niedziela, 31 stycznia 2016

Wiadomości Mateusza - 18 stycznia 2016

Witam wszystkich!


Kolejny przekaz Mateusza jest jak zwykle wielotematyczny, ale tym razem powiedziałbym - mało konkretny. Odpowiada głównie na bieżące pytania czytelników. Dla nas raczej nie ma w tym zaskakujących wiadomości.


Wiadomości Mateusza - 18 stycznia 2016


Umowa zmiany klimatu; Chemtrails; warstwa ozonowa; gospodarka; energii w regionach konfliktów; Islam; Historia religii, przyszłość; masowe strzelaniny, karma; Franciszek, Barack Obama; "władze"; informacje o 9/11; wibracje, polityka

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew. Radujemy się z wami, kiedy ostatnich dniach 2015 roku wydawaliście głośne okrzyki, gdy międzynarodowe porozumienie zostało zatwierdzone dla powstrzymania w antropogenicznych przyczyn waszego zmieniającego się klimatu. To jest tak, że Matka Ziemia porusza się stopniowo w kierunku umiarkowanego klimatu na świecie; jednak ostrożne działania waszych rządów są niezbędne w imieniu waszego zdrowia, planety i przyszłych pokoleń, a wysokie wibracje są nadzieją w tym przełomowym wysiłku współpracy, wzmacniają determinację, aby osiągnąć cele, które zostały postawione. Ci przedstawiciele 200 państw podpisali, tak długo dyskutowane warunki umowy, co jest samo w sobie dowodem pozytywnych efektów wibracji.
Coś innego, co ma wpływ na stan Ziemi i wszystkich jej form życia to jest występowanie chemtrails, mimo że cały czas członkowie gwiezdnej rodziny zmniejszają ich toksyczne działanie. Kilka lat temu pieniędzy do rozpylania zabrakło, ale tylko na krótko było wasze niebo jasne. Illuminati ponownie sfinansowali swój projekt tak, aby mógł wyzwolić podnoszenie temperatury na poziom rekordów, suszy i powodzi oraz powodować choroby układu oddechowego u ludzi, którzy mają osłabiony system odpornościowy.
Nie wiemy, kiedy chemtrails zostaną zatrzymane, ale zatrzymają się, gdy publiczna świadomość ich szkodliwego działania wzrośnie, a wpływy Iluminaci wciąż maleją. Tymczasem ich wyjaśnieniem oprysków jest to, że to w celu ochrony warstwy ozonowej, która zapobiega szkodliwemu promieniowaniu słonecznemu dotrzeć na Ziemię. Faktem jest, że tysiące lat wstecz w waszym czasie ciemne siły zbudowały siatkę z cząsteczek ozonu, aby zapobiec dotarciu do planety dobroczynnych promieni słonecznych, a jej stopniowe wyczerpywanie się jest dziełem Matki Ziemi, aby wspomóc odbudowę waszego środowiskowego zdrowia i zwiększenia dobrobytu wszystkich jej mieszkańców.
Od kilku lat mówimy, że wieki kontrolowania gospodarki, handlu i waluty przez Illuminati na całym świecie będą zbliżać się do końca. Zmienność na rynkach giełdowych transakcji jest niczym więcej niż gradem aktywności komputerów, ponieważ nie mają pokrycia - ostatecznie w pieniądzach, co doprowadzi do zakończenia ucisku finansowego Iluminatów, więc nowy globalny system gospodarczy będzie mógł być wprowadzony. Ten skomplikowany proces nie nastąpi z dnia na dzień i jest zaprojektowany tak, że przejście z systemu perwersyjnie uszkodzonego na taki na bazie metali szlachetnych będzie minimalnie i tylko tymczasowo uciążliwe. Powitajcie wszystkie wskazania, że uczciwy, sprawiedliwy system ekonomiczny zarządzany przez osoby z wiedzą o integralności moralnej i duchowej jest w drodze.
Proszę nie myśleć, że "bezwzględny przewrót i walki" na Bliskim Wschodzie oraz w niektórych krajach Afryki Północnej źle wróży, żeby spokój kiedykolwiek powrócił do tego regionu. To, co widzicie jest kontynuacją energii, która została uruchomiona dawno temu przez jej załączniki, "instrukcje", negatywnie naładowane myślokształty strzelające z planety. Energia nie może zawrócić. Raz ustawiony kierunek pozostaje, oczywiście do momentu gdy jej załączniki zostaną zużyte i wtedy ponownie energia może swobodnie być neutralna z siebie, gotowa na nowe instrukcje, a w tym regionie bojowe instrukcje były fortyfikowane przez tysiąclecia. Czas zakończenia tego wiekowego cyklu jest pod ręką, i tu Wasza rola jest witalna, bycie optymistycznym, pewnym siebie, miłym, wdzięcznym, współczującym i wybaczającym emituje wysokie wibracje, które napędzają serpentyny energii w kierunku pokojowego świata, gdzie jesteście, aby pomóc to zapoczątkować.
Wielu czytelników pisało o tym, co inny nazwał "islamizacją świata zachodniego," inny zapytał, czy jest to "celowa destabilizacja Europy" i niepokój wśród czytelników w Stanach Zjednoczonych wynika z aktu terrorystycznego popełnionego przez muzułmańską parę w Kalifornii i anty-muzułmański wandalizm, który nastąpił. Logiczne jest, aby przypisywać te perspektywy do Al-Kaidy i państwa islamskiego, ale po części jest to strach przed różnicą, wspólna reakcja na cokolwiek postrzegane jako znacznie różniące się od tego, co jest znane. W celu rozwiązania określonych problemów, osoby w lub pod wpływem tej grupy twierdzą, że działają w imię swojej religii, ale ich brutalne lekceważenie życia i kontroli przez terror jest całkowicie sprzeczne z założycielskimi nakazami islamu. Wieki wstecz, chrześcijanie, którzy weszli na pokład krwawej historii tej religii działali również z ekstremistycznych ideologii, które były przykrym zakłóceniem wiary, której rozprzestrzenianiem byli pochłonięci.
Ta historia nastąpiła podczas doby bardzo niskich wibracji, które nie tylko rozwijały, ale dały impuls do barbarzyństwa, mianowicie, ucieszyła tłumy, gdy ludzie, których przekonania religijne różniły się od ich własnych zostali umieszczeni na arenie, aby zostali poturbowani przez lwy. Jednym z rezultatów dzisiejszych znacznie zwiększonych wibracji, są powiększenia cech osobowości i zachowań, i mają o tyle, taki sam wpływ na osoby z sadystycznymi skłonnościami, z których większość działa na wypaczonych pojęciach o własnej i innych religii. Z wyjątkiem tej grupy osób, ale w kilku światowych populacjach pobożni muzułmanie i chrześcijanie żyją według życzliwych założeń ich religii i wystrzegają się bardzo ostrych fragmentów Koranu i Biblii, które nie mają miejsca w życiu dzisiaj.
Nasza ukochana rodzino wszystkich wyznań, wasze formalne obrzędy religijne i zwyczaje się różnią. Fundamenty waszego życia są takie same. Możesz czcić i modlić się do Najwyższej Istoty; jesteś poświęcony rodzinie i wpajasz swoim dzieciom odpowiednie wartości; chcesz być w znaczący sposób produktywny, żyć bezpiecznie, spokojnie i być zdrowy i się rozwijać; pomagać ludziom bedącym w potrzebujących okolicznościach. Gdy przytomna świadomość nadal się rozwija całym świecie, wszystkie religie będą ewoluować w czystości duchowości, które ludzie każdej wiary obejmą pełnym sercem. Społeczeństwo będzie szanować każdego człowieka jako boską-jaźń, nierozerwalnie połączoną na poziomie duszy z wszystkimi innymi, i strach przed różnicami który leży u podstaw niechęci, bigoterii i podziałów już nie będzie istnieć na Ziemi.
"Co to jest za tym, co powoduje te wszystkie strzelaniny ?? Nie wierzę, że ludzie i dusze chcą dobrowolnie umrzeć, itp "Mimo, że czytelnik odnosi się do masowych strzelanin w Stanach Zjednoczonych, jest to sprawa na całym świecie. Tutaj też jest to efektem panujących wibracji: Osoby o radykalnych przekonaniach lub rozstroju psychicznym działają na ich intensywnych negatywnych uczuciach. A niektóre zgony były zamachami z jednego lub innego powodu - naukowcy, dziennikarzy, pracownicy służby zdrowia, osoby w rządzie, którzy nie mogli zostać przekupieni, każdy, kto miał informacje powodujące, że Iluminaci staliby się powszechnie znani (ze swoich czynów).
Jeśli karma nie jest zaangażowana, to dotyczy czynnika "wyrównania". Osoby, których umowy duszy nie obejmują śmierci, gdy życie fizyczne się kończy uzyskały kredyt na wypełnienie karmicznych lekcji trzeciej gęstości, w razie potrzeby; Jeśli nie, przedwczesna śmierć anuluje trudne doświadczenia, które zostały wybrane w innym wcieleniu. Tak czy inaczej, ludzie ewolucją, a to jest celem każdej duszy. Podobnie jest z ludźmi, którzy utrzymują zmieniające życie rany, które nie są wyborem umowy a zabójcy, którzy działają poza ich umową ponoszą ciężki ciężar karmiczny w innym wcieleniu.
Co do twierdzenia, że Franciszek i prezydent Obama, brali udział w satanistycznych rytuałach i pedofilii, wydaje się, że próby Iluminatów, aby zabić tych ludzi nie udały się raz po raz, to uciekają się do planu B: zdyskredytować dwie najpotężniejsze osoby, które wyrywają korzenie ich globalnej sieci. Prawdą jest, że międzynarodowa siedziba sekty satanistycznej jest w trzewiach Watykanu i Franciszek i kilku kardynałów, którzy podzielają jego determinację podejmują kroki w celu odsłonięcia tego i zakończenia tych diabelskich rytuałów. Również prawdą jest, że satanizm ma silną pozycję w Stanach Zjednoczonych, w tym w przemyśle rozrywkowym, gdzie "sfałszowane" filmy są łatwo produkowane, a prezydent Obama pracuje z innymi dla zniesienia rytuałów w tym kraju.
Teraz mówię tylko jako Mateusz. To, co mam powiedzieć, jest znane wszystkim duszom na tej stacji, ale z dwóch powodów jest to właściwe, że mówię za siebie. Pierwsze to dlatego, że byłem, można powiedzieć, gościnnie w - duchu, na niedawnej rozmowie między moją siostrą, matką i dwojgiem przyjaciół. Oni myślą, że większość ludzi w Stanach Zjednoczonych będzie w szoku, gdy prawda wyjdzie na jaw, że urzędnicy na najwyższym poziomie waszego rządu byli zaangażowani w narodową tragedię, która miała miejsce 11 września 2001 roku.

Ponieważ wkrótce po tym wydarzeniu, fotografie; naukowa analiza szczątków wież; raporty inżynierów, architektów i osób prywatnych z przemysłu lotniczego; i liczne odchylenia od standardowych procedur są dostępne w Internecie, pokazuje to, że oficjalna historia jest fałszywa. Mimo tego, większość ludzi, którzy widzą te dowody wybrałoby, aby w to nie wierzyć. Czemu? Od niemowlęctwa powiedziano wam, że cokolwiek "władze" powiedzą, jest prawidłowe i w waszym najlepszym interesie. Na początku to są rodzice i inni członkowie rodziny, dorośli, gdy dzieci podrosną władzę obejmują nauczyciele, przywódcy religijni, lekarze, dentyści i urzędnicy. Dowiedzenie się, że osoby, których informacje były uznane za ewangelie były błędne, jest rozczarowujące. Że prezydent i jego koledzy mogli tak bezlitośnie, zdradziecko zdradzić swój naród i okłamać świat jest nie do pomyślenia.
Inny powód, że mówię za siebie, też odnosi się do 9/11. Pielęgniarka której pacjenci czasami rozmawiają z nią po ich przejściu (śmierci) wysłała wiadomość e-mail do mojej matki. Pisała, że reprezentujący ludzi, którzy zginęli, gdy wieże zburzono powiedział jej, że chcieli wysłać wiadomość poprzez mnie do waszego świata, a ich słowa są teraz tak przekonujące, jak wiele lat temu:
"Niech już więcej żywotów nie będzie zabranych. Jest to czas, aby utrzymać miłość, ponad wszystkim, czas na współczucie, na przyniesienie uzdrowienia osieroconych i rannych, na sprowadzenie uzdrowienia dla Ziemi. Potrzebujecie wiedzieć, że serca, które są zatwardzone chcą zabijać innych (wojna z terroryzmem) jako hołd dla nas, potrzebują światła przede wszystkim. Prosimy was z całego tego królestwa niebieskiego, abyście mówili o miłości, otwierając oczy, abyście widzieli wyraźnie, co się dzieje na Ziemi, i wznosili się ponad tragedie, które zostały popełnione przez ciemności, i wymyślone, których nie możecie sobie nawet wyobrazić, gdzie cały wasz świat jest przeznaczony na stracenie. Widzimy to tutaj. Potrzebujemy waszej pomocy niezliczeni Lightworkers przez podniesienie waszych serc i pozwolenie światłu wejść, by pocieszać tych, w świeżym smutku. Musicie usłyszeć naszą prośbę. Pracujemy w świetle, aby wam pomóc i my zawsze jesteśmy połączeni z wami w miłości. "
Wszystkie wrażliwe dusze w tym wszechświecie są zasmucone utrzymującym się rozlewem krwi, a w takich chwilach nawet wy lightworkers myślicie, że to może być bez końca. Moi drodzy, zabijanie będzie zakończone i tak samo będzie z nie kwestionowaną akceptacją informacji od "władz". Mówicie: "Prawda was wyzwoli." Tak! Nie tylko długo ukryte prawdy wyjdą na jaw, ale ludzie już zaczynają ufać ich wskazówkom na poziomie duszy, na którym prawda jest znana, a zmiany poszukiwane przez oświeconych ludzi przyniosą światu pokój.
Informacje o duszy w poprzednich wiadomościach nadal wywołują komentarze i pytania, a my witamy te możliwości, które oferują więcej wglądu. Ale najpierw chcemy rozwiązać to, co czytelnik w Stanach Zjednoczonych, napisał: "Dlaczego Mateusz mówi tak wiele o tych wszystkich informacjach o duszy, którą wyjaśniał w przeszłości szeroko, kiedy jest tak wiele ważniejszych kwestii dziejących się tutaj"
NIC, co dzieje się w dowolnym miejscu na świecie, nie jest ważniejsze niż znajomość duszy, jaką jesteś! Bez tego nie może być rozumienia życia. Brak świadomości, że esencją jest czysta energia - miłość / światło lub że jesteś wielowymiarową boską jaźnią z nieograniczoną zdolnością do manifestowania lub że masz wiele jednoczesnych wcieleń gdzieś we wszechświecie i zaprojektowałeś to jedno, więc możesz pomóc w transformacji Ziemi. Nie zdajesz sobie sprawy, że jako dusza, znasz to wszystko i o wiele, wiele więcej, ale gęstość fizyczności zapobiega, aby twój ogromny magazyn wszechświatowej wiedzy dotarł do twojej świadomości. Zawsze celem naszych wiadomości było oferować oświecenie, wskazówki i zachęty w tych wyjątkowo trudnych czasach, i to z satysfakcją odnotowujemy, zgodnie z tysiącami e-maili i listów wysyłanych do mojej matki, wiadomości służą ich przeznaczeniu.
To powiedział, czytelnik cytując kwestie mające do czynienia z sytuacją polityczną, która jest napędzana przez media, i rozumiemy wasze obawy. Inni czytelnicy wyrażają te same uczucia, i są one w towarzystwie milionów, z których wiele żyje w innych krajach, które również odczuwają skutki decyzji podjętych w Stanach Zjednoczonych. Dusze na tej stacji są apolityczne i nie osądzające, a gdy mówimy o tych sprawach, to jest do wyjaśnienia, dlaczego polityka zawsze była plagą na tej planecie, począwszy od starożytności, celem ciemności jest "dziel i rządź" - i w jaki sposób to zmienia się.
Jak wszystko w tym wszechświecie, każdy aspekt polityki - retoryka, intencje i działania, są energią o jednej częstotliwości, lub stopie wibracji, lub innej. Długie wieki temu, zmniejszyła się szybkość i spiralnie opadała w dół aż cywilizacja utknęła w głębokiej trzeciej gęstości świadomie, duchowo i pod względem lokalizacji. Kiedy Gaja nie mogła znieść cierpienia, które przywódcy polityczni zadawali masom, wołała o pomoc; wtedy potężne źródła promieniowały intensywne światło, które uratowało życie jej ciała planetarnego i pozwoliło jej na rozpoczęcie wzniesienia. Wolontariusze z duchowo zaawansowanych światów zaczęli przybywać dla generowania światła na planecie, dodając go do obfitości promieniowanej z odległych źródeł. Gdy światło zostało zintensyfikowane, stopa wibracyjna wzrasta.
Dzisiejszy poziom, ponieważ odnosi się na całym świecie do kandydatów ubiegających się o urząd i osób pełniących funkcje to: Ci, którzy podsycają strach; zatrudniając wrogie siły; gnębią obywateli na bazie płci, rasy czy religii; albo są przeciwko programom i politykom, które przyniosą korzyści planecie i wszystkim jej mieszkańcom, teraz płyną pod prąd, który coraz silniej płynie w stronę dyplomacji, pojednania, współpracy, wzajemnego szacunku i ochrony środowiska.
Do wszystkich, którzy zadają takie same pytania jak tego czytelnika: "Kto będzie następnym prezydentem USA" możemy tylko powtórzyć to, co powiedziałem jakiś czas temu: Nie wiemy. Monitory Ziemi w Nirvana nam mówią, że energia wokół kandydatów jest zbyt chaotyczna, aby określić, ile jest generowane przez media, jak dużo przez ludność. Ponadto, wiele będzie się działo w czasie do wyborów, co będzie jeszcze wpływać na decyzje wyborców.
Możemy wam powiedzieć, nasze obserwacje z naszego punktu widzenia, to działalność w polu potencjału energii Ziemi, działanie uniwersalnych praw, gdy inne cywilizacje pomagają wam w tym, to cuda Złotego Wieku są w pełnym rozkwicie. Dlatego jesteśmy w stanie powiedzieć, że z całą pewnością nie będzie WW III, żadnych wybuchów jądrowych w przestrzeni kosmicznej, żadnych ogromnych zmian w konfiguracji, lądowej i morskiej, żadnej inwazji obcej cywilizacji, która by was zniewoliła, straciły ważność proroctwa końca czasów i inne przepowiednie wypełnione strachem.
Ale dlatego, że wolna wola panuje ogólnie, to niezliczone decyzje waszego społeczeństwa sprawiają, że każda chwila ma wpływ na inną, nie wiemy, kto zrobi to, co i kiedy dokładnie, coś się wydarzy. Wiemy to, że ludzie w każdym kraju chcą honorowych, uczciwych, mądrych przywódców, którzy zapewnią, że wszystkim ich obywatelom będą służyli uczciwie i sprawiedliwie. Ukochana rodzino, istoty światła w całym wszechświecie chcą tego dla was, i to nadejdzie, to jest podstawą przeznaczenia Ziemi!
Tak, Matko, widzę, że nie ma miejsca na wszelkie pytania o duszy. Postaramy się odpowiedzieć na nie w następnej wiadomości - myślę, że czytelnicy będą szczególnie zainteresowani pierwszym na liście.
W pożegnaniu mówimy: honorujemy waszą wytrwałość w służbie światła i jesteśmy z wami w duchu przez cały czas waszej podróży na Ziemi.
__________________________
Miłość i pokój
Suzanne Ward
suzy@matthewbooks.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz