waszej znajomej muzyki emitują wibracje, które silnie wzbudzają emocje. Łączymy się z każdym, dla kogo są to emocje świąt z rodziną i przyjaciółmi, praktyk religijnych, koncertów i innych imprez okolicznościowych.
Wibracje nasilają uczucia dotyczące ludzi, którzy się smucą po utracie bliskich, lub są chorzy lub bezdomni i głodni; i to są przeważająco podwyższone emocje, wstrząsają osobami i grupami, aby dotrzeć do tych, którzy potrzebują komfortu i innej pomocy. Obficiej niż kiedykolwiek wcześniej, umocnienie jest dawane opiekuńczym sercom i otrzymywane przez zadowolone serca, a tworzone światło kreuje genialną poświatę!
Znaczenie muzyki jest o wiele większe niż ten okres i odgrywa istotną rolę w waszym życiu przez cały rok. To co niektórzy nazywają "muzyką sfer", wspaniałe dźwięki instrumentów strunowych, które prawdopodobnie doprowadziły do idei, że dusze w niebie spędzają wieczność grając na harfie -wytwarzając wibracje o częstotliwości, która utrzymuje wszechświat w równowadze; i jako mikrokosmos wszechświata, otrzymujecie te zrównoważone korzyści w tej samej mierze, jaka jest wasza wrażliwość.
Chociaż obraz wiecznych harfistów w Nirvana jest daleki od rzeczywistości, istnieje wiele tysięcy, a czasami milion lub więcej, muzyków i instrumentów, ponieważ muzyka jest niezbędna do istnienia Waszego Duchowego Świata. Szczególnie wibracje strun zachowują jej obwody elastycznymi i wszystko w całym królestwie jest w dostrojeniu i są one niezbędne w leczeniu osób, które przybywają z szokiem psychicznym lub uszkodzonymi ciałami eterycznymi.
W taki sam sposób, kompozytorzy i muzycy Nirvany pomagają wam. Oni stale przesyłają muzykę na Ziemię, więc ludzie mogą absorbować wysokie wibracje, które uwalniają tłumione uczucia-emocjonalne katharsis, jeśli chcecie, chyba, że choroba jest wyborem kontraktu duszy, to wibracje pomagają odzyskać dźwięczące zdrowie ciała.
Wasze najlepsze muzyczne symfonie, koncerty i inne klasyczne opusy, jak wasze eksperymenty naukowe wykazały pomagają ludzkości, zwierzętom i roślinom, aby się rozwijały, pochodzą z niebios i "filtrowane" przez kompozytorów na poziomie duszy. Niektórzy przypisują swoje dzieła boskiemu natchnieniu, a ponieważ muzyka pochodzi z duszy, ci kompozytorzy dali kredyt tam gdzie to było powodowane.
Co nigdy nie pochodzi z boskiego źródła jest niezgodne, to kakofoniczne dźwięki heavy metalu i hard rocka, które często mają teksty, które także emitują bardzo niskie wibracje. Te rodzaje dźwięków zamykają wasze systemy energetyczne, tworzą brak równowagi i zmniejszają zdolność organizmu do absorbowania światła; co negatywnie wpływa na was emocjonalnie, fizycznie i psychicznie, osłabiając w ten sposób duchową i przytomną świadomość.
Podczas gdy neoklasyczne kompozycje mogą mieć nieco podobny efekt, gdyż kompozytorzy, którzy są szczególnie wrażliwi na energię Ziemi, pisali muzykę, która odbijała agonię Gai, aż do czasu gdy wzniesienie jej planetarnego ciała było bezpiecznie w toku; a negatywność w bardziej aktualnej ciemnej działalności przyświeca niezrównoważonym dziełom późniejszych kompozytorów.
A teraz, nawet jeśli wielu z was nie prosiło o nasze komentarze, byśmy mówili o opłakanej części tego, co inaczej jest w tym okresie niezwykłą troskliwością, życzliwością i hojnością - ducha, w których wiele krajów powitało syryjskich uchodźców. Wielu w Kongresie Stanów Zjednoczonych i niektórzy kandydaci na prezydenta natomiast szczepią obywateli strachem w kwestii uchodźców. Niektórzy działają z prawdziwą troską, gdyż poddali się obawom, które były podsycane; inni są sieją strach, aby nakręcić polityczną gorączkę, by tak rzec.
Nie tylko strach bardzo powiększa energię, która blokuje światło, blokując w ten sposób empatię, sympatię, współczucie i racjonalne myślenie, jest też szalenie zaraźliwy. Kilka osób, którzy mają uwagę opinii publicznej, obszernie wspomaganych przez główny nurt mediów, może "zarazić" ludność, i to jest tym, co stało się w Stanach Zjednoczonych, gdzie wiele osób boi się zapewnić schronienie dla wszelkich uchodźców. Honorujemy i uznajemy wszystkie dusze w tym kraju i na całym świecie, które swoim myśleniem i wypowiadaniem się merytorycznie twierdzą: Uchodźcy nie są terrorystami, uciekają od wojny i terroryzmu.
Aby dotrzeć do bezpiecznego schronienia, ryzykują swoje życie płynąc po wzburzonej wodzie w małych przepełnionych łodziach lub podejmując żmudne, męczące wędrówki drogą lądową. Czy mogą terroryści dołączyć do milionów kobiet, mężczyzn i dzieci, którzy opuszczają domy, środki do życia i mienie, aby podjąć taką podróż? Tak, jest taka możliwość, ale racjonalna myśl jest: bez zapewnienia przetrwania i zdolności do przetransportowania urządzeń wybuchowych, ktoś na niszczycielskiej misji bardziej prawdopodobnie, by podróżował szybkimi, bezpiecznymi środkami, które umożliwiają transport niezbędnych materiałów.
Z bezwarunkową miłością do Gai i każdej istoty rozumnej na jej planetarnym ciele, odległe cywilizacje, których ogrom i moc są poza waszymi wyobrażeniami promieniują intensywne światło, aby rozwiać strach, więc każdy może otworzyć serce na miłość. Miłość jest kluczem do świata, w którym jesteście, aby pomóc w tworzeniu i możecie poczuć się umocnieni i zachęcać jak my, gdybyście mogli zobaczyć światło promieniujące ze wszystkich dusz, które reagują. Przytoczmy jeden wiersz z e-maila czytelnika: "Ja tego życzę, żeby każdy czuł się kochany i w cieple – każdej istocie żyjącej w każdym królestwie". Kiedy te uczucia przenikną wasz świat, Ziemia będzie prawdziwym Edenem, którym kiedyś była i całe życie będzie się rozwijać jako harmonijne, jak kiedyś.
"Proszę zapytać Mateusza czy potrzebujemy modlić się za ludzi, którzy zginęli. Jeśli wybieramy umrzeć w pewien sposób czas i dzień, co dobrego, to robi na duszy? Czy modlitwy i medytacje są rozwiązaniem dla wszystkich uczestników tego dramatu w jakim świat jest?"
Po pierwsze, musimy powtórzyć coś, określonego w poprzednich wiadomościach: każda Twoja myśl i uczucie jest modlitwą. Matko, chcemy dostarczyć informacji o modlitwie, która wykracza poza odpowiedź na pytanie. Proszę skopiować to, co ci powiedziałem dawno temu, kiedy byłem w Nirvana.
[Poniższy fragment z rozdziału "Modlitwa" z książki „Mateusz, opowiedz mi o niebie”]
Mateusz, czy skutki modlitwy są osłabione, jeśli ludzie nie chodzą do kościoła, nawet jeśli znają wartości energii grupowej?
Bóg nigdy nie miał na myśli, kościołów, ani wszelkiego rodzaju budynków. Wspaniałe katedry są pomysłem człowieka, a nie Boga. Kościół jest cały w duszy. Kościół jest uczuciem oddania czci, dziękczynienia. Podnosi ducha do miłości i światła Bożego. W ten sposób Kościół jest jedną modlitwą, która ma możliwość osiągnięcia wszechświata.
W fizycznym budynku kościoła wypełnionego modlącymi się ludźmi, może być tylko kilku, których modlitwy mają czysty i stanowczy przepływ energii. Wielu ludzi modli się tylko z lekkiej obserwacji rytuałów, bez prawdziwej energii. Inni modlą się w tak ekstremalnym niepokoju i lęku, że ich energia jest zniekształcona i ma negatywny wpływ na nich samych, jak również dodaje się do wszechświatowej negatywności. Płynny przepływ energii, wpływa pozytywnie na każdą duszę i wszechświat, nie modlitwa w szalonych określonych warunkach. To bilans energetyczny podtrzymuje i zadowala.
Nie mówię o intencji modlitwy, ale tylko o wpływie energii zaangażowanej w modlitwę. Energia zaangażowana w modlitwie za całkowicie egoistycznym, chciwym celem może być tak intensywna, jak w modlitwa przedstawiana dla bezpieczeństwa ukochanego członka rodziny lub przyjaciela. Intencja jest rejestrowana jako jeden aspekt, a przepływ energii albo mocy, rejestruje się jako drugi.
Ponadto, kto modli się o konkretny rezultat wobec kogoś innego nie zna porozumienia sprzed narodzin tej duszy. Warunki lub zdarzenia, w których modlitwa jest petycją zmiany może być dokładnie tym, co dusza wybrała jako lekcje swego życia. Tak samo jest z modlitwami dla siebie, ponieważ świadomość jest rzadko w komunikacji z twoją duszą.
Więc módlcie się za własnym lub cudzym najwyższym dobrem i nie kierujcie silnych emocji w kierunku konkretnego wyniku wyboru. Wynik modlitwy NIE jest waszym świadomym wyborem. Możecie poczuć ulgę wiedząc, że to, zostanie zarejestrowane w waszej wrażliwości jako spokój. To pozwala energii na nieobciążony proces nie tylko w twoim ciele fizycznym i psychicznym, ale wychodzi jako harmonia do świadomości Ziemi.
Mamo, wiem, że słyszałaś, że modlitwy "za zmarłych" są ważne i zastanawialiście się, dlaczego mogą być konieczne. No cóż, nie jesteśmy "martwi", ale ponieważ, to odnosi się do dusz w tym królestwie, chcę zapewnić, że modlitwy są dla nas rzeczywiście ważne. Nie mam na myśli tylko dla tych, którzy przybywają z wielkimi potrzebami pocieszenia i leczenia, ale także dla nas, których życie jest ważne i tętniące, z toczącymi się lekcjami i duchowym wzrostem. Oczywiście potrzebujemy waszych modlitw i je mile widzimy! I proszę wiedzieć, że są one szczególnie mile widziane, gdy są w zrównoważonej energii, ponieważ te modlitwy są najbardziej korzystne dla nas i dla was, naszych ukochanych.
Dziękuję, mamo. Czy modlitwa i medytacje są rozwiązaniem dla wszystkich uczestników tego dramatu, w którym świat jest? Nasuwa więcej niż odpowiedź tak lub nie. Absolutnie myśli i uczucia wypełnione światłem są niezbędne, one wchodzą do zbiorowej świadomości, włączają się w to, co do nich pasuje i przynoszą te serpentyny energii z powrotem do waszego świata.
Ale działanie ludzkie również jest niezbędne. Powiedz rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom, dlaczego czujesz optymistycznie przyszłość, to może rozwiać ich obawy i odwrócić ich pesymizm o niskiej wibracji. Nie wszyscy z was mogą uczestniczyć na przykład w krajowych i międzynarodowych organizacjach, których działania są skierowane na pokój, sprawiedliwość, ochronę środowiska i praw zwierząt; ale możecie wspierać ich wysiłki energii możecie podpisywać stosowne petycje i przekazywać pieniądze, jeśli pozwalają na to okoliczności.
Być może jesteś w stanie działać na ochotnika w lokalnych grupach, które zapewniają godne usługi środowiskowe; i jesteś poinformowany o kandydatach na urząd publiczny, możesz głosować na tych, w których uznajesz najlepsze kwalifikacje. A my przypominamy wam, że po prostu żyjąc w pobożny sposób, promieniujesz światło na świat, nigdy nie lekceważ potęgi twojego światła!
"Populacja Ziemi jest ponad 6 mld i rośnie. Matthew powiedział ciała eteryczne mają masę. Czy nie zajmują miejsca? Co się stanie, jeśli w Nirvana zabraknie miejsca? "Tak, ciała eteryczne " zajmują miejsce", ale nigdy Nirvana nie będzie zatłoczona, niemożliwe, że zabraknie miejsca. Inaczej niż Ziemia i inne planety, które zachowują swój kształt i rozmiar, połączone elastyczne warstwy Nirvany mają nieograniczone możliwości rozbudowy.
Wszystkie warstwy oferują zalety nauki i komfortowe zakwaterowanie, ale dlatego, że wyższe wymiary mają również wyjątkowe piękno, różnorodność i możliwości manifestowania, niezliczone dusze z innych światów idą tam na wakacje, uczyć się lub uczestniczyć w zaawansowanych zajęciach, lub odpocząć po trudnym życiu. Goście i tymczasowi mieszkańcy, z których wszyscy są czwartą gęstością lub wyższą w ewolucji duszy, mogą mieć znacznie większą masę ciał niż ciała eteryczne.
To stan duchowy daje wstęp do tego multi-cywilizacyjnego środowiska, w którym są ludzie o różnych stylach ciała, strojach, zainteresowaniach i talentach chętnie mieszają się ze sobą i zwierzętami ziemskimi. Życie w tych częściach Nirvana jest cudowne! I choć znają wasze religie, upadki, odwiedzający i inni, którzy tam mieszkają tymczasowo dołączają do mieszkańców z Ziemi świętując z waszym duchem ten świąteczny sezon, a ich łączne wysokie wibracje dodają się do świecącego światła w waszym świecie.
Najdroższa rodzino, śpiewajcie "Radość dla świata" i "Pokój na ziemi, a w ludziach dobre upodobanie" – dla wszystkich dusz, z uczuciem miłości, wdzięczności za błogosławieństwa w swoim życiu i przebaczeniu tym, którzy nie chcą tych słów, które im nigdy nie brzmią prawdziwie. Prawda słów już obfituje w pełni na Ziemi Złotego Wieku w kontinuum i zbliża się coraz bardziej do tego waszego świata, który stale pomagacie tworzyć w czasie liniowym. Pozwólcie radości tego świątecznego sezonu trwać nadal w całym nowym roku i utrzymać światło świecącym jaskrawo.
Zawsze nasza bezwarunkowa miłość jest z wami, a wielu braci i sióstr z innych ojczyzn podróżuje tuż obok was.
__________________________
Miłość i pokój…
Suzanne Ward

1 komentarz:

 1. Pozwoliłem sobie wkleić ten ostatni post z tego blogu na swój własny Dnia-myśli z komentarzem;

  Ostatni wpis Joe'go teraz odbierzemy inaczej,
  Szczególnie należy zwrócić na linie czasowe.

  Mam i ja teraz już zupełnie klarowne sny,
  Widocznie do tkania iluzji wybieram dobre.

  Już nie jestem taki w nich rozproszony i pogubiony,
  W obecnych wszystkie wątki składają się w całość.

  OdpowiedzUsuń