piątek, 7 marca 2014

Wiadomości Mateusza

Tym razem Mateusz po niewielkim przeglądzie aktualnych wydarzeń zajmuje się pytaniami czytelników, które obejmują głównie karmę, wcielanie się, Nirwanę i kontrakty przedurodzeniowe.


Wiadomości Mateusza
jak otrzymane przez Suzy Ward,
3. Marzec, 2014 –
www.matthewbooks.com

Z kochającymi pozdrowieniami od wszystkich dusz na tej stacji, tu Matthew.

Wbrew temu, co może wydawać się sprzeczne, wydarzenia w waszym świecie stale przesuwają wasze społeczeństwo naprzód. Protesty obywateli wobec polityki rządu lub kierownictwa z poziomu wspólnot do narodowego zmusza do rozwiązywania problemów, które powodują znaczne negatywne niezadowolenie - to jest uwolnienie negatywności, więc nie może być skostniałe.

Zawirowania na Ukrainie będą grzmieć nadal, ale nie ma wystarczającego momentum w polu energetycznym Ziemi dla możliwości wybuchu w powszechnej bitwy.

Losowe akty przemocy będą kontynuowane zapewniając karmiczne doświadczenia dla wszystkich zaangażowanych osób, i należy się spodziewać, że negocjacje polityczne i dyplomatyczne będą grzęznąć od czasu do czasu na drodze do pokojowych porozumień. Można oczekiwać więcej aresztowań, zapaleń i rezygnacji w międzynarodowym środowisku bankowym i niektórych rządów, i wydaje się, że przetasowania w Watykanie są na horyzoncie. Tak różne grupy jak kościoły, międzynarodowe korporacje, organizacje społeczne i non-profit, szkoły i agencje współpracują w dużych projektach, aby rozszerzyć możliwości kształcenia i zatrudnienia.

Niepowstrzymany strumień postępu w coraz lżejszych płaszczyznach energii jest wspomagany przez dusze, które zaczynają się zastanawiać głębiej nad funkcjonowaniem niż z dnia na dzień. Te przebudzone Dusze dodają więcej światła do obfitości generowanej na Ziemi i obsypanej z odległych źródeł, a każdy nowy blask zwiększa poziomy wibracyjne. Wasze branże nieruchomości mówią o znaczeniu "lokalizacji, lokalizacji, lokalizacji". Nieskończenie rozleglejsze znaczenie dla waszego świata i wszystkich jego mieszkańców jest "wibracje, wibracje, wibracje" i pomaganie podnosić wibracje jest powodem, dlaczego jesteście tam.

Tak więc, jesteśmy chętni do zajęcia pytaniami czytelników, które też mieszają się w umysłach wielu innych lightworkers.
Skąd możemy wiedzieć, czy przestrzegamy lub honorujemy, nasze kontrakty życiowe? Jakie są przesłanki spełnienia lub nie, misji naszego życia ? Jestem zrozpaczony milionami tych, którzy są w tragicznej sytuacji, ale co mogę zrobić, aby im pomóc? Czy robimy wystarczająco dużo, aby pomóc samej Ziemi? Jak mogę poradzić sobie z sytuacjami, które są poza moją kontrolą, jak decyzje, które ludzie podejmują, które poważnie wpływają na moje życie ? Inni pytają, jak pomóc tym drogim, którzy stawiają opór prawdziwym informacjom, jeśli nie wspomagają ich ciasnych poglądów i jak radzić sobie z wyniszczającymi chorobami lub trudnościami finansowymi.

Choć mogą to wydawać się zupełnie różne kwestie, odpowiedzi na wszystkie pochodzą z tego samego źródła wszechmocny : waszej duszy.

Więc najpierw powiemy, dusza stale wysyła wytyczne do świadomości, abyście byli w zgodzie z waszymi wyborami kontraktowymi. Wytyczne te, które są tak oczywiste, jak neony kierujące w wybranych kierunkach, mogą przychodzić jako słowa, ale najczęściej są silne doznania. Po rozważeniu wiadomości w Twojej duszy, w sercu i umyśle, czujesz się tak, jakbyś płynął lekko z prądem, że tak powiem, to twoja dusza mówi "Dobra robota! " Odwrotnie, gdy twoja decyzja wolnej woli, działanie lub brak działania idzie przeciwko umowie, wystąpi niepokój i dyskomfort, chcielibyście zrobić inny wybór.

Komfortowe uczucie "czystego" sumienia pozwala wiedzieć, że to, co zrobiłeś było słuszne, poczucie winy, żalu i wyrzutów sumienia oznacza, że nie było. Należy pamiętać, że gdy te ostatnie uczucia są ignorowane raz po raz, sumienie zaczyna zanikać i złe myśli - nieuczciwość i apatia zaczynają być odczuwane jako naturalne.

Instynkt jest spontaniczną reakcją na sytuację, która stwarza poważne zagrożenie dla Ciebie, ukochanej osoby lub kogoś obcego, a działanie natychmiastowo może ratować życie.

Używanie z intuicji jest kontemplacyjnym procesem "pytaniem wnętrza" o radę, wyciszając swój umysł. Możesz chcieć wiedzieć, na przykład, czy dana osoba jest najlepszym wyborem partnera w życiu, czy proponowane przedsięwzięcie jest w twoim najlepszym interesie, kiedy inwestycja czasu, energii i pieniędzy jest mądra, czy przeniesienie się lub przyjęcie oferty pracy jest dobrym pomysłem. Gdy kontemplujesz każdy z tych rodzajów sytuacji lub inne sprawy wielkiej wagi dla swojej przyszłości, jeśli chęć do działania w/g pomysłu staje się silniejsza, twoja dusza coraz głośniej mówi aby cię zmotywować do podjęcia odpowiednich działań. Jeśli niechęć do podjęcia następnego kroku nie ustępuje, dusza mówi : "Nie rób tego."

Ponieważ wykorzystywanie waszej mocy rozeznania jest podobne, ono dostarcza odpowiedzi, której poszukujesz w tej chwili. To może być, czy może byłoby mądre, podzielić się swoimi przemyśleniami z kimś, które informacje są prawdą dla ciebie, a które nie są, jeśli milczenie o sprawie jest milsze niż mówienie, czy dana sytuacja wymaga twojej uwagi - to jest oddzielanie trywialności od wartości. Działanie na podstawie inspiracji i aspiracji prowadzi do dziedzin, przedsięwzięć oraz głównych działań wybranych w kontrakcie duszy. Bycie wiernym sobie w tym zakresie skutkuje satysfakcjonującym poczuciem spełnienia, podczas gdy spędzanie swojego życia robiąc to, co ktoś ci mówi, że należy zamiast podążać za pragnieniem twojego serca przynosi niepokój i niezadowolenie.

Dlaczego dzielimy się informacją, którą już znacie? Ponieważ nasza ukochana rodzino, nie korzystacie z tej wiedzy w pełni! Kwestionowanie na poziomie głębokiej introspekcji rzeczywiście jest niezwykle ważne, a ogromny krok ze świadomości trzeciej gęstości jest żmudną wędrówką, aby być pewnym. Jednak następny krok, otrzymywanie odpowiedzi wewnątrz - przychodzi tak łatwo i szybko, jak pozwolicie. W Twojej duszy jest cała wiedza, ubezpieczenie, pewność siebie, opiekuńczość, mądrość i siła, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować w tym życiu. Szukajcie, a znajdziecie.

A więc, możecie podążać za wytycznymi na poziomie swojej duszy do "T ", gdzie spotykacie się z bólem serca, opozycją, chorobą, trudnościami finansowymi lub innymi przeszkodami. Moi drodzy, wybory kontraktowe duszy w szczególności obejmują tego rodzaju wyzwania. Bez nich nie byłoby nauki, brak wzrostu duszy, i kontrolą, jaką macie nad tym, co napotkacie jest wasza reakcja na to. Wraz z wytycznymi na poziomie duszy, macie więcej siły wewnętrznej, niż możecie sobie wyobrazić i nieograniczoną zdolność do miłości i przebaczenia, aby czuć się wdzięcznym, miłosiernym i cierpliwym, aby dzielić się wspaniałomyślnie, postępować honorowo i kroczyć naprzód mimo chwilowych niepowodzeń.

Wielu z was na ochotnika wzięło doświadczenia trudnych problemów zdrowotnych lub ekonomicznych lub innych trudnych okoliczności specjalnie dla dobra innych. Gdy zarządzacie przeciwnościami z determinacją i silnym duchem, służycie jako latarnia zachęty dla osób borykających się z podobnymi sytuacjami, a przez dawanie przykładu mocy swoich wrodzonych zasobów, inspirujecie ich do wykorzystania ich własnych.

Prawo powszechne stanowi, że każdy człowiek jest odpowiedzialny tylko za jej lub jego wybory, ale nie oznacza bycia obojętnym dla rodziny, przyjaciół i kolegów, którzy mają do czynienia z trudnościami. Nie wiecie, czy oni pokręcili ich umowy, czy za nimi podążają, co do litery w sprawach, które mają wpływ na ich życie i często wasze też. Umowy przed - urodzeniowe, które są robione z bezwarunkową miłością, mają na celu korzyści wszystkich uczestników wspólnego życia, i awans w duchowej przytomności i świadomości, więc musicie wybrać niektóre sytuacje, które są rzeczywiście trudne dla was i często dla innych. Zwykle jest to zrozumiane jedynie z perspektywy czasu, gdy ludzie zdają sobie sprawę, jak dużo nauki pochodzi z wyniku działań i decyzji innych.

Zdecydowana większość z wielu milionów ludzi, którzy żyją i umierają w horrendalnych okolicznościach kończą karmiczne lekcje, aby mogli ewoluować. I jako części Jedności Wszystkiego, oni oferują waszemu społeczeństwu wielką okazję do nauki i rozwoju duchowego i to nie jest przez poczucie dla nich utraty nadziei. Prawo przyciągania ciągle działa, a ponieważ ono nie ma zdolności rozumowania, nie może odróżnić, czego chcesz od tego, czego nie chcesz, więc to przynosi więcej energii, która pasuje do desperackich myśli i uczuć.

Jeśli jest to możliwe, aby wziąć udział w finansowo wspierać organizacje, które pracują na rzecz poprawy warunków w obszarach, w których jest tak bardzo potrzebna jest pomoc, należy to robić. Ale dla wielu z was, którzy nie mogą, proszę wiedzieć, że uczucia współczucia dla tych, którzy cierpią i wdzięczność za błogosławieństwa w waszym życiu są wypełnione światłem i im więcej światła w was, tym więcej światła możecie emitować na świat dla wznoszenia wszystkich dusz.

Za każdym razem, gdy wykonujesz akt dobroci, czujesz radość, widząc pierwszy uśmiech malucha, chwałę w pięknie zachodu słońca lub karmisz potrzebujące zwierzę, pomagasz Ziemi. Te rodzaje uczuć i działań są wypełnione światłem, które pomaga planetarnemu ciału Gai leczyć tysiąclecia nadużyć i zaniedbań, a wizualizacja Ziemi w świetle złoto- białym zawsze jest wspaniałym sposobem, aby podnieść wibracje.

Czytelnik zapytał, czy głuchota, która jest wybrana jako karmiczna lekcja, może być zakończona
, tak, taki człowiek może odzyskać zdolność słuchu w tym życiu. Odpowiedź dotyczy również wszystkich fizycznych i psychicznych wyrzeczeń, utraty narządów, kończyn i chorób przewlekłych. Tego typu warunki zostały wybrane jako możliwości ewolucji duszy dla osób i ich opiekunów i zmiana zależy od kontraktu duszy, czy zawiera też m.in. odwrócenie stanu ? Jeżeli tak, to stosują się 2 czynniki. Jeśli człowiek jest młody i wybrał długą żywotność, stan może stopniowo się zmieniać kiedy planeta osiąga wyższe poziomy energetyczne. Drugim czynnikiem jest stopień światła w osobie. Mechanizmy uzdrawiania ciała są aktywowane przez wysokie wibracje światła i poziom wibracyjny jest zgodny z pozytywnymi lub negatywnymi myślami, uczuciami i działaniami danej osoby.

Teraz będę mówić za siebie, aby odpowiedzieć na kilka pytań, które powstały z wiadomości na temat mojego życia, jako biblijnego Mateusza.

Jak prawda o Biblii wpływa chrześcijaństwo ? Kiedy jest ujawniana prawda o pochodzeniu Biblijnych informacji, otwarci chrześcijanie unikną dogmatów opracowanych dla kontroli mas i zachowają duchową część swojej wiary. Radykalne interpretacje wszystkich religii spadną na dalszy plan, a wszyscy ludzie będą korzystać z prawdziwej duchowości, która śpiewa w sercu. Wiele kościołów różnych wyznań zaczęło poruszać się w tym kierunku.

Rozmawiacie ze starożytną mądrością starej duszy. Ile ty masz lat ? Nie jestem starszy niż ktokolwiek z was ! "zawartością", że tak powiem, każdej duszy jest miłość - światło Stwórcy, a ponieważ wszystkie dusze całego kosmosu mają ten sam Początek, wszyscy jesteśmy w tym samym wieku w ponadczasowym kontinuum. Osoby, o których myślicie jako o "starych duszach" pamiętają więcej z ich osobistych żywotów niż " nowe" dusze, i to zbiorowe doświadczanie wychodzi jako "starożytna mądrość". Dotyczy to zarówno dzieci jak starców, którzy mieli wiele więcej lat do przypomnienia sobie, co wiedzą na poziomie duszy, i to jest radość dla nas, aby zobaczyć, rodzice uznają i pielęgnują tą wiedzę w ich młodych.

Jaka jest prawdziwa historia o Całunie Turyńskim ? Kiedyś już w VIII wieku ktoś natknął się na długą tkaninę lnianą, która została opisana jako tkanina pogrzebowa z wizerunkiem mężczyzny. Nie wiem, kto go znalazł, a to, co wiem, to nie jest więcej niż wy : Od jego odkrycia, jest to kwestia debaty naukowej i badań bez ustaleń. Kościół katolicki nie twierdzi, że jest to obraz Jezusa, ale wiele pobożnych wyznawców wierzy, że tak jest, i całun jest uważany ikonę religii.

Czy Są dusze na twojej stacji zwane "klastrowymi duszami" ? Nie w sensie, w jakim ta ekspresja jest zazwyczaj stosowana do grupy dusz, które wspólnie miały razem wiele wcieleń. Po prostu, dusze tutaj osiągnęły ten sam poziom ewolucji w procesie samopoznania.

Czy ktoś o zdalnym widzeniu może zobaczyć twoje życie jako Apostoła Mateusza ? Tak, to jest możliwe, ale nie wyobrażam sobie, że ktoś z takimi możliwościami ma wystarczające zainteresowanie, aby sprawdzić kontinuum dla niego. Jak już wspomniałem w poprzednim komunikacie, to życie nie jest wcale zauważalne w kontekście wszechświatowym.

Pozwólcie mi pomówić trochę o zdalnym postrzeganiu. Czas liniowy nie istnieje w kontinuum, więc nie ma sposobu, aby wiedzieć, czy coś idzie etapowo pod górę, czy w dół. Jeden zdalny postrzegacz, który chce zobaczyć przyszłość Ziemi może zobaczyć planetę, która wydaje się być zdewastowana i opuszczona, podczas gdy inny może zobaczyć piękną planetę z kwitnącym środowiskiem, i obydwaj myślą, że widzą "Przyszłość" Ziemi. Można także widzieć rzeczywistą Ziemię - równoległe światy, które także istnieją w kontinuum, co powoduje złożoność określenia tego, co faktycznie jest oglądane.

Mówisz za wszystkie dusze, a nie dlatego, że twoja matka mówi po angielsku, a inni nie? Nie. Wszyscy tu znają wszystkie języki i dialekty, a także spektrum dźwięków muzycznych i kolorów, które są trybami komunikacji u wielu duchowo zaawansowanych cywilizacji. Ponadto, jest nieomylny system tłumaczenia elektromagnetycznego dostępny dla wszystkich dusz w całym wszechświecie. Jest to znane na poziomie duszy, w waszym stanie snu, niektórzy z was mogą się komunikować za pośrednictwem tego systemu. Tak może być z osobami, z którymi mają więzi miłości w tym lub innych wcieleniach w jakimkolwiek języku mówią teraz, czy uczestnicząc w spotkaniach różnych rodzajów galaktycznych lub międzygalaktycznych federacji lub wszechświatowych rad.

Wybrałeś swoją matkę do wysyłania wiadomości dla dlatego, że obydwoje macie wiele wspólnych wcieleń ? Krótka odpowiedź brzmi "tak", ale nic więcej. Moja matka była moją pierwszą osobowością - jesteśmy jak kropki obok siebie w nieskończonym okręgu i "działamy" na tej samej wysokiej częstotliwości. Mamy wspólne niemal wszystkie z naszych tysięcy żywotów jako ludzie i inne gatunki w każdej relacji, z wyjątkiem jako wrogowie, nigdy nie chcieliśmy grać tych ról i nie było różnicy zdań z innymi, z którymi mieliśmy wspólne wcielenia. Więc wysyłanie moich wiadomości do mojej matki, było naturalnym wyborem, a także w ramach umowy sprzed narodzin naszego kręgu rodziny, zgodziła się wyraźnie otrzymywać te informacje, które ja i wszyscy inni transmitują do niej, a ona je obsługuje, publikuje książki i wypełnia zadania dystrybucji wiadomości.

Jak i kiedy, Mateusz, podejmie decyzję ucieleśnienia innej duszy? Czy masz wiedzę na temat tego, czy też właśnie dzieje, gdy Źródło was wzywa?
To jest taki sam proces dla wszystkich dusz. W okresie pobytu w świecie dusz między ucieleśnieniami, dusza przegląda jej bezpośrednie przeszłe życie wraz ze wszystkimi jej innymi osobowymi wcieleniami. Przegląd ukazuje konkretne obszary, w których kumuluje się wiedza, która nie przyniosła gruntownej nauki, jak również to, co jest potrzebne dla zrównoważonego doświadczania. Po podjęciu decyzji wybór następnego wcielenia jest podejmowany, przewodnictwo może być oferowane przez tych, którzy opanowali tereny, które dusza wybrała dla swojej osobowości, ale to jest wybór duszy, czy zaakceptować czy odrzucić pomoc.

Pozwólcie, że ograniczę to wyjaśnienie do świadomości trzeciej gęstości, gdzie prawie zawsze dusze potrzebują i mile widzą wskazówki i w lekcjach w kontaktach z emocjami, bo one są potrzebne, zwłaszcza dla wszystkich dusz tego statusu ewolucji. I, ponieważ wasza ojczysta planeta jest jedną z najlepszych szkół w waszej galaktyce dla emocjonalnych lekcji, będę korzystać z Ziemi i Nirvany dla tego przykładu.

Zawsze strach jest główną emocją, która musi być rozpatrywana - strach jest tym, co trzyma osobowości utkwionymi w trzeciej gęstości, i nie zdolnymi do zobaczenia poza tym, czego się obawiają. Ponadto strach daje początek najostrzejszym negatywnym cechom i działaniom : chciwości, uprzedzeniom, nienawiści, żądzy władzy, zazdrości, tyranii, chęci kontrolowania innych, podstępowi, złości, hańbie, jakby wojnie z mentalnością, korupcji. Ponieważ może to potrwać tysiące wcieleń, aby przezwyciężyć uczucie strachu, dusze wybierają tę lekcję w parze z jedną z cech zrodzonych ze strachu w tym przykładzie będzie to gniew.

Macie kurs, który się nazywa "opanowanie gniewu", a Nirvana ma kurs, który można by nazwać "zamiana złości" Czas i znowu dusza ma przedstawiane sytuacje, które spowodowały, że osobowość reagowała w gniewie, więc może ćwiczyć cierpliwość w tych sytuacjach, uczyć się rozważać je z innych perspektyw, i reagować spokojnie, rozważnie i konstruktywnie. Kiedy dusza i jej doradcy uznają, że sesje ćwiczeniowe odpowiednio przygotowały nową osobowość, dusza wybiera inne części kontraktu, a następnie zawiera umowę przed urodzenia z duszami, które będą jej rodzicami, rodzeństwem, kolegami, przyjaciółmi, mentorami, itp. we wspólnym życiu. Jedyne relacje ze Źródłem, które są celem każdej duszy to reintegracja z Bogiem i to, co przychodzi później.

Poprzez pominięcie niektórych informacji dla zwięzłości, moje wyjaśnienie przygotowania może brzmieć bardziej jak kara, a zdecydowanie nie jest tym! Wszystko odbywa się w miłości i z czułością, w Jedności Wszystkiego, doradcy chcą, aby nowa osobowość odniosła sukces, tak jak dusza chce i praktykowanie nie ogranicza się do intensywnego, wyczerpującego krótkiego okresu. To może obejmować kilka lat i sesje mogą wystąpić, gdy dusza pragnie - doradcy zawsze są dostępni.

A podczas pobytu w duszy Nirvana, dusza ma wiele aktywności bez - praktyk do wyboru, takich jak podróżowanie po krainie w jakiejkolwiek formie transportu chce. Ona może nauczyć się manifestować cokolwiek zechce, cieszyć się towarzystwem rodziny i przyjaciół w świecie, pracy na znaczących stanowiskach, studiowania cokolwiek chce, uczestniczenia w koncertach i wykładach, odwiedzając mistrzów, uczestniczyć w sztuce lub sporcie, komunikować się telepatycznie z ukochanymi duszami na Ziemi i innych światach. Życie w wyższych wymiarach Nirvany jest cudowne!

Przegląd wcieleń zbiorowych może spowodować wybory inne niż inne życie na Ziemi. Jeśli dusza czuje, że jej osobowości opanowały trzecią gęstość duchowo i świadomość i doradcy zgadzają, jej następna osobowość może urodzić się w cywilizacji czwartej gęstości dla zaawansowanej nauki. Lub, osobowość może urodzić się na Ziemi, aby dodać swoje wyższe wibracje dla planety i pomóc obudzić uśpione dusze lub służyć w ten sam sposób w innej cywilizacji ze świadomością trzeciej gęstości, każdy sposób jest postępem w rozwoju duszy. Również bardzo wyewoluowane dusze, które poświęciły całe życie na Ziemi dla usług światła często wracają do swoich ojczyzn przed wyborem następnego miejsca dla dalszego wzrostu.

Czy jesteś jeszcze w Nirvana czy może wcieliłeś się gdzieś? Chociaż nie mieszkam w Nirvana, wciąż myślę o nim jako "bazie", gdzie od czasu do czasu i na krótko wracam między wizytami w cywilizacjach fizycznych w tej galaktyce i innych. Moją służbą w ciągu ostatnich piętnastu lat była ocena ich światów duchowych, które są ich odpowiednikiem ziemskiej Nirvany, i pomoc w modernizacji, i gdziekolwiek idę, ja manifestuję formę fizyczną, która pasuje do populacji. Niektóre cywilizacje żyją w częstotliwościach, gdzie nie są już potrzebne ciała, a w światach trzeciej gęstości ja wytwarzam ciało z dość wysokiej częstotliwości, aby zapobiec mojemu zatrzymaniu w niższej wibracji ludzi.

Podczas moich wizyt w światach trzeciej gęstości oraz tych, które niedawno osiągnęły czwartą, często jestem z duszami, których wibracje są również wyższe niż cywilizacji ogółem. Zawsze naszym celem jest pomoc ludziom i ich ojczyznom w procesie wznoszenia się i zawsze nasza obecność jest na zaproszenie, zgodnie z prawem uniwersalnym. To, co wielu z was robi na Ziemi jest podobne. Zostawiliście swoje światy, aby odpowiedzieć na wołanie o pomoc dla Gai, i choć świadczycie pomoc na różne sposoby - w tym dając przykłady mocy wrodzonych cech i wytrzymałości zawsze wasze wysokie wibracje pomagają planecie i jej mieszkańcom wzdłuż szlaków ich wznoszenia.

W całej podróży swojego życia, koleżeństwo, bezwarunkowa miłość, szacunek i podziw dla istot światła w całym wszechświecie są z wami.

Miłości i pokoju
Suzanne Ward

1 komentarz:

  1. Cóż można dodać ma rację, ja tylko proponuje przeczytać i zastosować 33 prawa uniwersalne gwarantuję szybką zmianę podejścia do życia i w ogóle.

    OdpowiedzUsuń