piątek, 21 marca 2014

AA Michał 17,03 - Jesteście stworzeniami, które są aspektem i dzieckiem Boga

Witam wszystkich!


Tymczasem AA Michał wraca z tematyką do energetycznego przedszkola, ponieważ jak twierdzi jest wielu nowych "przebudzonych", którzy nie bardzo się w znajdują. Wprawdzie ma to być rozszerzona wersja, ale myślę, że następne lekcje przedszkola sobie darujemy, a wrócimy do tłumaczeń, gdy pojawi się coś nowego, konkretnego.


Jesteście stworzeniami, które są aspektem i dzieckiem Boga. Kropka. - Michael i Rada Wyższych Jaźni


Powiedzieliśmy w naszej ostatniej wiadomości, że będziemy mówić na temat miękkiej mocy, waszej mocy, co i jak możecie najlepiej wykorzystać energię niesamowitych istot, którymi stajecie się. Zrobimy to. Teraz channeler powinien mieć świadomość, że nie jest to prosty i krótki temat. Nie ma nic zupełnie nowego, co będziemy wam tu mówić, ale w tym przypadku chcemy obejmować znacznie więcej niż zwykle robimy w tych krótkich akapitach.

To jest wspaniała sprawa, gdyż istnieje wiele czytelników, którzy są stosunkowo nowi szeregach przebudzenia, którzy potrzebują więcej informacji, niż tych z was, którzy są już dobrze zaawansowani w rozumieniu światła, energii i jak osobiście go używać. Ufamy jednak, że możecie przeczytać coś, czego nie rozważaliście, albo to będą mile widziane przypomnienia.

Po pierwsze, wyjaśnijmy, że kiedy używamy słowa światło, energia, wibracja, dźwięk, itp., mówimy o różnych przejawach tej samej rzeczy. Dla nas to nie ma różnicy. W rzeczywistości, dla nas, pojawiacie się sami, jako wszystkie te rzeczy. Macie niepowtarzalne światło, niepowtarzalną, unikalną częstotliwość energii, unikalny dźwięk, który jest wami. Będziemy omawiać sposoby, w które możecie to wykorzystać dla swojej najlepszej skuteczności siebie, kolektywu, i całego samoświadomego wszechświata.

Teraz, aby rozpocząć, pokażmy wam to, i wasi fizycy nie będą kłócić się z tym, nie ma nic, nie ma rzeczy, w świecie, który jest wykonana z czegoś innego niż energia. Wasz Einstein spędził całe życie dowodząc to. Właściwie wasz Tesla nie był drugimi skrzypcami w tym polu także. Więc jest wszechświat, w którym żyjecie, w którym wszystko, co obserwujecie składa się w całości z energii, a energia jest wibracją, jest częstotliwością. Przyjrzyjmy się, co to znaczy. I to może was zaskoczyć, mimo że jest dość oczywiste.

Oznacza to, że nie ma nic, że nie jest dotknięte każdą zmianą, jaką robicie w swojej własnej energii. Wszystko, co musisz zrobić, jako własny eksperyment to wziąć kilka kamertonów, chociaż istnieje bardzo wiele innych, które możecie zrobić. Będziecie mieć świadomość, że jeden kamerton zainicjuje wibracje w innym, i że jeśli są one zgodne, dzwonienie jednego będzie powodować, ż inny również dzwoni. Myśląc nadal o dźwięku, wiecie, że rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach od źródła, ale musicie zdać sobie sprawę, że to jest przyczyną zmian we wszystkim, czego to dotyka. To samo dotyczy wszystkich energii. Powoduje to zmianę wszystkiego, czego dotyka. I to będzie podstawa do wszystkich naszych dyskusji.

Dodamy kolejną krótką notatkę tutaj. Jesteście świadomi, że w waszym wymiarze odległość od źródła powoduje zmniejszoną siłę tych zmian. Innymi słowy głośność dźwięku zmniejsza się wraz z odległością. I powiemy wam teraz, że wbrew oczywistemu, energia wytwarzana przez zmiany nie zawsze przestaje się rozszerzać na zewnątrz, ani też nigdy nie osiągnie zero. Możecie zmienić stan energii, ale nie możecie jej nie- stworzyć (czyli zlikwidować, zniszczyć itp.) . Tak po prostu jest. Teraz może to być przesadą powiedzieć, że poruszający skrzydłami motyl w Azji może spowodować huragan na Florydzie, ale to ładnie ilustruje punkt widzenia. Każda myśl, każde słowo i każdy czyn ma wpływ na wszystko, wszędzie.

To wszystko jest bardzo miło, o tym pomyśleć, ale co to znaczy, gdy przyniesiemy to z powrotem do Was, osobiście ? Spędźmy trochę czasu na myślenie o tym.

Zacznijmy od zmian, jakie wprowadzacie w sobie, być może w jaki sposób reagujecie na coś, być może w waszym systemie wierzeń, w tym, co uznajecie za prawdę, albo w postrzeganiu swojej własnej wartości. Właściwie to wszystko jest ze sobą powiązane. To spowodowałoby zmianę w waszej częstotliwości, w waszej samej energii. Spowodowałoby zmiany w waszym DNA. Spowodowałoby ewentualne zmiany fizyczne. Wszystko to jest łatwo zrozumiałe dla wielu ludzi obecnie.

Jeszcze nie tak łatwo zrozumiałe jest to, że ze względu na jedność, że czas i przestrzeń są bardzo iluzoryczne, rzeczywiście zmieniliście wszystkie inne wasze aspekty, również wasze inne jaźnie. Niektórzy z nich, żyją tym, co postrzegacie jako minione żywoty. Teraz jest to łatwe dla was do zrozumienia, że możecie mieć wpływ na swoją przyszłość, ale jeśli po prostu podążacie za tym, co powiedzieliśmy, to zobaczycie, że zmiany wprowadzone w sobie również wpływają na przeszłość. I jest to sprzeczne z akceptowaną przez was "wiedzą", ale to jednak prawda.

Pozwólcie nam dalej przynieść ideę, że wszystko, co istnieje, a nawet cała materia, jest wykonana z energii. Cała energia jest świadoma. Dlatego wszystko jest świadome i inteligentne. Możecie łatwo zrozumieć, że wszystko, co postrzegacie daje doświadczenie i dlatego wzmacnia, zaprzecza, lub uczy Was nowych pojęć. Wynika z tego, że wszystko, co wy, lub ktokolwiek inny robi, produkuje to samo we wszystkim, co to postrzega, i to jest Wszystko. To czyni was głównymi autorami zmian, tnącym ostrzem narzędzie uczenia się dla Wszechświata. Czy kiedykolwiek myśleliście o sobie w ten sposób ?

Teraz być może nieco obawiacie się takich pojęć, ale jesteśmy prawie pewni, że nie. Niemal każdy, kto zaczyna kontemplować te myśli zaczyna też rozumieć, że jest bezcenną i niezastąpioną częścią Wszystkiego-Co-Jest. Nie ma znaczenia, co robisz, ile masz, lub jakakolwiek inna miarka, w którą uwierzyłeś, że stosuje się do ciebie. Jesteś stworzeniem, które jest aspektem i dzieckiem Boga. Kropka. Koniec dzisiejszej dość długiej dyskusji.

Boski duch, którym jesteśmy salutuje boskim duchom w was w ten dzień. Namaste.

17 marca 2014
Channeled: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/

3 komentarze:

 1. I tak w kółko aż do przebudzenia wszystkich

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja bym jednakowoż poprosiła o dalsze tłumaczenia tych przedszkolnych przekazów. Bądź o wskazanie mi już istniejących, podobnych. Pozdrawiam, przedszkolak :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety będę teraz bardziej ograniczony czasowo, więc tłumaczenie nawet rozszerzonych powtórzeń nie wchodzi w grę. Niestety na tym blogu nie ma kategorii, jak na blogach "Wordpress", ale można sobie wyszukać przekazy tego źródła np. hasłem "AA Michał" i wyświetli wszystkie przekazy od początku. Można też wyszukiwać tematycznie, co, kto i kiedy na dane hasło zapodał.
  Proszę zrozumieć, że jest to nakład czasu i powielanie tego, co już kiedyś tłumaczyłem, byłoby bez sensu.

  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń