piątek, 14 marca 2014

AA Michał 07.03 - Wielkie i doniosłe dostrojenia wciąż na waszym horyzoncie

Witam wszystkich!


Ten przekaz Michaela zapowiada wielkie rzeczy i traktuje o energii, która już tu jest, w nas. Wygląda na to, że mamy bardzo intensywny rok w planie.


Wielkie i doniosłe dostrojenia wciąż na waszym horyzoncie. - Michael i Rada Wyższych Jaźni


Dzisiaj będziemy rozmawiać na temat, który naszym zdaniem przyniesie nową nadzieję dla wielu. Wielu z was zostało zanurzonych przez kilka dni, teraz w tym, co musi dla was wyglądać jak zupełny chaos. Wydawało się wam, że nie tylko wasze światy, ale cały świat zaczął nasłuchiwać. Omówmy to zjawisko.

Pamiętacie wiele dyskusji w przeszłości w odniesieniu do napływu nowych energii i ich wpływu na Was. Mówiliśmy o podnoszeniu częstotliwości własnej energii i jak to przyniesie rzeczy od wewnątrz, aby zostały oczyszczone i uwolnione. Wszystkie z tych zaufanych kanałów, z którymi się komunikujemy mówiły o tym często. To jest ten przypadek teraz, punkt krytyczny został osiągnięty i przekroczony dla wielu z was. Wielkie obciążenie bagażem, którego potrzebujecie się pozbyć wyszło na powierzchnię i możecie teraz pozwolić mu odejść na dobre. Nie idźcie w "uznanie bagażu". Po prostu wyrzucie bilet i zostawcie go tam, gdzie leży.

Teraz, przy założeniu, że tak robicie to, co dzieje się dalej ? Dobrze, ta nowa, błyszcząca jaźń, którą staraliście tak mocno skonstruować zacznie wypływać na powierzchnię. Pozwólcie tej jaźni wejść do gry. To może nie być tak dokładnie odczuwane, jako wygodne dla was najpierw. Ani zmiany jakie kiedykolwiek zrobi. Możecie faktycznie być zaskoczeni, niektórymi rzeczami, które powiecie lub zrobicie. Ale niektóre zmiany nie potrwają długo, abyście przyzwyczaili się do nich, ponieważ są tak bardzo oczekiwane. Jest to jedna z nich. Bądźcie przygotowani do uznania więcej dobrych, kochających i szczęśliwych rzeczy w sobie dla siebie. Bądźcie przygotowani, aby siebie polubić.

To nie znaczy, że wszystko będzie pokojowe wokół was na zawsze. Powiemy teraz, że wielkie i doniosłe dostrojenia nadal są na waszym horyzoncie. One odzwierciedlają warunki waszej zbiorowej świadomości i przyniosą jeszcze większe zmiany. To nadal będzie burzliwy rok. Ale będzie to okres, że będziecie bardzo szczęśliwi, że przeszliście przez niego, kiedy wszystko będzie powiedziane i zrobione. Wielu mówi o wszystkich rzeczach, których chcą, żeby się stały. Wielu o tych rzeczach, mówić tak, jakby z dnia na dzień mogło się to zdarzyć. Nawet jeśli, to powinno być oczywiste, że gdyby tak miało się stać, to bylibyście w niemożliwie szalonej jeździe. Powinniście czuć się wdzięczni, że rzeczy nie będą aż tak dramatyczne.

Powiemy wam jeszcze, że nic nie dzieje się bez waszego wkładu, nawet jeśli nie macie świadomej pamięci o tym. Więc możecie mieć pewność, że te zmiany są zarządzanie w możliwie najlepszy sposób. Pomimo, że wszyscy domagają się natychmiastowej zmiany, sprawy nastąpią w nieco bardziej uporządkowany sposób,. Ale będą one wykonane, a dowody na to są coraz bardziej widoczne, zarówno dla tych, którzy ich oczekują z niecierpliwością i dla tych, którzy się ich boją.

Teraz, mówimy znowu o energiach, wspomnijmy, zanim zakończymy to, że jest energia pod ręką teraz, która rośnie, ona jest nie do zatrzymania, i będzie siać wielkie i trwałe zmiany na waszej planecie, a nawet całym wszechświecie. Jest to energia, która jest oczekiwana od dwudziestu waszych stuleci. Zajęło tak długo dojrzewanie w jej skutki, ale ona jest teraz tutaj. Ona jest teraz w was. Nie szukajcie jej poza sobą. Jak często to mówimy ? Ale ona jest tutaj. Pracujemy z nią. Zaczynacie ją dzierżyć. Niektórzy nazwali ją „delikatna moc”. To jest dobre, jako nazwa, jak może być, choć ma wiele innych. Bezwarunkowa miłość to jest jej inna nazwa.

Kiedy będziemy kontynuować, to pomówimy szczegółowo o tym, co ona oznacza i jak można najlepiej ją wykorzystać. Na razie weźcie krótkie wytchnienie po tak trudnych dniach. Robicie dobrze i kochamy was wspierać we wszystkim. Dobrego dnia.

07 marca 2014
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

1 komentarz:

  1. Nie sposób odmówić mu racji to się czuje

    OdpowiedzUsuń