wtorek, 11 marca 2014

Manuskrypt przetrwania - część 402

Wiatm wszystkich!


402 odcinek zajmuje się sprawami aktualnymi, można powiedzieć, że czasami nazywaniem spraw po imieniu, niestety jak ostatnio, krótki nie jest.


Manuskrypt przetrwania - część 402

Przyszliśmy do was dzisiaj, aby podzielić się jeszcze jedną ważną informacją, taką, która wielu, wydaje się być może będzie ich jeszcze bardziej mylić na początku, podczas gdy dla innych wydaje się być oczywista, z przebiegu. Następnie chcielibyśmy zająć wam trochę czasu, aby zagłębić się dalej w innym temacie, który leży ciężko na wielu sercach.

Więc zacznijmy od tego przesłania mówiąc o zmiennym sposobie, w jaki wszyscy zaczynacie postrzegać swoją rzeczywistość i jak to wydaje się unosić się i z różnych stanów, bez żadnego oczywistego dla niego powodu. Bo my myślimy, że wielu z was może zgłosić poczucie w niemal ciągłych zmian teraz, wahaniach między wyjątkową klarownością i zaciemnieniem, między przypływami radości i wszechwiedzy i poczuciem wyczerpania i rozpaczy, wszystko przychodzące razem w zupie składników kontrastujących i kłopotliwych. Żaden z nich na pozór nie jest podobny do innych i żaden z nich nie pozostaje na tyle długo, aby pozwolić wam wpaść w stan trwałości. Cóż, jest to łatwe wyjaśnienie tego całego zamieszania i to jest efekt przenikania niewidzialnego.

Teraz, wszyscy nabyliście wiedzę o tym waszym uniwersum, i nauczycie się, że to, czego uczyliśmy was wcześniej w waszym życiu, to jest tylko mały fragment prawdy. Bo to, co wam powiedziano, jest tym, co ludzkość dotychczas zdołała zebrać patrząc wokół siebie i biorąc wszystko, co mogła zarejestrować za pośrednictwem zmysłów. A, jak wiadomo, nawet wykorzystując najbardziej zaawansowane projekty, jakie wykonano do tej pory udało wam tylko naskrobać niewielką rysę na powierzchni całego stworzenia. A więc to, czego się nauczyliście, jako fakty i jako niekończąca się lista ograniczeń, teraz staje się nieważne, Bo wy wszyscy już zaczęliście pozwalać wszystkim tym niewidzialnym stanom przenikać do waszego samego rdzenia ponownie po eonach nieobecności. Tak więc tym, czym byliście, już dłużej nie jesteście, a raczej to, czym kiedyś byliście, zostało sprowadzona do małego, cichego zakątka w was, podczas gdy reszta was jest zajęta pracą napełniania się ponownie ta tak długo utraconą wiedzą i jak wyschłe gąbki, masz nasączacie się w dosłownie każdej cząstce swojego bytu.

Bo ta ziejąca pustka, którą wszyscy odczuwacie tak mocno wewnątrz, ta pustka, gdzie czuliście, że tak ogromnej części z was brakuje, ta pustka jest obecnie uzupełniana z tego Źródła, od którego byliście odłączeni, gdy weszliście w stan bycia człowiekiem. Bo jak wszyscy wiecie tak dobrze teraz, stawanie się człowiekiem oznacza pozostawianie za sobą tak wiele z was, a więc, to wezwanie z wewnątrz, które było transmitowane przez tą Boską iskrę, którą wszyscy przynieśliście ze sobą z domu, to wołanie zostało wysłuchane, a więc, dokonaliście wyboru, jakiego trzeba było dokonać, aby być tu i teraz. To wezwanie, aby stać się JEDNYM ponownie było tak silne i w was wszystkich, że stworzyło silne pragnienie, aby stać się, pojedynczą, ale już w pełni połączoną istotą, jaką kiedyś byliście. I tak, to jest również powód, że wszyscy jesteście tutaj w tym momencie w czasie. Bo wy przyszliście w pełni uznając fakt, że pamięć będzie ponownie wyczyszczona, tak jak to było za każdym razem, gdy godziliście się na ograniczenia bycia człowiekiem, ale tym razem, wiedzieliście również, że zadaniem tym razem jest, aby pamiętać, że zapomnieliście.

I to jest dokładnie tym, co zrobiliście, i dlatego wezwanie z tej pustki było tak potężne w was wszystkich od samego początku. Bo niektórzy z was, słyszeli to wezwanie jeszcze zanim stali się świadomi, że jesteście tylko ludźmi, a więc, nie czuli się na miejscu od samego początku. Dla innych, to wezwanie nie było zauważalne, aż później w swoim życiu, kiedy to zaczęło dawać się słyszeć w taki czy inny sposób i zdaliście sobie sprawę, że rzeczywiście czas nadstawić uszu i słuchać. A więc, ta nieodwołalna decyzja, która została podjęta, jest decyzją, która ustawiła was w podróży przez ogień i deszcz, przez trudności, ale także wspaniałe chwile radości i towarzystwa. Ą więc, ta podróż, ta indywidualna ścieżka, którą wszyscy podróżujecie, doprowadziła was wszystkich do tego szczególnego punktu, gdzie podróż teraz po raz kolejny weźmie zupełnie inny tor niż wcześniej. Bo teraz zobaczycie, jak ścieżka zacznie wchodzić w interakcje z innymi ścieżkami w znacznie bardziej bezpośredni sposób i przekonacie się, że wasza rola będzie ponownie przejść od bycia pojedynczą jednostką w poszukiwaniu do stawania się coraz bardziej całością biorąc ponownie aktywny udział w kręgu innych istot, które były wezwane, aby pójść wszyscy razem ze sobą na różne sposoby, każdy z własnym bardzo szczególnym celem na uwadze, ale każdy cel ściśle powiązany z innym.

Bo teraz będziecie wzywani, aby dać krok dalej i zacząć naprawdę tworzyć i nie tylko dla siebie, ale dla Całej kreacji, a więc, wasze dni jako prawdziwych twórców rozpoczną się na dobre. Wiemy, że to spowoduje wielką radość u niektórych i to spowoduje jeszcze większy niepokój u innych, bo pytania, jakie będziecie zadawać, to "Jaka jest moja rola ? A jak będę wiedział, czym się mam stać ? A co, jeśli przegapię to?" Cóż, odpowiedź na to jest rzeczywiście bardzo prosta i to jest po prostu tak: wiecie już wszystko, co potrzebujecie wiedzieć i wszystkie z planowanych połączeń zostały już ustalone. Więc to, co nastąpi teraz, to po prostu delikatne i stopniowe wypalanie się całej tej wrodzonej wiedzy i wszystkich tych połączeń.

Więc nie denerwujcie się, drodzy, po raz kolejny powiemy do każdego z was, że jesteście dokładnie tam, gdzie macie być, a odpowiedzi przyjdą do was, jedna po drugiej, gdy będziecie gotowi, aby otrzymać je w waszym ludzkim stanie umysłu. Dla niektórych już zaczęły przenikać przez (kurtynę), podczas gdy dla innych, czas nie jest jeszcze właściwy. I pamiętajcie, że to nie jest konkurencja ani wyścig, aby być pierwszym, który wie. Nie, to jest w każdym względem niezwykle skomplikowana operacja, w której każda osoba i każde wydarzenie jest ściśle związane z wszystkim innym. A więc, właściwa ścieżka i właściwy czas dla każdego fragmentu został dokładnie obliczony z wyprzedzeniem, i jako tacy, wiedzcie, że to wszystko stanie się dla was jasne, gdy nadejdzie czas, aby podjąć działania w jakiś sposób. I pamiętajcie, czasem podejmowanie działań oznacza po prostu BYCIE w tym samym miejscu i robienie dokładnie tego, co robiliście. Bo to może być również taka wasza rola, ale różnica jest tym razem, będziecie wiedzieć, dlaczego.

Tak, tak, macie wszyscy dużo do oczekiwania w czasie do przodu, ale jak zawsze, to będzie wasze ciało fizyczne, któremu czasami trzeba będzie poświęcić trochę czasu, aby przestawić je na te nowe otoczenie. Bo pamiętajcie, że nie istniejecie w próżni, Wy istniejecie w środowisku energetycznym, i jesteście ściśle powiązani z każdą jego sekcją teraz. Więc tym razem, będziecie wszyscy czuli dużo silniej każde wahanie w energetycznych wzorcach, gdy rosną, opadają i przesuwają się. A więc będziecie nadal czuć brak równowagi przez większość czasu i nie tylko będzie odbierać to, co dzieje się za pośrednictwem ludzkiego systemu sensorycznego, bo również zaczęliście wchodzić w interakcje z tymi energiami w znacznie bardziej skomplikowany sposób.

To jest temat, do którego wrócimy do później, gdyż to wszystko jest częścią nowej roli istot wielowymiarowych, a więc, jest to temat niekończącego się zainteresowania i faktycznie nieskończonych możliwości. Ale zostawmy to na razie i skoncentrujmy się na tym, jak można znaleźć sposób, aby ustabilizować się w tym całym energetycznym, psychicznym, a nawet fizycznym zamieszaniu, w którego środku stoicie. Jak zwykle, prosta odpowiedź jest taka: pozwólcie sobie tylko przejść temu przez Was. Bo im bardziej będziecie się opierać, tym bardziej będzie ciężko, a my ponownie przypominamy o starym obrazie pobytu na środku rzeki i powstrzymaniu się od prób trzymania się brzegu. Bo wtedy, bez względu na to, jak szybko płynie rzeka lub jak często zmienia kierunek, jeśli dajecie się porwać z prądem, to przeniesie Was tam, gdzie potrzebujecie iść bez konieczności niepotrzebnego wysiłku. Ale chwila próby, aby zmienić kierunek, idąc pod prąd, lub próbować zatrzymać się w przestrzeni, która wydaje się bardziej wygodne dla was w tej chwili i potrzeba utrzymania ruchu wydaje się być zbyt wiele dla kontemplacji, wiedzcie, że to będzie służyć tylko do zwiększania dyskomfortu.

Bo jesteście podmiotem wielu warstw komunikacji energetycznej teraz i niektóre z tych nowych warstw zaczynają przenikać do waszego codziennego życia i one są w stanie stworzyć dodatkowe zamieszanie w was. Bo zaczniecie widzieć cały ten proces z tego punktu widzenia na wzniesieniu, gdzie wszystko stanie się krystalicznie jasne i wiecie, że za tą ścianą wyczerpania i zamieszania leży prawdziwa Nirvana gotowa i czeka na was. W rzeczywistości, niektórzy z was już dotarli do tej nirwany i zdobyli ten pierwszy i mocny smak tego, a więc mogą poświadczyć uczucie całkowitego zaprzestania wszelkich dolegliwości, czy to psychicznego, czy fizycznego bardziej rodzaju., Podczas gdy dla innych, przynajmniej udało się dostatecznie wyjść ponad energetyczną walkę od czasu do czasu, aby wziąć głęboki oddech, kiedy czujecie się spokojni, zebrani i gotowi kontynuować tak długo, jak będzie trzeba.

To dlatego, że udało wam się dosłownie utrzymać głowę nad wodą w w drodze pozostawiania za sobą całego starego postrzegania tego, co jest prawdziwe, a co jest złudzeniem, a więc, udało się wam puścić cały pozostały strach tego, co was spotka i wręcz całą planetę w czasie do przodu. Bo wtedy będziecie po prostu wiedzieć, że wszystko jest dobrze i będzie nadal tak w nieskończoność. Podczas gdy dla innych, ubijania wszystkich tych różnych warstw energetycznej gęstości będą służyły do wciągnięcia ich pod wodę od czasu do czasu, a tam z kolei poczują się tak, jakby tonęli w smutku, żalu, a nawet obawie o przyszłość. Ponownie, nie winimy nikogo za wpadanie do tych głębokich kieszeni mętnej wody po drodze, bo to jest tylko zgodne z oczekiwaniami. Bo wiemy też dobrze, że są to jedynie kieszenie zanieczyszczonej wody, które wkrótce się skończą, i zaczniecie jeszcze raz wyraźnie widzieć.

Tak, wiemy, że jest to temat, który może spowodować jeszcze więcej zamieszania i niezgody między wami, ale znowu, jesteśmy tu, aby wam przypomnieć, że nawet jeśli proces ten może wydawać się jeszcze bardziej chaotyczny niż wcześniej, jest to po prostu dlatego, że byliście w stanie połączyć nawet głębiej do tego wielowarstwowego "tortu" Stworzenia, a więc, wasza ludzkość wciąż próbuje iść i zresetować tarczę z powrotem do tego, na co jeszcze możecie patrzeć jako "normalne". Innymi słowy, wielu z was będzie nadal spadać z powrotem patrząc na ten cały proces oczami i umysłem człowieka i będziecie próbować wybierać tylko tą jedną warstwę, którą już znacie. A więc, poczujecie się jeszcze bardziej niespokojni w tej coraz bardziej złożonej matrycy sygnałów dochodzących do waszego systemu. Bądź co bądź, jest to po prostu faza, gdzie za chwilę nauczycie się, jak się rozłączyć i gdy już będziecie pewnie ponownie podłączeni do tej drugiej, bardziej multi- zręcznej części swojej istoty, szybko nauczycie się ufać sobie, jako podróżującemu na wielu płaszczyznach.

Bo to jest po prostu proces przypominania, kim naprawdę jesteście i nawet jeśli ten okres prawdziwego skupienia jest mylący, to wkrótce zacznie się układać, a więc, mamy wszelkie powody, aby oczekiwać, że każdy z was będzie w stanie unosić się bardziej komfortowo w tej coraz większej powodzi światła. Albowiem wy wszyscy zaczynacie uczyć się podnosić się na powierzchnię za każdym razem, gdy poczujecie, że stara warstwa gęstości próbuje przeciągnąć was poniżej tej kryształowej powierzchni i w dół do ilastych głębokości. A wtedy naprawdę zrozumiecie, że przyszłość jest rzeczywiście jasna dla was wszystkich, bez względu na to, jak mocno zewnętrzne wydarzenia mogą próbować zmącić wodę w każdy sposób. Bo pamiętajcie, to, co czujecie, jako ludzkość jest dosłownie jednowymiarowe, i jako takie, jest ograniczone do tej starej wersji waszego świata, a nawet, tej starej wersji Was. Ale teraz, wy i wasz świat ukończył tą starą szkołę indywidualności, i już zaczynacie zajęcia stania się ponownie pełnoprawnym członkiem tego wielowymiarowego multi-wszechświata. I jak dla wszystkich studentów pierwszego roku, przez ten pierwszy okres będziecie prawdopodobnie czuli się jeszcze mniej utalentowani niż wcześniej, ale wiemy, że niedługo będziecie wszyscy, jak ryby ponownie pod wodą.

Bo to, czym naprawdę jesteście, to pełnowymiarowymi członkami klubu zaawansowanych pływaków. Bo nie są obce wam te wody i nawet jeśli ten ogromny, nieskończony ocean Stworzenia jest znacznie, znacznie większy niż mały staw, wiedzcie, że tak długo, jak wszyscy zdecydujecie się zacząć jeszcze raz pływać, nie będziecie mieli problemu z nawigacją w tym pełnomorskim nieograniczonym potencjale. Bo nie utoniecie, będziecie wszyscy dobrze się rozwijać, bo w chwili gdy odważycie się w pełni zanurzyć w tych wodach, to wszystko wróci do was, i będziecie beztroscy tam wraz z resztą nas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz